głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Wolność jest mitem. Ludzie są więźniami własnej skóry ciała płci konwenansów zasad reguł prawa miłości i nienawiści wiary a jeśli w nic nie wierzą braku punktu

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Wolność jest mitem. Ludzie są więźniami własnej skóry ciała płci konwenansów zasad reguł prawa miłości i nienawiści wiary a jeśli w nic nie wierzą braku punktu
Wolność jest mitem. Ludzie są... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Wolność jest mitem. Ludzie są więźniami własnej skóry, ciała, płci, konwenansów, zasad, reguł, prawa, miłości i nienawiści, wiary, a jeśli w nic nie wierzą - braku punktu odniesienia, pieniędzy, pracy albo jej szukania, sumienia, chorych ambicji, lenistwa, nałogów i czasów, w jakich przyszło im żyć. Szukają wolności, ale boją się jej, są konformistami i tych, którzy się wyróżniają, skazują na ostracyzm, palą na stosach lub w komorach gazowych, zamykają w więzieniu lub w szpitalach psychiatrycznych. Nie opłaca im się ufać, mówią, ale sami ufają, zawodzą zaufanie, cierpią z powodów zadawanych ran i ranią tak mocno jak można sobie to wyobrazić. Ludzie chcą wolności i lubią odloty po alkoholu lub narkotykach, koją nerwy fajkami, chcą wszystko kontrolować i marzą o utracie kontroli. Ludzie są genetycznie skażeni. Nie można uciec od samego siebie, chyba że w samobójstwo, które skazuje na wieczne potępienie i niewolę. Wolność to ideał, mit, coś, za czym tęsknimy, wolność to raj. / Kavu Zet

No i co z tego  że kocham piłkę... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

No i co z tego, że kocham piłkę nożną, zakupy mnie nudzą, a zamiast do galerii handlowej wolę iść na spacer do parku, wolę pić piwo niż malinową herbatę, gram w GTA San Andreas, nie przepadam za luksusami, za to lubię spontany, luz i słońce, podróże do niestereotypowych miejsc i domówki w gronie przyjaciół. No i co z tego, że czasem noszę się jak chuligan i włóczę się z łobuzami. Płaczę, gdy Lech przegrywa, chodzę wkurzona, gdy mam okres i wiem, że mój facet nie zawsze ma ze mną lekko. Lubię też flirtować i być piękna w czyichś oczach. Mimo charyzmy, charakteru i pewności siebie czasem miewam chwile zwątpienia, a po dniach, w których błyszczę i podbijam świat przychodzą takie, w których zamykam się w mieszkaniu i chodzę w piżamie do trzynastej. No cóż, jestem tylko kobietą. No sorry. / Kavu Zet.

Lubię takie popołudnia jak te  gdy... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Lubię takie popołudnia jak te, gdy siedzę w męskim swetrze, opatulona szalikiem ukochanej drużyny, piję kawę i pracuję nad konspektami, narzekając na katar. Myślę, mimowolnie, o tych ciarkach na plecach, które odczuwam, gdy jestem na stadionie, o euforii, gdy Lechici zdobędą bramkę, o przyjaciółkach, z którymi dzieli mnie pasja, o tym, co piłkarze pokażą w rundzie wiosennej. Uśmiecham się, wierząc w zwycięstwo, które przynosi sukces. Never give up, proste hasło, wyrażające wszystko. Pasja, która nauczyła mnie moralności, sprawiła, że poznałam ludzi, z którymi trzymam sztamę. I myślę, że mój mężczyzna miał rację, gdy powiedział kiedyś: "Czuję, że nigdy nie wygram w twoim sercu z Lechem". Bo przecież to, co czuje się do klubu, pasja, emocje, to coś więcej niż miłość, nawet ta najbardziej szalona. / Kavu Zet.

Musisz zrozumieć  że nie zdobycie... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Musisz zrozumieć, że nie zdobycie szczytu, a droga, jaką musisz przejść, jest ważniejsza. Pokonuj przeszkody, nie biegnij zbyt szybko, kolekcjonuj chwile i przeżycia. Pomagaj ludziom, nie oczekując nic w zamian. Nie ufaj drogowskazom, działaj spontanicznie i nie bój się utraty kontroli nad losem. Żyj. Pogódź się z cierpieniem, ono może ukształtować twój charakter i sprawić, że będziesz silniejszy. Działaj zgodnie z własnym sumieniem. W ostatecznym rozrachunku tylko to się liczy. / Kavu Zet.

To jest proste. Jesteś  niezależnie... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

To jest proste. Jesteś, niezależnie od tego, czy są zwycięstwa, czy porażki. Jesteś, gdy chce ci się zaciskać pięści z wściekłości i rozpaczy, jesteś, gdy w ekstatycznej radośni krzyczysz "gol", rzucasz się w ramiona swojego towarzysza i skandujesz nazwisko strzelca. Jesteś na stadionie i czujesz się jednością z pozostałymi kibicami, którzy wspierają twoją drużynę. Adrenalina, trochę nerwówki i poczucie szczęścia, gdy piękna akcja zakończy się udanym strzałem. Przyśpiewki, które siedzą w szczególnej szufladzie w twojej głowie. Piłkarze, którzy po meczu przychodzą podziękować za doping, ty im za walkę. To wszystko jest bardzo proste. To nie miłość, to nawet nie jest kwestia życia i śmierci. To coś znacznie więcej, to piłka nożna, to Lech Poznań. / Kavu Zet.

A może jedyne prawdziwe życie to to... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

A może jedyne prawdziwe życie to to, które mijało za oknem rozpędzonego pojazdu. Drzewa uciekały gdzieś, zapewne w stronę utraconych rajów, słońce nazbyt mocno raziło w oczy, a droga "na końcu" zwężała się do małego punkcika, otoczonego lasami. Kres, który się oddalał, ciągle, bezustannie. Kres, który nie istnieje. NIE ISTNIEJE. To uspokajało, przywracając wiarę w nieskończoność. - Z tej perspektywy czuję, że świat należy do nas. - Do ciebie na pewno - odpowiada, nie spuszczając wzroku z drogi. // musisz mnie częściej zabierać w trasy ♥ / Kavu Zet.

Mówisz  że wszystko mi wolno  ale... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Mówisz, że wszystko mi wolno, ale mi wolno mijają tylko dni bez Ciebie. / Kavu Zet.

Lubię wrócić do domu  przebrać... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Lubię wrócić do domu, przebrać się w luźne spodnie. Wtedy on mówi mi, że tak wyglądam najseksowniej. Bez grama makijażu, wolę grać z nim na pleju. Kiedy coś rozpierdolę, to nie mówię: "o jeju!". Żeby mieć dobry humor, nie muszę zjarać skręta, a by dostać komplement, nie muszę ciągnąć pęta. Za to on jest jedyny, przy którym jestem sobą. Nie potrzebuję więcej, prócz tego, by był obok. Razem jesteśmy wspaniali, nawet, gdy nam coś odjebie. Tylko z nim iść do piekła i tylko z nim być w niebie. Lubię wrócić do domu i siedzieć z nim do późna. Przy nim czuję się sobą. Naturalna i luźna. / Kavu Zet.

Mężczyźni nie lubią kobiet... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Mężczyźni nie lubią kobiet, które ich podrywają, starają się bardziej niż oni. Taki mężczyzna wtedy wie, że zawsze może na nią liczyć. Wie, że ona będzie na każde jego skinienie, niezależnie od tego, czy będzie miał ochotę się wypłakać po tym, jak fajna dupa dała mu kosza, czy spędzić romantyczny wieczór, czy po prostu ją przelecieć. Ona ucieszy się, że on do niej się odzywa, bo w końcu traktuje go jako cały swój świat. Nie ma żadnych zainteresowań, poza nim, nazywa się jego, a on wykorzystuje to, bo tak mu wygodnie. Gdy akurat nikogo nie ma, odzywa się do niej, a ona łudzi się po raz kolejny, że uda im się odbudować związek. Mężczyźni lubią kobiety, które stanowią dla nich wyzwanie. Jeśli porównać je do zakazanego owocu, najbardziej pociągające są te z czubka drzewa. / Kavu Zet.

Czasem wydaje ci się  że coś... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Czasem wydaje ci się, że coś zapomniałeś, że uporałeś się z traumą, a potem nagle bum! - wspomnienie uderza cię w twarz tak mocno, że spadasz z krzesła i zaczynasz się śmiać, bo nic innego ci nie pozostało. Tak właśnie, gdy tracisz wszystko, pozostaw sobie chociaż poczucie humoru. / "Ostatni rok gówniary" Kavu Zet.

Z ludźmi jest taki problem  że... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Z ludźmi jest taki problem, że zamiast cieszyć się tym, co już mają, marzą o czymś, czego nie mogą mieć. Nie są obiektywni. Wydaje im się, że lepsi lub gorsi niż w rzeczywistości, wyolbrzymiają swoje problemy lub, wręcz przeciwnie, lekceważą je. Chcą być kimś innym niż są, nie akceptują samych siebie, doszukują się w sobie kantów i właśnie przez to nie potrafią wyjść na prostą. Poświęcają czas na głupoty, zamiast robić to, co naprawdę ważne. Są egoistami i ich problemy wydają im się najważniejsze, nawet, jeśli otaczający ich ludzie cierpią o wiele bardziej niż oni. Z ludźmi jest taki problem, że mogliby być szczęśliwi, ba - mogliby osiągnąć wszystko, ale zamiast wykorzystywać swój mózg w pełni, działają pod wpływem impulsów, instynktów i emocji. Ponoszą porażki w starciu z samym sobą. Wszystko, co osiągają w życiu odbywa się jakimś kosztem. Kariera czy rodzina, miłość czy przygody erotyczne, pieniądze czy spokój ducha, piątka na sprawdzianie czy impreza. Życie jest sumą wyborów. / kavu

Poprzednia 19 20 21 22
23
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV