głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xfucktycznie jakie ładne nawet mam to na linijce p Prześladuje mnie wszystko związane z nim. W telewizji zawsze gdzieś pojawia się jego imię data urodzin niekiedy nazwisko.

xfucktycznie

xfucktycznie.moblo.pl
jakie ładne nawet mam to na linijce p
jakie ładne  nawet mam to na linijce p teksty xfucktycznie dodał komentarz: jakie ładne ;) nawet mam to na linijce ;p do wpisu 17 października 2011
Prześladuje mnie wszystko związane... teksty

xfucktycznie dodano: 14 października 2011

Prześladuje mnie wszystko związane z nim. W telewizji zawsze gdzieś pojawia się jego imię, data urodzin, niekiedy nazwisko. Mimo, ze skończył szkołę, dużo się w niej o nim mówi. Na tablicy z najciekawszymi zdjęciami wspomnień naszej szkoły, widnieje jedno z nim. W głowie mam jego obraz, zapisany w niej na wieki. Inni przypominają mi o jego istnieniu i mojej miłości. A ja tak bardzo chciałam o nim zapomnieć. I nic dziwnego, że nie potrafię. / xfucktycznie .

Marze o tym żeby mu powiedzieć... teksty

xfucktycznie dodano: 14 października 2011

Marze o tym, żeby mu powiedzieć stanowcze nie, gdy będzie chciał wrócić. Problem w tym, że on wcale tego nie chce. / xfucktycznie .

Minęłam go z pełną obojętności... teksty

xfucktycznie dodano: 14 października 2011

Minęłam go z pełną obojętności miną. Chwycił moją rękę. Czułam jego ciepło, za którym kiedyś tak tęskniłam. Dotknął moich policzków. ' Spróbujmy jeszcze raz' - wyszeptał. Popatrzyłam na niego nic nie mówiąc. Byłam zaskoczona jego słowami, ale wiedziałam, że kiedyś je usłyszę. 'Nie karz mi przepraszać, wiesz, jak trudno jest mi przyznać się do błędu. Przecież każdy zasługuje na drugą szanse.' - Masz rację. Ale Ty miałeś swoją szansę. Pierwszą, drugą. Trzecia będzie tylko oznaką, mojej naiwności. A ja nie jestem naiwna. Oddaliłam się. Spojrzałam na niego czule. Chciałam, by mnie taką zapamiętał, z miłym wyrazem twarzy. Nie zamierzałam go więcej spotkać. Chciałam tylko, by kojarzyły mu się ze mną dobre wspomnienia. / xfucktycznie .

Kamil to Ty ?  teksty xfucktycznie dodał komentarz: Kamil, to Ty ? ;) do wpisu 14 października 2011
Widziałam go. Tak doznałam szoku... teksty

xfucktycznie dodano: 14 października 2011

Widziałam go. Tak, doznałam szoku, ale szybko się ogarnęłam powtarzając sobie na okrągło, że przecież jest dla mnie nikim. Przeszłam obojętnie. Nie, nie pokazałam mu środkowego palca, nie oplułam mu twarzy, nie nadepnęłam na stopę, nie uderzyłam o nic jego twarzą ani nie zepchnęłam go ze schodów. Przecież nie warto. Lecz gdy zniknął mi z oczu i wyszedł, poczułam pustkę. I miałam nadzieję, że gdy zobaczył mnie po tak długim czasie, uświadomił sobie, że źle postąpił krzywdząc mnie. Nic się nie zmienił - nadal nie ma uczuć. / xfucktycznie .

Przekonałam się że straszenie w... teksty

xfucktycznie dodano: 14 października 2011

Przekonałam się, że straszenie w ciemnych pomieszczeniach czy inne sposoby wywołania strachu to nic. Dziś o mało nie dostałam zawału, gdy kolega powiedział, że ON przychodzi do nas dzisiaj na lekcje. Odetchnęłam z ulgą, gdy Go nie zobaczyłam w klasie. Ale najgorsze było to, że po 10 minutach, przez które próbowałam się uspokoić, otworzył drzwi ukazując w nich swoją postać. Zamarłam. / xfucktycznie .

Znów go zobaczyłam. Znów mogłam... teksty

xfucktycznie dodano: 14 października 2011

Znów go zobaczyłam. Znów mogłam spojrzeć na tą twarz, która miała tak bolesny dla mnie wyraz twarzy. Znów mogłam popatrzeć mu w oczy, które tak bardzo łamią mi serce. Ale tym razem nie mogłam go dotknąć. Już nie jest mój. / xfucktycznie .

22:22  i tak mnie nikt nie kocha.... teksty

xfucktycznie dodano: 14 października 2011

22:22 - i tak mnie nikt nie kocha. / xfucktycznie .

chce tylko żebyś mi wyjaśnił... teksty

xfucktycznie dodano: 13 października 2011

chce tylko żebyś mi wyjaśnił dlaczego tak nagle odszedłeś. bez żadnego 'żegnaj' ani żadnego 'spierdalaj'. powiedz tylko czy choć przez chwilę Ci zależało i czy żałujesz. potem możesz już odejść. / nothing4more
Autor cytatu: nothing4more

tak po prostu z dnia na dzień... teksty

xfucktycznie dodano: 13 października 2011

tak po prostu z dnia na dzień przestało mu zależeć. przestał pisać, dzwonić, spotykać się, tęsknić. przestał kochać. od tak.
Autor cytatu: nothing4more

ta cisza mnie zabija ale boję się... teksty

xfucktycznie dodano: 13 października 2011

ta cisza mnie zabija, ale boję się słów. / n4m
Autor cytatu: nothing4more

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV