głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Feministki uparcie powtarzają że powinniśmy otworzyć granice ba własne domy dla uchodźców. Może i wyjdę w tym momencie na osobę niepoprawną politycznie ale jeba

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Feministki uparcie powtarzają że powinniśmy otworzyć granice ba własne domy dla uchodźców. Może i wyjdę w tym momencie na osobę niepoprawną politycznie ale jebać
Feministki uparcie powtarzają  że... teksty

kavu_zet dodano: 19 września 2015

Feministki uparcie powtarzają, że powinniśmy otworzyć granice, ba - własne domy dla uchodźców. Może i wyjdę w tym momencie na osobę niepoprawną politycznie, ale jebać to. Jestem przeciwna temu. Po pierwsze: kultura Syryjczyków znacznie różni się od kultury europejskiej. Podejrzewam, że niewielu z nich posluguje się językiem angielskim, więc (nawet jeżeli są wykształceni) będą zdolni głównie do pracy fizycznej, albo nie będą zdolni do pracy wcale, tłumacząc to przeżytą traumą wojenną. Po drugie: większość Polaków jest przeciwna, a to oznacza jedno: bunty obywateli. Czy naprawdę chcemy zamieszek na tle narodowościowym i religijnym? Polska staje się powoli krajem laickim, co w połączeniu z islamską religią może doprowadzić do olbrzymiej zmiany kulturowej. Warto się nad tym zastanowić nim będzie za późno. / Kavu Zet.

Możesz mówić  ile chcesz o tym... teksty

kavu_zet dodano: 19 września 2015

Możesz mówić, ile chcesz o tym, jak to świat się skurwił i jest źle, a kiedyś było dobrze, prawdziwa miłość się pojawiała, a ludzie jacyś tacy uczciwi się okazywali. To oczywiście kłamstwo. Spójrz chociażby na to, jak często małżeństwa z miłości nie dochodziły do skutku, bo zakochani należeli do innych warstw społecznych. Jak często kobiety właściwie nie miały nic do powiedzenia i traktowane były przedmiotowo. Wtedy miałyśmy do wyboru albo zostać żoną, albo prostytutką, ewentualnie nianią, która poświęca całe swoje życie innej rodzinie i właściwie nie ma szans nawet stworzyć własnej. Mówisz o narkotykach, które niby teraz stały się takie popularne, a przecież już w dziewiętnastym wieku modne było zażywanie morfiny. Nie, nie, nie, świat się nie skurwił. Po prostu Internet pozwala widzieć więcej i to, co kiedyś odbywało się za zamkniętymi drzwiami i mało kto o tym wiedział, teraz idzie w świat w ciągu paru sekund. / Kavu Zet.

 Jak się potknę  to mnie podnieś... teksty

kavu_zet dodano: 18 września 2015

"Jak się potknę, to mnie podnieś, nim padnę. Nie daj mi samej być, o nie, nie. Oczy patrzą, wykujemy je szczęściem. Tylu jest skurwysynów. Zazdrość kłuje i ślepniesz. Powiedz: masz cierpliwość, żeby ze mną grać? (...) Jebać, przeszłość zostaw. Obok ciebie tylko syn, moje miasto w serce. Chcę cię mieć, tylko pozwól żyć, czasem muszę się zanurzyć, żeby z gówna wyjść. Wtedy czuję, że żyję i że to sens ma, wtedy inaczej piszę i mija lęk nam, wtedy nie ma, że nie da się. Co nie zrobisz, to uda się. No, naprawdę, nam uda się. Nie ma wyjścia. Mija wieczór. Jesteś trochę dalej niż zawsze. Czekam." < 3

 Gorzej  jak prawda jest prawdą o... teksty

kavu_zet dodano: 18 września 2015

"Gorzej, jak prawda jest prawdą o nas samych."

 Widzę słońce i znów się boję.... teksty

kavu_zet dodano: 18 września 2015

"Widzę słońce i znów się boję. Grzech za grzechem i tak do końca. A czym jest koniec?"

 Miasto lubi gadać  lubi wiedzieć... teksty

kavu_zet dodano: 16 września 2015

"Miasto lubi gadać, lubi wiedzieć, lubi spytać się"

 y ! teksty kavu_zet dodał komentarz: (y)! do wpisu 16 września 2015
 życie jest jak obciąganie penisa.... teksty

kavu_zet dodano: 14 września 2015

"życie jest jak obciąganie penisa. czasem musi boleć, spójrz do sedna sprawy. nie ma takiego szczęścia, którym się nie zadławisz."

 Chwil bliskich niedosyt. Wspomnienia... teksty

kavu_zet dodano: 14 września 2015

"Chwil bliskich niedosyt. Wspomnienia, browary, gehenna przed nami. Rozstania, powroty i znów się witamy. Pocałunki, seks, emocje tak zwane, w półprzyzroczystej halce, jej uśmiech nad ranem. Zdrady, bluzgi, złość, chory temperament. Potem wspólne spacery, wieczory wspaniałe. Czułość, chlanie i krzyki nad ranem. Spakowane torby, bez emocji, znów zamęt. Przyjazdy, seks na ostro. Smak chwili i znowu uczucia oblane piri piri. Zbyt krótkie dni, gdy noc bywa najważniejsza, awangarda twórcza, och kurwa, ekspresja. Puste łóżko, lekki sen do poranka, seks bez zabezpieczeń. Znowu jakiś skandal. Obłędne myśli, co było między wami. Puste łóżko, gdzieś na nim jej stanik."

W chuja to ja  a nie mnie. :  teksty

kavu_zet dodano: 13 września 2015

W chuja to ja, a nie mnie. :)

 Twoje problemy są twoimi  a moje... teksty

kavu_zet dodano: 13 września 2015

"Twoje problemy są twoimi, a moje są moimi i nie chcę nimi dzielić się z wszystkimi. Nie jestem jak inni, inni są jak inni."

 Gnojki na forach cię pojadą za... teksty

kavu_zet dodano: 13 września 2015

"Gnojki na forach cię pojadą za wszystko, choć często mają problem pisząc własne nazwisko"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV