głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Potrafię ranić jak najgorszy wróg. Później wypierać się: a skąd bym mógł. Nie odwracać się gdy prosisz: stój! nadużywać mocnych słów. Potrafię ufać bezgraniczn

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Potrafię ranić jak najgorszy wróg. Później wypierać się: a skąd bym mógł. Nie odwracać się gdy prosisz: stój! nadużywać mocnych słów. Potrafię ufać bezgranicznie by
 Potrafię ranić jak najgorszy... teksty

kavu_zet dodano: 21 stycznia 2016

"Potrafię ranić jak najgorszy wróg. Później wypierać się: a skąd bym mógł. Nie odwracać się, gdy prosisz: stój!, nadużywać mocnych słów. Potrafię ufać bezgranicznie, by za chwilę wkurwiać się, że wyjdziesz z kimś i nie rozumieć. Nienawidzę, gdy cię nie ma przy mnie dziś! Mogę być bohaterem, sama wiesz i dać ci jeden uśmiech zamiast łez. I wiesz, że chciałbym już cię zabrać gdzieś i NIE MIEJ ZA ZŁE MI, BO STARAM SIĘ. (...) Pierwszym śniadaniem i uśmiechem jestem, czekaniem tydzień, aż znów będziesz w mieście, Uczuciem takim, że to niebezpieczne i sam nie wiem, jestem szybszym oddechem w naszą pierwszą noc, dreszczem na skórze, potem pierwszą łzą, głosem w twoich myślach, szepcząc: chodź, dłonią na szyi, jestem wstępną grą, jestem drinkiem przed i papierosem po, skórą pod paznokciem, smakiem, splotem rąk, spotkaniem naszych spojrzeń."

 Masz jedną noc. A z nim długi... teksty

kavu_zet dodano: 19 stycznia 2016

"Masz jedną noc. A z nim długi związek, garaż i dom. A jeśli chciałabyś niegrzeczna, poprowadź teraz między między uda swoją dłonią moją dłoń."

 Wiem  że życie ze mną nie jest... teksty

kavu_zet dodano: 18 stycznia 2016

"Wiem, że życie ze mną nie jest lekkie i że tylko twoje oczy widzą we mnie ideał. (...) Twe słowo pomaga mi powstać, a cisza jest gorsza niż brak tlenu. Twój dotyk pozwala mi sprostać temu, czemu bez ciebie bym nie mógł."

Pyskaty   Dziękuję  nie piję. :  teksty kavu_zet dodał komentarz: Pyskaty - Dziękuję, nie piję. :) do wpisu 18 stycznia 2016
 Jest zimno. Styczeń. Na ulice mróz... teksty

kavu_zet dodano: 18 stycznia 2016

"Jest zimno. Styczeń. Na ulice mróz wychodzi."

 Za parawanem gwiazd czeka rozkosz.... teksty

kavu_zet dodano: 18 stycznia 2016

"Za parawanem gwiazd czeka rozkosz. Pogubiliśmy klucze do bram, własną godność. Chciałem jej dać dużo więcej niż reszta, więcej niż nic i nie mniej niż bym zechciał. W koronie złota, w przechadzkach naszych ekstaz chyba wydawała mi się najpiękniejsza."

 Z dala od świata  gdzie obcy marazm... teksty

kavu_zet dodano: 18 stycznia 2016

"Z dala od świata, gdzie obcy marazm, a matką wiara. Nikt nas nie pytał, nikt nic nie ustalał, choć każdy dobrze wiedział, że ten świat dawno oszalał."

 Świat kreują mass media  nas... teksty

kavu_zet dodano: 18 stycznia 2016

"Świat kreują mass media, nas ogłupia blask reklam. Kiedyś symbolem był Gdańsk, dziś Amsterdam. (...) Kiedyś Romeo, Julia i Don Juan grali swe tournee, dziś Julia ma Alfa Romeo. Juan burdel"

Internet jest nowym niebem  w którym... teksty

kavu_zet dodano: 14 stycznia 2016

Internet jest nowym niebem, w którym próżność jest bogiem.

Współcześnie ludzie nie starają... teksty

kavu_zet dodano: 11 stycznia 2016

Współcześnie ludzie nie starają się walczyć ze złymi cechami charakteru. Wolą zwalić winę na to, że tacy są i chuj - nie zmienią się, bo nikt nie będzie im mówił, jak mają żyć. Wszystko można obrócić jako winę genów, czy chorób. Jesteś nadpobudliwy - masz ADHD i tyle, a jak masz chwiejną osobowość - nie jesteś już histeryczką, tylko cierpisz na borderline. Masz zły humor, bo coś poszło nie tak, to najlepiej powiedzieć światu: mam depresję. Zdradzasz - najłatwiej to wytłumaczyć tym, że twój ojciec nie potrafił nikomu dochować wierności. Pijesz alkohol - to też wina rodziców. Jesteś chamski, to też nic, bo przecież za szczerość się nie przeprasza. Olewasz zasady poprawnej pisowni, czy nie chce ci się uczyć matematyki - najlepiej znaleźć jakąś dysgrafię, czy dyskalkulię. Nie mówię tutaj o ludziach, którzy faktycznie mają z tym problemy, ale o tych, którzy mogliby coś zmienić, zawalczyć o swój charakter, czy rozwój osobisty, ale tego nie robią, bo są zwyczajnie leniwi. / Kavu Zet

Jestem poszukiwaczem nowości. teksty

kavu_zet dodano: 8 stycznia 2016

Jestem poszukiwaczem nowości.

 Dni są miłe. Później już nie ma... teksty

kavu_zet dodano: 7 stycznia 2016

"Dni są miłe. Później już nie ma nic. Się pogubiłeś. Chuj wie, jak dalej żyć."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV