głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xfucktycznie Mimo pewności że się nie odezwie ciągle czekam na telefon zapukanie do drzwi e mail cokolwiek. Z jednej strony wiem doskonale że nigdy nie zdecyduje się na jaki

xfucktycznie

xfucktycznie.moblo.pl
Mimo pewności że się nie odezwie ciągle czekam na telefon zapukanie do drzwi e mail cokolwiek. Z jednej strony wiem doskonale że nigdy nie zdecyduje się na jakiś
Mimo pewności  że się nie odezwie... teksty

xfucktycznie dodano: 20 października 2011

Mimo pewności, że się nie odezwie, ciągle czekam na telefon, zapukanie do drzwi, e-mail, cokolwiek. Z jednej strony wiem doskonale, że nigdy nie zdecyduje się na jakiś sygnał, bo najzwyczajniej nie ma do tego powodów, a z drugiej, wierzę, że zatęskni i będzie czekał na moją odpowiedź... Nadzieja matką głupich, wiem. / bezimienni.

Tracimy się  cholera.   xfucktycznie . teksty

xfucktycznie dodano: 20 października 2011

Tracimy się, cholera. / xfucktycznie .

Cały pokój w zużytych chusteczkach... teksty

xfucktycznie dodano: 19 października 2011

Cały pokój w zużytych chusteczkach, których wciąż przybywa. Czerwona twarz, brak kontaktu z kimkolwiek, brak ochoty na cokolwiek. W uszach tylko wybrane nuty. Oczy zaszklone. Nie, nie zostawił mnie. Po prostu jestem chora. Objawy podobne, bo przecież miłość to też choroba. Tylko groźniejsza. / xfucktycznie .

Zmyłam makijaż  przebrałam się w... teksty

xfucktycznie dodano: 19 października 2011

Zmyłam makijaż, przebrałam się w luźną koszulkę, jakieś spodnie gdy nagle zadzwonił dzwonek do drzwi. Bez zastanowienia chwyciłam na klamkę. Zobaczyłam go, pierwszy raz po jego niespodziewanym zniknięciu. - Cześć, muszę Ci coś powiedzieć. - powiedział zdyszanym głosem. Patrzyłam na niego z zaciekawieniem. - Słucham. - kocham Cię. - Po tych dwóch magicznych słowach, które wypowiedziały jego usta, uniosłam swoje smutne, zaszklone oczy. - Ja Ciebie też. - Powiedziałam, naiwnie wierząc, że teraz wszystko będzie dobrze. - Ale zobacz jak ja wyglądam ! Mnie nie da się kochać. - Krzyknęłam a on złączył nasze usta namiętnym pocałunkiem. Gdy rozłączyły się, na mojej twarzy pojawił się szczery uśmiech. Dawno go nie było. - I co teraz ? - Zapytałam czując jak w moim sercu rośnie nadzieja i szczęście. - Wygrałem piwo, dzięki mała. - I w tym momencie wyszli jego kumple z wrednym śmiechem. Przybili z nim piątkę, wręczyli mu piwo i odeszli razem z nim. / xfucktycznie

tak bardzo chciałabym móc teraz... teksty

xfucktycznie dodano: 18 października 2011

tak bardzo chciałabym móc teraz uciec od tego wszystkiego . wsiąść do jakiegoś pociągu i wyjechać na drugi koniec polski . zamknąć oczy , w uszy wsadzić słuchawki i myśleć tylko o rapie . zrobić sobie wakacje od was , od ciebie . uwolnić stare marzenia i bolesne wspomnienia , wyrzucić je z mojej głowy i zostawić na odludnej łące . skończyć z przeszłością i zacząć ogarniać teraźniejszość . / limonkax3

Jeszcze niedawno   najważniejsze... teksty

xfucktycznie dodano: 18 października 2011

Jeszcze niedawno - najważniejsze osoby w moim życiu. Nie mogę uwierzyć, że ich już dla mnie nie ma. / xfucktycznie .

W swoim życiu doświadczyłam już... teksty

xfucktycznie dodano: 18 października 2011

W swoim życiu doświadczyłam już tak wiele niedojrzałych miłości, przyjaźni, które były pomyłką, błędów, które nic mnie nie nauczyły. Ale to nie zniechęca mnie do nowych związków, zawierania przyjaźni czy popełniania błędów. Jestem pewna, że dzięki temu, jestem coraz bliżej od znalezienia odpowiedniego chłopaka, dla którego będę najważniejsza. Przyjaciół, którzy zawsze będą ze mną. Odnajdę właściwą drogę w życiu, bez popełniania niepotrzebnych pomyłek. / xfucktycznie .

Twoja decyzja o odejściu wcale nie... teksty

xfucktycznie dodano: 18 października 2011

Twoja decyzja o odejściu wcale nie była oznaką dojrzałości. Mam nadzieję, że ktoś Ci uświadomił, że zachowałeś się jak dziecko. Jesteś dzieckiem, nie wiesz nic o miłości, nie wiesz nic o mnie. / xfucktycznie .

Zawsze po powrocie ze szkoły  mama... teksty

xfucktycznie dodano: 18 października 2011

Zawsze po powrocie ze szkoły, mama pyta jak było. I co mam jej powiedzieć ? Że to nawet nie drugi miesiąc, a ja już nie daję rady ? Że wszystko jest bezsensu, dostałam trzy jedynki i dwie uwagi za przeszkadzanie w lekcji i słuchanie muzyki ? Że pobiłam się z koleżanką, bo chce mi odebrać wszystkich znajomych ? Że przyjaciółka mnie olewa i na każdej przerwie siedzę sama ? Że jestem głodna, bo stado sępów rzuca się na mnie, gdy tylko wyjmę śniadanie ? Że dość mam tych wszystkich klas, nauczycieli, lekcji, że strasznie pragnę wakacji ? Że z niecierpliwością czekam na każdy weekend, by znów spędzić go na nic nie robieniu ? Co mam jej powiedzieć ? Że nie widzę sensu w żadnej czynności, w żadnym dniu ? I tak nie zrozumie, więc zamykam te wszystkie myśli w jednym, krótkim 'więcej nie idę' . / xfucktycznie .

To dziwne  jak jeden  zajebiście... teksty

xfucktycznie dodano: 17 października 2011

To dziwne, jak jeden, zajebiście spędzony weekend pozwolił zapomnieć mi o wielu problemach, z którymi nie mogłam dać rady. Jeden weekend dał mi mobilizację do działania, mego dużo wspomnień i świetny humor na najbliższy tydzień. Jeden weekend spędzony z najlepszymi < 3 / xfucktycznie .

3 4 mojej miłości do niego to... teksty

xfucktycznie dodano: 17 października 2011

3/4 mojej miłości do niego to nadzieja. Nadzieja, że zrobi coś, cokolwiek, by mnie nie stracić. Słowa nie wystarczą. Tu trzeba uczucia, miłości, czynów i bliskości. Nie dał mi powodu, bym została, więc odeszłam. / xfucktycznie .

też lubię    teksty xfucktycznie dodał komentarz: też lubię ;) do wpisu 17 października 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV