głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Perspektywa rzeźnickim nożem przecina oczy. To boli. Przykro mi że znów się mijam z tobą. ... Ta iskra chyba znikła. Magia prysła. Dzisiaj boję się zapytać co

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Perspektywa rzeźnickim nożem przecina oczy. To boli.
 Perspektywa rzeźnickim nożem... teksty

kavu_zet dodano: 3 listopada 2023

"Perspektywa rzeźnickim nożem przecina oczy. To boli."

 Przykro mi  że znów się mijam z... teksty

kavu_zet dodano: 3 listopada 2023

"Przykro mi, że znów się mijam z tobą. (...) Ta iskra chyba znikła. Magia prysła. Dzisiaj boję się zapytać, co to znaczy, gdy oddychasz i odpycha nas w nas to samo, co nas przyciągało. I to było za mało"

 Powiedz  co jest ze mną nie tak.... teksty

kavu_zet dodano: 2 listopada 2023

"Powiedz, co jest ze mną nie tak. (...) Czemu czuję, że mi czegoś brak. (...) Podobno powinienem dojrzeć, coś zrobić, jakoś wziąć się w garść. Ej, powiedz, co jest według ciebie mądre. Powiedz, czego ci nie umiem dać"

Kiedy stres źle mi wróży... teksty

kavu_zet dodano: 2 listopada 2023

Kiedy stres źle mi wróży, mówiąc: "nie masz po co tu żyć", wiem, że chcę żyć - tylko inaczej.

To przykre  gdy miłość umiera  a... teksty

kavu_zet dodano: 15 października 2023

To przykre, gdy miłość umiera, a miłość nie umiera przez zdradę, kłótnie, czy konflikty. Umiera przez te małe błahe sprawy, które na co dzień są niezauważalne. Umiera po cichu. Gdy zamiast rozmowy i wspólnego czasu wybiera się inne czynności. Gdy powoli przestaje chcieć się starać, nawiązać kontakt i znaleźć jeszcze coś, co łączyło kiedyś zakochanych. Gdy wszystko ulatuje i z pary kochanków, zamieniacie się we współlokatorów. Przykro patrzeć na to wszystko.

Chciałabym cierpieć na ataraksję.... teksty

kavu_zet dodano: 15 października 2023

Chciałabym cierpieć na ataraksję. Nie czuć bólu, cierpienia, smutku, złości. Stać się obojętna. Zupełnie obojętna. Pozbawiona wszelkich uczuć. Wtedy nie byłabym, co prawda, szczęśliwa, ale nie miałabym ochoty sie najebać, zajebać i krzyczeć: jebać ten świat.

Mam już dosyć życia w iluzji.... teksty

kavu_zet dodano: 15 października 2023

Mam już dosyć życia w iluzji. Serio, kurwa, mam dosyć. Mam dość udawania, że jest okej.

Machnij ręką na siebie. Zacznij... teksty

kavu_zet dodano: 2 września 2023

Machnij ręką na siebie. Zacznij działać teraz, gdy jesteś neurotyczny, niedoskonały, wiecznie zwlekający, leniwy, niezdrowy czy jakiejkolwiek innej niecelnej etykiety w odniesieniu do siebie używasz. Idź naprzód i bądź najlepszą niedoskonałą osobą, jaką możesz być i zabierz się za rzeczy, jakich chcesz dokonać, zanim umrzesz. / hanczi

Los nie jest sprawiedliwy  choć w... teksty

kavu_zet dodano: 4 sierpnia 2023

Los nie jest sprawiedliwy, choć w zasadzie nie ma on nic do rzeczy. Dawno temu, od czasów pierwszych plemion, ludzie byli różni. Ktoś był silniejszy, ktoś wrażliwszy. Przetrwali tylko ci, którzy mogli zdobyć pożywienie, a postęp kształtował się wraz z wojnami. Im lepsza broń, tym lepsza jakość życia później. Los nie jest sprawiedliwy. W każdym społeczeństwie byli bogaci i biedni, a już sam fakt urodzenia decydował o standardzie późniejszego życia. Każda rewolucja i hasła o równości były piękne, lecz zjadały własne dzieci i ostatecznie wszystko wracało do punktu wyjścia, tylko inne osoby "dzierżyły berło" i mogły pławić się w luksusach. Los jest przewrotny w końcu. Dał mi dużo, jednocześnie wielokrotnie stawiając na drodze kłody, ale nauczył mnie jednego: by się nie poddawać, niezależnie od okoliczności. / Kavu Zet.

Wiara i pewność siebie daje cuda. teksty

kavu_zet dodano: 3 sierpnia 2023

Wiara i pewność siebie daje cuda.

Oczekiwania rodzą frustrację. teksty

kavu_zet dodano: 3 sierpnia 2023

Oczekiwania rodzą frustrację.

Każdy z nas popełnia błędy. Nie... teksty

kavu_zet dodano: 24 lipca 2023

Każdy z nas popełnia błędy. Nie jesteśmy idealni, ale też nie jesteśmy zepsuci. Nigdy nie byliśmy, dlatego - choć możemy pracować nad naszymi wadami, pierwszym krokiem w pracy nad sobą, powinno być ich zaakceptowanie i utulenie siebie. Każdy z nas popełnia błędy. Życia innych ludzi nie powinny nas interesować, bo znamy tylko ich wycinki. Fragmenty. Te, które chcą nam pokazać. Dlatego nie porównujmy się. W końcu każdy ma swoją drogę, a w sobie szlaki do piekła i nieba. / Kavu Zet.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 25 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć