głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Kto chce dziś żyć zadowolony ze swego życia temu nie wolno być takim człowiekiem jak ty i ja. Kto zamiast brzdąkania żąda muzyki zamiast zadowolenia radości za

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Kto chce dziś żyć zadowolony ze swego życia temu nie wolno być takim człowiekiem jak ty i ja. Kto zamiast brzdąkania żąda muzyki zamiast zadowolenia radości zamia
 Kto chce dziś żyć zadowolony ze... teksty

kavu_zet dodano: 10 luty 2016

"Kto chce dziś żyć zadowolony ze swego życia, temu nie wolno być takim człowiekiem jak ty i ja. Kto zamiast brzdąkania żąda muzyki, zamiast zadowolenia - radości, zamiast pieniędzy - duszy, zamiast taśmowej produkcji - prawdziwej roboty, a zamiast flirtu - prawdziwej namiętności, dla tego ten piękny świat nie jest ojczyzną..." Hermann Hesse "Wilk stepowy"

Walentynki zawsze były dość mocno skomercjalizowane ale  pomimo całej głoupoty tego żałosnego święta  miłość jest piękna. : teksty kavu_zet dodał komentarz: Walentynki zawsze były dość mocno skomercjalizowane, ale - pomimo całej głoupoty tego żałosnego święta - miłość jest piękna. :) do wpisu 10 luty 2016
Zapamiętaj: powroty nie istnieją.... teksty

kavu_zet dodano: 5 luty 2016

Zapamiętaj: powroty nie istnieją. Nie cofniesz się do wtorku sprzed tygodnia i do tamtej niedzieli, gdy ona miała na sobie pończochy i całowałeś ją w szyję, nie powrócisz do tego czwartku, gdy bezgranicznie szczęśliwi staliście wtuleni na stacji, nie przeżyjesz tego jeszcze raz, nie cofniesz się do wczoraj, nie będziesz znów dzieckiem, które miało niewinne spojrzenie. Zapamiętaj te chwile, okażą się błogosławieństwem, gdy otworzysz puszkę piwa i spojrzysz na jej zdjęcie, gdy w twoim sercu pojawi się nieokreślony skurcz, bo będziesz wiedział, że ona teraz tańczy w tej seksownej sukience i pije darmowe drinki w jakimś klubie. Zapamiętaj: nie powtórzysz żadnej z chwil, ale te wspomnienia cię ocalą, gdy nocą będziesz tak cholernie tęsknił z głową opartą na kierownicy, na opustoszałym parkingu. Zapamiętaj, że nie ma innego życia i nie możemy iść na raz dwoma drogami. / Kavu Zet.

Lubię niebezpieczeństwo alkohol... teksty

kavu_zet dodano: 5 luty 2016

Lubię niebezpieczeństwo, alkohol, spacery po lasach, lubię piłkę nożną i emocje, które daje ekstraklasa, lubię te bezgwiezdne noce, lubię spontaniczne akcję, lubię pijać mocną kawę, małe, kolejowe stacje. Lubię seks na masce auta, lubię tęsknić i pić wódkę, lubię czasem zostać sama, choć nie lubię pachnieć smutkiem. I chociaż kiedyś mówiłam, że miłość to zwykła ściema, przeklinam i słucham rapu, nie pokochałam Chopina, to jestem prawdziwą romantyczką. Mam w sobie weltschmerz, to wszystko. I choć się słodko uśmiecham, wyglądam nawet spokojnie, to moje myśli się biją, a w sercu jest jak na wojnie. / Kavu Zet.

 O czym marzysz po nocach o tych... teksty

kavu_zet dodano: 3 luty 2016

"O czym marzysz po nocach,o tych sobotach, w które chciałabyś tańczyć na stole."

 Inne szepczą że jesteś kiepską... teksty

kavu_zet dodano: 2 luty 2016

"Inne szepczą, że jesteś kiepską dziwką, bo ich goście już ich nie pieprzą."

Moi byli powiedzą że byłam... teksty

kavu_zet dodano: 25 stycznia 2016

Moi byli powiedzą, że byłam popierdolona, ale nadal mają moje zdjęcia w swoich starych telefonach. / Kavu Zet.

 ... bo jeśli nie będziesz miał... teksty

kavu_zet dodano: 24 stycznia 2016

"(...) bo jeśli nie będziesz miał na starość czego żałować, to znaczy, że na pewno przegrałeś życie."

 Potrafię ranić jak najgorszy... teksty

kavu_zet dodano: 21 stycznia 2016

"Potrafię ranić jak najgorszy wróg. Później wypierać się: a skąd bym mógł. Nie odwracać się, gdy prosisz: stój!, nadużywać mocnych słów. Potrafię ufać bezgranicznie, by za chwilę wkurwiać się, że wyjdziesz z kimś i nie rozumieć. Nienawidzę, gdy cię nie ma przy mnie dziś! Mogę być bohaterem, sama wiesz i dać ci jeden uśmiech zamiast łez. I wiesz, że chciałbym już cię zabrać gdzieś i NIE MIEJ ZA ZŁE MI, BO STARAM SIĘ. (...) Pierwszym śniadaniem i uśmiechem jestem, czekaniem tydzień, aż znów będziesz w mieście, Uczuciem takim, że to niebezpieczne i sam nie wiem, jestem szybszym oddechem w naszą pierwszą noc, dreszczem na skórze, potem pierwszą łzą, głosem w twoich myślach, szepcząc: chodź, dłonią na szyi, jestem wstępną grą, jestem drinkiem przed i papierosem po, skórą pod paznokciem, smakiem, splotem rąk, spotkaniem naszych spojrzeń."

 Masz jedną noc. A z nim długi... teksty

kavu_zet dodano: 19 stycznia 2016

"Masz jedną noc. A z nim długi związek, garaż i dom. A jeśli chciałabyś niegrzeczna, poprowadź teraz między między uda swoją dłonią moją dłoń."

 Wiem że życie ze mną nie jest... teksty

kavu_zet dodano: 18 stycznia 2016

"Wiem, że życie ze mną nie jest lekkie i że tylko twoje oczy widzą we mnie ideał. (...) Twe słowo pomaga mi powstać, a cisza jest gorsza niż brak tlenu. Twój dotyk pozwala mi sprostać temu, czemu bez ciebie bym nie mógł."

Pyskaty  Dziękuję nie piję. : teksty kavu_zet dodał komentarz: Pyskaty - Dziękuję, nie piję. :) do wpisu 18 stycznia 2016
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV