głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Tradycje przodków naszych po wejściu do środka podstępnie zamienią na kulturowy koktajl a potem zabiorą nam wszystko. Kto? Ci którzy patriotę nazywają faszystą

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Tradycje przodków naszych po wejściu do środka podstępnie zamienią na kulturowy koktajl a potem zabiorą nam wszystko. Kto? Ci którzy patriotę nazywają faszystą
 Tradycje przodków naszych po... teksty

kavu_zet dodano: 14 listopada 2015

"Tradycje przodków naszych po wejściu do środka podstępnie zamienią na kulturowy koktajl, a potem zabiorą nam wszystko. Kto? Ci, którzy patriotę nazywają faszystą"

 Mów do mnie szyfrem patrz prosto w... teksty

kavu_zet dodano: 13 listopada 2015

"Mów do mnie szyfrem, patrz prosto w oczy. Mam klucz do rozkoszy. Mogę ci pokazać"

 Oni chcą żyć dłużej tajemnic... teksty

kavu_zet dodano: 12 listopada 2015

"Oni chcą żyć dłużej, tajemnic nie chcą znać - przez co mają tylko koszmarne sny"

 Skoro dziedziczę ambicje... teksty

kavu_zet dodano: 10 listopada 2015

"Skoro dziedziczę ambicje, dziedziczę problemy, więc czy wypełnię misję, by przegnać złe geny hen?"

 Nawet gdy serce obok bije dla dla... teksty

kavu_zet dodano: 10 listopada 2015

"Nawet, gdy serce obok bije dla dla ciebie i zgodnie z twoim, to zostajesz sam tu na końcu swojej drogi" Skor

 Być kobietą w dobrym stylu Boże... teksty

kavu_zet dodano: 9 listopada 2015

"Być kobietą w dobrym stylu, Boże daj mi. Gdzieś wyjeżdżać niespodzianie, coś porzucać bezpowrotnie. Łamać serca twardym panom. Pewną siebie być okropnie." :)

 Ludzie to taki przedziwny gatunek... teksty

kavu_zet dodano: 8 listopada 2015

"Ludzie to taki przedziwny gatunek, że można im tłumaczyć, a i tak nic nie rozumie, że Afganistan to tylko była tylko iskra do wojny, która dzisiaj jest tak oczywista."

Prawdziwe uczucie nie jest przereklamowane ale jest trudniejsze. Nie chamów nie dupków a... optymistów. : Takich którzy są spokojni mają jasny uśmiech i myślą optymistycznie no i nie poddają się gdy jest gorzej. Takich którzy lubią się śmiać i nie obrażają się gdy przegrają z laską w Fifą. Takich którzy potrafią żartować ale i są poważni. Takich z którymi można konie kraść i przemierzać świat. : teksty kavu_zet dodał komentarz: Prawdziwe uczucie nie jest przereklamowane, ale jest trudniejsze. Nie chamów, nie dupków, a... optymistów. :) Takich, którzy są spokojni, mają jasny uśmiech i myślą optymistycznie, no i nie poddają się, gdy jest gorzej. Takich, którzy lubią się śmiać i nie obrażają się, gdy przegrają z laską w Fifą. Takich, którzy potrafią żartować, ale i są poważni. Takich, z którymi można konie kraść i przemierzać świat. :) do wpisu 7 listopada 2015
Podoba mi się. teksty kavu_zet dodał komentarz: Podoba mi się. do wpisu 7 listopada 2015
Lubię dwuznaczności co nie oznacza... teksty

kavu_zet dodano: 5 listopada 2015

Lubię dwuznaczności, co nie oznacza, iż nie uważam, że mężczyznom trzeba mówić wprost. / Kavu Zet.

Czego bym nie powiedziała można by... teksty

kavu_zet dodano: 5 listopada 2015

Czego bym nie powiedziała, można by to obalić. Jeśli masz dobre argumenty. Żadna reguła nie jest pozbawiona wyjątków, podobnie jak żaden wyjątek, jednostkowa sytuacja nie może przemawiać o całości. To że twój rudy kolega jest chujem, nie oznacza, że każdy rudy jest wredny. Jestem człowiekiem, lubię miasto nocą i wieś za dnia. Nie ma już we mnie wielu dawnych cech, które sprawiały, że byłam w stanie zatańczyć na ulicy, czy zerwać się z wykładu na mecz. Nie palę już papierosów i nie zaciągam się tym życiem jak dymem. Łatwiej jest żyć inaczej. Teraz ludzie lubią żyć łatwiej, zamiast stawać się kimś lepszym. Świat przyspieszył, a mimo to większość tęskni za naturą. Jedzenie musi być eko, bo chemia jest śmiercią i niszczy organizm, ale gdyby jednego z drugim wywieść do lasu, to zaraz zacznie się marudzenie, że nie ma zasięgu. Och, a noc pod namiotem. Nie można umyć włosów, czy zrobić tapety, by wyglądać "naturalnie", nie tak, by straszyć sąsiadów. Lubię ironię. / Kavu Zet.

Wszystko kręci wokół dwóch... teksty

kavu_zet dodano: 5 listopada 2015

Wszystko kręci wokół dwóch rzeczy: seksu i pieniędzy. Jak masz pieniądze, masz większą szansę na seks i nie chodzi tu tylko o prostytucję, ale głównie o to, że stać cię na lepsze auto/lepsze ciuchy/kosmetyczkę/fryzjera i automatycznie wzrasta twoja ranga. Jeśli masz seks, jesteś z kolei zadowolony, a - ponieważ orgazm - odświeża umysł, dobry seks może być pomocny przy zdobywaniu pieniędzy. Ludzkość nie przeżyje bez seksu, gatunek bez prokreacji wyginąłby szybciej niż dinozaury. Bez pieniędzy także los gatunku byłby martwy. I jeszcze bez tlenu, tlen też jest ważny. Prawie tak samo jak miłość, która pozwala nie tylko żyć, ale także owocować. Pięknem. To jest coś wyższego. / Kavu Zet.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV