głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Strach jest najgorszym doradcą strach też jest podstępny i nie chce odejść mimo przyjaznych słów ze strony otoczenia. Strach nie oznacza paniki nie oznacza zdzi

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Strach jest najgorszym doradcą strach też jest podstępny i nie chce odejść mimo przyjaznych słów ze strony otoczenia. Strach nie oznacza paniki nie oznacza zdzieran
Strach jest najgorszym doradcą... teksty

kavu_zet dodano: 28 maja 2016

Strach jest najgorszym doradcą, strach też jest podstępny i nie chce odejść, mimo przyjaznych słów ze strony otoczenia. Strach nie oznacza paniki, nie oznacza zdzierania z siebie szaty i stania w miejscu z szeroko otwartymi oczyma. Pierwszy raz w życiu właściwie się boję i jest to całkowicie uzasadnione. Strach jest objawem miłości. / Kavu Zet.

 Pasja  temperament dziwki plus... teksty

kavu_zet dodano: 27 maja 2016

"Pasja, temperament dziwki plus prawdziwa elegancja. I to skrajne jest."

 Tu jest tak. Wielu deklaruje... teksty

kavu_zet dodano: 20 maja 2016

"Tu jest tak. Wielu deklaruje przyjaźń, lecz do rzeczywistości to ma się nijak. Bo gdy przychodzi kryzys i trzeba pomóc, to siedzą w domu i nie odbierają telefonu"

 Każdy z nas próbuje żyć i tak... teksty

kavu_zet dodano: 17 maja 2016

"Każdy z nas próbuje żyć i tak traci czas. I tylko twarze nam robią się starsze, smutniejsze i nic więcej"

 Wszyscy tutaj głoszą niemy... teksty

kavu_zet dodano: 17 maja 2016

"Wszyscy tutaj głoszą niemy sprzeciw przeciw władzy sprawczej, ale z chujem w gębie ciężko śpiewać Marsyliankę. (...) By osiągnąć sukces, muszę tylko duszę dać w zastaw"

 Chuj ma z z papierka. Razem ze mną... teksty

kavu_zet dodano: 17 maja 2016

"Chuj ma z z papierka. Razem ze mną zapierdala po ofertach"

 Wrzuć monetę  aby wynająć serce... teksty

kavu_zet dodano: 17 maja 2016

"Wrzuć monetę, aby wynająć serce i co by nie zdarzyło się, to miłość nie ucieknie."

 Gadam brednie o miłości  teksty

kavu_zet dodano: 17 maja 2016

"Gadam brednie o miłości"

Tu chodzi tylko o to  że wtedy nie... teksty

kavu_zet dodano: 16 maja 2016

Tu chodzi tylko o to, że wtedy nie było wczoraj i jutro. Istniało tylko dziś. I to było piękne. / Kavu Zet.

Na razie jest dobrze  masz kilka lat... teksty

kavu_zet dodano: 16 maja 2016

Na razie jest dobrze, masz kilka lat i zdarte kolana, które wcale nie kojarzą się nikomu z niczym zboczonym. Wspinasz się na drzewo i to jest proste zdobywanie szczytu, a inne szczyty też wydają się proste do osiągnięcia. Nawet Mount Everest, który widziałeś w telewizji. Jest fajnie. Plecaki robią za bramki, a piłką może być nawet kamień. Życie jest piękne. Starzy robią grilla, piją piwo i śpiewają beznadziejne piosenki, ale nie jest źle, bo wujek pozwolił uszczknąć łyka złotego napoju. Śmiejesz się z niczego i wiesz, że to właśnie wolność. Przyjaźń i nienawiść wydają ci się sprawą życia i śmierci, nawet, jeśli codziennie zmienia się skład "twojej ekipy". Bijesz się i czujesz krew na wargach, ale nie lecisz z tym do mamusi, bo tylko tak można zmienić się w dorosłego. Ale jest fajnie, bo nikt nie kabluje i nie łamie zasad niepisanego kodeksu. Wolność smakuje jak guma Turbo, dziewczyny grają w gumę, a ty jeszcze nie wiesz, że za kilka lat guma będzie kojarzyć ci się z prezerwatywą./ K.Z.

Chcę stąd uciec  albo żyć... teksty

kavu_zet dodano: 16 maja 2016

Chcę stąd uciec, albo żyć właśnie tutaj. Być naraz w milionach miejsc, by móc to opisać. Dorosłość nakłada nam kolejne więzy na ręce i pozostaje nam coraz mniej czasu, czasu, by zrealizować samego siebie i coraz łatwiej przychodzi rezygnacja z tego. Poddajesz się i przestajesz walczyć, bunt pozostaje tylko gdzieś na opuszkach palców. Strzepujesz go lekko i żyjesz tak, by zwało się, że żyjesz. I jest całkiem w porządku, nie uciekasz już, tylko idziesz do pracy, której nawet nie lubisz i spędzasz tam większość życia, a w weekendy udajesz, że świetnie się bawisz, choć prowincjonalne dyskoteki z prawdziwą zabawą nie mają nic wspólnego. Pieprzysz jakąś pannę, albo - jeśli jesteś kobietą - idziesz do ołtarza z kolesiem, który powiedział ci parę miłych słów. Nie ma tu zbyt dużych perspektyw i wasze dzieci też będą marzyć, by uciec stąd, ale ostatecznie i tak wrócą, bo nie ma miejsca jak dom, a inne miejsca wcale nie przyniosły niczego więcej. / Kavu Zet.

Problemy z tożsamością ponoć ma... teksty

kavu_zet dodano: 16 maja 2016

Problemy z tożsamością ponoć ma się w wieku trzynastu lat, nie dwudziestu pięciu, a mimo to nadal nie wiem, kim jestem i po co żyję. Może nawet teraz mniej to wiem niż wtedy, gdy miałam jasno określone plany na przyszłość. / Kavu Zet.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV