głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Świat wydaje się być piękny bezpieczny kiedy od prawdy dzielą nas milimetry. Dziś każdy problem może być rozwiązany gorzej gdy prawda jest prawdą o nas samych

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Świat wydaje się być piękny bezpieczny kiedy od prawdy dzielą nas milimetry. Dziś każdy problem może być rozwiązany gorzej gdy prawda jest prawdą o nas samych .
 Świat wydaje się być piękny... teksty

kavu_zet dodano: 29 października 2016

"Świat wydaje się być piękny, bezpieczny, kiedy od prawdy dzielą nas milimetry. Dziś każdy problem może być rozwiązany, gorzej, gdy prawda jest prawdą o nas samych".

 Wyłapałem kilka propsów  i miło... teksty

kavu_zet dodano: 21 października 2016

"Wyłapałem kilka propsów i miło mi, zrozumiałem, że to już nie tylko sny" :D

 Wkurwia  jak ciśniesz  a ktoś... teksty

kavu_zet dodano: 21 października 2016

"Wkurwia, jak ciśniesz, a ktoś kradnie ci patent."

Życie składa się z plusów i... teksty

kavu_zet dodano: 14 października 2016

Życie składa się z plusów i minusów. Aktualnie jestem na zerze, choć wydaje mi się, że tendencja jest spadkowa. / KaVu Zet.

Co określa  kim jesteśmy. Jaki jest... teksty

kavu_zet dodano: 14 października 2016

Co określa, kim jesteśmy. Jaki jest sens naszej egzystencji? Po co ten cały marsz i gdzie ostatecznie dojdziemy? Nie wiem i nie umiem znaleźć odpowiedzi na te pytania. Wiem tylko, że życie polega na zaczynaniu wciąż od nowa. Wciąż. Od nowa. Wiedziałam to już ponad sześć lat temu, ale wtedy nie zdawałam sobie sprawy z prawdziwej wagi tych słów. Teraz już tak. Po raz kolejny rozpoczynam coś, kolejna tymczasowa praca, bo w mobilnym społeczeństwie trudno o coś stałego. Bardzo trudno. Nie można jednak się poddawać, co nie? / Kavu Zet

Legia albo śmierć!   Co ty  kurwa... teksty

kavu_zet dodano: 9 października 2016

Legia albo śmierć! - Co ty, kurwa, chcesz, by pół Polski umarło :D

 Dałeś mi serce. Ja chcę ci dać o... teksty

kavu_zet dodano: 8 października 2016

"Dałeś mi serce. Ja chcę ci dać o wiele więcej. Mówię o domu, rodzinie i bezpieczeństwie, lecz w mojej głowie pełno jest demonów. Każdy z nich szepcze: idź po swej ścieżce. Mimo klęsk wciąż widzę w tobie zwycięzcę"

 Czasem myślę  że mam to  o czym... teksty

kavu_zet dodano: 5 października 2016

"Czasem myślę, że mam to, o czym niektórzy tylko marzą"

Nie ma silnych osób  które miały w... teksty

kavu_zet dodano: 4 października 2016

Nie ma silnych osób, które miały w życiu lekko. Pewnie, gdybym miała całkiem inne dzieciństwo, byłabym zupełnie innym człowiekiem. Może łatwiej wierzyłabym we wszystko, w co widzę. Byłabym bardziej naiwna i może kochałabym się w kimś zupełnie innym, ale moje doświadczenie mnie wychowało i sprawiło, że jestem taka jaka jestem. Kocham właśnie jego i wiem, że jest moim lekarstwem na milion chorób, które we mnie siedzi. Nie uporałam się do końca z wszystkimi traumami. Nadal pamiętam rzeczy, o ktorych chciałabym zapomnieć, choć tylko tak przez mgłę to widzę dzisiaj. Nie ma silnych osób, które miały w życiu lekko. / Kavu Zet.

 zielonyprotest: Moja trawa  moja... teksty

kavu_zet dodano: 4 października 2016

#zielonyprotest: Moja trawa, moja sprawa!

Ludzie są naiwni i łatwo dają się... teksty

kavu_zet dodano: 4 października 2016

Ludzie są naiwni i łatwo dają się ponieść wykrzykiwanym hasłom. Stop aborcji, tak dla aborcji, nie dla ACTA, nasze cipki, nasza sprawa, choć ostatecznie wszystko chuj. Mamy prawo do wolności, mamy prawo, lecz to ściema, bo wolności tutaj dawno już nie ma. Mam w dupie PiS tak sam jak PO, sztucznego Petru i kłamcy Kukiza, bo dla mnie te mafie polityczne. Niczym się nie różnią i każda z nich działa tylko w interesie partii. Jeśli nie widzicie, że cała ta maskarada wiąże się z tym, że temat trybunału wyparował i trzeba znaleźć nową siłę nośną do utorowania sobie drogi do żłobu, to jesteście ślepo naiwni. To jasne, że nie o prawa kobiet czy dzieci nienarodzonych toczy się walka, a o spółki skarbu państwa, wpływy, kupczenie rządowymi przywilejami. A społeczeństwo łyka wszystko jak młody pelikan. Tematy zastępcze, zwłaszcza te kontrowersyjne, zawsze budzą emocje,a kierowanie się emocjami w polityce to często strzelanie sobie w stopy. Nie do przecenienia jest tylko jedno: trzeźwe myślenie.

 Była prawdziwie postmodernistyczna.... teksty

kavu_zet dodano: 17 września 2016

"Była prawdziwie postmodernistyczna. Równie dobrze gotowała, co ciągnęła druta" Inglot

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV