głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pierdolisz Chciałabym jutro zostać obudzona przez Ciebie zjeść z Tobą śniadanie i wypić dobrą kawę. Zasmakować milszej codzienności. pierdolisz. Znowu sprawia że się uśmie

pierdolisz

pierdolisz.moblo.pl
Chciałabym jutro zostać obudzona przez Ciebie zjeść z Tobą śniadanie i wypić dobrą kawę. Zasmakować milszej codzienności. pierdolisz.
Chciałabym jutro zostać obudzona... teksty

pierdolisz dodano: 17 maja 2013

Chciałabym jutro zostać obudzona przez Ciebie, zjeść z Tobą śniadanie i wypić dobrą kawę. Zasmakować milszej codzienności. /pierdolisz.

Znowu sprawia  że się uśmiecham.... teksty

pierdolisz dodano: 9 maja 2013

Znowu sprawia, że się uśmiecham. Mimo to nie potrafię samej siebie przekonać, ze to dobra decyzja i ze dalej powinnyśmy być razem. /pierdolisz.

I pierwszy raz poczuć się i być... teksty

pierdolisz dodano: 22 lipca 2012

I pierwszy raz poczuć się i być naprawdę kimś. /Onar.

Boję się zostać sama. W pewien... teksty

pierdolisz dodano: 22 lipca 2012

Boję się zostać sama. W pewien sposób boli mnie myśl, że ktoś świetnie się bawi, kiedy ja zwijam się w kłębek na kanapie, lub na jednej z ławek po drugiej stronie jeziora, usiłując pohamować płacz. Przeraża mnie wizja spędzania dni bez osób mi bliskich, bez ich głosu, śmiechu, bez tych twarzy, które rozpoznałabym nawet w największym tłumie. Może zachowuję się strasznie egoistycznie, ale boję się, że po raz kolejny mogę zostać odrzucona, odepchnięta na drugi plan. Nie chcę znowu kończyć jako druga, nie chcę być niczyją opcją 'b'. Jednym z moich marzeń, lub może bardziej pragnień, jest po prostu być tą najważniejszą. /pierdolisz.

Mogę spędzać z Tobą 24 h na dobę... teksty

pierdolisz dodano: 12 czerwca 2012

Mogę spędzać z Tobą 24 h na dobę, a i tak czuję niedosyt. Mogę leżeć obok Ciebie, przywierając całkowicie do Twojego ciała, a jednocześnie chcieć być jeszcze bliżej. Mogę mieć całą Twoją osobę tylko dla siebie i wciąż będzie mi mało. Bądź, zawsze i wszędzie, żeby zaspokoić mój niedosyt. /pierdolisz.

Obiecaj mi  że nigdy nie odejdziesz... teksty

pierdolisz dodano: 3 czerwca 2012

Obiecaj mi, że nigdy nie odejdziesz, że nigdy nie będę musiała znosić Twojej nieobecności. Obiecaj mi, że już zawsze będziesz obok. /pierdolisz.

Kiedy życie wypadnie Ci z rąk... teksty

pierdolisz dodano: 2 czerwca 2012

Kiedy życie wypadnie Ci z rąk pofatyguj się i je pozbieraj. Postaraj się, bo kiedy je na nowo poukładasz, może okazać się, że czeka na Ciebie coś niesamowitego. /pierdolisz.

Niech miłość przyjdzie... teksty

pierdolisz dodano: 28 maja 2012

Niech miłość przyjdzie niespodziewanie. Jako niespodzianka ucieszy Cię bardziej. /pierdolisz.

Mam dosyć obwiniania się za to  że... teksty

pierdolisz dodano: 27 maja 2012

Mam dosyć obwiniania się za to, że w końcu odzyskałam choć trochę pewności siebie./ pierdolisz.

Coraz częściej miewam momenty takie... teksty

pierdolisz dodano: 21 maja 2012

Coraz częściej miewam momenty takie jak teraz, kiedy jak dziecko płaczę chcąc wylądować w czyiś ramionach. I to nie byle jakich. W tych jednych, kochających, dających poczucie bezpieczeństwa. /pierdolisz.

Nagle  przez ułamek sekundy czujemy... teksty

pierdolisz dodano: 21 maja 2012

Nagle, przez ułamek sekundy czujemy, że całe nasze życie ma sens, [...] że miłość jest najpotężniejszą siłą zdolną nas na zawsze odmienić. Jednak w tym samym momencie odczuwamy lęk. Całkowite oddanie się miłości, czy to boskiej, czy ludzkiej, oznacza wyrzeczenie się wszystkiego - nawet własnego dobra i prawa do podejmowania decyzji. Oznacza miłość w najgłębszym znaczeniu tego słowa. /Czarownica z Portobello.

Powinnam być pewna Twojej miłości... teksty

pierdolisz dodano: 20 maja 2012

Powinnam być pewna Twojej miłości zawsze, bez względu na wszystko, ale czasem nie umiem. Zbyt często się boję, że gdy obudzę się rano, nie będzie Cię już w moim życiu, że odejdziesz tak po prostu, bo.. nie będziesz mnie już kochać. /pierdolisz

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 35 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV