głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xfucktycznie Prześladująca mnie wzrokiem dziewczynka odwracający się Piotruś skejcik kiwający głową Kamil guma do żucia przyklejona do frotki przynudzający pan którego wszys

xfucktycznie

xfucktycznie.moblo.pl
Prześladująca mnie wzrokiem dziewczynka odwracający się Piotruś skejcik kiwający głową Kamil guma do żucia przyklejona do frotki przynudzający pan którego wszys
Prześladująca mnie wzrokiem... teksty

xfucktycznie dodano: 21 września 2011

Prześladująca mnie wzrokiem dziewczynka, odwracający się Piotruś - skejcik, kiwający głową Kamil, guma do żucia przyklejona do frotki, przynudzający pan, którego wszyscy 'słuchają' , 'taaak', moje 50 gr. na tackę za 4 osoby, wciąż kiwający Kamil, nie żyjący Maciek, przeszukiwanie toreb, brak cukierków, ogrzewanie się lodowatymi dłońmi, 'dobre dobro' , długie rzęsy Kamila, pozdrowienia z kosmosu bez kasku, zapotrzebowanie do łazienki i oczywiście piękny śpiew Sary . Lubię nasz pobyt w kościele ;) / xfucktycznie .

Ile ja bym dała  za niezaplanowany... teksty

xfucktycznie dodano: 21 września 2011

Ile ja bym dała, za niezaplanowany, przepełniony nudą, bez żadnych obowiązków, spontaniczny dzień, w którym mogłabym spełnić wszystko co przyjdzie mi na myśl. Nawet prześladującą mnie chęć pojechania nad morze mogłabym wypełnić. Ja chcę tylko jeden taki dzień. / xfucktycznie .

Oddałabym mu wszystko i bym teraz... teksty

xfucktycznie dodano: 21 września 2011

Oddałabym mu wszystko i bym teraz kurwa została z niczym. / xfucktycznie .

Pewnego dnia  przyjaciel zapytał... teksty

xfucktycznie dodano: 21 września 2011

Pewnego dnia, przyjaciel zapytał mnie co bym zrobiła gdyby mój były, trzy miesiące po rozstaniu i milczeniu odezwał się do mnie, np. pisząc list. Zdziwiona, szczerze odpowiedziałam mu, że wzięłabym kartkę, zamknęła się w pokoju i czytając sam nagłówek płakałabym przez ok. godziny. A potem zagłębiłabym się w przestrzeń rozpaczy, trzymając w ręku ostatnią pamiątkę po nim. Nieważne czy tam byłoby wyznanie miłosne, czy jakieś kawały. Najważniejsze i najbardziej bolesne byłoby to, że to od niego. Przyjaciel stał chwilę nic nie mówiąc. Rzucił szybkie 'muszę lecieć' a ja w ostatniej chwili, niezauważalnie wyciągnęłam mu białą kopertę w kieszeni kurtki. Nie chciał sprawiać mi przykrości. Ale ja musiałam wiedzieć, co jeszcze ma mi do powiedzenia człowiek który mimo tak dogłębnego zranienia mojej psychiki, nadal znaczył dla mnie wszystko. / xfucktycznie .

a to dobre  p teksty xfucktycznie dodał komentarz: a to dobre ;p do wpisu 21 września 2011
Ja tam nie mam serca. teksty xfucktycznie dodał komentarz: Ja tam nie mam serca. do wpisu 20 września 2011
Cześć. Tak  mi też. teksty xfucktycznie dodał komentarz: Cześć. Tak, mi też. do wpisu 20 września 2011
Nie lubię tej chęci wyjmowania... teksty

xfucktycznie dodano: 19 września 2011

Nie lubię tej chęci wyjmowania fusów z herbaty palcami i nakładania ziemniaków rękami. Ale jakby nie patrzeć tak jest fajniej. / xfucktycznie .

Oficjalny koniec nieoficjalnego... teksty

xfucktycznie dodano: 19 września 2011

Oficjalny koniec nieoficjalnego związku. / xfucktycznie .

kocham Cię . teksty xfucktycznie dodał komentarz: kocham Cię . do wpisu 19 września 2011
Mijasz mnie bez słowa  mam dosyć... teksty

xfucktycznie dodano: 19 września 2011

Mijasz mnie bez słowa, mam dosyć łez. Twój głos milczał, kiedy mój krzyczał, wiesz? Odchodzisz za każdym razem, kiedy ja chcę być blisko. Wierzyłam gdy mówiłeś- Ty to wszystko. Teraz czuję jaka byłam naiwna, myśląc- ja a nie inna. Co o mnie myślisz nie wiem i chyba wiedzieć nie chcę. Ciekawe czy Tobie kiedyś ktoś tak łamał serce.
Autor cytatu: bezimienni

Na tapecie ustawiła sobie napis 'NIE... teksty

xfucktycznie dodano: 19 września 2011

Na tapecie ustawiła sobie napis 'NIE KOCHAM GO'. Pisała te słowa wszędzie. Nauczyła się ich na pamięć. Usta nieustannie je powtarzały. Nie potrafiła tego wmówić jedynie sercu.
Autor cytatu: bezimienni

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV