głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Nasi przodkowie walczyli o wolność a teraz oddajemy się sami. Bez walki. Kavu Zet. Mam już tyle lat by wiedzieć że o seksie i o ilości przeruchanych dziwek najc

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Nasi przodkowie walczyli o wolność a teraz oddajemy się sami. Bez walki. Kavu Zet.
Nasi przodkowie walczyli o wolność... teksty

kavu_zet dodano: 25 września 2015

Nasi przodkowie walczyli o wolność, a teraz oddajemy się sami. Bez walki. / Kavu Zet.

Mam już tyle lat  by wiedzieć  że... teksty

kavu_zet dodano: 25 września 2015

Mam już tyle lat, by wiedzieć, że o seksie i o ilości przeruchanych dziwek najczęściej opowiadają mężczyźni, pozostający w stałym i monogamicznym związku z własną ręką. Mam też tyle lat, by wiedzieć, że nic tak nie działa na wyobraźnię jak dwuznaczności i że życie jest zaskakujące, gdy wierzy się wszystkim pozorom. / Kavu Zet.

 Rzadziej niż my świat bywa dziwny... teksty

kavu_zet dodano: 24 września 2015

"Rzadziej niż my świat bywa dziwny" < 3

 Mogłabym ci pokazać  jak robić z... teksty

kavu_zet dodano: 24 września 2015

"Mogłabym ci pokazać, jak robić z ludzi szmaty. Głupi nawyk zmusza mnie wciąż do picia. Patrz, przychodzi z wiekiem do nas mentalność graczy. Szukamy słabych, bo czeka szachownica. Mogłabym cię nauczyć skrajnej bezczelności, gdy tragedię ludzi kwituje śmiech beztroski. Mogłabym, bo przychodzi mi to stanowczo zbyt lekko. (...) W sumie mogłabym wszystko. Wiem, że muszę pisać." < 3

Szkoła uczyła nas przede wszystkim... teksty

kavu_zet dodano: 23 września 2015

Szkoła uczyła nas przede wszystkim, jak zapamiętywać. Życie z kolei pokazało nam, że rozsądniej jest zapominać. / Kavu Zet.

Widziałam dużo przez tamten czas.... teksty

kavu_zet dodano: 23 września 2015

Widziałam dużo przez tamten czas. Nalane kieliszki, pożądanie w oczach fejmów, pełne popielniczki i puste slogany na murach, gdy wracałam nocnym autobusem. Smutne oczy kilku panien, chyba z mojego powodu, bo nie wcale nie byłam święta. Podane dłonie, drewniane ławki i przepełnione tramwaje. Nieodebrane połączenia, setki nieodebranych połączeń i niewypowiedzianych słów. Pusty portfel, pełny portfel. Prezerwatywy w kieszeni, różańce w dłoniach i piosenki w głośnikach. Niedoczytane książki, uciekanie w poezję i pisanie wierszy. "Nieprzespane noce, seks, urwane filmy, rap" - fragment dorosłości, o którym nie mówi się własnym dzieciom. Widziałam wiele przez ten czas, ale nadal mam tak samo niebieskie oczy. Czasem, by odnaleźć siebie, trzeba pozwiedzać manowce. / Kavu Zet.

  T. mówi  że ma  całe życie z... teksty

kavu_zet dodano: 23 września 2015

- T. mówi, że ma "całe życie z wariatami", oprócz niedzieli i świąt. Ja tak mam nawet w domu. - Bo tylko wariaci są coś warci. / < 3

 Świat wydaje się piękny... teksty

kavu_zet dodano: 23 września 2015

"Świat wydaje się piękny, bezpieczny, kiedy od prawdy dzielą nas milimetry."

 Patrz w jeden punkt albo zmów... teksty

kavu_zet dodano: 23 września 2015

"Patrz w jeden punkt albo zmów zdrowaśkę na siłę. Za błędny ruch oddasz tu wszystko, o czym śniłeś. Nie licz na cud. Tylko tchórz kończy tu na linie"

Tak! teksty kavu_zet dodał komentarz: Tak! do wpisu 23 września 2015
 Czuję  że czuję  że czuję się... teksty

kavu_zet dodano: 22 września 2015

"Czuję, że czuję, że czuję się dobrze, pomimo tego, że czuję ten ból"

 Kładzie się  zasypia  śpi parę... teksty

kavu_zet dodano: 21 września 2015

"Kładzie się, zasypia, śpi parę godzin, budzi się wypoczęty. Tak powinno być. Wieczór do kochania, noc do spania, ranek do picia kawy, dzień do działania. Wszystko proste i ostatecznie określone. Bez splinów, depresji, apatii, kaca albo innego gówna. Zwykłe życie. Dlatego z nim jestem, chciałam się poprzyglądać zwykłemu życiu."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV