głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xfucktycznie Tylko od Ciebie zależy jak Twoje życie wygląda Jamal . Nie ma to jak rozmawiać o nim przez całe lekcje na końcu podsumowując że kompletnie mnie nie obchodzi. xf

xfucktycznie

xfucktycznie.moblo.pl
Tylko od Ciebie zależy jak Twoje życie wygląda Jamal .
Tylko od Ciebie zależy jak Twoje... teksty

xfucktycznie dodano: 7 listopada 2011

Tylko od Ciebie zależy jak Twoje życie wygląda / Jamal .

Nie ma to jak rozmawiać o nim przez... teksty

xfucktycznie dodano: 7 listopada 2011

Nie ma to jak rozmawiać o nim przez całe lekcje, na końcu podsumowując, że kompletnie mnie nie obchodzi. / xfucktycznie .

Mimo wszystkich wyrządzonych mi... teksty

xfucktycznie dodano: 7 listopada 2011

Mimo wszystkich wyrządzonych mi krzywd lubię o Nim opowiadać i pytać co u Niego. Po prostu lubię myśleć, że jest. / xfucktycznie .

Lubiłam na niego patrzeć  gdy z... teksty

xfucktycznie dodano: 7 listopada 2011

Lubiłam na niego patrzeć, gdy z wielkimi oczami słuchał niezrozumiałych słów nauczycielki. Lubiłam go przytulać, miał takie męskie ramiona, w których skrywał bezpieczeństwo. Lubiłam, gdy żegnał mnie za każdym wołając o buziaka. Lubiłam, gdy specjalnie się ze mną kłócił, tylko po to, by czule mnie przeprosić. Lubiłam, gdy podjeżdżał pod mój dom głośno włączając silnik, by wszyscy wiedzieli, że mnie odwiedza. Lubiłam, gdy był na każde moje zawołanie. Lubiłam, gdy patrzył na mnie w ten swój tajemniczy sposób. Lubiłam jego spojrzenie, którym mnie darzył, gdy coś przeskrobałam. Lubiłam, gdy odprowadzał mnie do domu, by mieć pewność, że nic mi się nie stało. Lubiłam mieć w nim wsparcie i pomoc, które zawsze niósł, gdy tego najbardziej potrzebowałam. Lubiłam jego bluzy, które bez słów sprzeciwu dawał mi na czas nieokreślony. Lubiłam jego wesołe usposobienie, sposób bycia. Wszystko w nim lubiłam. Był moim przyjacielem. A przynajmniej tak mi się wtedy wydawało ... / xfucktycznie .

Jednego dnia wyznał miłość.... teksty

xfucktycznie dodano: 7 listopada 2011

Jednego dnia wyznał miłość. Następnego o mnie zapomniał. I następnego. I następnego. I następnego też nie pamiętał. Chyba coś jest nie tak ... Albo w ten sposób ujawnia swoją miłość ? Jeśli tak, to nie chce takiej miłości. / xfucktycznie .

Nie wiedziałam  że przyjaźń... teksty

xfucktycznie dodano: 7 listopada 2011

Nie wiedziałam, że przyjaźń między dwiema, kochającymi się osobami może być tak trudna. / xfucktycznie .

ja się pisze na moblowe wagary  d teksty xfucktycznie dodał komentarz: ja się pisze na moblowe wagary ;d do wpisu 6 listopada 2011
Jednego dnia starasz naprawić się... teksty

xfucktycznie dodano: 6 listopada 2011

Jednego dnia starasz naprawić się wszystko, co ostatnio zaniedbałaś. Następnego mury zaczynają pękać, jeszcze potem wszystko co zacięcie budowałaś, wali się. Rozsypuje na tysiące maleńkich kawałków i sprawia, że odechciewa Ci się czegokolwiek. Wtedy trudno jest przyznać, że życie jest piękne, skoro uleciało z Ciebie całkowicie. / xfucktycznie .

A mnie wzruszają tylko Twoje listy :  teksty xfucktycznie dodał komentarz: A mnie wzruszają tylko Twoje listy :) do wpisu 6 listopada 2011
Zazdrość niesamowicie utrudnia... teksty

xfucktycznie dodano: 6 listopada 2011

Zazdrość niesamowicie utrudnia życie. / xfucktycznie .

Była jakaś inna. Oczy miała... teksty

xfucktycznie dodano: 6 listopada 2011

Była jakaś inna. Oczy miała zaszklone, spojrzenie smutne. Usta były w pełni przygotowane do długotrwałego łkania. Każde wypowiadane słowo zdawało się pogarszać sytuację. Wzięłam ją za rękę i milczałam, spoglądając na nią czasami, by czuła moją obecność i wytrzymała czas, w którym niemożliwe było wpadnięcie w rozpacz. / xfucktycznie .

Dręczy mnie uczucie braku kogoś.... teksty

xfucktycznie dodano: 5 listopada 2011

Dręczy mnie uczucie braku kogoś. / xfucktycznie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV