głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Skoro dziedziczę ambicje dziedziczę problemy więc czy wypełnię misję by przegnać złe geny hen? Mam swoją grupę wiernych fanów a reszta wynocha stąd Nawet gdy s

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Skoro dziedziczę ambicje dziedziczę problemy więc czy wypełnię misję by przegnać złe geny hen?
 Skoro dziedziczę ambicje... teksty

kavu_zet dodano: 10 listopada 2015

"Skoro dziedziczę ambicje, dziedziczę problemy, więc czy wypełnię misję, by przegnać złe geny hen?"

 Mam swoją grupę wiernych fanów a... teksty

kavu_zet dodano: 10 listopada 2015

"Mam swoją grupę wiernych fanów, a reszta wynocha stąd"

 Nawet gdy serce obok bije dla dla... teksty

kavu_zet dodano: 10 listopada 2015

"Nawet, gdy serce obok bije dla dla ciebie i zgodnie z twoim, to zostajesz sam tu na końcu swojej drogi" Skor

Jeśli nienawidzę to tak mocno że... teksty

kavu_zet dodano: 10 listopada 2015

Jeśli nienawidzę to tak mocno, że mogłabym zabić. Jeśli kocham, mogłabym zabić za tego kogoś. Ale na zabijanie trzeba mieć licencję. "Tu z doktoratem zamiatasz w McDonaldzie, a ty chcesz zabijać z humanistycznym magistrem" - myślę i czuję tę beznadziejność. / Kavu Zet.

 Być kobietą w dobrym stylu Boże... teksty

kavu_zet dodano: 9 listopada 2015

"Być kobietą w dobrym stylu, Boże daj mi. Gdzieś wyjeżdżać niespodzianie, coś porzucać bezpowrotnie. Łamać serca twardym panom. Pewną siebie być okropnie." :)

 Bose włosy marzną złote warkocz... teksty

kavu_zet dodano: 8 listopada 2015

"Bose włosy marzną, złote warkocz kradnie światło. Nad nią kwitną czarne bzy. Może wszystko jest nieprawdą jak my, Curriculum Vitae trawione zapałką. Wtedy śnieg wcale nie parzy tak bardzo, matko. Tylko ciemność jest nostalgią, tylko wewnątrz cisza. Tylko zostań ze mną. Tylko proszę, nie oddychaj. Zdmuchniesz ogień, którzy mnożę w rozświetlonych źrenicach."

 Ludzie to taki przedziwny gatunek... teksty

kavu_zet dodano: 8 listopada 2015

"Ludzie to taki przedziwny gatunek, że można im tłumaczyć, a i tak nic nie rozumie, że Afganistan to tylko była tylko iskra do wojny, która dzisiaj jest tak oczywista."

Prawdziwe uczucie nie jest przereklamowane ale jest trudniejsze. Nie chamów nie dupków a... optymistów. : Takich którzy są spokojni mają jasny uśmiech i myślą optymistycznie no i nie poddają się gdy jest gorzej. Takich którzy lubią się śmiać i nie obrażają się gdy przegrają z laską w Fifą. Takich którzy potrafią żartować ale i są poważni. Takich z którymi można konie kraść i przemierzać świat. : teksty kavu_zet dodał komentarz: Prawdziwe uczucie nie jest przereklamowane, ale jest trudniejsze. Nie chamów, nie dupków, a... optymistów. :) Takich, którzy są spokojni, mają jasny uśmiech i myślą optymistycznie, no i nie poddają się, gdy jest gorzej. Takich, którzy lubią się śmiać i nie obrażają się, gdy przegrają z laską w Fifą. Takich, którzy potrafią żartować, ale i są poważni. Takich, z którymi można konie kraść i przemierzać świat. :) do wpisu 7 listopada 2015
Podoba mi się. teksty kavu_zet dodał komentarz: Podoba mi się. do wpisu 7 listopada 2015
To nie jest bezwarunkowa miłość. To jest współuzależnienie które z miłością nie ma zbyt wiele wspólnego. Prawdziwa miłość sprawia że człowiek staje silny i ma w tej drugiej osobie przyjaciela samemu będąc przyjacielem. Gdy jest się w związku z pijakiem trzeba postawić sprawę jasno: albo odwyk albo odchodzę i gdy się nie zgodzi odejść a potem nie dać sobie wejść na głowę. teksty kavu_zet dodał komentarz: To nie jest bezwarunkowa miłość. To jest współuzależnienie, które z miłością nie ma zbyt wiele wspólnego. Prawdziwa miłość sprawia, że człowiek staje silny i ma w tej drugiej osobie przyjaciela, samemu będąc przyjacielem. Gdy jest się w związku z pijakiem, trzeba postawić sprawę jasno: albo odwyk, albo odchodzę i, gdy się nie zgodzi, odejść, a potem nie dać sobie wejść na głowę. do wpisu 7 listopada 2015
 Bo nic nie pytasz pytasz po to by... teksty

kavu_zet dodano: 6 listopada 2015

"Bo nic nie pytasz, pytasz po to by pytać. W chuj mnie to boli. Ziom, skończ pierdolić"

Jaki masz karty czy as czy walet... teksty

kavu_zet dodano: 5 listopada 2015

Jaki masz karty, czy as, czy walet, chcesz doszukiwać się w sobie zalet. Tak czy inaczej jest piękny świat, mimo że ma całą gamę wad. / Kavu zet.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV