głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Nie jes­tem sza­lony in­te­resu­je mnie wolność. On jej mówi że jest singlem. W radiu leci Whitney. W kieszeni ma kondomy w samochodzie trzyma dziwkę. Taki aman

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Nie jes­tem sza­lony in­te­resu­je mnie wolność.
Nie jes­tem sza­lony... teksty

kavu_zet dodano: 7 stycznia 2016

Nie jes­tem sza­lony, in­te­resu­je mnie wolność.
Autor cytatu: ejpatrzbrat

 On jej mówi  że jest singlem. W... teksty

kavu_zet dodano: 3 stycznia 2016

"On jej mówi, że jest singlem. W radiu leci Whitney. W kieszeni ma kondomy, w samochodzie trzyma dziwkę. Taki amant"

 Nie zasługuję wcale na medal. Sam... teksty

kavu_zet dodano: 3 stycznia 2016

"Nie zasługuję wcale na medal. Sam się w tym gubię, bo nie umiem już wykrzesać z siebie tego, czym się cieszą ludzie. Mam dosyć tego cienia i życia w skorupie. Czas spełnić swe marzenia, by uzupełnić dumę."

Nie wiesz  jak jest  więc nie mów... teksty

kavu_zet dodano: 3 stycznia 2016

Nie wiesz, jak jest, więc nie mów, jak będzie dalej.

 Ostatnio sprawy się cyklicznie... teksty

kavu_zet dodano: 2 stycznia 2016

"Ostatnio sprawy się cyklicznie pierdolą. Dawali mi wytyczne. Nie mogłam ich pojąć i tak żyję jakoś już lat kilka. Odpowiedzialność? Rzecz, kurwa, przykra."

 I ten pierwszy raz się kręci już... teksty

kavu_zet dodano: 2 stycznia 2016

"I ten pierwszy raz się kręci już pięć lat. Zmiany? Powoli się zmieniamy i ja, i ty, lecz to tak między nami."

 Ty rżnij się  klnij. Wiesz  na... teksty

kavu_zet dodano: 2 stycznia 2016

"Ty rżnij się, klnij. Wiesz, na koniec szlochaj"

Lubię hardcore  rap i seks. teksty

kavu_zet dodano: 1 stycznia 2016

Lubię hardcore, rap i seks.

 Idą postacie w kapturach   to nie... teksty

kavu_zet dodano: 1 stycznia 2016

"Idą postacie w kapturach - to nie mnisi. Nie są grzeczni, niebezpieczni są i nie są cisi, i robią hałas. Za to nie lubią nas i wiesz, jak mówią o nas, i wiesz, jak widzą nas."

Lubię  gdy mówi mi  śpij sobie... teksty

kavu_zet dodano: 1 stycznia 2016

Lubię, gdy mówi mi "śpij sobie jeszcze", gdy wychodzi rano. Lubię też, gdy mruży oczy i sposób, w jaki na mnie patrzy i to, w jaki sposób mnie dotyka. Niezależnie, czy chodzi tu o mocniejsze chwycenie za tyłek i pocałunek w szyję, czy przytulenie i pocałunek w czoło. Lubię, gdy żartujemy sobie i gdy milczymy razem. Lubię, gdy traktujemy się po kumpelsku i to, że mogę nosić jego koszulki. Lubię ściągać z siebie bluzkę, gdy patrzy mi prosto w oczy i, gdy śmieje się z moich żartów. Lubię, gdy zapamiętuje to, co mówię. / Kavu Zet.

Dziewczyny miały być wrażliwe i... teksty

kavu_zet dodano: 28 grudnia 2015

Dziewczyny miały być wrażliwe i piszczeć na widok, i płakać z byle powodów, a ja tak nie umiałam. Byłam zapancerzona i to chyba było najgorsze, bo chyba bałam się okazywania uczuć. Nie płakałam nawet, gdy umarła moja mama, tylko zagryzałam wargi tak mocno i paliłam papierosy, i nawet ciocia nie mówiła mi wtedy nic, bo wiedziała, że boli i że muszę jakoś oddychać. A ja oddychałam i jakoś nawet nie uzależniłam się od tych fajek, choć fakt faktem płakać nie umiałam nawet jako dziecko. Nawet, gdy się potłukłam i gdy ktoś powiedział mi coś niemiłego. Umiałam się odgryźć i powiedzieć ciętą ripostę dość szybko, nawet, jeśli było mi smutno, bo przecież bycie wrażliwym to słabość, a ja wolałam być uznana za silną. I to się zemściło, bo teraz płaczę, gdy oglądam głupi film i nauczyłam się wzruszać, a co dziwne nie wstydzę się tego. Nie mam już pancerza, przynajmniej nie w domu, bo gdy wychodzę gdzieś, zakładam go i potrafię być twarda, znacznie bardziej niż kiedyś. / Kavu Zet.

pójście na mecz zamiast na imprezę... teksty

kavu_zet dodano: 28 grudnia 2015

pójście na mecz zamiast na imprezę i chyba faktycznie tylko na meczach czułam się sobą, ale przecież to nie było ważne, bo przecież mogłam być jeszcze dziewczyną, która jest blisko Boga i rozumie doskonale to, co on chce mi przekazać, bo przecież przeczytałam Biblię i nie wiedziałam, dlaczego to stępiło mi wrażliwość i wcale nie sprawiło, że miałam ochotę wylądować w klasztorze. Czasem myślę, że faktycznie byłam w tym dobra, bo nigdy nie chciałam być bezbarwna i chyba dlatego zawsze musiałam pisać. Nawet wtedy gdy moje życie już się ułożyło, a ja stałam się śliczną kobietą o dużych oczach, która jest kochana tak mocno jak można to sobie wyobrazić i jest szczęśliwa, bo kocha tę samą osobę, która jest z nią i to chyba jest szczęście, które się nie trafia. I teraz, kiedy to życie wreszcie wygląda jak w marzeniach czterolatki o szczęśliwej rodzinie, zaczynam rozumiem więcej niż powinnam. Jeszcze nie umiem tego skonkretyzować, ale zaczynam rozumiem i przestaję być chaosem. / Kavu Zet.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV