głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Legia albo śmierć! Co ty kurwa chcesz by pół Polski umarło :D Dałeś mi serce. Ja chcę ci dać o wiele więcej. Mówię o domu rodzinie i bezpieczeństwie lecz w moje

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Legia albo śmierć! Co ty kurwa chcesz by pół Polski umarło :D
Legia albo śmierć!   Co ty  kurwa... teksty

kavu_zet dodano: 9 października 2016

Legia albo śmierć! - Co ty, kurwa, chcesz, by pół Polski umarło :D

 Dałeś mi serce. Ja chcę ci dać o... teksty

kavu_zet dodano: 8 października 2016

"Dałeś mi serce. Ja chcę ci dać o wiele więcej. Mówię o domu, rodzinie i bezpieczeństwie, lecz w mojej głowie pełno jest demonów. Każdy z nich szepcze: idź po swej ścieżce. Mimo klęsk wciąż widzę w tobie zwycięzcę"

 Czasem myślę  że mam to  o czym... teksty

kavu_zet dodano: 5 października 2016

"Czasem myślę, że mam to, o czym niektórzy tylko marzą"

Nie ma silnych osób  które miały w... teksty

kavu_zet dodano: 4 października 2016

Nie ma silnych osób, które miały w życiu lekko. Pewnie, gdybym miała całkiem inne dzieciństwo, byłabym zupełnie innym człowiekiem. Może łatwiej wierzyłabym we wszystko, w co widzę. Byłabym bardziej naiwna i może kochałabym się w kimś zupełnie innym, ale moje doświadczenie mnie wychowało i sprawiło, że jestem taka jaka jestem. Kocham właśnie jego i wiem, że jest moim lekarstwem na milion chorób, które we mnie siedzi. Nie uporałam się do końca z wszystkimi traumami. Nadal pamiętam rzeczy, o ktorych chciałabym zapomnieć, choć tylko tak przez mgłę to widzę dzisiaj. Nie ma silnych osób, które miały w życiu lekko. / Kavu Zet.

 zielonyprotest: Moja trawa  moja... teksty

kavu_zet dodano: 4 października 2016

#zielonyprotest: Moja trawa, moja sprawa!

Ludzie są naiwni i łatwo dają się... teksty

kavu_zet dodano: 4 października 2016

Ludzie są naiwni i łatwo dają się ponieść wykrzykiwanym hasłom. Stop aborcji, tak dla aborcji, nie dla ACTA, nasze cipki, nasza sprawa, choć ostatecznie wszystko chuj. Mamy prawo do wolności, mamy prawo, lecz to ściema, bo wolności tutaj dawno już nie ma. Mam w dupie PiS tak sam jak PO, sztucznego Petru i kłamcy Kukiza, bo dla mnie te mafie polityczne. Niczym się nie różnią i każda z nich działa tylko w interesie partii. Jeśli nie widzicie, że cała ta maskarada wiąże się z tym, że temat trybunału wyparował i trzeba znaleźć nową siłę nośną do utorowania sobie drogi do żłobu, to jesteście ślepo naiwni. To jasne, że nie o prawa kobiet czy dzieci nienarodzonych toczy się walka, a o spółki skarbu państwa, wpływy, kupczenie rządowymi przywilejami. A społeczeństwo łyka wszystko jak młody pelikan. Tematy zastępcze, zwłaszcza te kontrowersyjne, zawsze budzą emocje,a kierowanie się emocjami w polityce to często strzelanie sobie w stopy. Nie do przecenienia jest tylko jedno: trzeźwe myślenie.

 Była prawdziwie postmodernistyczna.... teksty

kavu_zet dodano: 17 września 2016

"Była prawdziwie postmodernistyczna. Równie dobrze gotowała, co ciągnęła druta" Inglot

 Nie byłam zbyt dojrzała. To fakt.... teksty

kavu_zet dodano: 16 września 2016

"Nie byłam zbyt dojrzała. To fakt. Czasem potrzeba czasu, lecz czasem goni czas - trzeba działać od razu"

Artyści są pokręceni. Artyści są... teksty

kavu_zet dodano: 11 września 2016

Artyści są pokręceni. Artyści są dziwni i w sumie ciężko ich zrozumieć. Mają swój własny świat, który ciężko racjonalnie wytłumaczyć. Nie stąpają twardo po ziemi, choć potrafią latać na granicach swoich barier. Nie wiem, czy dam ci szczęście. Mogę dać ci masę innych rzeczy, ale to jeszcze nie gwarantuje szczęścia. Pamiętaj o tym, ale w sumie... mówiłam ci o tym niejeden raz, a ciebie to nie zniechęcało. Wręcz przeciwnie. To, że teraz milczymy do siebie, to nie moja wina, a jeśli jestem inna niż chcesz to tylko wynik twoich wyobrażeń. Artyści są pokręceni, mogą taplać się w błocie własnych wynaturzeń i mieć bardziej czyste serce niż inni. / Kavu Zet.

 Ranię bliskich. Albo nie ranię  a... teksty

kavu_zet dodano: 11 września 2016

"Ranię bliskich. Albo nie ranię, a wkurwiam. A nie chcę stracić tych bliskich, bo tylko ich mam. Kurwa"

Lubię jego uśmiech. Jest moim... teksty

kavu_zet dodano: 7 września 2016

Lubię jego uśmiech. Jest moim ulubionym uśmiechem. / Kavu Zet.

Kocham go. I chcę by jego życie... teksty

kavu_zet dodano: 6 września 2016

Kocham go. I chcę by jego życie było takie, o jakim tylko zamarzy. Może osiągnąć wszystko, może zmienić świat, a ja mogę go jedynie popchnąć do działania. Nie wybiorę jego drogi. On sam to zrobi i mam nadzieję, że będzie szczęśliwy. / Kavu Zet.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV