głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Zastanowiłam się przez chwilę. W trasie czułam się wolna. Dobra on wtedy nie czuł się wolny bo był uzależniony od rozładunków i załadunków ale ja patrzyłam na d

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Zastanowiłam się przez chwilę. W trasie czułam się wolna. Dobra on wtedy nie czuł się wolny bo był uzależniony od rozładunków i załadunków ale ja patrzyłam na drogę i
Zastanowiłam się przez chwilę. W... teksty

kavu_zet dodano: 6 października 2015

Zastanowiłam się przez chwilę. W trasie czułam się wolna. Dobra, on wtedy nie czuł się wolny, bo był uzależniony od rozładunków i załadunków, ale ja patrzyłam na drogę i czułam to, że to jest właściwie prawdziwe życie. Nic więcej. Droga, która zwężała się w okolicach horyzontu, ale - gdy podjeżdżaliśmy bliżej, okazywało się, że to nie koniec i to było piękne. To przywracało wiarę w nieskończoność. Chciałabym jeszcze kiedyś pojechać tak prosto przed siebie. Pochłaniać wzrokiem zmieniający się krajobraz i wreszcie czuć, że świat jest mój, nawet jeśli to tylko chwilowe. Nie wiem, chyba właśnie tego potrzebuję, albo nie - potrzebuję jakiejś stabilizacji i poczucia, że wpływam na ten świat. Dobrej pracy, takiej, która sprawia, że ludzie stają się lepsi i zaczynają widzieć więcej. Bo sukces to nie tylko forsa. To coś całkiem innego, ale trzeba do tego dojrzeć. Chcę szerzej widzieć. / Kavu Zet.

 Mam w planach małe: aha  aha. Ty... teksty

kavu_zet dodano: 6 października 2015

"Mam w planach małe: aha, aha. Ty, co masz w planach? Ha, ha, kurwa, joł"

Brakuje mi energii. Chyba... teksty

kavu_zet dodano: 6 października 2015

Brakuje mi energii. Chyba jesienieję. Robię wszystko, co powinnam, ale brakuje tego entuzjazmu, który kiedyś mi towarzyszył. Nie wiem, czemu. Mam wrażenie, że się starzeję, tracę rezon i przestaję być tą samą K., którą byłam kiedyś. W dowodzie mam dwadzieścia cztery lata, wyglądam na szesnastkę, ale czuję się, jakbym miała grubo ponad sześćdziesiąt. Przeżyłam już tyle, że właściwie mogłabym umrzeć nawet dziś. Nie żałuję niczego, ani skończonych szkół ani popełnionych błędów. Po prostu brakuje mi energii. Muszę naładować bateryjkę i na powrót stać się sobą. / Kavu Zet.

 Ludzie sobie nie radzą. Ludzie... teksty

kavu_zet dodano: 6 października 2015

"Ludzie sobie nie radzą. Ludzie lubią narzekać. Ludzie potrafią płakać nad szklanką rozlanego mleka. Gdzie boska ręka, kiedy każdy dzień męka? Nasze problemy to beka. Pomyśl, jak cierpi kaleka"

 My stanowimy jedność  dzieci... teksty

kavu_zet dodano: 6 października 2015

"My stanowimy jedność, dzieci rozbitych rodzin."

 Czemu o mnie pytasz? Zbyt dobrze... teksty

kavu_zet dodano: 5 października 2015

"Czemu o mnie pytasz? Zbyt dobrze sypiam. Moje sny nie mówią o mnie nic."

 Dla Ciebie: cześć  jestem Damian.... teksty

kavu_zet dodano: 5 października 2015

"Dla Ciebie: cześć, jestem Damian. I chodź ze mną. Znam prawdę. (...) Tak samo masz więcej strat niż zysków, gdzieś tam jesteś, gdzieś tam jestem zamiast być tu. I chuj" < 3

 Gdyby dyrektorem był facet  już... teksty

kavu_zet dodano: 5 października 2015

"Gdyby dyrektorem był facet, już byś miała tę robotę" - M.

:  teksty kavu_zet dodał komentarz: :) do wpisu 5 października 2015
 Mosty się walą  upada domino.... teksty

kavu_zet dodano: 5 października 2015

"Mosty się walą, upada domino. Byłe ziomki te mosty oblewają benzyną"

 Rozumiesz  nie mam siły się za... teksty

kavu_zet dodano: 5 października 2015

"Rozumiesz, nie mam siły się za Ciebie wstydzić. Dopóki nie odmienisz życia, mówię: wypad!, słyszysz? Nie chcę skończyć jak Ty: ostatni dziwkarz! Ja chcę normalnie żyć"

Są rzeczy  których nie chciałabym... teksty

kavu_zet dodano: 5 października 2015

Są rzeczy, których nie chciałabym pamiętać, ale ty, chuju, nie myśl sobie, że mnie zniszczysz. Jestem znacznie silniejsza niż ty. Mam trochę podobny charakter do ciebie, co w połączeniu z inteligencją daje mi pewną przewagę. Nigdy się nie poddaję i pamiętam zło, które wyrządziłeś mojej matce. Więc nie pierdol mi o miłości, bo chuja o tym wiesz, podobnie jak o mnie. Nie będę się mścić, bo tylko słabi decydują się na zemstę. Zresztą, nie da się już upaść bardziej niż ty i przegrać życie tak od początku do końca. Miałeś potencjał, ba, nawet szansę na szczęśliwe życie, ale spierdoliłeś to, wybierając coś innego. Jeśli masz wyrzuty sumienia, niech ci to będzie karą. Spierdalaj. / Kavu Zet.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV