głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Tak właśnie! :D teksty kavu_zet dodał komentarz: Tak właśnie! :D do wpisu 20 lipca 2015
 Mogę tobie pomóc. Nie pożyczać... teksty

kavu_zet dodano: 20 lipca 2015

"Mogę tobie pomóc. Nie pożyczać, tylko dać. Jeśli na pomoc mnie stać, daję tobie mój hajs. Jesteś moim ziomem, to nie masz kurwa ceny, bo nie dla wszystkich ludzi Bogiem są PLN-y" Paluch

 Ta dziewczyna to anioł  a to  co... teksty

kavu_zet dodano: 20 lipca 2015

"Ta dziewczyna to anioł, a to, co przeżyła, to piekło. Mimo to jedyne, co wyczytasz z jej twarzy to piękno" Bisz

 Musisz być kimś? Ja nie muszę... teksty

kavu_zet dodano: 18 lipca 2015

"Musisz być kimś? Ja nie muszę, naprawdę, bo jestem sobą. Chodzę z głową nad karkiem, siadam z browarkiem, biorę kartkę i piszę swoje partie. Pieprzę partie, urzędy i dokumenty, a uczelnię skończyłam, chociaż piłam w weekendy. Jestem jedną z tych, co wciąż mogą wszystko."

Wiesz co  nawet  gdy nie jesteśmy... teksty

kavu_zet dodano: 17 lipca 2015

Wiesz co, nawet, gdy nie jesteśmy dla siebie zbyt mili. I mamy "ciche dni", które nawet nie urastają do paru godzin, bo jestem zbyt wygadana. Jestem szczęśliwa, bo mam świadomość, że jesteś dla mnie, że czuję smak życia przy tobie i kocham Cię jak oszalała. Żaden inny nie działa na mnie tak jak Ty i wcale nie chodzi o seks. Gdyby tylko o to chodziło, byłabym zupełnie z kimś innym i w sumie nie obchodziłoby mnie zbytnio poczucie bezpieczeństwa, jakie odczuwam przy Tobie. Lubię Twoje pocałunki w czoło i to, w jaki sposób mnie przytulasz. Lubię, gdy milczysz, choć mnie to wkurza, bo ja mówię i mówię, no i mówię, a Ty jesteś cicho, ale rozumiem to, bo w końcu jesteś mężczyzną i masz mniejszą potrzebę uzewnętrzniania się. Zwłaszcza, jeśli Cię wkurwiam, a wiem, że bywa i tak. Kocham cię, nawet jeśli w łóżku obrócisz się do mnie plecami i śmiejesz się ze mnie, a jedyną rzeczą, która zatrzymuje Cię przed jebnięciem drzwiami i pójściem w cholerę jest mój tyłek w szortach. Kocham! /Kavu Zet.

Jedno drugiego nie wyklucza :   Po ślubie też można używać prezerwatyw. teksty kavu_zet dodał komentarz: Jedno drugiego nie wyklucza :) Po ślubie też można używać prezerwatyw. do wpisu 17 lipca 2015
Największy paradoks wolności polega... teksty

kavu_zet dodano: 17 lipca 2015

Największy paradoks wolności polega na tym, że bardzo często okazuje się ona więzieniem. / Kavu Zet.

 Teraz  kurwa  lepiej już nie... teksty

kavu_zet dodano: 17 lipca 2015

"Teraz, kurwa, lepiej już nie wiedzieć nic. Ktoś wytyka komuś zdradę. Znów się kłóci lewa strona z prawą, więc jak mamy iść do przodu razem? Prokurator wziął ze sobą czwarty kodeks, mes, dorosłe dzieci we mgle #Smoleńsk. I tak każdy gada w Polsce, jakby dobrze się znali, ale kurwa nie zna się na tym nikt w Polsce #laik. Nie ma granic, ale przemyt kwitnie nadal. Jak ma powstać gospodarka, skoro przemysł dziś upada. Polska A i Polska B to tylko segregacja biedy. Jedni żyją na kredytach, a drugich nie stać na kredyt. Głupi system, co zakuwa w dyby czaszkę. Dasz mu wędkę zamiast ryby, to ją sprzeda i zakupi flaszkę."

Tak naprawdę życie jest proste. To... teksty

kavu_zet dodano: 16 lipca 2015

Tak naprawdę życie jest proste. To ludzie sami sobie je komplikują, nie wiedząc, że bez problemów byłoby po prostu nudno. Przeszkody są jak sól - nadają życiu smak, ale ich nadmierna ilość może nawet zabić. / Kavu Zet.

Jeszcze miesiąc.  Czy jeśli to jest... teksty

kavu_zet dodano: 16 lipca 2015

Jeszcze miesiąc. "Czy jeśli to jest najpiękniejszy dzień w życiu, to znaczy, że potem będzie już tylko gorzej?" / #odmęty_absurdu

W oczach miała nienawiść i... teksty

kavu_zet dodano: 16 lipca 2015

W oczach miała nienawiść i łamała serca typów, przez co jeden jest w zakonie. Inny skończył na odwyku. Pewna siebie dziewczynka, dostająca, co zapragnie, straciła wiele i niejeden raz tonęła w bagnie. Zgasł w niej wtedy ten ogień, tlił się jedynie w zniczach, gdy rozmawiała z mamą o tym, co ją ogranicza. Gryzło sumienie, gdy myślała o swym ojcu, który nie chciał jej nigdy i rozumiała to w końcu. Trzeba odmulić, no, bo życie to nie film, gdy pojawiła się miłość, zaczęła uczyć się żyć. W końcu skończyła szkołę, doceniła swoich bliskich i przestała być dla siebie, a zaczęła być dla wszystkich. / !

 On szepcze jej na ucho  że mógłby... teksty

kavu_zet dodano: 16 lipca 2015

"On szepcze jej na ucho, że mógłby się zakochać. Obrączka parzy w kieszeń, ale... to tylko słowa"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV