głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet On jej mówi że jest singlem. W radiu leci Whitney. W kieszeni ma kondomy w samochodzie trzyma dziwkę. Taki amant Nie zasługuję wcale na medal. Sam się w tym gu

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
On jej mówi że jest singlem. W radiu leci Whitney. W kieszeni ma kondomy w samochodzie trzyma dziwkę. Taki amant
 On jej mówi  że jest singlem. W... teksty

kavu_zet dodano: 3 stycznia 2016

"On jej mówi, że jest singlem. W radiu leci Whitney. W kieszeni ma kondomy, w samochodzie trzyma dziwkę. Taki amant"

 Nie zasługuję wcale na medal. Sam... teksty

kavu_zet dodano: 3 stycznia 2016

"Nie zasługuję wcale na medal. Sam się w tym gubię, bo nie umiem już wykrzesać z siebie tego, czym się cieszą ludzie. Mam dosyć tego cienia i życia w skorupie. Czas spełnić swe marzenia, by uzupełnić dumę."

Nie wiesz  jak jest  więc nie mów... teksty

kavu_zet dodano: 3 stycznia 2016

Nie wiesz, jak jest, więc nie mów, jak będzie dalej.

 Ostatnio sprawy się cyklicznie... teksty

kavu_zet dodano: 2 stycznia 2016

"Ostatnio sprawy się cyklicznie pierdolą. Dawali mi wytyczne. Nie mogłam ich pojąć i tak żyję jakoś już lat kilka. Odpowiedzialność? Rzecz, kurwa, przykra."

 I ten pierwszy raz się kręci już... teksty

kavu_zet dodano: 2 stycznia 2016

"I ten pierwszy raz się kręci już pięć lat. Zmiany? Powoli się zmieniamy i ja, i ty, lecz to tak między nami."

 Ty rżnij się  klnij. Wiesz  na... teksty

kavu_zet dodano: 2 stycznia 2016

"Ty rżnij się, klnij. Wiesz, na koniec szlochaj"

Poczęta z miłości  zrodzona z... teksty

kavu_zet dodano: 2 stycznia 2016

Poczęta z miłości, zrodzona z nienawiści. Usta mają posmak popiołu, gdy chcesz ich dotknąć, rozsypują się w dłoniach. Nie wierzę w słońce nad miastem, nawet, gdy razi mnie w oczy. Nadal mam w sobie tę siłę, która nauczyła mnie sztuki przetrwania. Nadal mam cios mocniejszy od uścisku dłoni. Nadal jestem wkurwiona wewnętrznie i nie ma we mnie spokoju. Zresztą chyba nigdy go nie było, dlatego jestem bezczelna i mam wyjebane, czy ktoś mnie pokocha, czy raczej będzie miał ochotę mnie zabić. Jestem zwycięzcą i wojownikiem, który zawsze upada, by powstać. Wierzę w to, że dni mogą być miłe, a ja przecież mam taki ładny śmiech. Życie to farsa, bo jesteś aniołem a potem stajesz się diabłem i masz w sobie tyle nienawiści i smutku, bo nienawiść nie bierze się z niczego innego jak ze smutku i rozczarowania światem. To jest proste, ale kończysz jako kat, nie jako ofiara, gdy nie podcinasz sobie żył, a śmiejesz się z wszystkiego, co jest dobre. Mogłabym cię tego nauczyć. Wiem, gdzie uderzyć. / K.Z.

Lubię hardcore  rap i seks. teksty

kavu_zet dodano: 1 stycznia 2016

Lubię hardcore, rap i seks.

 Idą postacie w kapturach   to nie... teksty

kavu_zet dodano: 1 stycznia 2016

"Idą postacie w kapturach - to nie mnisi. Nie są grzeczni, niebezpieczni są i nie są cisi, i robią hałas. Za to nie lubią nas i wiesz, jak mówią o nas, i wiesz, jak widzą nas."

Rok 2015 był jednym z tych bardziej... teksty

kavu_zet dodano: 1 stycznia 2016

Rok 2015 był jednym z tych bardziej przełomowych. Było i szczęście, i depresja. Podróże do nowych miejsc i do tych już znanych. Praca i bezrobocie, potem znów praca i wiara w to, że faktycznie nie wolno się poddawać. Mistrzostwo Lecha po pięciu latach i porażki, które pozostawiały tylko niesmak. Ślub i podróż poślubna, no i zamieszkanie z mężczyzną życia już na serio. Poznałam wielu nowych ludzi, ale też z paroma straciłam kontakt. Życie jest nieprzewidywalne i to jedyna prawda, w którą wierzę. Nie chcę wierzyć w to, czego nie potwierdza życie, a to potwierdziło już niejeden raz. / Kavu zet.

Lubię  gdy mówi mi  śpij sobie... teksty

kavu_zet dodano: 1 stycznia 2016

Lubię, gdy mówi mi "śpij sobie jeszcze", gdy wychodzi rano. Lubię też, gdy mruży oczy i sposób, w jaki na mnie patrzy i to, w jaki sposób mnie dotyka. Niezależnie, czy chodzi tu o mocniejsze chwycenie za tyłek i pocałunek w szyję, czy przytulenie i pocałunek w czoło. Lubię, gdy żartujemy sobie i gdy milczymy razem. Lubię, gdy traktujemy się po kumpelsku i to, że mogę nosić jego koszulki. Lubię ściągać z siebie bluzkę, gdy patrzy mi prosto w oczy i, gdy śmieje się z moich żartów. Lubię, gdy zapamiętuje to, co mówię. / Kavu Zet.

Dziewczyny miały być wrażliwe i... teksty

kavu_zet dodano: 28 grudnia 2015

Dziewczyny miały być wrażliwe i piszczeć na widok, i płakać z byle powodów, a ja tak nie umiałam. Byłam zapancerzona i to chyba było najgorsze, bo chyba bałam się okazywania uczuć. Nie płakałam nawet, gdy umarła moja mama, tylko zagryzałam wargi tak mocno i paliłam papierosy, i nawet ciocia nie mówiła mi wtedy nic, bo wiedziała, że boli i że muszę jakoś oddychać. A ja oddychałam i jakoś nawet nie uzależniłam się od tych fajek, choć fakt faktem płakać nie umiałam nawet jako dziecko. Nawet, gdy się potłukłam i gdy ktoś powiedział mi coś niemiłego. Umiałam się odgryźć i powiedzieć ciętą ripostę dość szybko, nawet, jeśli było mi smutno, bo przecież bycie wrażliwym to słabość, a ja wolałam być uznana za silną. I to się zemściło, bo teraz płaczę, gdy oglądam głupi film i nauczyłam się wzruszać, a co dziwne nie wstydzę się tego. Nie mam już pancerza, przynajmniej nie w domu, bo gdy wychodzę gdzieś, zakładam go i potrafię być twarda, znacznie bardziej niż kiedyś. / Kavu Zet.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV