głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xfucktycznie Czytając współczesne książki czy opowiadania o miłości i bezgranicznej przyjaźni było mi przykro że ja nie mam kogoś kto codziennie wyznawałby mi miłość był ze

xfucktycznie

xfucktycznie.moblo.pl
Czytając współczesne książki czy opowiadania o miłości i bezgranicznej przyjaźni było mi przykro że ja nie mam kogoś kto codziennie wyznawałby mi miłość był ze mną zaw
Czytając współczesne książki czy... teksty

xfucktycznie dodano: 22 października 2011

Czytając współczesne książki czy opowiadania o miłości i bezgranicznej przyjaźni było mi przykro, że ja nie mam kogoś, kto codziennie wyznawałby mi miłość, był ze mną zawsze, gdy tak bardzo potrzebowałam obecności kogoś bliskiego. Kto wsparł by mnie w chwilach, gdy staczałam się na samo dno. Kto pomógłby mi wstać i dalej normalnie żyć. Usilnie szukając takiej osoby nie dostrzegłam, że jest ona na wyciągnięcie ręki. Że jest ktoś, kto zawsze był dla mnie pocieszeniem i mobilizacją. Dzięki komu miłość jest niepotrzebna, a określenie 'przyjaciel' jest zbyt małe, by opisać ile dla mnie znaczy. / xfucktycznie .

świetne. i Ty tu błyszczysz talentem :  teksty xfucktycznie dodał komentarz: świetne. i Ty tu błyszczysz talentem :) do wpisu 22 października 2011
Miało być z serduszkiem xd teksty xfucktycznie dodał komentarz: Miało być z serduszkiem xd do wpisu 21 października 2011
Adalajna teksty xfucktycznie dodał komentarz: Adalajna do wpisu 21 października 2011
I ღ Ada !     teksty

xfucktycznie dodano: 21 października 2011

I ღ Ada ! ;-*

Zbyt wiele jest osób  którym... teksty

xfucktycznie dodano: 21 października 2011

Zbyt wiele jest osób, którym mogłabym dziękować za każdy razem przeżyty dzień. Za ich poświęcenie, sposób w jaki się dzięki nim czuje, który sprawia, że zaczynam uważać moje życie za coraz lepsze. Słowo 'dziękuję' wydaje się być tak mało znaczące, by wynagrodzić im wszystkie sytuacje, w których mnie nie zawiedli. Są dla mnie zawsze, gdy ich potrzebuję, a miłość, którą ich darzę jest nieograniczona i bezcenna. / xfucktycznie .

kocham Cię  wiesz ? :  teksty xfucktycznie dodał komentarz: kocham Cię, wiesz ? :) do wpisu 21 października 2011
Mówisz 'nie znałam łem Cię z od... teksty

xfucktycznie dodano: 21 października 2011

Mówisz 'nie znałam/łem Cię z od tej strony' . Nadal mnie nie znasz. Może trochę się zmieniłam, ale reszta to tylko pozory. Udawanie bardziej dojrzalszej, doroślejszej. W rzeczywistości to ta sama mała Madzia co kiedyś. Tak samo wrażliwa, którą boli zły świat. Nadal przejmuję się wszystkimi wokół, nadal zamartwiam się drobnostkami. Udaję kogoś, kim może chciałabym być, ale nie potrafię. Inni postrzegają mnie za kogoś, kim nie jestem. Ale pewnego dnia pokażę swoją prawdziwą twarz. Zdziwią się wszyscy jak mało o mnie wiedzą i jak bardzo zaskakująca potrafię być. Ten dzień kiedyś nadejdzie, obiecuję. / xfucktycznie .

Dlaczego w tych czasach normalny... teksty

xfucktycznie dodano: 21 października 2011

Dlaczego w tych czasach normalny człowiek nie wyobraża sobie życia bez używek, alkoholu, papierosów i innych świństw, które niszczą nasze zdrowie ? Dlaczego dzisiejsze społeczeństwo każdą wolną sobotę spędza na melanżowaniu, paleniu, byciu na haju ? Niestety, żyję w tym społeczeństwie. Jestem jego częścią. Choć czasem chciałabym odciąć się od tej rzeczywistości, przenieść do innego świata bez alkoholu, fajek, zioła, dopalaczy, po prostu bez nałogów. Czasem naprawdę żałuję, że tak się nie da. / xfucktycznie .

Boję się tylko  że nie wróci i... teksty

xfucktycznie dodano: 20 października 2011

Boję się tylko, że nie wróci i nigdy nie dowiem się, dlaczego tak naprawdę odszedł. / xfucktycznie .

 cz. 2  Ale odszedł  definitywnie.... teksty

xfucktycznie dodano: 20 października 2011

[cz. 2] Ale odszedł, definitywnie. Pozostaje mi tylko czekanie na to, że kiedyś wróci i opowie mi o tym, że chciał uchronić mnie przed tym potworem którym się stał i nie chciał by moje życie polegało tylko na zamartwianiu się. Że odszedł, bo nie potrafił dać mi szczęścia, a jedynie strach. Odszedł, ale uświadomił sobie, że nie potrafi beze mnie żyć. Że tylko ja tak wspaniale i nieporównywalnie, starałam się sprowadzić go na lepszą drogę. / xfucktycznie .

 cz.1  A może on mnie wcale nie... teksty

xfucktycznie dodano: 20 października 2011

[cz.1] A może on mnie wcale nie zostawił ? Odszedł, bo nie chciał, bym cierpiała. Nasz związek był przecież tak bardzo skomplikowany, zadawał mi tyle bólu. Może nie chciał, bym przeżywała każdy jego dzień w którym był taki bliski śmierci. Może nie chciał opowiadać mi o tym, że o mało nie zginął. Przecież jego życie codziennie było zagrożone. Jego świat to ryzyko i spotkania ze śmiercią. Wiedział jak bolał mnie sposób jego życia i postępowania. Może chciał mi ułatwić to wszystko. Może zamiast płakać przez każdą noc i krzyczeć jak bardzo mnie zranił, powinnam pójść do niego, rzucić mu się w ramiona i powiedzieć, że będę szczęśliwa dzieląc z nim jego niebezpieczny świat ? Powodem jego odejścia mogło być tyle czynników, lecz najbardziej obawiałam się, że przestał mnie kochać. Że wcale nie darzył mnie tym uczuciem, o którym mi mówił. Że tylko przez chwilę uwierzył w miłość, która była między nami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV