głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Czasem jest smutno gdy człowiek uświadomi sobie że nie żyje tym życiem o którym marzył kiedyś. Ale przecież życie nie jest ani lepsze ani gorsze od marzeń. Jest

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Czasem jest smutno gdy człowiek uświadomi sobie że nie żyje tym życiem o którym marzył kiedyś. Ale przecież życie nie jest ani lepsze ani gorsze od marzeń. Jest tylko
Czasem jest smutno  gdy człowiek... teksty

kavu_zet dodano: 6 września 2016

Czasem jest smutno, gdy człowiek uświadomi sobie, że nie żyje tym życiem, o którym marzył kiedyś. Ale przecież życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od marzeń. Jest tylko całkowicie inne. Najśmieszniejsze jest to, że inni marzą, by żyć tak jak ty. A ty nie. I to jest ironia losu, większa niż wpierdol na ulicy Sympatycznej, czy brak szczęścia w miłości. Czasem ma się dziwne rozkminy i nie oznacza to nic więcej niż "dziwne rozkminy". Czasem jest wesoło. Nawet, jeśli człowiek nie żyje tym życiem, o którym marzył kiedyś. Dobrze, że jest muzyka. To poznala przetrwać i uśmiechać się, a raczej ułożyć usta w określony kształt. Tak, właśnie tak. / Kavu Zet.

Jak wiele rzeczy potrafią załatwić... teksty

kavu_zet dodano: 18 sierpnia 2016

Jak wiele rzeczy potrafią załatwić naleśniki i pizza, to nawet ja nie. Zwłaszcza, jeśli ma się dobrą przemianę materii. / Kavu Zet. :D

Życie jest spoko. Książki są  są... teksty

kavu_zet dodano: 18 sierpnia 2016

Życie jest spoko. Książki są, są naleśniki, przyjaciele też i rodzina, która jest ważna. Poza tym - pasja i plany, dużo planów, które trzeba koniecznie zrealizować. Uśmiechy są. Te do losu i do innych ludzi. Słońce grzeje w ramiona i jest spoko, naprawdę spoko. Nie idealnie, ale fajnie. Spokojnie. Tak jak powinno być i wielu tego spokoju mi zazdrości, bo mam to, o czym niektórzy tylko marzą. Własny kąt na Ziemi i ludzi, którzy wypełniają miejsce w sercu, mam ciekawość świata i dążę do tego, by go poznawać, a przy tym cieszę się każdym dniem. / Kavu Zet.

 Życie jest tylko przelotnym... teksty

kavu_zet dodano: 6 sierpnia 2016

"Życie jest tylko przelotnym półcieniem. Marnym aktorem, który swoją rolą, przez parę godzin przegrawszy na scenie, w nicość przepada. Powieścią idioty."

 Bez przerwy powtarzałem sobie  że... teksty

kavu_zet dodano: 15 lipca 2016

"Bez przerwy powtarzałem sobie, że nie wszystkie kobiety na świecie to kurwy, tylko mnie się taka trafiła". ~ Charles Bukowski, Faktotum

 W tabletkach nasennych kryją się... teksty

kavu_zet dodano: 9 lipca 2016

"W tabletkach nasennych kryją się wszystkie niezaśpiewane kołysanki z dzieciństwa."

 A ja z balkonu go wypatrywałem.... teksty

kavu_zet dodano: 10 czerwca 2016

"A ja z balkonu go wypatrywałem. Liczyłem te samochody. (...) Co ja tam mogłem rozumieć. Koledzy z ojcami bawili się super, a ja ocierałem z łez buzię. Pojechał. Pisał i dzwonił. Później już rzadziej i rzadziej, a ja na zewnątrz się wciąż uśmiechałem. Nie chciałem się rozpaść przy klasie. Czułem się wybrakowany. (...) Z czasem się uczysz nie płakać, chociaż do dzisiaj jest rana."

 Pierdolić grupy wsparcia  jak... teksty

kavu_zet dodano: 9 czerwca 2016

"Pierdolić grupy wsparcia, jak siedzi coś na sercu."

Ludzie nie wiedzą sami  czego chcą.... teksty

kavu_zet dodano: 7 czerwca 2016

Ludzie nie wiedzą sami, czego chcą. Dążą do gwiazd, zamiast cieszyć się ich pięknem z daleka, a potem upadają na dno oceanu ze spalonymi skrzydłami. Nie słuchają intuicji i ciągle pragną czegoś więcej. Życie za rogiem wydaje się czymś lepszym, a że lepsze zawsze było dobrego wrogiem, sami wbijają sobie nóż między żebra i z tym nożem przeżywają kilka następnym lat. Milkną w nich dobre emocje i są coraz bardziej sfrustrowani, co kończy się ucieczką od życia. Rozumiem to. Zwłaszcza, gdy mrużę oczy i spoglądam na nich z balkonu. Nie chcę do nich dołączyć, a może już dołączyłam. Nie wiem. Kawa stygnie. / Kavu Zet.

 Wiesz  o czym mówię. Lubię... teksty

kavu_zet dodano: 31 maja 2016

"Wiesz, o czym mówię. Lubię bezpośredniość"

 Mało mnie znasz.  ...  Widziałem... teksty

kavu_zet dodano: 31 maja 2016

"Mało mnie znasz. (...) Widziałem wiele, czułem tyle, że nie masz pojęcia. Nie pisałem nic, bo poznałem parę sztuk, z którymi nie wyszło nic. Magię to masz w cyckach. W oczach tylko blizny."

Gdy mówisz mi  że czegoś mi się... teksty

kavu_zet dodano: 28 maja 2016

Gdy mówisz mi, że czegoś mi się nie uda, to będę próbować tego tak długo, aż to zrobię i zrobię to na pewno. / Kavu Zet.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV