głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Życie jest tylko przelotnym półcieniem. Marnym aktorem który swoją rolą przez parę godzin przegrawszy na scenie w nicość przepada. Powieścią idioty. Bez przerw

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Życie jest tylko przelotnym półcieniem. Marnym aktorem który swoją rolą przez parę godzin przegrawszy na scenie w nicość przepada. Powieścią idioty.
 Życie jest tylko przelotnym... teksty

kavu_zet dodano: 6 sierpnia 2016

"Życie jest tylko przelotnym półcieniem. Marnym aktorem, który swoją rolą, przez parę godzin przegrawszy na scenie, w nicość przepada. Powieścią idioty."

 Bez przerwy powtarzałem sobie  że... teksty

kavu_zet dodano: 15 lipca 2016

"Bez przerwy powtarzałem sobie, że nie wszystkie kobiety na świecie to kurwy, tylko mnie się taka trafiła". ~ Charles Bukowski, Faktotum

 W tabletkach nasennych kryją się... teksty

kavu_zet dodano: 9 lipca 2016

"W tabletkach nasennych kryją się wszystkie niezaśpiewane kołysanki z dzieciństwa."

 A ja z balkonu go wypatrywałem.... teksty

kavu_zet dodano: 10 czerwca 2016

"A ja z balkonu go wypatrywałem. Liczyłem te samochody. (...) Co ja tam mogłem rozumieć. Koledzy z ojcami bawili się super, a ja ocierałem z łez buzię. Pojechał. Pisał i dzwonił. Później już rzadziej i rzadziej, a ja na zewnątrz się wciąż uśmiechałem. Nie chciałem się rozpaść przy klasie. Czułem się wybrakowany. (...) Z czasem się uczysz nie płakać, chociaż do dzisiaj jest rana."

 Pierdolić grupy wsparcia  jak... teksty

kavu_zet dodano: 9 czerwca 2016

"Pierdolić grupy wsparcia, jak siedzi coś na sercu."

Ludzie nie wiedzą sami  czego chcą.... teksty

kavu_zet dodano: 7 czerwca 2016

Ludzie nie wiedzą sami, czego chcą. Dążą do gwiazd, zamiast cieszyć się ich pięknem z daleka, a potem upadają na dno oceanu ze spalonymi skrzydłami. Nie słuchają intuicji i ciągle pragną czegoś więcej. Życie za rogiem wydaje się czymś lepszym, a że lepsze zawsze było dobrego wrogiem, sami wbijają sobie nóż między żebra i z tym nożem przeżywają kilka następnym lat. Milkną w nich dobre emocje i są coraz bardziej sfrustrowani, co kończy się ucieczką od życia. Rozumiem to. Zwłaszcza, gdy mrużę oczy i spoglądam na nich z balkonu. Nie chcę do nich dołączyć, a może już dołączyłam. Nie wiem. Kawa stygnie. / Kavu Zet.

 Wiesz  o czym mówię. Lubię... teksty

kavu_zet dodano: 31 maja 2016

"Wiesz, o czym mówię. Lubię bezpośredniość"

 Mało mnie znasz.  ...  Widziałem... teksty

kavu_zet dodano: 31 maja 2016

"Mało mnie znasz. (...) Widziałem wiele, czułem tyle, że nie masz pojęcia. Nie pisałem nic, bo poznałem parę sztuk, z którymi nie wyszło nic. Magię to masz w cyckach. W oczach tylko blizny."

Gdy mówisz mi  że czegoś mi się... teksty

kavu_zet dodano: 28 maja 2016

Gdy mówisz mi, że czegoś mi się nie uda, to będę próbować tego tak długo, aż to zrobię i zrobię to na pewno. / Kavu Zet.

Strach jest najgorszym doradcą... teksty

kavu_zet dodano: 28 maja 2016

Strach jest najgorszym doradcą, strach też jest podstępny i nie chce odejść, mimo przyjaznych słów ze strony otoczenia. Strach nie oznacza paniki, nie oznacza zdzierania z siebie szaty i stania w miejscu z szeroko otwartymi oczyma. Pierwszy raz w życiu właściwie się boję i jest to całkowicie uzasadnione. Strach jest objawem miłości. / Kavu Zet.

 Pasja  temperament dziwki plus... teksty

kavu_zet dodano: 27 maja 2016

"Pasja, temperament dziwki plus prawdziwa elegancja. I to skrajne jest."

 Tu jest tak. Wielu deklaruje... teksty

kavu_zet dodano: 20 maja 2016

"Tu jest tak. Wielu deklaruje przyjaźń, lecz do rzeczywistości to ma się nijak. Bo gdy przychodzi kryzys i trzeba pomóc, to siedzą w domu i nie odbierają telefonu"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV