głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Na razie jest dobrze masz kilka lat i zdarte kolana które wcale nie kojarzą się nikomu z niczym zboczonym. Wspinasz się na drzewo i to jest proste zdobywanie sz

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Na razie jest dobrze masz kilka lat i zdarte kolana które wcale nie kojarzą się nikomu z niczym zboczonym. Wspinasz się na drzewo i to jest proste zdobywanie szczytu
Na razie jest dobrze  masz kilka lat... teksty

kavu_zet dodano: 16 maja 2016

Na razie jest dobrze, masz kilka lat i zdarte kolana, które wcale nie kojarzą się nikomu z niczym zboczonym. Wspinasz się na drzewo i to jest proste zdobywanie szczytu, a inne szczyty też wydają się proste do osiągnięcia. Nawet Mount Everest, który widziałeś w telewizji. Jest fajnie. Plecaki robią za bramki, a piłką może być nawet kamień. Życie jest piękne. Starzy robią grilla, piją piwo i śpiewają beznadziejne piosenki, ale nie jest źle, bo wujek pozwolił uszczknąć łyka złotego napoju. Śmiejesz się z niczego i wiesz, że to właśnie wolność. Przyjaźń i nienawiść wydają ci się sprawą życia i śmierci, nawet, jeśli codziennie zmienia się skład "twojej ekipy". Bijesz się i czujesz krew na wargach, ale nie lecisz z tym do mamusi, bo tylko tak można zmienić się w dorosłego. Ale jest fajnie, bo nikt nie kabluje i nie łamie zasad niepisanego kodeksu. Wolność smakuje jak guma Turbo, dziewczyny grają w gumę, a ty jeszcze nie wiesz, że za kilka lat guma będzie kojarzyć ci się z prezerwatywą./ K.Z.

Chcę stąd uciec  albo żyć... teksty

kavu_zet dodano: 16 maja 2016

Chcę stąd uciec, albo żyć właśnie tutaj. Być naraz w milionach miejsc, by móc to opisać. Dorosłość nakłada nam kolejne więzy na ręce i pozostaje nam coraz mniej czasu, czasu, by zrealizować samego siebie i coraz łatwiej przychodzi rezygnacja z tego. Poddajesz się i przestajesz walczyć, bunt pozostaje tylko gdzieś na opuszkach palców. Strzepujesz go lekko i żyjesz tak, by zwało się, że żyjesz. I jest całkiem w porządku, nie uciekasz już, tylko idziesz do pracy, której nawet nie lubisz i spędzasz tam większość życia, a w weekendy udajesz, że świetnie się bawisz, choć prowincjonalne dyskoteki z prawdziwą zabawą nie mają nic wspólnego. Pieprzysz jakąś pannę, albo - jeśli jesteś kobietą - idziesz do ołtarza z kolesiem, który powiedział ci parę miłych słów. Nie ma tu zbyt dużych perspektyw i wasze dzieci też będą marzyć, by uciec stąd, ale ostatecznie i tak wrócą, bo nie ma miejsca jak dom, a inne miejsca wcale nie przyniosły niczego więcej. / Kavu Zet.

Problemy z tożsamością ponoć ma... teksty

kavu_zet dodano: 16 maja 2016

Problemy z tożsamością ponoć ma się w wieku trzynastu lat, nie dwudziestu pięciu, a mimo to nadal nie wiem, kim jestem i po co żyję. Może nawet teraz mniej to wiem niż wtedy, gdy miałam jasno określone plany na przyszłość. / Kavu Zet.

Dopóki to  co robię  nie ma... teksty

kavu_zet dodano: 16 maja 2016

Dopóki to, co robię, nie ma znaczenia dla tych, którzy są wokół, czuję się, jakbym nie robiła nic. Mogłabym niewidzialna, mogłoby mnie nie być wcale. Tęsknię za czasem, gdy żyłam chwilą, bo wtedy było naprawdę fajnie, ale dorosłość wcale nie jest fajna i kolorowa, może dlatego, że ktoś ukradł mi moje "kredki", a raczej dlatego, że sama je wyrzuciłam. Czemu czuję, że mi ciągle czegoś brak, że nie mogę się spełnić tak do końca, a każde poczucie spełnienia pcha mnie do poszukiwań coraz to nowych emocji, których coraz częściej mi brakuje i dlatego pewnie częściej milczę. Przygryzam wargi, bo przecież wiem, że teraz nie ja jestem najważniejsza. Życie dawnej mnie już się skończyło i teraz trzeba otworzyć nowe drzwi, za którymi czai się nieznane. / Kavu Zet.

 Seks pachnie jak wanilia  nim dowie... teksty

kavu_zet dodano: 22 kwietnia 2016

"Seks pachnie jak wanilia, nim dowie się twój typ i cała jego mafijna familia"

 Geny po moim starym... Albo sam... teksty

kavu_zet dodano: 12 kwietnia 2016

"Geny po moim starym... Albo sam przemyśl"

Ten  kto powiedział  że ciąża... teksty

kavu_zet dodano: 11 kwietnia 2016

Ten, kto powiedział, że ciąża jest najpiękniejszym czasem w życiu kobiety, ten chyba nigdy nie był w ciąży. Nie mówię tylko o wymiotach, czy mdłościach oraz zgadze. Nie mówię tylko o opuchniętych kostkach i nieustannym zmęczeniu. Kilogramy przybywają, a ciuchy, w których jeszcze rok temu wyglądało się bosko, teraz czekają na lepsze czasy (co do których nie ma pewności, czy powrócą). Ponadto ciąża oznacza wyrzeczenie: koniec z piwem ze znajomymi, ze spontanicznymi wyjazdami starym busem przez Europę, czy chodzeniem do Kotła na stadionie. Koniec z beztroską, bo praktycznie od początku ciąży towarzyszy strach. I o dziecko, i o to, czy będzie się dobrą matką. A najgorsze, że ten strach wcale nie mija z ciążą i ciągnie się przez całe życie. Ponadto nie ma już siły i możliwości, by uprawiać seks w każdej pozycji, pojawiają się hemoroidy i bóle kręgosłupa. Nie jest lekko, ale finalnie otrzymuje się tak duże pokłady miłości, jakich nie sposób sobie nawet wyobrazić. Nie wiem, czy to hormony. /K

 Dorośli mieli z dzieci robić... teksty

kavu_zet dodano: 31 marca 2016

"Dorośli mieli z dzieci robić dorosłych, a robią z siebie dzieci."

 Mówisz mi  że to lubisz  ja... teksty

kavu_zet dodano: 22 marca 2016

"Mówisz mi, że to lubisz, ja myślę że już musisz brać coś co cię zjada jak sumienie dobrych ludzi. Jestem bólem w twoim sercu, promilami w twoich żyłach. Chcesz czegoś więcej."

 Kiedy siadam za kółkiem  jestem... teksty

kavu_zet dodano: 18 marca 2016

"Kiedy siadam za kółkiem, jestem jak Han Solo przy sterach, choć częściej wolę być na miejscu pasażera" :D

 Bywa przewrotnie. Ironia karmi nas z... teksty

kavu_zet dodano: 11 marca 2016

"Bywa przewrotnie. Ironia karmi nas z dnia na dzień, ale dotrę, choćby nie wiem, co. Widzę cel. Dzisiaj to proste. Pozory są okrutne. Dzisiaj dawnych przyjaciół wita cyniczny uśmiech. Wiesz, bywa różnie. Nie przewidzisz faktów."

 jeśli ktoś doświadczył zdrady ze... teksty

kavu_zet dodano: 11 marca 2016

"jeśli ktoś doświadczył zdrady ze strony jednego z rodziców w dzieciństwie (...), to taka osoba traci zaufanie, nie umie nim nikogo obdarzyć, zaufanie nie ma dla niej wielkiego znaczenia, „zamraża się” na nie. I w swoim późniejszym życiu może zacząć zdradzać." / no, kurwa!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV