głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
trafiło. teksty kavu_zet dodał komentarz: trafiło. do wpisu 13 października 2015
Nadchodzi czas nieistnienia i by... teksty

kavu_zet dodano: 10 października 2015

Nadchodzi czas nieistnienia i by żyć, musimy zniknąć. Pochować słowa na dno serca, zostawić myśli gdzieś w kieszeniach. Puste oczy, pełne butelki, puste butelki, pełne serce. Pokój zamknięty, przyszła wojna. Trzeba się schować. Nikt nie lubi, gdy ktoś wyróżnia się w tym tłumie. Nadchodzi czas nieistnienia i by żyć, musimy schować się pod powiekami. Nie mówić o tym, co nas boli. Wyrzucić myśli jak dynamit. / Kavu Zet.

Mówisz  że czekolada jest twoim... teksty

kavu_zet dodano: 10 października 2015

Mówisz, że czekolada jest twoim przyjacielem, bo nie pyta, tylko rozumie? Nie dostrzegasz, że jest fałszywą suką i nie rozwiązuje twoich problemów, tylko sprawia, że tyjesz jeszcze bardziej. / Kavu Zet.

Jestem rozczarowana światem. To... teksty

kavu_zet dodano: 10 października 2015

Jestem rozczarowana światem. To dobrze, bo rozczarowanie znaczy zdjęcie czaru. Pozbyłam się wszystkich iluzji. Nie jestem szczęśliwa, ale świadoma owszem. Nawet za bardzo. Już nie chcę się "nie poddawać". Wyrzucam broń, pasuję. Mogę się uśmiechnąć i schować do kieszeni słowa, którymi celnie ranię prosto w oczy. Prawda boli i jest taka, że gdyby nie on, nie trzymałoby mnie tutaj zupełnie nic. / Kavu Zet.

 Smutno mi. Straciłem wiarę. Nie... teksty

kavu_zet dodano: 9 października 2015

"Smutno mi. Straciłem wiarę. Nie pytajcie: quare, quare?"

Podpowiem: trudno jest znaleźć szczęście W SOBIE  ale nigdzie indziej go nie ma.    teksty kavu_zet dodał komentarz: Podpowiem: trudno jest znaleźć szczęście W SOBIE, ale nigdzie indziej go nie ma. ;) do wpisu 9 października 2015
 Zapoznaj diabła. On was dokarmia... teksty

kavu_zet dodano: 7 października 2015

"Zapoznaj diabła. On was dokarmia, więc drżyjcie chamy. Seks, kurwy, dragi? Prawda dla zakochanych."

Mama mówiła:  nigdy nie lataj za... teksty

kavu_zet dodano: 7 października 2015

Mama mówiła: "nigdy nie lataj za chłopakiem. Jak będzie chciał, to wszystko zrobi, by cię zdobyć, a jak nie będzie chciał, to nawet jakbyś stawała na głowie, nic z tego nie będzie". Chyba dlatego oddałam serce temu, który się starał najmocniej i czekał na mnie najdłużej. / Kavu Zet.

Zastanowiłam się przez chwilę. W... teksty

kavu_zet dodano: 6 października 2015

Zastanowiłam się przez chwilę. W trasie czułam się wolna. Dobra, on wtedy nie czuł się wolny, bo był uzależniony od rozładunków i załadunków, ale ja patrzyłam na drogę i czułam to, że to jest właściwie prawdziwe życie. Nic więcej. Droga, która zwężała się w okolicach horyzontu, ale - gdy podjeżdżaliśmy bliżej, okazywało się, że to nie koniec i to było piękne. To przywracało wiarę w nieskończoność. Chciałabym jeszcze kiedyś pojechać tak prosto przed siebie. Pochłaniać wzrokiem zmieniający się krajobraz i wreszcie czuć, że świat jest mój, nawet jeśli to tylko chwilowe. Nie wiem, chyba właśnie tego potrzebuję, albo nie - potrzebuję jakiejś stabilizacji i poczucia, że wpływam na ten świat. Dobrej pracy, takiej, która sprawia, że ludzie stają się lepsi i zaczynają widzieć więcej. Bo sukces to nie tylko forsa. To coś całkiem innego, ale trzeba do tego dojrzeć. Chcę szerzej widzieć. / Kavu Zet.

 Mam w planach małe: aha  aha. Ty... teksty

kavu_zet dodano: 6 października 2015

"Mam w planach małe: aha, aha. Ty, co masz w planach? Ha, ha, kurwa, joł"

Brakuje mi energii. Chyba... teksty

kavu_zet dodano: 6 października 2015

Brakuje mi energii. Chyba jesienieję. Robię wszystko, co powinnam, ale brakuje tego entuzjazmu, który kiedyś mi towarzyszył. Nie wiem, czemu. Mam wrażenie, że się starzeję, tracę rezon i przestaję być tą samą K., którą byłam kiedyś. W dowodzie mam dwadzieścia cztery lata, wyglądam na szesnastkę, ale czuję się, jakbym miała grubo ponad sześćdziesiąt. Przeżyłam już tyle, że właściwie mogłabym umrzeć nawet dziś. Nie żałuję niczego, ani skończonych szkół ani popełnionych błędów. Po prostu brakuje mi energii. Muszę naładować bateryjkę i na powrót stać się sobą. / Kavu Zet.

 My stanowimy jedność  dzieci... teksty

kavu_zet dodano: 6 października 2015

"My stanowimy jedność, dzieci rozbitych rodzin."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV