głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet To co mnie wkurwia to to że nie ścieli łóżka i wychodzi a potem ja muszę je ścielić. I jeszcze to że jest uparty no i że nigdy nie zrobił mi śniadania do łóżka.

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
To co mnie wkurwia to to że nie ścieli łóżka i wychodzi a potem ja muszę je ścielić. I jeszcze to że jest uparty no i że nigdy nie zrobił mi śniadania do łóżka. T
To co mnie wkurwia to to że nie... teksty

kavu_zet dodano: 5 listopada 2015

To, co mnie wkurwia, to to, że nie ścieli łóżka i wychodzi, a potem ja muszę je ścielić. I jeszcze to, że jest uparty, no i że nigdy nie zrobił mi śniadania do łóżka. Tak typowo, bo samo śniadanie zrobił i dlatego jest fajny, i nie tylko dlatego, bo gdy pomyliłam pociągi i przypomniałam sobie o tym około 90 kilometrów od domu, to wsiadł w auto i po mnie przyjechał, bym nie musiała kilku godzin tam czekać na pociąg. Słucha mnie, gdy mówię coś mądrego a ja nie słucham go, gdy mówi głupoty, bo gdy mądrze mówi, to mogę uwzględnić to, co ma do powiedzenia. Czasem myślę, że żyjemy czymś zupełnie innym. I na przykład, ja mam ochotę dziś wieczorem obejrzeć mecz,a on raczej nie, ja czytam książki, on anonimowe wyznania, ja dużo mówię, a on za to dokładnie słucha to, co mówię i zawsze wie, co powiedziałam, nawet jak ja zapomnę, co mówiłam. Wiele rzeczy mnie w nim wkurwia, ale gdyby był taki jak ja, wkurwiałby mnie jeszcze bardziej i zabiłabym go przy pierwszej lepszej okazji. Kocham go. / KZ

Lubię dwuznaczności co nie oznacza... teksty

kavu_zet dodano: 5 listopada 2015

Lubię dwuznaczności, co nie oznacza, iż nie uważam, że mężczyznom trzeba mówić wprost. / Kavu Zet.

Czego bym nie powiedziała można by... teksty

kavu_zet dodano: 5 listopada 2015

Czego bym nie powiedziała, można by to obalić. Jeśli masz dobre argumenty. Żadna reguła nie jest pozbawiona wyjątków, podobnie jak żaden wyjątek, jednostkowa sytuacja nie może przemawiać o całości. To że twój rudy kolega jest chujem, nie oznacza, że każdy rudy jest wredny. Jestem człowiekiem, lubię miasto nocą i wieś za dnia. Nie ma już we mnie wielu dawnych cech, które sprawiały, że byłam w stanie zatańczyć na ulicy, czy zerwać się z wykładu na mecz. Nie palę już papierosów i nie zaciągam się tym życiem jak dymem. Łatwiej jest żyć inaczej. Teraz ludzie lubią żyć łatwiej, zamiast stawać się kimś lepszym. Świat przyspieszył, a mimo to większość tęskni za naturą. Jedzenie musi być eko, bo chemia jest śmiercią i niszczy organizm, ale gdyby jednego z drugim wywieść do lasu, to zaraz zacznie się marudzenie, że nie ma zasięgu. Och, a noc pod namiotem. Nie można umyć włosów, czy zrobić tapety, by wyglądać "naturalnie", nie tak, by straszyć sąsiadów. Lubię ironię. / Kavu Zet.

Wszystko kręci wokół dwóch... teksty

kavu_zet dodano: 5 listopada 2015

Wszystko kręci wokół dwóch rzeczy: seksu i pieniędzy. Jak masz pieniądze, masz większą szansę na seks i nie chodzi tu tylko o prostytucję, ale głównie o to, że stać cię na lepsze auto/lepsze ciuchy/kosmetyczkę/fryzjera i automatycznie wzrasta twoja ranga. Jeśli masz seks, jesteś z kolei zadowolony, a - ponieważ orgazm - odświeża umysł, dobry seks może być pomocny przy zdobywaniu pieniędzy. Ludzkość nie przeżyje bez seksu, gatunek bez prokreacji wyginąłby szybciej niż dinozaury. Bez pieniędzy także los gatunku byłby martwy. I jeszcze bez tlenu, tlen też jest ważny. Prawie tak samo jak miłość, która pozwala nie tylko żyć, ale także owocować. Pięknem. To jest coś wyższego. / Kavu Zet.

Nie jestem normalna i bawią mnie te... teksty

kavu_zet dodano: 5 listopada 2015

Nie jestem normalna i bawią mnie te taktyki, których podejmują się niektórzy ludzi. Nerwica natręctw. Trzy łyżeczki herbaty, seks po piątej randce przy jednoczesnej wierze w słowo "kocham", które bywa nieraz dość mocnym zwrotem, używanym, by zaliczyć kobietę. Bawią mnie pseudokozacy, którzy niby w necie są tacy silni i co to nie oni, a w rzeczywistości chuja wiedzą o życiu. Śmieszy mnie takie pozowanie, brak prawdy i świadomości, co tak naprawdę jest w życiu ważne. Nie lubię hipokryzji i nie ufam politykom. Lewica często dąży do nadmiernej liberalizacji społeczeństwa (przynajmniej moim zdaniem), a prawicowcy teoretycznie pierdolą o miłości do ojczyzny i Boga, czy wierności, a potem okazują się babiarzami. Nie jestem normalna, by tego nie dostrzegać i w duchu śmieję się. Jesteśmy pokoleniem skurwieli, uzależnionych od Internetu. Mało kto dzisiaj próbuje być prawdziwy, a ci, którzy chcą, często nie wytrzymują psychicznie presji świata. / Kavu Zet.

 Życie się zmienia jak zmienia się... teksty

kavu_zet dodano: 3 listopada 2015

"Życie się zmienia jak zmienia się z nas każdy. Nie zmieniają się przygłupy i kurwy - urok branży."

 Wszystkie są te porządne grzeczne... teksty

kavu_zet dodano: 3 listopada 2015

"Wszystkie są te porządne, grzeczne, niewinne i żadna z nich nie jest taka jak te inne. Nie robią nic, czego zabrania Biblia. Tam w końcu nie pisze nic o obciąganiu w kiblach"

 Ponoć inny co noc choć to samo... teksty

kavu_zet dodano: 3 listopada 2015

"Ponoć inny, co noc, choć to samo grono. Chodź powiem ci, co myślę o tobie... Wiadomo."

 Żeby mieć ją wystarczyło mieć... teksty

kavu_zet dodano: 3 listopada 2015

"Żeby mieć ją wystarczyło mieć jakąś flaszkę, jakiegoś jointa, paczkę tanich szlugów z filtrem i tyle tylko, żeby poświęciła tobie chwilkę. Nie była wilkiem, nie była sprytna jak lis, ale potrafiła sprawić byś zapomniał, co to zwis. Fakt, może nie była piękna, ale jeśli chodzi o jebanie, to zamykała skalę. (...) Co u niej? Pewnie na spacerze z wózkiem w parku, patrząc na córeczkę, myśli: 'kim jest, kurwa, tatuś?' / Kobra

 To jest skarbonka bez dna.... teksty

kavu_zet dodano: 3 listopada 2015

- To jest skarbonka bez dna. - Skarbonkę można rozbić. - Auto też. / no w sumie :D

 Wiecie o mnie to czego sam nie... teksty

kavu_zet dodano: 1 listopada 2015

"Wiecie o mnie to, czego sam nie wiedziałem."

 Rap książki  resztę pierdol teksty

kavu_zet dodano: 31 października 2015

"Rap, książki - resztę pierdol"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV