głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Nie szukam dobroci w Bogu ani inspiracji w diable Intruz Mamo chciałabym cię przy sobie mieć blisko. Dla ciebie mogę wybudować nowe San Francisco. Siedzę z ból

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Nie szukam dobroci w Bogu ani inspiracji w diable Intruz
 Nie szukam dobroci w Bogu ani... teksty

kavu_zet dodano: 24 lipca 2023

"Nie szukam dobroci w Bogu ani inspiracji w diable" Intruz

 Mamo  chciałabym cię przy sobie... teksty

kavu_zet dodano: 24 lipca 2023

"Mamo, chciałabym cię przy sobie mieć blisko. Dla ciebie mogę wybudować nowe San Francisco. Siedzę z bólem serca, księżyc świeci mi na plecy i wiem, że tego bólu żaden joint mi nie wyleczy Dla mnie wielka pociecha, kiedy młody się uśmiecha. (...) Głupiec kiedyś tylko proponował mi amnezję. Kocham cię i tylko chciałam powiedzieć, że tęsknię". Intruz

 Brakuje mi czasów  gdy nikt nie... teksty

kavu_zet dodano: 28 grudnia 2022

"Brakuje mi czasów, gdy nikt nie chciał tu być kimś, tylko zrobić coś. Ważniejsze to było dla nas niż na życie zrobić sos"

 Nie wiesz  na kogo liczyć? Licz na... teksty

kavu_zet dodano: 28 maja 2022

"Nie wiesz, na kogo liczyć? Licz na siebie. Wszyscy życzyli Tobie byś był na glebie. Nie wiesz, na kogo liczyć. Na swoich liczyć. Nigdy się nie poddawaj"

LECH TO SĄ PANY! NIEBIESKO BIAŁE... teksty

kavu_zet dodano: 23 maja 2022

LECH TO SĄ PANY! NIEBIESKO-BIAŁE SZATANY!

 Weź się w garść. Zrozum  ile... teksty

kavu_zet dodano: 7 kwietnia 2022

"Weź się w garść. Zrozum, ile jesteś wart. Walcz o swoje szczęście, nawet jak niewiele daje ci świat"

Nie dajmy się pożreć rutynie... teksty

kavu_zet dodano: 17 listopada 2017

Nie dajmy się pożreć rutynie, bejbe i dążmy do tego, by być tą najlepszą parą. Bonnie i Clyde, Dante i Beatrycze, czy Romeo i Julia to przy nas marne pionki. Zwykli przegrani. My wygramy, bo nie tylko razem umrzemy, ale i przeżyjemy razem wiele, wiele lat. A to chyba trudniejsze, nie wiem. / Kavu Zet.

Legia albo śmierć!   Co ty  kurwa... teksty

kavu_zet dodano: 9 października 2016

Legia albo śmierć! - Co ty, kurwa, chcesz, by pół Polski umarło :D

Ludzie są naiwni i łatwo dają się... teksty

kavu_zet dodano: 4 października 2016

Ludzie są naiwni i łatwo dają się ponieść wykrzykiwanym hasłom. Stop aborcji, tak dla aborcji, nie dla ACTA, nasze cipki, nasza sprawa, choć ostatecznie wszystko chuj. Mamy prawo do wolności, mamy prawo, lecz to ściema, bo wolności tutaj dawno już nie ma. Mam w dupie PiS tak sam jak PO, sztucznego Petru i kłamcy Kukiza, bo dla mnie te mafie polityczne. Niczym się nie różnią i każda z nich działa tylko w interesie partii. Jeśli nie widzicie, że cała ta maskarada wiąże się z tym, że temat trybunału wyparował i trzeba znaleźć nową siłę nośną do utorowania sobie drogi do żłobu, to jesteście ślepo naiwni. To jasne, że nie o prawa kobiet czy dzieci nienarodzonych toczy się walka, a o spółki skarbu państwa, wpływy, kupczenie rządowymi przywilejami. A społeczeństwo łyka wszystko jak młody pelikan. Tematy zastępcze, zwłaszcza te kontrowersyjne, zawsze budzą emocje,a kierowanie się emocjami w polityce to często strzelanie sobie w stopy. Nie do przecenienia jest tylko jedno: trzeźwe myślenie.

 Drinki z palemką podawaj panienkom. Daj tu flachę czystej. Ucz się jak pije się po denko  :D teksty kavu_zet dodał komentarz: "Drinki z palemką podawaj panienkom. Daj tu flachę czystej. Ucz się jak pije się po denko" :D do wpisu 6 września 2016
 Marzy mi się wyjechać gdzieś... teksty

kavu_zet dodano: 6 września 2016

"Marzy mi się wyjechać gdzieś samej. Za dużo miłości w mym życiu" Maria Hłasko

 Życie jest tylko przelotnym... teksty

kavu_zet dodano: 6 sierpnia 2016

"Życie jest tylko przelotnym półcieniem. Marnym aktorem, który swoją rolą, przez parę godzin przegrawszy na scenie, w nicość przepada. Powieścią idioty."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV