głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Nie byłam zbyt dojrzała. To fakt. Czasem potrzeba czasu lecz czasem goni czas trzeba działać od razu Artyści są pokręceni. Artyści są dziwni i w sumie ciężko i

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Nie byłam zbyt dojrzała. To fakt. Czasem potrzeba czasu lecz czasem goni czas trzeba działać od razu
 Nie byłam zbyt dojrzała. To fakt.... teksty

kavu_zet dodano: 16 września 2016

"Nie byłam zbyt dojrzała. To fakt. Czasem potrzeba czasu, lecz czasem goni czas - trzeba działać od razu"

Artyści są pokręceni. Artyści są... teksty

kavu_zet dodano: 11 września 2016

Artyści są pokręceni. Artyści są dziwni i w sumie ciężko ich zrozumieć. Mają swój własny świat, który ciężko racjonalnie wytłumaczyć. Nie stąpają twardo po ziemi, choć potrafią latać na granicach swoich barier. Nie wiem, czy dam ci szczęście. Mogę dać ci masę innych rzeczy, ale to jeszcze nie gwarantuje szczęścia. Pamiętaj o tym, ale w sumie... mówiłam ci o tym niejeden raz, a ciebie to nie zniechęcało. Wręcz przeciwnie. To, że teraz milczymy do siebie, to nie moja wina, a jeśli jestem inna niż chcesz to tylko wynik twoich wyobrażeń. Artyści są pokręceni, mogą taplać się w błocie własnych wynaturzeń i mieć bardziej czyste serce niż inni. / Kavu Zet.

 Ranię bliskich. Albo nie ranię  a... teksty

kavu_zet dodano: 11 września 2016

"Ranię bliskich. Albo nie ranię, a wkurwiam. A nie chcę stracić tych bliskich, bo tylko ich mam. Kurwa"

Lubię jego uśmiech. Jest moim... teksty

kavu_zet dodano: 7 września 2016

Lubię jego uśmiech. Jest moim ulubionym uśmiechem. / Kavu Zet.

Kocham go. I chcę by jego życie... teksty

kavu_zet dodano: 6 września 2016

Kocham go. I chcę by jego życie było takie, o jakim tylko zamarzy. Może osiągnąć wszystko, może zmienić świat, a ja mogę go jedynie popchnąć do działania. Nie wybiorę jego drogi. On sam to zrobi i mam nadzieję, że będzie szczęśliwy. / Kavu Zet.

Jednym słowem obudziłeś we mnie... teksty

kavu_zet dodano: 6 września 2016

Jednym słowem obudziłeś we mnie tęsknotę za tym, co straciłam, a co miałam na wyciągnięcie ręki. Za podróżami. Za słońcem. Za wielkimi planami i nadziejami. Za trzymaniem nóg w ciepłej, morskiej wodzie. Za odwagą, która umożliwiała mi bycie sobą. Za talentem plastycznym. Za tamtą dziewczynę, którą byłam, a którą już nie będę nigdy. Życie to nie bajka. Nie pytaj więcej, o co mi chodzi. Jednym słowem obudziłeś we mnie tęsknotę. Za mną samą. / Kavu Zet.

 Drinki z palemką podawaj panienkom. Daj tu flachę czystej. Ucz się jak pije się po denko  :D teksty kavu_zet dodał komentarz: "Drinki z palemką podawaj panienkom. Daj tu flachę czystej. Ucz się jak pije się po denko" :D do wpisu 6 września 2016
 Marzy mi się wyjechać gdzieś... teksty

kavu_zet dodano: 6 września 2016

"Marzy mi się wyjechać gdzieś samej. Za dużo miłości w mym życiu" Maria Hłasko

Czasem chciałabym cofnąć się o... teksty

kavu_zet dodano: 6 września 2016

Czasem chciałabym cofnąć się o sześć lat. Być dokładnie o tej porze w autokarze do Hiszpanii. Wysiąść w Austrii, w Wiedniu i pójść na wieczorny spacer. Wdychać powietrze, które pachnie całkiem inaczej niż w tej dziurze. I być w kasyno w Monako, udawać wielkomiejską pannę, mimo że jeszcze wtedy kiepsko chodziłam na szpilkach. Jeść lody w Saint Tropez i przechadzać się ścieżkami, którymi chadzał filmowy sierżant. Mieć ten szczery uśmiech, którym zarażałam wszytskich. Pisać smsy do niego i robić zdjęcia, które później mógłby obejrzeć. Jarać się samochodami, których nigdy nie będę mogła mieć. Oglądać obrazy w Muzeum Salvadora Dali. Sfotografować swoją dłoń na Alei Gwiazd w Cannes. Opalać się w Lloret de Mar i flirtować z Hindusem, prowadzącym bar. Być pyskatą i pewną siebie dziewczynką. Tak, bo wtedy byłam właściwie dziewczynką i miałam dużo bardziej niebieskie oczy niż teraz. I kupować alkohol w Andorze. Iii tracić hajs, iii śmiać się. Dużo się śmiać. Po prostu. / Kavu Zet.

Czasem jest smutno  gdy człowiek... teksty

kavu_zet dodano: 6 września 2016

Czasem jest smutno, gdy człowiek uświadomi sobie, że nie żyje tym życiem, o którym marzył kiedyś. Ale przecież życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od marzeń. Jest tylko całkowicie inne. Najśmieszniejsze jest to, że inni marzą, by żyć tak jak ty. A ty nie. I to jest ironia losu, większa niż wpierdol na ulicy Sympatycznej, czy brak szczęścia w miłości. Czasem ma się dziwne rozkminy i nie oznacza to nic więcej niż "dziwne rozkminy". Czasem jest wesoło. Nawet, jeśli człowiek nie żyje tym życiem, o którym marzył kiedyś. Dobrze, że jest muzyka. To poznala przetrwać i uśmiechać się, a raczej ułożyć usta w określony kształt. Tak, właśnie tak. / Kavu Zet.

Jak wiele rzeczy potrafią załatwić... teksty

kavu_zet dodano: 18 sierpnia 2016

Jak wiele rzeczy potrafią załatwić naleśniki i pizza, to nawet ja nie. Zwłaszcza, jeśli ma się dobrą przemianę materii. / Kavu Zet. :D

Życie jest spoko. Książki są  są... teksty

kavu_zet dodano: 18 sierpnia 2016

Życie jest spoko. Książki są, są naleśniki, przyjaciele też i rodzina, która jest ważna. Poza tym - pasja i plany, dużo planów, które trzeba koniecznie zrealizować. Uśmiechy są. Te do losu i do innych ludzi. Słońce grzeje w ramiona i jest spoko, naprawdę spoko. Nie idealnie, ale fajnie. Spokojnie. Tak jak powinno być i wielu tego spokoju mi zazdrości, bo mam to, o czym niektórzy tylko marzą. Własny kąt na Ziemi i ludzi, którzy wypełniają miejsce w sercu, mam ciekawość świata i dążę do tego, by go poznawać, a przy tym cieszę się każdym dniem. / Kavu Zet.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV