głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xfucktycznie Po przeczytaniu wszystkich posiadanych listów wróciły wspomnienia i uczucia jakie niegdyś mi towarzyszyły. Zapomniałam o wszelkich kłótniach czy sprzeczkach to

xfucktycznie

xfucktycznie.moblo.pl
Po przeczytaniu wszystkich posiadanych listów wróciły wspomnienia i uczucia jakie niegdyś mi towarzyszyły. Zapomniałam o wszelkich kłótniach czy sprzeczkach to nie one
Po przeczytaniu wszystkich... teksty

xfucktycznie dodano: 5 listopada 2011

Po przeczytaniu wszystkich posiadanych listów, wróciły wspomnienia i uczucia jakie niegdyś mi towarzyszyły. Zapomniałam o wszelkich kłótniach czy sprzeczkach, to nie one zniszczyły te przyjaźnie, związki i kontakty. Przecież zawsze potrafiliśmy sobie wybaczyć. Nasze więzi wydawały się nie do przerwania. A jednak znalazł się jeden czynnik, który zaprzepaścił wszystko o co tak dzielnie walczyłam. To czas posłał nas w różne strony, nie pozwalając nawet na pożegnanie. / xfucktycznie .

Nigdy go nie widziałam. Nigdy się z... teksty

xfucktycznie dodano: 5 listopada 2011

Nigdy go nie widziałam. Nigdy się z nim nie spotkałam. Nigdy z nim nie rozmawiałam, a mimo wszystko czuję, że mogłabym go pokochać. Poznać i pokochać. / xfucktycznie .

Nie wiem czemu  ale wróciło do mnie... teksty

xfucktycznie dodano: 4 listopada 2011

Nie wiem czemu, ale wróciło do mnie to uczucie, które towarzyszyło mi tamtego wieczoru. Mimo, że obowiązki nie pozwoliły mi na beztroską zabawę, to były jedne, z najpiękniejszych chwil w moim życiu. Myśl o ponownym wydarzeniu mobilizuje mnie niesamowicie. Ale tu nie chodzi o impreze, tu chodzi o ludzi, z którymi mogłam ją przeżyć. To dzięki nim ten wieczór był pełen szaleństwa i czynów, których sama nigdy bym nie wykonała. / xfucktycznie .

Uleciała ze mnie cała chęć życia... teksty

xfucktycznie dodano: 4 listopada 2011

Uleciała ze mnie cała chęć życia, optymizm zastąpił pesymizm. Już nie przytulam kota do swojego serca powtarzając mu, jak bardzo go kocham. Już nie dziękuję bliskim za to, że zawsze są gdy ich potrzebuje. Już nie walczę o przyjaźń, za którą kiedyś oddałabym tak wiele. Już nie śmieję się z głupot, nie daje się ponieść szaleństwu, przestałam szukać miłości, której brak odczuwałam na każdym kroku. Już nie poprawia mi się humor wraz z myślą, że już niedługo czeka mnie coś miłego. Najzwyczajniej wszystkie miłe i przyjemne chwile się skończyły. Radość z życia przemieniła się w żal i wieczne rozczarowanie. Szczęście odeszło, bezpowrotnie. Umarłam. / xfucktycznie .

Najgorsza jest ta niepotrzebna... teksty

xfucktycznie dodano: 4 listopada 2011

Najgorsza jest ta niepotrzebna nadzieja, która zaczyna się zbyt szybko pojawiać. Zazwyczaj zaraz potem przychodzi ogromne rozczarowanie, które z czasem staje się nie do zniesienia. / xfucktycznie .

wszystko będzie dobrze. teksty xfucktycznie dodał komentarz: wszystko będzie dobrze. do wpisu 4 listopada 2011
Szłam przez ciemny cmentarz... teksty

xfucktycznie dodano: 2 listopada 2011

Szłam przez ciemny cmentarz, błyszczący od kolorowych zniczy. Mijał mnie, gdy poczułam, że ktoś bawi się moimi włosami. Odczułam rozczarowanie, gdy zamiast niego, zobaczyłam zwykłą zjawę. / xfucktycznie .

Wystarczył jeden uśmiech wysokiego... teksty

xfucktycznie dodano: 2 listopada 2011

Wystarczył jeden uśmiech wysokiego bruneta, by moje noce znów stały się bezsenne. / xfucktycznie .

Czasami  mimo  że coś nas niszczy... teksty

xfucktycznie dodano: 2 listopada 2011

Czasami, mimo, że coś nas niszczy, nie potrafimy od tego odejść. Czasami, po prostu boimy się zmian. Czasami samych siebie. A czasami kochamy zbyt mocno, by uwierzyć, że miłość potrafi zabić. / net .

wiadomoo  p teksty xfucktycznie dodał komentarz: wiadomoo ;p do wpisu 31 października 2011
Mam dość tego  że wszyscy muszą... teksty

xfucktycznie dodano: 31 października 2011

Mam dość tego, że wszyscy muszą mi przypominać o tym, że już nic dla mnie nie znaczysz. Mam dość patrzenia na Twoje zdjęcia, czytania Twoich horoskopów, odwracania się by spojrzeć czy nie ma Cię na przystanku. Mam dość palpitacji serca, gdy Cię widzę. Mam dość wmawiania innym i sobie, że Cię nie kocham. Chcę tylko naprawdę w to uwierzyć. W to, że Ciebie już nie ma. / xfucktycznie .

ładne :  teksty xfucktycznie dodał komentarz: ładne :) do wpisu 31 października 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV