głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Ludzie to taki przedziwny gatunek że można im tłumaczyć a i tak nic nie rozumie że Afganistan to tylko była tylko iskra do wojny która dzisiaj jest tak oczywis

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Ludzie to taki przedziwny gatunek że można im tłumaczyć a i tak nic nie rozumie że Afganistan to tylko była tylko iskra do wojny która dzisiaj jest tak oczywista.
 Ludzie to taki przedziwny gatunek... teksty

kavu_zet dodano: 8 listopada 2015

"Ludzie to taki przedziwny gatunek, że można im tłumaczyć, a i tak nic nie rozumie, że Afganistan to tylko była tylko iskra do wojny, która dzisiaj jest tak oczywista."

Prawdziwe uczucie nie jest przereklamowane ale jest trudniejsze. Nie chamów nie dupków a... optymistów. : Takich którzy są spokojni mają jasny uśmiech i myślą optymistycznie no i nie poddają się gdy jest gorzej. Takich którzy lubią się śmiać i nie obrażają się gdy przegrają z laską w Fifą. Takich którzy potrafią żartować ale i są poważni. Takich z którymi można konie kraść i przemierzać świat. : teksty kavu_zet dodał komentarz: Prawdziwe uczucie nie jest przereklamowane, ale jest trudniejsze. Nie chamów, nie dupków, a... optymistów. :) Takich, którzy są spokojni, mają jasny uśmiech i myślą optymistycznie, no i nie poddają się, gdy jest gorzej. Takich, którzy lubią się śmiać i nie obrażają się, gdy przegrają z laską w Fifą. Takich, którzy potrafią żartować, ale i są poważni. Takich, z którymi można konie kraść i przemierzać świat. :) do wpisu 7 listopada 2015
Podoba mi się. teksty kavu_zet dodał komentarz: Podoba mi się. do wpisu 7 listopada 2015
To nie jest bezwarunkowa miłość. To jest współuzależnienie które z miłością nie ma zbyt wiele wspólnego. Prawdziwa miłość sprawia że człowiek staje silny i ma w tej drugiej osobie przyjaciela samemu będąc przyjacielem. Gdy jest się w związku z pijakiem trzeba postawić sprawę jasno: albo odwyk albo odchodzę i gdy się nie zgodzi odejść a potem nie dać sobie wejść na głowę. teksty kavu_zet dodał komentarz: To nie jest bezwarunkowa miłość. To jest współuzależnienie, które z miłością nie ma zbyt wiele wspólnego. Prawdziwa miłość sprawia, że człowiek staje silny i ma w tej drugiej osobie przyjaciela, samemu będąc przyjacielem. Gdy jest się w związku z pijakiem, trzeba postawić sprawę jasno: albo odwyk, albo odchodzę i, gdy się nie zgodzi, odejść, a potem nie dać sobie wejść na głowę. do wpisu 7 listopada 2015
 Bo nic nie pytasz pytasz po to by... teksty

kavu_zet dodano: 6 listopada 2015

"Bo nic nie pytasz, pytasz po to by pytać. W chuj mnie to boli. Ziom, skończ pierdolić"

Jaki masz karty czy as czy walet... teksty

kavu_zet dodano: 5 listopada 2015

Jaki masz karty, czy as, czy walet, chcesz doszukiwać się w sobie zalet. Tak czy inaczej jest piękny świat, mimo że ma całą gamę wad. / Kavu zet.

To co mnie wkurwia to to że nie... teksty

kavu_zet dodano: 5 listopada 2015

To, co mnie wkurwia, to to, że nie ścieli łóżka i wychodzi, a potem ja muszę je ścielić. I jeszcze to, że jest uparty, no i że nigdy nie zrobił mi śniadania do łóżka. Tak typowo, bo samo śniadanie zrobił i dlatego jest fajny, i nie tylko dlatego, bo gdy pomyliłam pociągi i przypomniałam sobie o tym około 90 kilometrów od domu, to wsiadł w auto i po mnie przyjechał, bym nie musiała kilku godzin tam czekać na pociąg. Słucha mnie, gdy mówię coś mądrego a ja nie słucham go, gdy mówi głupoty, bo gdy mądrze mówi, to mogę uwzględnić to, co ma do powiedzenia. Czasem myślę, że żyjemy czymś zupełnie innym. I na przykład, ja mam ochotę dziś wieczorem obejrzeć mecz,a on raczej nie, ja czytam książki, on anonimowe wyznania, ja dużo mówię, a on za to dokładnie słucha to, co mówię i zawsze wie, co powiedziałam, nawet jak ja zapomnę, co mówiłam. Wiele rzeczy mnie w nim wkurwia, ale gdyby był taki jak ja, wkurwiałby mnie jeszcze bardziej i zabiłabym go przy pierwszej lepszej okazji. Kocham go. / KZ

Lubię dwuznaczności co nie oznacza... teksty

kavu_zet dodano: 5 listopada 2015

Lubię dwuznaczności, co nie oznacza, iż nie uważam, że mężczyznom trzeba mówić wprost. / Kavu Zet.

Czego bym nie powiedziała można by... teksty

kavu_zet dodano: 5 listopada 2015

Czego bym nie powiedziała, można by to obalić. Jeśli masz dobre argumenty. Żadna reguła nie jest pozbawiona wyjątków, podobnie jak żaden wyjątek, jednostkowa sytuacja nie może przemawiać o całości. To że twój rudy kolega jest chujem, nie oznacza, że każdy rudy jest wredny. Jestem człowiekiem, lubię miasto nocą i wieś za dnia. Nie ma już we mnie wielu dawnych cech, które sprawiały, że byłam w stanie zatańczyć na ulicy, czy zerwać się z wykładu na mecz. Nie palę już papierosów i nie zaciągam się tym życiem jak dymem. Łatwiej jest żyć inaczej. Teraz ludzie lubią żyć łatwiej, zamiast stawać się kimś lepszym. Świat przyspieszył, a mimo to większość tęskni za naturą. Jedzenie musi być eko, bo chemia jest śmiercią i niszczy organizm, ale gdyby jednego z drugim wywieść do lasu, to zaraz zacznie się marudzenie, że nie ma zasięgu. Och, a noc pod namiotem. Nie można umyć włosów, czy zrobić tapety, by wyglądać "naturalnie", nie tak, by straszyć sąsiadów. Lubię ironię. / Kavu Zet.

Wszystko kręci wokół dwóch... teksty

kavu_zet dodano: 5 listopada 2015

Wszystko kręci wokół dwóch rzeczy: seksu i pieniędzy. Jak masz pieniądze, masz większą szansę na seks i nie chodzi tu tylko o prostytucję, ale głównie o to, że stać cię na lepsze auto/lepsze ciuchy/kosmetyczkę/fryzjera i automatycznie wzrasta twoja ranga. Jeśli masz seks, jesteś z kolei zadowolony, a - ponieważ orgazm - odświeża umysł, dobry seks może być pomocny przy zdobywaniu pieniędzy. Ludzkość nie przeżyje bez seksu, gatunek bez prokreacji wyginąłby szybciej niż dinozaury. Bez pieniędzy także los gatunku byłby martwy. I jeszcze bez tlenu, tlen też jest ważny. Prawie tak samo jak miłość, która pozwala nie tylko żyć, ale także owocować. Pięknem. To jest coś wyższego. / Kavu Zet.

Nie jestem normalna i bawią mnie te... teksty

kavu_zet dodano: 5 listopada 2015

Nie jestem normalna i bawią mnie te taktyki, których podejmują się niektórzy ludzi. Nerwica natręctw. Trzy łyżeczki herbaty, seks po piątej randce przy jednoczesnej wierze w słowo "kocham", które bywa nieraz dość mocnym zwrotem, używanym, by zaliczyć kobietę. Bawią mnie pseudokozacy, którzy niby w necie są tacy silni i co to nie oni, a w rzeczywistości chuja wiedzą o życiu. Śmieszy mnie takie pozowanie, brak prawdy i świadomości, co tak naprawdę jest w życiu ważne. Nie lubię hipokryzji i nie ufam politykom. Lewica często dąży do nadmiernej liberalizacji społeczeństwa (przynajmniej moim zdaniem), a prawicowcy teoretycznie pierdolą o miłości do ojczyzny i Boga, czy wierności, a potem okazują się babiarzami. Nie jestem normalna, by tego nie dostrzegać i w duchu śmieję się. Jesteśmy pokoleniem skurwieli, uzależnionych od Internetu. Mało kto dzisiaj próbuje być prawdziwy, a ci, którzy chcą, często nie wytrzymują psychicznie presji świata. / Kavu Zet.

 Życie się zmienia jak zmienia się... teksty

kavu_zet dodano: 3 listopada 2015

"Życie się zmienia jak zmienia się z nas każdy. Nie zmieniają się przygłupy i kurwy - urok branży."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV