głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
take_my_hand Walczyłam broniłam akceptowałąm czekałam. Skończyło się. Koniec z poniżaniem się i udawaniem podczas spotkań że jest tak jak dawniej. Bo nie jest! Nigdy już nie

take_my_hand

take_my_hand.moblo.pl
Walczyłam broniłam akceptowałąm czekałam. Skończyło się. Koniec z poniżaniem się i udawaniem podczas spotkań że jest tak jak dawniej. Bo nie jest! Nigdy już nie będ
Walczyłam  broniłam  akceptowałąm... teksty

take_my_hand dodano: 19 września 2013

Walczyłam, broniłam, akceptowałąm, czekałam. Skończyło się. Koniec z poniżaniem się i udawaniem podczas spotkań, że jest tak, jak dawniej. Bo nie jest! Nigdy już nie będzie. Żyjemy w innych światach z innymi ludźmi. Nasze rozmowy nie polegają na zwierzaniu się, płakaniu, śmianiu się tak długo, aż nie rozbolą nas brzuchy. Nasze życie wygląda zupełnie inaczej. Nie jest tak, jak po naszym pierwszym spotkaniu przy ognisku. Podzielone na dwie drużyny różnimy się od siebie coraz bardziej.

Jeżeli mam wstawać wcześnie rano... teksty

take_my_hand dodano: 19 września 2013

Jeżeli mam wstawać wcześnie rano zmęczona, niewyspana, ale budzić się przy boku ukochanego chłopaka, to mogę się poświęcać. Mogę zarywać nocki dla przyjemnego odwzajemniania Jego pocałunków. Moge spać na Jego piersi każdej nocy. Mogę troszczeyć się o Niego i przykrywać kołdrą, nawet jeżeli uświadamia mnie, że jest mu ciepło. Każdego ranka chcę budzić się wtulona w tors osoby, która podczas minionej nocy szeptała mi do ucha czułe słowa.

Łzy cisnęły się do oczu  serce... teksty

take_my_hand dodano: 15 września 2013

Łzy cisnęły się do oczu, serce waliło jak oszalełe, samotność doskwierała. Goście zadawali pytania 'dlaczego nie ma twojego chłopaka?', 'dlaczego siedzisz tutaj sama?' Ściemniałam, że tak po prostu wyszło, że tak się umówiliśmy. Zamknęłam się w sobie, drażniły mnie każde słowa, drażniły mnie osoby błądzące po mieszkaniu. W sąsiednim pokoju roznosiły się śmiechy, a w moim? W moim każdy przedmiot ogarnięty był ciszą, pustką, samotnością, a powietrza nie wypełniał Twój zapach. Ogarnęła mnie pusta przestrzeń. Pusta niemożliwość przytulenia Cię.

Musiałam złamać swoje... teksty

take_my_hand dodano: 15 września 2013

Musiałam złamać swoje postanowienie i poprosić Go, by kupił mi batona. Jednego, malutkiego, czekoladowego batonika. Burczenie w brzuchu dawało się coraz bardziej we znaki, cukier w organizmie spadał, a moja energia stawała się coraz słabsza. Miałam wrażenie, że zaraz zsunę się z krzesełka, i wyda się, jak bardzo głodna byłam. Nie chciałam robić scen, mdleć. Głodzenie się na nowo stało się moim nawykiem, ale tym razem musiałam nasycyć czymś mój żołądek.

Przy Nim czuję się nieziemsko.... teksty

take_my_hand dodano: 14 września 2013

Przy Nim czuję się nieziemsko. Godzinami mogę leżeć na Jego ramieniu i wsłchwiać się w rytmikę Jego serca. Wystarczy jeden dotyk Jego ciepłej dłoni, a życie nabiera sensu. On jest tym, który napędza mój świat. On jest tym, który sprawia, że czuję się w jakiś sposób akceptwana. W jakiś sposób potrzebna i kochana.

Najchętniej spędzałabym z Nim... teksty

take_my_hand dodano: 14 września 2013

Najchętniej spędzałabym z Nim każdą możliwą minutę. Każdą możliwą chwilę. Najchętniej nie puszczałabym Jego dłoni, dzięki której czuję, że na prawdę żyję. Chciałabym mieć Go przy sobie w każdej sekundzie. Ale nie mogę tak. Wiem, że to nie etyczne. Wiem, że tak nie wypada. On również ma swoje życie, którego bez względu na wszystko, nie pozwolę mu zostawić. I chociaż ból jedyny w swoim rodzaju będzie mnie rozpruwał od środa, będę się poświęcać dla Niego. Nie dopuszczę, by chłopcy myśleli, że będę Jego cieniem. Nie jest moją własnością i sprawię, że będzie szczęśliwy ze mną i jednocześnie zadowolony z wieczorów z kumplami.

Przyśnił mi się. Pierwszy raz od... teksty

take_my_hand dodano: 14 września 2013

Przyśnił mi się. Pierwszy raz od kilku miesięcy. Przepraszał, przytulał, prosił o kolejną szansę. Stałam, biernie wpatrując się w tak dobrze znane mi brązowe tęczówki. Byłam zaskoczona. Ale wiedziałam co mam zrobić. Otarłam łzę z policzka, odwróciłam się i poszłam w stronę, gdzie czekał na mnie chłopak. mój świat. Obejmując go jeszcze na sekundę odwróciłam się za siebie. Nie było już tam osoby, która przed momentem pokazała swoją skruchę i słabość.

2. Zaczęłam robić to  co kiedyś.... teksty

take_my_hand dodano: 13 września 2013

2. Zaczęłam robić to, co kiedyś. Najpierw mała rozgrzewka, rozciąganie. I wzięłam się za to, czego tak bardzo mi brakuje. Gimnastyka. Podstawy są proste, nikt nie ma z nimi problemu. Pierwsze szpagaty poszły z lekkością. A reszta? Złożyłam się z bólu. Kontuzja nadal daje się we znaki. Nadal przypomina, że to ona nie pozwoliła dalej realizować moich planów, że to ona odciagnęła mnie od sportu. Łzy leciały po policzkach. Sięgnęłam po pudełko, wyciągnęłam dyplomy, zdjęcia. Płomień zapalniczki zajął materiał dokumentów, a medale zakopałam w ziemię. Pogrzebałam przeszłość i wspomnienia, które pod żadnym względem mają do mnie nie wracać.

1. Wszyscy bili brawa. W powietrzu... teksty

take_my_hand dodano: 13 września 2013

1. Wszyscy bili brawa. W powietrzu unosiły się krzyki i gwizdy. Ubrana w dopasowany strój odebrałam medal i gratulacje od znajmoych i nieznajomych ludzi. Rywalki patrzyły na mnie zawzięcie z wrogością w oczach. Z przyjemnego snu wyrwał mnie dźwięk telefonu. -Hallo? -Śpisz?! Daj spokój! Szkoda dnia! Idziemy z chłopakami na piwo, zaraz po ciebie jestem. -Poczekaj, dojdę do was niedługo, muszę coś zrobić jeszcze.- rozłączyłam rozmowę i siedząc z zamkniętymi oczam na kanapie przypominałąm sobie minione lata. Lata ćwiczeń, treningów, wysiłku, zawodów i stawania na podium. Z szafy wyciągnęłam małe pudełko. Otworzyłam je. W środku były wszystkie dyplomy, zdjęcia, medale. Przeglądałam wszystko i wspominałam czasy, kiedy sport był dla mnie wszystkim. Kiedy gimnastyka była moim małym światem. Wzięłam pudełko pod pachę, zapalniczkę w dłoń, wsiadłam na rower. Kierunek? Park. Stara łąka, na której odbyła się połowa moich samodzielnych trenigów.

 Jak się czuję? Jeszcze kilka... teksty

take_my_hand dodano: 13 września 2013

-Jak się czuję? Jeszcze kilka miesięcy temu powiedziałabym że nigdy nie było gorzej. Byłam przybita, nieobecna. Moje serce było rozdarte na milion kawałeczków. jednym słowem: ból, nienawiść, tęsknota, nadzieja i ogromna pustka. Byłabym zdolna zrobić dla Ciebie wszystko. Tak było kiedyś. Dziś jestem bogatsza o nowe doświadczenia. Odzyskałam wiarę w ludzi i jestem bardziej ostrożna. Jestem nową osobą. Ale tak, jestem szczęśliwa. Uczę się kochać i ufać. Mam kogoś kto może mi dać coś czego Ty nie potrafiłeś- miłość. I cholernie dziękuję Ci za to że nauczyłeś mnie doceniać to co mam. Nie żałuję tamtych chwil, ale czas myśleć o sobie. Dużo walczyłam z tym i w końcu mogę powiedzieć że jestem szczęśliwa- bez Ciebie. To dziś czuję. // xcathyx

„Nic nie jest tak intymne jak... teksty

take_my_hand dodano: 13 września 2013

„Nic nie jest tak intymne jak spanie obok drugiej osoby - pomyślała - nawet seks. Człowiek jest wtedy całkowicie bezbronny. Spanie obok drugiej osoby, w odległości paru centymetrów to akt absolutnej ufności.” /Jer.

Sypie się. Coraz bardziej. A... teksty

take_my_hand dodano: 12 września 2013

Sypie się. Coraz bardziej. A delikatne kłócie serca daje się we znaki. Nie będę prosić o spotkania i uwagę. To nie ja tutaj wybieram.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV