głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xfucktycznie Dlaczego w tych czasach normalny człowiek nie wyobraża sobie życia bez używek alkoholu papierosów i innych świństw które niszczą nasze zdrowie ? Dlaczego dzisie

xfucktycznie

xfucktycznie.moblo.pl
Dlaczego w tych czasach normalny człowiek nie wyobraża sobie życia bez używek alkoholu papierosów i innych świństw które niszczą nasze zdrowie ? Dlaczego dzisiejsze
Dlaczego w tych czasach normalny... teksty

xfucktycznie dodano: 21 października 2011

Dlaczego w tych czasach normalny człowiek nie wyobraża sobie życia bez używek, alkoholu, papierosów i innych świństw, które niszczą nasze zdrowie ? Dlaczego dzisiejsze społeczeństwo każdą wolną sobotę spędza na melanżowaniu, paleniu, byciu na haju ? Niestety, żyję w tym społeczeństwie. Jestem jego częścią. Choć czasem chciałabym odciąć się od tej rzeczywistości, przenieść do innego świata bez alkoholu, fajek, zioła, dopalaczy, po prostu bez nałogów. Czasem naprawdę żałuję, że tak się nie da. / xfucktycznie .

Boję się tylko  że nie wróci i... teksty

xfucktycznie dodano: 20 października 2011

Boję się tylko, że nie wróci i nigdy nie dowiem się, dlaczego tak naprawdę odszedł. / xfucktycznie .

 cz. 2  Ale odszedł  definitywnie.... teksty

xfucktycznie dodano: 20 października 2011

[cz. 2] Ale odszedł, definitywnie. Pozostaje mi tylko czekanie na to, że kiedyś wróci i opowie mi o tym, że chciał uchronić mnie przed tym potworem którym się stał i nie chciał by moje życie polegało tylko na zamartwianiu się. Że odszedł, bo nie potrafił dać mi szczęścia, a jedynie strach. Odszedł, ale uświadomił sobie, że nie potrafi beze mnie żyć. Że tylko ja tak wspaniale i nieporównywalnie, starałam się sprowadzić go na lepszą drogę. / xfucktycznie .

 cz.1  A może on mnie wcale nie... teksty

xfucktycznie dodano: 20 października 2011

[cz.1] A może on mnie wcale nie zostawił ? Odszedł, bo nie chciał, bym cierpiała. Nasz związek był przecież tak bardzo skomplikowany, zadawał mi tyle bólu. Może nie chciał, bym przeżywała każdy jego dzień w którym był taki bliski śmierci. Może nie chciał opowiadać mi o tym, że o mało nie zginął. Przecież jego życie codziennie było zagrożone. Jego świat to ryzyko i spotkania ze śmiercią. Wiedział jak bolał mnie sposób jego życia i postępowania. Może chciał mi ułatwić to wszystko. Może zamiast płakać przez każdą noc i krzyczeć jak bardzo mnie zranił, powinnam pójść do niego, rzucić mu się w ramiona i powiedzieć, że będę szczęśliwa dzieląc z nim jego niebezpieczny świat ? Powodem jego odejścia mogło być tyle czynników, lecz najbardziej obawiałam się, że przestał mnie kochać. Że wcale nie darzył mnie tym uczuciem, o którym mi mówił. Że tylko przez chwilę uwierzył w miłość, która była między nami.

Mimo pewności  że się nie odezwie... teksty

xfucktycznie dodano: 20 października 2011

Mimo pewności, że się nie odezwie, ciągle czekam na telefon, zapukanie do drzwi, e-mail, cokolwiek. Z jednej strony wiem doskonale, że nigdy nie zdecyduje się na jakiś sygnał, bo najzwyczajniej nie ma do tego powodów, a z drugiej, wierzę, że zatęskni i będzie czekał na moją odpowiedź... Nadzieja matką głupich, wiem. / bezimienni.

Tracimy się  cholera.   xfucktycznie . teksty

xfucktycznie dodano: 20 października 2011

Tracimy się, cholera. / xfucktycznie .

Cały pokój w zużytych chusteczkach... teksty

xfucktycznie dodano: 19 października 2011

Cały pokój w zużytych chusteczkach, których wciąż przybywa. Czerwona twarz, brak kontaktu z kimkolwiek, brak ochoty na cokolwiek. W uszach tylko wybrane nuty. Oczy zaszklone. Nie, nie zostawił mnie. Po prostu jestem chora. Objawy podobne, bo przecież miłość to też choroba. Tylko groźniejsza. / xfucktycznie .

Zmyłam makijaż  przebrałam się w... teksty

xfucktycznie dodano: 19 października 2011

Zmyłam makijaż, przebrałam się w luźną koszulkę, jakieś spodnie gdy nagle zadzwonił dzwonek do drzwi. Bez zastanowienia chwyciłam na klamkę. Zobaczyłam go, pierwszy raz po jego niespodziewanym zniknięciu. - Cześć, muszę Ci coś powiedzieć. - powiedział zdyszanym głosem. Patrzyłam na niego z zaciekawieniem. - Słucham. - kocham Cię. - Po tych dwóch magicznych słowach, które wypowiedziały jego usta, uniosłam swoje smutne, zaszklone oczy. - Ja Ciebie też. - Powiedziałam, naiwnie wierząc, że teraz wszystko będzie dobrze. - Ale zobacz jak ja wyglądam ! Mnie nie da się kochać. - Krzyknęłam a on złączył nasze usta namiętnym pocałunkiem. Gdy rozłączyły się, na mojej twarzy pojawił się szczery uśmiech. Dawno go nie było. - I co teraz ? - Zapytałam czując jak w moim sercu rośnie nadzieja i szczęście. - Wygrałem piwo, dzięki mała. - I w tym momencie wyszli jego kumple z wrednym śmiechem. Przybili z nim piątkę, wręczyli mu piwo i odeszli razem z nim. / xfucktycznie

tak bardzo chciałabym móc teraz... teksty

xfucktycznie dodano: 18 października 2011

tak bardzo chciałabym móc teraz uciec od tego wszystkiego . wsiąść do jakiegoś pociągu i wyjechać na drugi koniec polski . zamknąć oczy , w uszy wsadzić słuchawki i myśleć tylko o rapie . zrobić sobie wakacje od was , od ciebie . uwolnić stare marzenia i bolesne wspomnienia , wyrzucić je z mojej głowy i zostawić na odludnej łące . skończyć z przeszłością i zacząć ogarniać teraźniejszość . / limonkax3

Jeszcze niedawno   najważniejsze... teksty

xfucktycznie dodano: 18 października 2011

Jeszcze niedawno - najważniejsze osoby w moim życiu. Nie mogę uwierzyć, że ich już dla mnie nie ma. / xfucktycznie .

W swoim życiu doświadczyłam już... teksty

xfucktycznie dodano: 18 października 2011

W swoim życiu doświadczyłam już tak wiele niedojrzałych miłości, przyjaźni, które były pomyłką, błędów, które nic mnie nie nauczyły. Ale to nie zniechęca mnie do nowych związków, zawierania przyjaźni czy popełniania błędów. Jestem pewna, że dzięki temu, jestem coraz bliżej od znalezienia odpowiedniego chłopaka, dla którego będę najważniejsza. Przyjaciół, którzy zawsze będą ze mną. Odnajdę właściwą drogę w życiu, bez popełniania niepotrzebnych pomyłek. / xfucktycznie .

Twoja decyzja o odejściu wcale nie... teksty

xfucktycznie dodano: 18 października 2011

Twoja decyzja o odejściu wcale nie była oznaką dojrzałości. Mam nadzieję, że ktoś Ci uświadomił, że zachowałeś się jak dziecko. Jesteś dzieckiem, nie wiesz nic o miłości, nie wiesz nic o mnie. / xfucktycznie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV