głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Dopóki to co robię nie ma znaczenia dla tych którzy są wokół czuję się jakbym nie robiła nic. Mogłabym niewidzialna mogłoby mnie nie być wcale. Tęsknię za czase

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Dopóki to co robię nie ma znaczenia dla tych którzy są wokół czuję się jakbym nie robiła nic. Mogłabym niewidzialna mogłoby mnie nie być wcale. Tęsknię za czasem g
Dopóki to co robię nie ma... teksty

kavu_zet dodano: 16 maja 2016

Dopóki to, co robię, nie ma znaczenia dla tych, którzy są wokół, czuję się, jakbym nie robiła nic. Mogłabym niewidzialna, mogłoby mnie nie być wcale. Tęsknię za czasem, gdy żyłam chwilą, bo wtedy było naprawdę fajnie, ale dorosłość wcale nie jest fajna i kolorowa, może dlatego, że ktoś ukradł mi moje "kredki", a raczej dlatego, że sama je wyrzuciłam. Czemu czuję, że mi ciągle czegoś brak, że nie mogę się spełnić tak do końca, a każde poczucie spełnienia pcha mnie do poszukiwań coraz to nowych emocji, których coraz częściej mi brakuje i dlatego pewnie częściej milczę. Przygryzam wargi, bo przecież wiem, że teraz nie ja jestem najważniejsza. Życie dawnej mnie już się skończyło i teraz trzeba otworzyć nowe drzwi, za którymi czai się nieznane. / Kavu Zet.

 Seks pachnie jak wanilia nim dowie... teksty

kavu_zet dodano: 22 kwietnia 2016

"Seks pachnie jak wanilia, nim dowie się twój typ i cała jego mafijna familia"

 Geny po moim starym... Albo sam... teksty

kavu_zet dodano: 12 kwietnia 2016

"Geny po moim starym... Albo sam przemyśl"

Ten kto powiedział że ciąża... teksty

kavu_zet dodano: 11 kwietnia 2016

Ten, kto powiedział, że ciąża jest najpiękniejszym czasem w życiu kobiety, ten chyba nigdy nie był w ciąży. Nie mówię tylko o wymiotach, czy mdłościach oraz zgadze. Nie mówię tylko o opuchniętych kostkach i nieustannym zmęczeniu. Kilogramy przybywają, a ciuchy, w których jeszcze rok temu wyglądało się bosko, teraz czekają na lepsze czasy (co do których nie ma pewności, czy powrócą). Ponadto ciąża oznacza wyrzeczenie: koniec z piwem ze znajomymi, ze spontanicznymi wyjazdami starym busem przez Europę, czy chodzeniem do Kotła na stadionie. Koniec z beztroską, bo praktycznie od początku ciąży towarzyszy strach. I o dziecko, i o to, czy będzie się dobrą matką. A najgorsze, że ten strach wcale nie mija z ciążą i ciągnie się przez całe życie. Ponadto nie ma już siły i możliwości, by uprawiać seks w każdej pozycji, pojawiają się hemoroidy i bóle kręgosłupa. Nie jest lekko, ale finalnie otrzymuje się tak duże pokłady miłości, jakich nie sposób sobie nawet wyobrazić. Nie wiem, czy to hormony. /K

 Dorośli mieli z dzieci robić... teksty

kavu_zet dodano: 31 marca 2016

"Dorośli mieli z dzieci robić dorosłych, a robią z siebie dzieci."

 Mówisz mi że to lubisz ja... teksty

kavu_zet dodano: 22 marca 2016

"Mówisz mi, że to lubisz, ja myślę że już musisz brać coś co cię zjada jak sumienie dobrych ludzi. Jestem bólem w twoim sercu, promilami w twoich żyłach. Chcesz czegoś więcej."

 Kiedy siadam za kółkiem jestem... teksty

kavu_zet dodano: 18 marca 2016

"Kiedy siadam za kółkiem, jestem jak Han Solo przy sterach, choć częściej wolę być na miejscu pasażera" :D

 Bywa przewrotnie. Ironia karmi nas z... teksty

kavu_zet dodano: 11 marca 2016

"Bywa przewrotnie. Ironia karmi nas z dnia na dzień, ale dotrę, choćby nie wiem, co. Widzę cel. Dzisiaj to proste. Pozory są okrutne. Dzisiaj dawnych przyjaciół wita cyniczny uśmiech. Wiesz, bywa różnie. Nie przewidzisz faktów."

 jeśli ktoś doświadczył zdrady ze... teksty

kavu_zet dodano: 11 marca 2016

"jeśli ktoś doświadczył zdrady ze strony jednego z rodziców w dzieciństwie (...), to taka osoba traci zaufanie, nie umie nim nikogo obdarzyć, zaufanie nie ma dla niej wielkiego znaczenia, „zamraża się” na nie. I w swoim późniejszym życiu może zacząć zdradzać." / no, kurwa!

W sumie to mam wyjebane staram... teksty

kavu_zet dodano: 10 marca 2016

W sumie to mam wyjebane, staram trzymać się z dystansem. / Kavu Zet.

 Lubiłam te czasy gdy żyłam... teksty

kavu_zet dodano: 8 marca 2016

"Lubiłam te czasy, gdy żyłam chwilą. Nie pamiętam już, kiedy to się zmieniło."

Jakby nie patrzeć życie jest... teksty

kavu_zet dodano: 7 marca 2016

Jakby nie patrzeć, życie jest piękne. Słońce świeci. Mam wokół siebie ludzi, którzy wywołują uśmiech na mojej twarzy. Jestem zauroczona życiem. Życiem, które jest wokół mnie i życiem, które jest we mnie. Pęcznieje, staje się coraz bardziej żywotne. Dziwnie mi trochę, bo mam wrażenie, że zmienia się wszystko. O 180 stopni. / Kavu Zet.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV