głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Czemu nie dać szansy dzieciom z mniejszych miejscowości na rozwój na poznanie nowego środowiska innego niż ich zapyziałe wioski. Dodatkowe dwa lata to dużo a tr

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Czemu nie dać szansy dzieciom z mniejszych miejscowości na rozwój na poznanie nowego środowiska innego niż ich zapyziałe wioski. Dodatkowe dwa lata to dużo a trzy l
Czemu nie dać szansy dzieciom z... teksty

kavu_zet dodano: 19 listopada 2016

Czemu nie dać szansy dzieciom z mniejszych miejscowości na rozwój, na poznanie nowego środowiska, innego niż ich zapyziałe wioski. Dodatkowe dwa lata to dużo, a trzy lata spędzone w nowoczesnej placówce może sprawić, że dziecko osiągnie w przyszłości sukces. A, no tak. Zapomniałam. Głupim narodem łatwiej się rządzi. / Kavu Zet.

Taka mała uwaga: zauważyłam że o... teksty

kavu_zet dodano: 19 listopada 2016

Taka mała uwaga: zauważyłam, że o patologii w gimnazjach i o tym, że to zło, miejsce godne potępienia i przeznaczone do likwidacji mówią głównie osoby, które swoją wiedzę o tych placówkach czerpią z programów typu "Szkoła". Wiek dojrzewania to okres buntu, prawda, to też czas poszukiwania samego siebie i określania własnej drogi życiowej. Jako osoba, która gimnazjum ukończyła i miała przygodę edukacyjną później w tej samej szkole, uważam, że jest coraz lepiej. Młodzież lubi, gdy jest traktowana poważnie, a planowana reforma edukacji kojarzy mi się w z gombrowiczowskim upupianiem. Już nie szkoła gimnazjalna a'a liceum z profilami odpowiadającymi zainteresowaniom uczniów, a kolejne klasy podstawówki. Już nie nowoczesność, a powrót do komuny. Nie mówię, że ośmioklasowe podstawówki były złe. Osoby, które je pokończyły, wyrosły na fantastycznych ludzi. Ale mamy inne czasy i inne możliwości. Czemu z nich nie korzystać?

 Dzisiaj wracam do wspomnień bo to... teksty

kavu_zet dodano: 4 listopada 2016

"Dzisiaj wracam do wspomnień, bo to zamknięty etap i patrzę światu w twarz zamiast przed nim uciekać"

 Świat wydaje się być piękny... teksty

kavu_zet dodano: 29 października 2016

"Świat wydaje się być piękny, bezpieczny, kiedy od prawdy dzielą nas milimetry. Dziś każdy problem może być rozwiązany, gorzej, gdy prawda jest prawdą o nas samych".

 Wyłapałem kilka propsów i miło... teksty

kavu_zet dodano: 21 października 2016

"Wyłapałem kilka propsów i miło mi, zrozumiałem, że to już nie tylko sny" :D

 Wkurwia jak ciśniesz a ktoś... teksty

kavu_zet dodano: 21 października 2016

"Wkurwia, jak ciśniesz, a ktoś kradnie ci patent."

Życie składa się z plusów i... teksty

kavu_zet dodano: 14 października 2016

Życie składa się z plusów i minusów. Aktualnie jestem na zerze, choć wydaje mi się, że tendencja jest spadkowa. / KaVu Zet.

Co określa kim jesteśmy. Jaki jest... teksty

kavu_zet dodano: 14 października 2016

Co określa, kim jesteśmy. Jaki jest sens naszej egzystencji? Po co ten cały marsz i gdzie ostatecznie dojdziemy? Nie wiem i nie umiem znaleźć odpowiedzi na te pytania. Wiem tylko, że życie polega na zaczynaniu wciąż od nowa. Wciąż. Od nowa. Wiedziałam to już ponad sześć lat temu, ale wtedy nie zdawałam sobie sprawy z prawdziwej wagi tych słów. Teraz już tak. Po raz kolejny rozpoczynam coś, kolejna tymczasowa praca, bo w mobilnym społeczeństwie trudno o coś stałego. Bardzo trudno. Nie można jednak się poddawać, co nie? / Kavu Zet

Legia albo śmierć!  Co ty kurwa... teksty

kavu_zet dodano: 9 października 2016

Legia albo śmierć! - Co ty, kurwa, chcesz, by pół Polski umarło :D

 Dałeś mi serce. Ja chcę ci dać o... teksty

kavu_zet dodano: 8 października 2016

"Dałeś mi serce. Ja chcę ci dać o wiele więcej. Mówię o domu, rodzinie i bezpieczeństwie, lecz w mojej głowie pełno jest demonów. Każdy z nich szepcze: idź po swej ścieżce. Mimo klęsk wciąż widzę w tobie zwycięzcę"

 Czasem myślę że mam to o czym... teksty

kavu_zet dodano: 5 października 2016

"Czasem myślę, że mam to, o czym niektórzy tylko marzą"

Nie ma silnych osób które miały w... teksty

kavu_zet dodano: 4 października 2016

Nie ma silnych osób, które miały w życiu lekko. Pewnie, gdybym miała całkiem inne dzieciństwo, byłabym zupełnie innym człowiekiem. Może łatwiej wierzyłabym we wszystko, w co widzę. Byłabym bardziej naiwna i może kochałabym się w kimś zupełnie innym, ale moje doświadczenie mnie wychowało i sprawiło, że jestem taka jaka jestem. Kocham właśnie jego i wiem, że jest moim lekarstwem na milion chorób, które we mnie siedzi. Nie uporałam się do końca z wszystkimi traumami. Nadal pamiętam rzeczy, o ktorych chciałabym zapomnieć, choć tylko tak przez mgłę to widzę dzisiaj. Nie ma silnych osób, które miały w życiu lekko. / Kavu Zet.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV