głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet To niczym w meczu ważne muszą być dwie połowy. Wtedy zaczniemy partię. Kiedy ktoś się odwraca a był twoim ziomem ty tylko się uśmiechnij i zacznij robić swoje

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
To niczym w meczu ważne muszą być dwie połowy. Wtedy zaczniemy partię.
 To niczym w meczu ważne  muszą... teksty

kavu_zet dodano: 15 października 2015

"To niczym w meczu ważne, muszą być dwie połowy. Wtedy zaczniemy partię."

 Kiedy ktoś się odwraca  a był... teksty

kavu_zet dodano: 15 października 2015

"Kiedy ktoś się odwraca, a był twoim ziomem, ty tylko się uśmiechnij i zacznij robić swoje"

Jeśli teraz to przeczytasz  to... teksty

kavu_zet dodano: 14 października 2015

Jeśli teraz to przeczytasz, to dowiesz się, że pragnę, byś uśmiechnął się do mnie zamiast wlepiać oczy w ekranik. Dowiesz się, że chciałabym byś usiadł za mną, dotknął mojej szyi i zaczął ją masować, a potem ściągnął moją koszulkę. Że chciałabym, byś pocałował mnie w szyję i odłożył wszystko inne na bok. Bo przecież wiesz dobrze, że lubię to czuć. To, czyli, że jestem najważniejszą kobietą w twoim życiu. Taką, która sprawia, że nie tylko ci staje, ale i uśmiechasz się od środka, bo jestem twoim kumplem. Jeśli to czytasz, odłóż wszystkie elektroniki na bok, pocałuj mnie i doprowadź do stanu, którego żadne z nas nie będzie już w stanie kontrolować. Pragnę cię i wiem, że ty mnie też. Nie dajmy się pożreć rutynie, bejbe i dążmy do tego, by być tą najlepszą parą. Bonnie i Clyde, Dante i Beatrycze, czy Romeo i Julia to przy nas marne pionki. Zwykli przegrani. My wygramy, bo nie tylko razem umrzemy, ale i przeżyjemy razem wiele, wiele lat. A to chyba trudniejsze, nie wiem. / Kavu Zet.

 Wiara  pasja  męstwo  Bóg mi... teksty

kavu_zet dodano: 14 października 2015

"Wiara, pasja, męstwo, Bóg mi pomaga" < 3

trafiło. teksty kavu_zet dodał komentarz: trafiło. do wpisu 13 października 2015
Nadchodzi czas nieistnienia i by... teksty

kavu_zet dodano: 10 października 2015

Nadchodzi czas nieistnienia i by żyć, musimy zniknąć. Pochować słowa na dno serca, zostawić myśli gdzieś w kieszeniach. Puste oczy, pełne butelki, puste butelki, pełne serce. Pokój zamknięty, przyszła wojna. Trzeba się schować. Nikt nie lubi, gdy ktoś wyróżnia się w tym tłumie. Nadchodzi czas nieistnienia i by żyć, musimy schować się pod powiekami. Nie mówić o tym, co nas boli. Wyrzucić myśli jak dynamit. / Kavu Zet.

Można żyć nawet z ranami. Tylko... teksty

kavu_zet dodano: 10 października 2015

Można żyć nawet z ranami. Tylko trzeba pilnować, by nie przywlokło się jakieś zakażenie, które zatruje twoją duszę. Potem nie ma już odwrotu. Twoje życie traci sens i staje się pustą egzystencją. / Kavu Zet.

Mówisz  że czekolada jest twoim... teksty

kavu_zet dodano: 10 października 2015

Mówisz, że czekolada jest twoim przyjacielem, bo nie pyta, tylko rozumie? Nie dostrzegasz, że jest fałszywą suką i nie rozwiązuje twoich problemów, tylko sprawia, że tyjesz jeszcze bardziej. / Kavu Zet.

Jestem rozczarowana światem. To... teksty

kavu_zet dodano: 10 października 2015

Jestem rozczarowana światem. To dobrze, bo rozczarowanie znaczy zdjęcie czaru. Pozbyłam się wszystkich iluzji. Nie jestem szczęśliwa, ale świadoma owszem. Nawet za bardzo. Już nie chcę się "nie poddawać". Wyrzucam broń, pasuję. Mogę się uśmiechnąć i schować do kieszeni słowa, którymi celnie ranię prosto w oczy. Prawda boli i jest taka, że gdyby nie on, nie trzymałoby mnie tutaj zupełnie nic. / Kavu Zet.

 Smutno mi. Straciłem wiarę. Nie... teksty

kavu_zet dodano: 9 października 2015

"Smutno mi. Straciłem wiarę. Nie pytajcie: quare, quare?"

Podpowiem: trudno jest znaleźć szczęście W SOBIE  ale nigdzie indziej go nie ma.    teksty kavu_zet dodał komentarz: Podpowiem: trudno jest znaleźć szczęście W SOBIE, ale nigdzie indziej go nie ma. ;) do wpisu 9 października 2015
 Nie mów: skończył mi się... teksty

kavu_zet dodano: 8 października 2015

"Nie mów: skończył mi się świat.To po prostu idą zmiany"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV