głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pierdolisz Boję się. To ten rodzaj strachu który wpędza w paranoje. To przeczucie że już wkrótce coś będzie nie tak. To bezustanne umieranie ze strachu o nią. To nieumieję

pierdolisz

pierdolisz.moblo.pl
Boję się. To ten rodzaj strachu który wpędza w paranoje. To przeczucie że już wkrótce coś będzie nie tak. To bezustanne umieranie ze strachu o nią. To nieumiejętność
Boję się. To ten rodzaj strachu... teksty

pierdolisz dodano: 1 kwietnia 2012

Boję się. To ten rodzaj strachu, który wpędza w paranoje. To przeczucie, że już wkrótce coś będzie nie tak. To bezustanne umieranie ze strachu o nią. To nieumiejętność ustania w miejscu. To strach. Potworny, paraliżujący strach. Kładę się, próbując zasnąć, ale momentalnie serce mi przyspiesza, kiedy to powraca. Boję się zamknąć oczy. Wymyślam kolejne czarne scenariusze, wyobrażając sobie, co może się wydarzyć. Przerażenie nie pozwala mi zasnąć, więc z powrotem schodzę na dół. Ciemny, pusty dom sprawia, że lęk jest coraz silniejszy. Mimo, że towarzyszy mi dopiero od paru godzin, ja już zapomniałam, jak to jest nie bać się. To wszystko jest tak silne i tak strasznie mnie przeraża. Zabierz ode mnie cały ten obłęd i pozwól choć dziś jeszcze spokojnie zasnąć. /pierdolisz.

Chyba wolę chować wszystko w sobie... teksty

pierdolisz dodano: 29 marca 2012

Chyba wolę chować wszystko w sobie, niż znowu się przeliczyć. /pierdolisz

Tęskniłam za spowiadaniem się mu... teksty

pierdolisz dodano: 26 marca 2012

Tęskniłam za spowiadaniem się mu wśród dymu spalanego blanta. /pierdolisz.

Jeżeli nie można odmienić prawdy... teksty

pierdolisz dodano: 26 marca 2012

Jeżeli nie można odmienić prawdy, trzeba ją zasłonić. /Lem

Nie panuję nad tym  łzy po prostu... teksty

pierdolisz dodano: 26 marca 2012

Nie panuję nad tym, łzy po prostu lecą niemalże bez przerwy od 13 godzin. Czuję tą pierdoloną bezsilność, maltretującą moje wnętrze. /pierdolisz.

Tęskniłam za nim  ale nie za... teksty

pierdolisz dodano: 26 marca 2012

Tęskniłam za nim, ale nie za wspomnieniami i sytuacjami, z jakimi kojarzę jego osobę. /pierdolisz.

I krzyczę 'weź mnie ratuj'  kiedy... teksty

pierdolisz dodano: 20 marca 2012

I krzyczę 'weź mnie ratuj', kiedy patrzysz w moje oczy, ale nie chcesz tego słyszeć, nic nie mówisz i odchodzisz.

Wszystko jest we mnie złe... teksty

pierdolisz dodano: 17 marca 2012

Wszystko jest we mnie złe, począwszy na charakterze, przez wygląd, skończywszy na sercu. /pierdolisz.

Wiesz  drobne gesty  te do których... teksty

pierdolisz dodano: 16 marca 2012

Wiesz, drobne gesty, te do których przywykłam, one są dla mnie ważne. /pierdolisz.

Z płaczem docieram do niemalże... teksty

pierdolisz dodano: 15 marca 2012

Z płaczem docieram do niemalże pustego domu. Rozbieram się w drodze do łazienki, oglądam swoją twarz w lustrze i podążam do kuchni. Mimo, że wiem, że nic nie przełknę, szykuję kanapkę, która w końcu i tak ląduje w kiblu. Drżącymi dłońmi ściągam koszulkę, spodnie, bieliznę i wchodzę pod prysznic. Gorącą wodą chcę zmyć z siebie wszystkie marzenia i plany, które teraz niewiele znaczą. Niestety, tak samo jak moje dobre chęci nic nie zmieniają, tak samo woda nie potrafi zmienić mojego brudnego wnętrza. Znów myślę o nas, obserwując, jak wzrasta poziom wody. Kolejny raz klnę na to wszystko. Włączam muzykę, zanurzam się w wodzie i chcę odejść. Mogłabym się teraz utopić, bo przecież świetnie radzisz sobie beze mnie. Mając problem nie przychodzisz do mnie, tylko chodzisz po mieście. O złym humorze nie mówisz mi, tylko spławiasz tekstem 'jest okej'. W szkole też sobie radzisz. Otacza Cię masa ludzi, więc na nadmiar wolnego czasu również by Ci nie groził. Gdy mnie nie będzie /cdn.

nikt nie przeszkodzi Ci w spełnieniu... teksty

pierdolisz dodano: 15 marca 2012

nikt nie przeszkodzi Ci w spełnieniu jednego z Twoich pragnień. Tego, którego na moment obecny się wciąż boję. Widzisz? Same plusy, dasz sobie radę. Łzy i tusz mieszają się z wodą. Słyszę stłumiony dźwięk pukania do drzwi, wynurzam się z wody. Teraz wiem, jestem pewna, że nie dam rady tak po prostu przestać oddychać, nie umiem zatrzymać bicia serca. Tego serca, które nadal nie zauważa plusów życia bez Twojej pikawy obok. /pierdolisz.

Mogę się uśmiechać cały... teksty

pierdolisz dodano: 12 marca 2012

Mogę się uśmiechać cały dzisiejszy dzień i tak chyba właśnie zrobię, ale nie daj się zmylić. W środku jest tak pusto, że każdy dźwięk, słowo czy śmiech zostają stłumione przez panującą tam próżnie. /pierdolisz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV