głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Poczęta z miłości zrodzona z nienawiści. Usta mają posmak popiołu gdy chcesz ich dotknąć rozsypują się w dłoniach. Nie wierzę w słońce nad miastem nawet gdy raz

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Poczęta z miłości zrodzona z nienawiści. Usta mają posmak popiołu gdy chcesz ich dotknąć rozsypują się w dłoniach. Nie wierzę w słońce nad miastem nawet gdy razi mni
Poczęta z miłości  zrodzona z... teksty

kavu_zet dodano: 2 stycznia 2016

Poczęta z miłości, zrodzona z nienawiści. Usta mają posmak popiołu, gdy chcesz ich dotknąć, rozsypują się w dłoniach. Nie wierzę w słońce nad miastem, nawet, gdy razi mnie w oczy. Nadal mam w sobie tę siłę, która nauczyła mnie sztuki przetrwania. Nadal mam cios mocniejszy od uścisku dłoni. Nadal jestem wkurwiona wewnętrznie i nie ma we mnie spokoju. Zresztą chyba nigdy go nie było, dlatego jestem bezczelna i mam wyjebane, czy ktoś mnie pokocha, czy raczej będzie miał ochotę mnie zabić. Jestem zwycięzcą i wojownikiem, który zawsze upada, by powstać. Wierzę w to, że dni mogą być miłe, a ja przecież mam taki ładny śmiech. Życie to farsa, bo jesteś aniołem a potem stajesz się diabłem i masz w sobie tyle nienawiści i smutku, bo nienawiść nie bierze się z niczego innego jak ze smutku i rozczarowania światem. To jest proste, ale kończysz jako kat, nie jako ofiara, gdy nie podcinasz sobie żył, a śmiejesz się z wszystkiego, co jest dobre. Mogłabym cię tego nauczyć. Wiem, gdzie uderzyć. / K.Z.

Lubię hardcore  rap i seks. teksty

kavu_zet dodano: 1 stycznia 2016

Lubię hardcore, rap i seks.

 Idą postacie w kapturach   to nie... teksty

kavu_zet dodano: 1 stycznia 2016

"Idą postacie w kapturach - to nie mnisi. Nie są grzeczni, niebezpieczni są i nie są cisi, i robią hałas. Za to nie lubią nas i wiesz, jak mówią o nas, i wiesz, jak widzą nas."

Rok 2015 był jednym z tych bardziej... teksty

kavu_zet dodano: 1 stycznia 2016

Rok 2015 był jednym z tych bardziej przełomowych. Było i szczęście, i depresja. Podróże do nowych miejsc i do tych już znanych. Praca i bezrobocie, potem znów praca i wiara w to, że faktycznie nie wolno się poddawać. Mistrzostwo Lecha po pięciu latach i porażki, które pozostawiały tylko niesmak. Ślub i podróż poślubna, no i zamieszkanie z mężczyzną życia już na serio. Poznałam wielu nowych ludzi, ale też z paroma straciłam kontakt. Życie jest nieprzewidywalne i to jedyna prawda, w którą wierzę. Nie chcę wierzyć w to, czego nie potwierdza życie, a to potwierdziło już niejeden raz. / Kavu zet.

Lubię  gdy mówi mi  śpij sobie... teksty

kavu_zet dodano: 1 stycznia 2016

Lubię, gdy mówi mi "śpij sobie jeszcze", gdy wychodzi rano. Lubię też, gdy mruży oczy i sposób, w jaki na mnie patrzy i to, w jaki sposób mnie dotyka. Niezależnie, czy chodzi tu o mocniejsze chwycenie za tyłek i pocałunek w szyję, czy przytulenie i pocałunek w czoło. Lubię, gdy żartujemy sobie i gdy milczymy razem. Lubię, gdy traktujemy się po kumpelsku i to, że mogę nosić jego koszulki. Lubię ściągać z siebie bluzkę, gdy patrzy mi prosto w oczy i, gdy śmieje się z moich żartów. Lubię, gdy zapamiętuje to, co mówię. / Kavu Zet.

Dziewczyny miały być wrażliwe i... teksty

kavu_zet dodano: 28 grudnia 2015

Dziewczyny miały być wrażliwe i piszczeć na widok, i płakać z byle powodów, a ja tak nie umiałam. Byłam zapancerzona i to chyba było najgorsze, bo chyba bałam się okazywania uczuć. Nie płakałam nawet, gdy umarła moja mama, tylko zagryzałam wargi tak mocno i paliłam papierosy, i nawet ciocia nie mówiła mi wtedy nic, bo wiedziała, że boli i że muszę jakoś oddychać. A ja oddychałam i jakoś nawet nie uzależniłam się od tych fajek, choć fakt faktem płakać nie umiałam nawet jako dziecko. Nawet, gdy się potłukłam i gdy ktoś powiedział mi coś niemiłego. Umiałam się odgryźć i powiedzieć ciętą ripostę dość szybko, nawet, jeśli było mi smutno, bo przecież bycie wrażliwym to słabość, a ja wolałam być uznana za silną. I to się zemściło, bo teraz płaczę, gdy oglądam głupi film i nauczyłam się wzruszać, a co dziwne nie wstydzę się tego. Nie mam już pancerza, przynajmniej nie w domu, bo gdy wychodzę gdzieś, zakładam go i potrafię być twarda, znacznie bardziej niż kiedyś. / Kavu Zet.

 Co mam ci powiedzieć? W życiu jest... teksty

kavu_zet dodano: 28 grudnia 2015

"Co mam ci powiedzieć? W życiu jest etapów kilka i albo jesteś w chuj wysoko, albo masz przypał."

pójście na mecz zamiast na imprezę... teksty

kavu_zet dodano: 28 grudnia 2015

pójście na mecz zamiast na imprezę i chyba faktycznie tylko na meczach czułam się sobą, ale przecież to nie było ważne, bo przecież mogłam być jeszcze dziewczyną, która jest blisko Boga i rozumie doskonale to, co on chce mi przekazać, bo przecież przeczytałam Biblię i nie wiedziałam, dlaczego to stępiło mi wrażliwość i wcale nie sprawiło, że miałam ochotę wylądować w klasztorze. Czasem myślę, że faktycznie byłam w tym dobra, bo nigdy nie chciałam być bezbarwna i chyba dlatego zawsze musiałam pisać. Nawet wtedy gdy moje życie już się ułożyło, a ja stałam się śliczną kobietą o dużych oczach, która jest kochana tak mocno jak można to sobie wyobrazić i jest szczęśliwa, bo kocha tę samą osobę, która jest z nią i to chyba jest szczęście, które się nie trafia. I teraz, kiedy to życie wreszcie wygląda jak w marzeniach czterolatki o szczęśliwej rodzinie, zaczynam rozumiem więcej niż powinnam. Jeszcze nie umiem tego skonkretyzować, ale zaczynam rozumiem i przestaję być chaosem. / Kavu Zet.

Czasem myślę  że faktycznie byłam... teksty

kavu_zet dodano: 28 grudnia 2015

Czasem myślę, że faktycznie byłam w tym dobra. W zmienianiu image na taki, jaki mi się podobał. Mogłam być wzorową uczennicą i nastoletnią rebel girl, która popija piwo za Biedrą, mogłam farbować włosy na każdy kolor i uwodzić chłopców, bo przecież zakochana byłam wciąż tylko obiekty się zmieniały, wreszcie mogłam mówić, że nie umiem nic poczuć, bo faktycznie nie czułam niczego więcej prócz strachu, że jeśli się zaangażuje w drugiego człowieka,poczuję w plecach ostrze chłodnego metalu, a usta napęcznieją mi krwią i nie będą mogła nic powiedzieć, a przecież miałam tyle rzeczy do powiedzenia. Dlatego mogłam się zmieniać i jednego dnia paradować w eleganckiej sukience, by parę godzin przebrać się w dres i być bardziej wulgarna niż powinna być młoda intelektualistka, która czytywała Kanta już w czasach liceum i polemizowała z poglądami Freuda. Mogłam być wyuzdaną dziewczyną, która zakłada pończochy i maluje usta czerwoną szminką, dobrym kumplem, który gra całą noc w GTA, mogłam wybrać

 Ja w twoich ramionach chcę... teksty

kavu_zet dodano: 28 grudnia 2015

"Ja w twoich ramionach chcę odnaleźć przypadkiem wiarę w jutro, bo straciłem ją wcześniej niż matkę."

To chyba wynika ze świadomości... teksty

kavu_zet dodano: 27 grudnia 2015

To chyba wynika ze świadomości, która nie przynosi niczego dobrego, bo właśnie okazuje się, że droga prowadzi donikąd i to, o co się ludzie zabijają tak naprawdę jest gówno warte. Dlatego tak bardzo w cenie jest zabijanie tejże świadomości. Wszyscy są mordercami, bo przecież nikt nie jest tacy "jak oni", ale udaje i tak naprawdę, gdybyśmy zawsze byli sobą, świat okazałby się całkiem inny, ale tak naprawdę już dawno by nie istniał. / Kavu Zet.

To jest dziwne i nie ma nic... teksty

kavu_zet dodano: 27 grudnia 2015

To jest dziwne i nie ma nic wspólnego z kalkulacją. Wynika z wewnętrznej pustki i z pełni, które przewijają się cyklicznie w duszy i chyba to ma coś wspólnego z fazami księżyca. Jedni są jak słońce i świecą nieustannie, ale przecież nie każdemu tak się udaje, więc większość boryka się z tą sinusoidą i nie ma pojęcia, że to przecież jest normalne. Przynajmniej tak mi się wydaje. Dlatego literatura i filmy są tak popularne, a lepiej sprzedają się płyty z piosenkami, chwytającymi za serce. Nikt nie jest tak twardy, na jakiego stara się pozować. Nic nie jest takie, jak mogłoby się wydawać. Dzieci z dobrych domów cierpią na chorobę sierocą, a więcej zainteresowania znajdują u wirtualnych znajomych, z którymi klikają na smartfonach i czują się lepsze od swoich rówieśników sprzed wielu lat, którzy mieli wyimaginowanych przyjaciół. Ludzie w eleganckich ubraniach i dobrych samochodach wcale nie muszę różnić się mentalnie od meneli, przynajmniej, jeśli chodzi o poczucie samotności. / Kavu Zet.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV