głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kavu_zet

nie spałam ponad dwadzieściacztery godziny nie spałam bo serce biło ponad sześćdziesiątpięć razy na minutę nie zasnęłam bo poczułam że moja dusza  od nowa zaczyna się kruszyć od nowa zaczyna krwawić od nowa się rozpadam się jak filiżanka do kawy to jest normalne?  bo nie wiem czy popadam w paranoję bo niei wiem czy chce umrzeć na chorobę zwaną czystym zgubieniem w życiu.

rapwciaga dodano: 1 tydzień temu

nie spałam ponad dwadzieściacztery godziny nie spałam bo serce biło ponad sześćdziesiątpięć razy na minutę nie zasnęłam bo poczułam, że moja dusza od nowa zaczyna się kruszyć od nowa zaczyna krwawić od nowa się rozpadam się jak filiżanka do kawy to jest normalne? bo nie wiem czy popadam w paranoję bo niei wiem czy chce umrzeć na chorobę zwaną czystym zgubieniem w życiu.

siedziałam w nocy lekko po północy czytając nasze stare wiadomości śledząc każdy wers słowo po słowie. czułam jak to jest znowu czuć się kochanym przez kogoś kim jestem cholernym oczkiem w głowie. czytając znowu to wszystko od nowa wracały wspomnienia  wróciło uczucie znowu te bycia kochanym ale chwilowo. słyszałam plotki od znajomych którzy mieli kontakt z tym uczuciem że znowu gdzieś wylądował na kolejnej imprezie że kumpel gdzieś widział w kącie znowu ćpającego i szepczącego że mu tego kurewsko mocno brakowało. może w końcu będzie szczęśliwy.

rapwciaga dodano: 14 kwietnia 2022

siedziałam w nocy lekko po północy czytając nasze stare wiadomości śledząc każdy wers, słowo po słowie. czułam jak to jest znowu czuć się kochanym przez kogoś kim jestem cholernym oczkiem w głowie. czytając znowu to wszystko od nowa wracały wspomnienia - wróciło uczucie znowu te bycia kochanym ale chwilowo. słyszałam plotki od znajomych którzy mieli kontakt z tym uczuciem, że znowu gdzieś wylądował na kolejnej imprezie, że kumpel gdzieś widział w kącie znowu ćpającego i szepczącego, że mu tego kurewsko mocno brakowało. może w końcu będzie szczęśliwy.

Rok zajęło mi odejście od Ciebie. Rok zajęło mi zrozumienie że wyzwiska awantury szantaż groźby szarpanie itd to nie jest moja wina. 3 lata próbowałam Cię ratować 3 jebane lata poświęciłam Tobie. 3 miesiące temu wyszłam z domu z dwiema walizkami i niż nie wróciłam. Uczę się żyć uczę się oddychać próbuję odzyskać sama siebie. Wyjechałam na drugi koniec świata bo tak będzie lepiej. Gówno prawda rany na ciele się zagoiły te w psychice i sercu zostaną na zawsze. Oddychanie boli wszystko boli. Rozpadam się. Albo wyjazdem uratowałam Ciebie i Nas albo tylko siebie. Dalej Cię kocham dalej tęsknię. Ale wiem że podjęłam najlepsza decyzję. Może kiedyś zrozumiesz i mnie znajdziesz! Może...

as123456789 dodano: 1 kwietnia 2022

Rok zajęło mi odejście od Ciebie. Rok zajęło mi zrozumienie, że wyzwiska, awantury, szantaż, groźby, szarpanie itd to nie jest moja wina. 3 lata próbowałam Cię ratować, 3 jebane lata poświęciłam Tobie. 3 miesiące temu wyszłam z domu z dwiema walizkami i niż nie wróciłam. Uczę się żyć, uczę się oddychać, próbuję odzyskać sama siebie. Wyjechałam na drugi koniec świata, bo tak będzie lepiej. Gówno prawda, rany na ciele się zagoiły, te w psychice i sercu zostaną na zawsze. Oddychanie boli, wszystko boli. Rozpadam się. Albo wyjazdem uratowałam Ciebie i Nas, albo tylko siebie. Dalej Cię kocham, dalej tęsknię. Ale wiem, że podjęłam najlepsza decyzję. Może kiedyś zrozumiesz i mnie znajdziesz! Może...

znowu wraca kolejny koniec świata. czy kiedyś się skończy wieczne umieranie?

rapwciaga dodano: 12 marca 2022

znowu wraca kolejny koniec świata. czy kiedyś się skończy wieczne umieranie?

w zasadzie w tym momencie to jedyne czego pragnę to umrzeć w końcu. j

rapwciaga dodano: 11 luty 2022

w zasadzie w tym momencie to jedyne czego pragnę to umrzeć w końcu. j[

Minęłam gdzieś dorosłam? Sama nie wiem. Przestałam pisać pamiętniki. A może warto byłoby je przepisać. Może warto byłoby pamiętać a może lepiej zapomnieć? Trzymam się ledwo oparta o ścianę sufit jest podłogą a podłoga. Tęsknie za Tobą. Nie chcesz ze mną rozmawiać a ja tak Ciebie potrzebuje. Wiem że tylko Ty wiedziałeś. Może wszystkie te rozmowy odbywałam tylko w swojej głowie a może siedząc z herbatą w ogrodzie. Brakuje mi Twoich słów śmiechu niebieskich oczu. Zostawiłeś mnie tutaj zupełnie samą i wiesz co śmierć Cię nie usprawiedliwia nie mogę znieść tej ciszy. Potrzebuję Cię.

malutkawwielkimswiecie dodano: 19 listopada 2021

Minęłam gdzieś, dorosłam? Sama nie wiem. Przestałam pisać pamiętniki. A może warto byłoby je przepisać. Może warto byłoby pamiętać, a może lepiej zapomnieć? Trzymam się, ledwo, oparta o ścianę sufit jest podłogą, a podłoga. Tęsknie za Tobą. Nie chcesz ze mną rozmawiać, a ja tak Ciebie potrzebuje. Wiem, że tylko Ty wiedziałeś. Może wszystkie te rozmowy odbywałam tylko w swojej głowie, a może siedząc z herbatą w ogrodzie. Brakuje mi Twoich słów, śmiechu, niebieskich oczu. Zostawiłeś mnie tutaj zupełnie samą i wiesz co śmierć Cię nie usprawiedliwia, nie mogę znieść tej ciszy. Potrzebuję Cię.

tęsknie za tym facetem za którym się zakochałam. brak mi tego uczucia które samo prowadziło nas do wspólnego pożądania namiętności? brakuje mi tego uczucia kiedy wstawałeś pierwszy tylko po to aby spieszno by mnie budzić. kurwa tęsknie za tym. kurewsko mocno.

rapwciaga dodano: 5 listopada 2021

tęsknie za tym facetem, za którym się zakochałam. brak mi tego uczucia, które samo prowadziło nas do wspólnego pożądania, namiętności? brakuje mi tego uczucia kiedy wstawałeś pierwszy tylko po to aby spieszno by mnie budzić. kurwa tęsknie, za tym. kurewsko mocno.

kiedyś spacerując po zabłąkanych duszach znalazłam Ciebie znalazłam Twoją duszę owinięta aluzją nadzieji? wyglądałeś na zgniłego człowieka który za bardzo przesiąknięty był miłością do tego akurat czego nie powinieneś.

rapwciaga dodano: 7 września 2021

kiedyś spacerując po zabłąkanych duszach znalazłam Ciebie, znalazłam Twoją duszę owinięta aluzją nadzieji? wyglądałeś na zgniłego człowieka, który za bardzo przesiąknięty był miłością do tego akurat czego nie powinieneś.

Znowu obudziłam się w środku nocy znowu z tym samym niepokojem i ściskiem w żołądku. Znowu mi się śniłeś znowu byliśmy w De i znowu było idealnie. Nie było Polski nie było znajomych cpania alkoholu awantur. Nie wiem co robić stoję w martwym punkcie i nie wiem w którą stronę ruszyć. Powinnam odejść uciec. Właśnie powinnam. Ale nie umiem tego zrobić Bo Cię za bardzo kocham a nie powinnam. Bo dalej wierzę że będzie dobrze i się zmienisz chociaż tak się nie stanie. Został miesiąc do Belgii a ja nie wiem co robić. Miłość jest jednak popierdolona.

as123456789 dodano: 7 marca 2021

Znowu obudziłam się w środku nocy, znowu z tym samym niepokojem i ściskiem w żołądku. Znowu mi się śniłeś, znowu byliśmy w De i znowu było idealnie. Nie było Polski, nie było znajomych, cpania, alkoholu, awantur. Nie wiem co robić, stoję w martwym punkcie i nie wiem w którą stronę ruszyć. Powinnam odejść, uciec. Właśnie powinnam. Ale nie umiem tego zrobić Bo Cię za bardzo kocham, a nie powinnam. Bo dalej wierzę, że będzie dobrze i się zmienisz, chociaż tak się nie stanie. Został miesiąc do Belgii, a ja nie wiem co robić. Miłość jest jednak popierdolona.

Mój natłok myśli mnie przeraża. Coraz bardziej zdaje sobie sprawę z tego że niektórych ludzi nie powinno się kochać bo jak pijawki wejdą do Twojego życia udając wszystko żeby w najmniej oczekiwanym momencie zaatakowac. Wysysają z Ciebie cała Energie całe życie. Z czasem przestajesz zauważać że to jest złe. Z czase zgubisz siebie pomiędzy Jego kłamstwami. A kiedy zdecydujesz sie odejść on Ci na to nie pozwoli. Znowu będzie idealnym facetem który Cię kocha. Z czasem coraz trudniej zrobić krok w przód i tkwisz w tym gownie dalej.

as123456789 dodano: 5 marca 2021

Mój natłok myśli mnie przeraża. Coraz bardziej zdaje sobie sprawę z tego, że niektórych ludzi nie powinno się kochać, bo jak pijawki wejdą do Twojego życia udając wszystko, żeby w najmniej oczekiwanym momencie zaatakowac. Wysysają z Ciebie cała Energie, całe życie. Z czasem przestajesz zauważać, że to jest złe. Z czase zgubisz siebie pomiędzy Jego kłamstwami. A kiedy zdecydujesz sie odejść, on Ci na to nie pozwoli. Znowu będzie idealnym facetem, który Cię kocha. Z czasem coraz trudniej zrobić krok w przód, i tkwisz w tym gownie dalej.

w życiu są takie momenty gdzie nie wiesz co się dzieje z Tobą aktualnie czy właśnie tracisz grunt pod nogami albo właśnie masz aktualnie setny epizod końca swojego świata. nie wiesz kiedy nadejdzie taki momenty że wszystko Ci wysiądzie. nie wiesz kiedy przestaniesz oddychać albo psychika Ci pęknie. nie wiesz co się stanie gdy Ci pęknie serce albo dusza czy tak właśnie wygląda samobójstwo? albo chęć tego zrobienia?

rapwciaga dodano: 19 stycznia 2021

w życiu są takie momenty gdzie nie wiesz co się dzieje z Tobą aktualnie, czy właśnie tracisz grunt pod nogami albo właśnie masz aktualnie setny epizod końca swojego świata. nie wiesz kiedy nadejdzie taki momenty, że wszystko Ci wysiądzie. nie wiesz kiedy przestaniesz oddychać albo psychika Ci pęknie. nie wiesz co się stanie gdy Ci pęknie serce albo dusza, czy tak właśnie wygląda samobójstwo? albo chęć tego zrobienia?

  poznałam Cię wtedy kiedy nie miałam ochoty na żadne znajomości  pokochałam Cię chociaż nie miałam w planach miłości

rapwciaga dodano: 25 października 2020

,, poznałam Cię, wtedy kiedy nie miałam ochoty na żadne znajomości pokochałam Cię, chociaż nie miałam w planach miłości"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV