głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
juleszka Wszystkie stworzenia świata od początku jego istnienia się po prostu rozmnażały. Dążyły do przedłużenia gatunku do dalszego istnienia. Tylko ludzie zrobili z te

juleszka

juleszka.moblo.pl
Wszystkie stworzenia świata od początku jego istnienia się po prostu rozmnażały. Dążyły do przedłużenia gatunku do dalszego istnienia. Tylko ludzie zrobili z tego wiel
Wszystkie stworzenia świata  od... teksty

juleszka dodano: 22 lipca 2015

Wszystkie stworzenia świata, od początku jego istnienia się po prostu rozmnażały. Dążyły do przedłużenia gatunku, do dalszego istnienia. Tylko ludzie zrobili z tego wielkie zamieszanie, otoczyli w niesamowitą ilość kłopotów i bardzo skomplikowali. Zaczęli pisać o tym piosenki, wiersze, książki. Zaczęli cierpieć, płakać, a nawet zabijać siebie lub innych. Ludzie postanowili w podstawowym warunku życia szukać sensu istnienia i spokoju. Dobieranie się w pary zaczęli traktować jako taniec dusz, nie jako warunek rozmnażania. Podporządkowali temu życie i nazwali miłością. Na poziomie rozmnażania jesteśmy nie wyżej niż inne ssaki, a mimo to tylko my nadajemy temu takie znaczenie. Cieszymy się, cierpimy, uzależniamy od drugiej osoby, nadajemy sobie mnóstwo uniedogodnień, podporządkowujemy swoje życie drugiej osobie w imię czegoś co miało zapewnić trwanie gatunku. Często z tego wszystkiego nawet zapominamy owy gatunek przedłużyć. Oto właśnie cała natura ludzi

Była to jednak zwodnicza pociecha... teksty

juleszka dodano: 21 lipca 2015

Była to jednak zwodnicza pociecha, gdyż skoro upłynęła już połowa wakacji, to następna połowa aż do końca przelatywała tak szybko, tak okropnie szybko, że chciałoby się zawisnąć na każdej godzinie, by nie dać jej przeminąć, opóźnić każde wciągnięcie powietrza pachnącego morzem, by nie strwonić niebacznie szczęścia.  

Zróbmy coś  ruszmy się w końcu.... teksty

juleszka dodano: 21 lipca 2015

Zróbmy coś, ruszmy się w końcu. Życie nie polega na codziennym wstawaniu rano z tą samą ponurą miną, umieraniu z nudów podczas wykładów, piciu piwa popołudniami, zachwycaniem się serialami, szlugach szybko kończonych w przerwach między zajęciami. Nie na tym polega młodość. Wybierzmy się do teatru, do opery, chodźmy na festiwale kina alternatywnego, na długie spacery, nauczmy się szyć i dobrze gotować, malujmy, twórzmy, oddawajmy się marzeniom, częściej się uśmiechajmy, planujmy, tańczmy, kochajmy się, zwiedźmy Europę, znajdźmy ciekawą pracę... Zróbmy coś, niech coś się w końcu ruszy, niech to życie nabierze sensu.

Słaby człowiek nie potrafi... teksty

juleszka dodano: 4 maja 2015

Słaby człowiek nie potrafi wybaczać. Wybaczanie jest to atrybut ludzi silnych.

Każdy samotnik  choćby się... teksty

juleszka dodano: 28 kwietnia 2015

Każdy samotnik, choćby się zaklinał, że tak nie jest, pozostanie samotny nie dlatego, że lubi,ale dlatego, że próbował stać się częścią świata, ale nie mógł, bo doznawał ciągłych rozczarowań ze strony ludzi.  

   Nie jestem pewien do czego... teksty

juleszka dodano: 19 kwietnia 2015

  Nie jestem pewien do czego służy miłość, ale tak mniej więcej wydaje mi się, że do kupowania Ci świeżego chleba, gdy jeszcze śpisz, do podawania ręcznika gdy wychodzisz spod prysznica, do parzenia Ci kawy i przyjmowania za to uśmiechu, do chowania Cię pod parasolem albo w dłoniach, do niewierzenia w cellulitis, do niewidzenia zmarszczki, do słuchania z Tobą muzyki i spacerowania palcami po Tobie.

O najważniejszych sprawach... teksty

juleszka dodano: 9 kwietnia 2015

O najważniejszych sprawach najtrudniej opowiedzieć. Są to sprawy, których się wstydzisz, ponieważ słowa pomniejszają je - słowa powodują, iż rzeczy, które wydawały się nieskończenie wielkie, kiedy były w Twojej głowie, po wypowiedzeniu kurczą się i stają się zupełnie zwyczajne. Jednak nie tylko o to chodzi, prawda? Najważniejsze sprawy leżą zbyt blisko najskrytszego miejsca twej duszy, jak drogowskazy do skarbu, który wrogowie chcieliby ci ukraść. Zdobywasz się na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc, co powiedziałeś, albo dlaczego uważałeś to za tak ważne, że prawie płakałeś mówiąc. Myślę, że to jest najgorsze. Kiedy tajemnica pozostaje niewyjawiona nie z braku słuchacza, lecz z braku zrozumienia.

Najgorzej jest zawieść się na... teksty

juleszka dodano: 9 kwietnia 2015

Najgorzej jest zawieść się na ludziach, w których widziało się tak dużo i broniło z całego serca.

Śmiech powinien być najbardziej... teksty

juleszka dodano: 18 luty 2015

Śmiech powinien być najbardziej oczywistym zjawiskiem na tym świecie.

Znacie to uczucie  kiedy trzeba... teksty

juleszka dodano: 10 luty 2015

Znacie to uczucie, kiedy trzeba podjąć życiową decyzję, ale nie ma się żadnej pewności, że postępuje się słusznie? Kiedy człowiek wybiera jedną z dróg, ale wciąż patrzy za siebie, na tę drugą, przekonany, że wybrał źle?

Uwielbiam mój związek z moim... teksty

juleszka dodano: 9 luty 2015

Uwielbiam mój związek z moim łóżkiem. Nie ma między nami żadnych zobowiązań. Tylko śpimy razem. Każdej nocy.

O ile sobotnie derby Madrytu były... teksty

juleszka dodano: 9 luty 2015

O ile sobotnie derby Madrytu były hitem dnia, tak spotkanie na San Mames było co najmniej równie świetnym widowiskiem. Nie brakowało emocji, goli, pięknych akcji i kontrataków właściwie po obu stronach boiska, a przede wszystkim nie brakowało fantastycznej Barcelony, tej sprytnej, niebezpiecznej i, po prostu, czarującej.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 43 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV