głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Wszystko kręci wokół dwóch rzeczy: seksu i pieniędzy. Jak masz pieniądze masz większą szansę na seks i nie chodzi tu tylko o prostytucję ale głównie o to że sta

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Wszystko kręci wokół dwóch rzeczy: seksu i pieniędzy. Jak masz pieniądze masz większą szansę na seks i nie chodzi tu tylko o prostytucję ale głównie o to że stać cię n
Wszystko kręci wokół dwóch... teksty

kavu_zet dodano: 5 listopada 2015

Wszystko kręci wokół dwóch rzeczy: seksu i pieniędzy. Jak masz pieniądze, masz większą szansę na seks i nie chodzi tu tylko o prostytucję, ale głównie o to, że stać cię na lepsze auto/lepsze ciuchy/kosmetyczkę/fryzjera i automatycznie wzrasta twoja ranga. Jeśli masz seks, jesteś z kolei zadowolony, a - ponieważ orgazm - odświeża umysł, dobry seks może być pomocny przy zdobywaniu pieniędzy. Ludzkość nie przeżyje bez seksu, gatunek bez prokreacji wyginąłby szybciej niż dinozaury. Bez pieniędzy także los gatunku byłby martwy. I jeszcze bez tlenu, tlen też jest ważny. Prawie tak samo jak miłość, która pozwala nie tylko żyć, ale także owocować. Pięknem. To jest coś wyższego. / Kavu Zet.

Nie jestem normalna i bawią mnie te... teksty

kavu_zet dodano: 5 listopada 2015

Nie jestem normalna i bawią mnie te taktyki, których podejmują się niektórzy ludzi. Nerwica natręctw. Trzy łyżeczki herbaty, seks po piątej randce przy jednoczesnej wierze w słowo "kocham", które bywa nieraz dość mocnym zwrotem, używanym, by zaliczyć kobietę. Bawią mnie pseudokozacy, którzy niby w necie są tacy silni i co to nie oni, a w rzeczywistości chuja wiedzą o życiu. Śmieszy mnie takie pozowanie, brak prawdy i świadomości, co tak naprawdę jest w życiu ważne. Nie lubię hipokryzji i nie ufam politykom. Lewica często dąży do nadmiernej liberalizacji społeczeństwa (przynajmniej moim zdaniem), a prawicowcy teoretycznie pierdolą o miłości do ojczyzny i Boga, czy wierności, a potem okazują się babiarzami. Nie jestem normalna, by tego nie dostrzegać i w duchu śmieję się. Jesteśmy pokoleniem skurwieli, uzależnionych od Internetu. Mało kto dzisiaj próbuje być prawdziwy, a ci, którzy chcą, często nie wytrzymują psychicznie presji świata. / Kavu Zet.

 Życie się zmienia jak zmienia się... teksty

kavu_zet dodano: 3 listopada 2015

"Życie się zmienia jak zmienia się z nas każdy. Nie zmieniają się przygłupy i kurwy - urok branży."

 Wszystkie są te porządne  grzeczne... teksty

kavu_zet dodano: 3 listopada 2015

"Wszystkie są te porządne, grzeczne, niewinne i żadna z nich nie jest taka jak te inne. Nie robią nic, czego zabrania Biblia. Tam w końcu nie pisze nic o obciąganiu w kiblach"

 Ponoć inny  co noc  choć to samo... teksty

kavu_zet dodano: 3 listopada 2015

"Ponoć inny, co noc, choć to samo grono. Chodź powiem ci, co myślę o tobie... Wiadomo."

 Żeby mieć ją wystarczyło mieć... teksty

kavu_zet dodano: 3 listopada 2015

"Żeby mieć ją wystarczyło mieć jakąś flaszkę, jakiegoś jointa, paczkę tanich szlugów z filtrem i tyle tylko, żeby poświęciła tobie chwilkę. Nie była wilkiem, nie była sprytna jak lis, ale potrafiła sprawić byś zapomniał, co to zwis. Fakt, może nie była piękna, ale jeśli chodzi o jebanie, to zamykała skalę. (...) Co u niej? Pewnie na spacerze z wózkiem w parku, patrząc na córeczkę, myśli: 'kim jest, kurwa, tatuś?' / Kobra

  To jest skarbonka bez dna.... teksty

kavu_zet dodano: 3 listopada 2015

- To jest skarbonka bez dna. - Skarbonkę można rozbić. - Auto też. / no w sumie :D

 Wiecie o mnie to  czego sam nie... teksty

kavu_zet dodano: 1 listopada 2015

"Wiecie o mnie to, czego sam nie wiedziałem."

 Rap  książki   resztę pierdol  teksty

kavu_zet dodano: 31 października 2015

"Rap, książki - resztę pierdol"

Najgorzej  kiedy smutek zasłania ci... teksty

kavu_zet dodano: 31 października 2015

Najgorzej, kiedy smutek zasłania ci oczy i nie widzisz rozwiązań. Zetrzyj łzy i zobacz, ile rozwiązań jest przed tobą. Wystarczy jeden ruch, by zburzyć ścianę, która stoi przed tobą. Przecież jest ze szkła, nie z gumy. / Kavu Zet.

 Weź się za realizowanie swoich... teksty

kavu_zet dodano: 29 października 2015

"Weź się za realizowanie swoich marzeń. Chcieć oznacza wpływać na przebieg wydarzeń. (...) każdy, nawet najmniejszy orzech do zgryzienia, aby okazać się pestką, jest kwestią do przemyślenia. A więc pomóż sobie, rusz głową zamiast stawać na głowie."

 Problemu nie ma. Olej każdy dylemat... teksty

kavu_zet dodano: 29 października 2015

"Problemu nie ma. Olej każdy dylemat, jest zbędny. (...) żeby mieć, trzeba mocno tego chcieć. To logiczne jak sieć."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV