głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
take_my_hand Wyobraź sobie ciepły i delikatny dotyk na swojej skórze. Wyobraź sobie szczelne obejmowanie twojego ciała gdy za oknem panuje ciemność i chłodne powietrze a na

take_my_hand

take_my_hand.moblo.pl
Wyobraź sobie ciepły i delikatny dotyk na swojej skórze. Wyobraź sobie szczelne obejmowanie twojego ciała gdy za oknem panuje ciemność i chłodne powietrze a na niebie
Wyobraź sobie ciepły i delikatny... teksty

take_my_hand dodano: 12 września 2013

Wyobraź sobie ciepły i delikatny dotyk na swojej skórze. Wyobraź sobie szczelne obejmowanie twojego ciała, gdy za oknem panuje ciemność i chłodne powietrze, a na niebie rozpościera się droga mleczna. Wyobraź sobie rytmiczne bicie serca pod warstwą skóry, mięsni i twardych rzeber, które usypia cię do snu. Co czujesz? Szczęście? Euforię? Przyjemność? I teraz wyobraź sobie, że ja to mam. Mam możliwość wtulania się w ciało kogoś, komu ufam. I czuję się niewyobrażalnie dobrze. Czuję się tak, jakbym miała przy sobie cały świat.

Od jakiegoś czasu świat bez Niego... teksty

take_my_hand dodano: 9 września 2013

Od jakiegoś czasu świat bez Niego nie istnieje. Od jakiegoś czasu to On jest moim światem, moim szczęściem, moimi pragnieniami. Żyję ze świadomością, że uszczęśliwiam kogoś, na kim mi zależy bardziej, niż na kimkolwiek. Chcę dalej tkwić w euforii. Dalej brnąć do planów, które wspólnie stworzyliśmi. Dalej spełniać marzenia dane nam od szczęścia.

Zawiedli mnie. Rzekomi przyjaciele... teksty

take_my_hand dodano: 6 września 2013

Zawiedli mnie. Rzekomi przyjaciele nie popisali się odwzajemnieniem uczuć. Odwrócą się jeszcze role i to oni będą starali się o uwagę. Co teraz zrobię? Nic. Będę żyła dalej. Z nimi, czy bez nich? Już mi to nie robi różnicy. Nie są pępkiem świata i jedyną grupką chłopaów, do której należę. Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni, moi drodzy.

Bez problemu mogę teraz zadrzeć nos... teksty

take_my_hand dodano: 6 września 2013

Bez problemu mogę teraz zadrzeć nos i spojrzeć w Jego oczy, by powiedzieć mu szczere 'kocham Cię'. Uwielbiam wtedy Jego zadowolony uśmiech, błyszczące tęczówki. Uwilbiam całusa, którego składa na moim czole i jakże równie czułe odwzajemnienie moich słów. Teraz już jestem pewna, co czuję. Już teraz wiem, czego chcę i na czym mi zależy. Znam swoje i Jego wartości. Jestem w Nim bezgranicznie i niezaprzeczalnie zakochana.

I leżąc na Jego klatce piersiowej... teksty

take_my_hand dodano: 4 września 2013

I leżąc na Jego klatce piersiowej wpatrywałam się, jak upaja się spokojnym snem. Wsłuchiwałam się w rytmiczne bicie Jego serca, któe stało się idealną muzyką dla moich uszu. Jego ciepłe ciało ogrzewało moje, a dłonie co jakiś czas sprawdzały jednym ruchem, czy nadal jestem.

Przeszłość zostawia po sobie... teksty

take_my_hand dodano: 3 września 2013

Przeszłość zostawia po sobie ślady. Czasami do niej wracamy, czasami zatracamy się w niej, rozpamiętujemy. Cofamy się w czasie by przypomnieć sobie chwilę bardzo znaczące w naszym życiu. Są takie, których żałujemy, bijemy się w pierś myśląc, jak mogliśmy to zrobić. Są takie, które za wszelką cenę chcielibyśmy przeżyć jeszcze raz. Ale pod żadnym pozorem nie uważaj jakichkolwiek minionych wydarzeń za błędy życiowe. To co się stało już się nie odstanie. Ciesz się, że nauczyłaś się żyć dzięki temu poprawnie. Nie bądź zła na ludzi, którzy Cię skrzywdzili. Pokazali Ci, że nie można na nich liczyć-zrobili Ci przysługę. Kochaj po prostu tych, którzy na to zasłużyli.

Rozpoczęcie już za mną. Czas teraz... teksty

take_my_hand dodano: 2 września 2013

Rozpoczęcie już za mną. Czas teraz zacząć przygotowania do cholernej matury i trudnej nauki. Czas pogodzić się z tęsknotą, którą będę odczuwać z braku Twojej obecności każdego dnia, spowodowaną moją szkołą i Twoją pracą. Obiecałeś widywać się ze mną tak często, jak to tylko będzie możliwe, ale ja nie chcę tak! Chcę mieć Cię codziennie! Chcę móc wtulać się w ciebie każdego wieczoru! Widziałam Cię trzy godziny temu i już umieram z tęsknoty. Jak wytrzymam kilka dni? Jak poradzę sobie z myślą, że ja wracam ze szkoły, a ty wyjeżdżasz do pracy i mogę zobaczyć się dopiero późnym wieczorem w piątek w moim łóżku?

Historia znów zatacza koło.... teksty

take_my_hand dodano: 1 września 2013

Historia znów zatacza koło. Sytuacja sprzed roku powtarza się ponownie. Po raz kolejny nasze drogi się rozeszły. Po raz kolejny obrałyśmy inne ścieżki. Po raz kolejny pozwoliłyśmy się poróżnić.

Zatracam się w książkach... teksty

take_my_hand dodano: 31 sierpnia 2013

Zatracam się w książkach, ponieważ to lubię. Wyobrażam sobie różne sytuację, bo mam szeroką wyobraźnię. Upijam się z różnych powodów, gdy najdzie mnie na to ochota. Zakładam szpilki, gdy chcę ładnie wyglądać, a dresy, kiedy mam wyjebane na wszystko. Robię makijaż, ponieważ czuje się wtedy lepiej, ale wychodzę również bez niego, bo wiem, że taką też mnie akceptują. Wdaję się w kłótnie i sporadycznie w bójki, kiedy chcę dowieść, że jestem silna i niezależna. Nie pozwalam obrażać siebie i ludzi, którzy są mi bliscy. Uczę się, bo chcę coś osiągnąć, ale czasami mam już dosyć. Kocham, bo jest to jedyna rzecz na świecie, która jednocześnie rani i unosi ponad przeciętność.

Marzenia toczą walkę z umysłem.... teksty

take_my_hand dodano: 30 sierpnia 2013

Marzenia toczą walkę z umysłem. Zdrowy rozsądek z dobrą zabawą. Serce z ranami. Przeszłość z teraźniejszością. Walczę sama ze sobą i daję sobie kolejne szanse. Bo skoro sama sobie ich nie dam, to kto mi je ofiaruje? Nie zapominam o obranym celu, ale czasami przystaję na chwilę, oglądam się za siebie. Widzę ludzi, których poznałam. Widzę miejsca, sytuacje, wydarzenia, które były dawniej częścią mnie. I ponownie patrzę przed siebie. Wyobrażam sobie, co może się stać, co może się wydarzyć. Widzę u mego boku chłopaka, który wiernie trwa w realizacji naszych wspólnych planów. Mimo potknięć i rozdarcie pomiędzy jednym a drugim dzielnie pójdę obraną drogą.

Wraz z końcem wakacji kończą się... teksty

take_my_hand dodano: 30 sierpnia 2013

Wraz z końcem wakacji kończą się libacje, lanie alkoholu i częste skurcze brzucha podczas ciągłego śmiechu? Nie, wcale nie! Mimo zbliżającego się wielkimi krokami roku szkolnego, nauki, wczesnego wstawania i częstego niewyspania zostają weekendy, wagary, godziny po szkole. Szkoła to nie wszystko i choć czeka mnie matura w maju, mam zamiar bawić się moim życiem z tymi, na których mi zależy. Bez problemu mogę zaliczyć semestr z Nimi przy boku. Bez problemu mogę zarywać nocki, by przygotować się na sprawdzian. Przyzwyczaiłam się do Nich i nie odzwyczaję.

 Jesteś szczęśliwa?   Co to za... teksty

take_my_hand dodano: 30 sierpnia 2013

-Jesteś szczęśliwa? -Co to za pytanie? -Uśmiechasz się, promieniejesz, oczy błyszczą Ci jak nigdy.- Szukając wzroku ukochanego, stojącego przy barze uśmiechnęłam się i spojrzałam na mojego rozmówcę. -Tak, chyba jestem szczęśliwa. Mam przy sobie osobę, która mnie szanuje, która za wszelką cenę chce dla mnie dobrze, która daje mi to, czego potrzebuję. Daje mi poczucie bezpieczeństwa, troskę. Pokazała mi magię siedzenia na głupiej ławce, leżenia na pomoście i wymyślania nazw dla dziwnych kształtów chmur. To z tą osobą siedzę przy lampce telefonu na trawie i dotykam jeża. To z tą osoba mogę siedzieć w milczeniu, wpatrując się godzinami w Jego tęczówki. I wiesz? Mogłabym tak wymieniać godzinami, ale mogę to określić dwoma słowami. Zakochałam się.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV