głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kavu_zet

Oskarżenie o coś z czym wgl nie miałam nic wspólnego i dowiedziałam się o tym jak się wydarzyło. 15 lat tyle czasu dałam się zastraszać obniżać samoocenę  być mieszana z gownem by za chwilę było ok. Mam nadzieję że w końcu zniknęłaś na zawsze z mojego życia bo nie mam zamiaru tracić czasu więcej na toksyczne osoby. Plus jest tylko raki że poznałam przez przypadek cudowna osobę.

as123456789 dodano: 23 stycznia 2024

Oskarżenie o coś, z czym wgl nie miałam nic wspólnego i dowiedziałam się o tym jak się wydarzyło. 15 lat, tyle czasu dałam się zastraszać, obniżać samoocenę, być mieszana z gownem, by za chwilę było ok. Mam nadzieję, że w końcu zniknęłaś na zawsze z mojego życia, bo nie mam zamiaru tracić czasu więcej na toksyczne osoby. Plus jest tylko raki, że poznałam przez przypadek cudowna osobę. ;)

Awulsyjne złamanie podstawy paliczka środkowego D5 z oderwaniem kosci blaszki dłoniowej. Brzmi strasznie? Nie do końca ale kiedy wejdziesz na google i poczytasz głębiej staje się trochę straszne. Czy się boję? Nie czasu nie cofnę z powodu strachu bol Nie minie a palec się nie zrośnie. Czy boli? Jak jasny skurwysyn. Dla mnie  osoby która można spać cały czas spanie 5 h na dobę nie jest ok. Wyjazd na koncert oddala się coraz bardziej po wczorajszej kontroli wizja operacji macha do mnie z oddali. Zawiązanie butów umycie głowy przekrojenie bułki pokrojenie kotleta itd. Nie wykonalne w tym momencie. Nie wiem czy się śmiać czy płakać czy wyzywać. Nie wiem...

as123456789 dodano: 22 listopada 2023

Awulsyjne złamanie podstawy paliczka środkowego D5 z oderwaniem kosci blaszki dłoniowej. Brzmi strasznie? Nie do końca, ale kiedy wejdziesz na google i poczytasz głębiej staje się trochę straszne. Czy się boję? Nie, czasu nie cofnę, z powodu strachu bol Nie minie, a palec się nie zrośnie. Czy boli? Jak jasny skurwysyn. Dla mnie , osoby która można spać cały czas, spanie 5 h na dobę, nie jest ok. Wyjazd na koncert oddala się coraz bardziej po wczorajszej kontroli, wizja operacji macha do mnie z oddali. Zawiązanie butów, umycie głowy, przekrojenie bułki, pokrojenie kotleta itd. Nie wykonalne w tym momencie. Nie wiem czy się śmiać, czy płakać, czy wyzywać. Nie wiem...

Psychologia jest sztuką jeśli jej zaś źle użyjesz spowodujesz czyiś koniec świata. Psychologia ludzka to nie tylko sztuka jest ale i także nabój do pistoletu dzięki któremu będziesz w stanie popełnić właściwe samobójstwo. Pytanie czy w pozytywnym znaczeniu czy negatywnym?

rapwciaga dodano: 24 października 2023

Psychologia jest sztuką, jeśli jej zaś źle użyjesz spowodujesz czyiś koniec świata. Psychologia ludzka to nie tylko sztuka jest ale i także nabój do pistoletu, dzięki któremu będziesz w stanie popełnić właściwe samobójstwo. Pytanie czy w pozytywnym znaczeniu czy negatywnym?

Dzisiaj. Dzisiaj może runąć niebo mój poukładany świat się skończyć a ha nuż nigdy nie będę taka sama. Byleby przetrwać byleby nie zwariować z nerwów.

as123456789 dodano: 21 czerwca 2023

Dzisiaj. Dzisiaj może runąć niebo, mój poukładany świat się skończyć, a ha nuż nigdy nie będę taka sama. Byleby przetrwać byleby nie zwariować z nerwów.

I nikt nigdy się nie dowie co się naprawdę stało tamtej nocy  kiedy wszystko pękło. Nikt się nie dowie jaką decyzję też podjęłam. Wystarczy zabawy moją osobą. Będę Twoja karma.

as123456789 dodano: 9 maja 2023

I nikt nigdy się nie dowie, co się naprawdę stało tamtej nocy , kiedy wszystko pękło. Nikt się nie dowie jaką decyzję też podjęłam. Wystarczy zabawy moją osobą. Będę Twoja karma.

pamiętam naszą ostatnią obietnicę. mieliśmy sobie kogoś znaleźć przed trzydziestką. obawiam się że nie wytrwam tego. chyba szybko się spotkamy w piekle kochanie.

rapwciaga dodano: 8 maja 2023

pamiętam naszą ostatnią obietnicę. mieliśmy sobie kogoś znaleźć przed trzydziestką. obawiam się, że nie wytrwam tego. chyba szybko się spotkamy w piekle kochanie.

Spazmy płaczu naprzemienne ze spokojem. Nie pamiętam już kiedy przez moje ciało i duszę przechodził taki bol. Nie pamiętam już kiedy modliłam się o.smuerc tak jak dzisiaj. Nie życzę nikomu. Przysięgam

as123456789 dodano: 3 maja 2023

Spazmy płaczu naprzemienne ze spokojem. Nie pamiętam już kiedy przez moje ciało i duszę przechodził taki bol. Nie pamiętam już kiedy modliłam się o.smuerc tak jak dzisiaj. Nie życzę nikomu. Przysięgam

Kiedy świat się rozpada na milion kawałków i nie wiesz co robić dalej jest najbardziej chujowym zjawizkiem jakie możesz być.kiedy siedzisz i obserwujesz jak wszystko się rozpada kawałek po kawałku a nic nie możesz z tym zrobić. Kiedy siedzisz że lzami w oczach i modlisz się resztkami sił żeby ro był jakiś kiepski zart. Ile kurwa jeszcze ile?

as123456789 dodano: 31 marca 2023

Kiedy świat się rozpada na milion kawałków i nie wiesz co robić dalej, jest najbardziej chujowym zjawizkiem jakie możesz być.kiedy siedzisz i obserwujesz jak wszystko się rozpada, kawałek po kawałku, a nic nie możesz z tym zrobić. Kiedy siedzisz że lzami w oczach i modlisz się resztkami sił, żeby ro był jakiś kiepski zart. Ile kurwa jeszcze, ile?

Mówili mi żeby się nie prosić mówili żeby załatwić ta sprawę 4 miesiące temu. Ale nie bo to rodzina nie bo może się zmieni. Wyszło. Namiary na adwokata są czekamy do południa i podejmujemy kroki. Boję się w chuj ale wystarczy. Czas zacząć walczyć o swoje i przestać się bać. Szczególnie teraz kiedy w ciągu tyg może zmienić się moje całe życie. Świat stanie na głowie a ja będę najszczęśliwsza na świecie. Jeszcze chwila i będzie wiadomo. Jeszcze chwila.

as123456789 dodano: 31 marca 2023

Mówili mi, żeby się nie prosić, mówili, żeby załatwić ta sprawę 4 miesiące temu. Ale nie, bo to rodzina, nie bo może się zmieni. Wyszło. Namiary na adwokata są, czekamy do południa i podejmujemy kroki. Boję się w chuj, ale wystarczy. Czas zacząć walczyć o swoje i przestać się bać. Szczególnie teraz, kiedy w ciągu tyg może zmienić się moje całe życie. Świat stanie na głowie, a ja będę najszczęśliwsza na świecie. Jeszcze chwila i będzie wiadomo. Jeszcze chwila.

3 dni dla jednych to mało dla jednych dużo. Dla mnie w tym momencie te 3 dni są pelne nadziei wiary i modlitw. Hormony mi buzują nerwy puszczają boję się. Jakby to był test to połowa byłaby poprawna odpowiedzią.

as123456789 dodano: 30 marca 2023

3 dni, dla jednych to mało, dla jednych dużo. Dla mnie w tym momencie te 3 dni są pelne nadziei, wiary i modlitw. Hormony mi buzują, nerwy puszczają, boję się. Jakby to był test, to połowa byłaby poprawna odpowiedzią.

ostatnimi czasami między nami jest wszystko w porządku tylko powiedz mi szczerze jak długo to będzie trwać? zanim dosięgnie znowu nas szczyt wszystkiego?

rapwciaga dodano: 3 luty 2023

ostatnimi czasami między nami jest wszystko w porządku tylko powiedz mi szczerze jak długo to będzie trwać? zanim dosięgnie znowu nas szczyt wszystkiego?

Palące łzy spływają po twarzy. Nie wiem czy to bardziej łzy rozpaczy czy kolejnej porażki. Świadomość tego że ls sobie ewidentnie kpi jest chyba najgorsza. Rok prawdziwego szczęścia tylko tyle było mi dane przeżyć. To że jestem silniejsza wcale nie świadczy o tym że będzie mniej bolało. Rozpierdala jak zawsze z tym że teraz bol dusze w sobie...

as123456789 dodano: 1 luty 2023

Palące łzy spływają po twarzy. Nie wiem czy to bardziej łzy rozpaczy, czy kolejnej porażki. Świadomość tego, że ls sobie ewidentnie kpi, jest chyba najgorsza. Rok prawdziwego szczęścia, tylko tyle było mi dane przeżyć. To, że jestem silniejsza wcale nie świadczy o tym, że będzie mniej bolało. Rozpierdala jak zawsze, z tym,że teraz bol dusze w sobie...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV