głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xfucktycznie Halo? O cześć. Chciałam zapytać czy łączysz się ze mną w bólu i rozpaczy? A co się stało? Kurcze.. nie już nic. No powiedz. .. Bo ja liczyłam że bez zastanowie

xfucktycznie

xfucktycznie.moblo.pl
Halo? O cześć. Chciałam zapytać czy łączysz się ze mną w bólu i rozpaczy? A co się stało? Kurcze.. nie już nic. No powiedz. .. Bo ja liczyłam że bez zastanowi
 Halo?   O cześć. Chciałam... teksty

xfucktycznie dodano: 30 września 2011

-Halo? - O cześć. Chciałam zapytać czy łączysz się ze mną w bólu i rozpaczy? -A co się stało? - Kurcze.. nie, już nic. -No powiedz. - .. Bo ja liczyłam, że bez zastanowienia i żadnych pytań odpowiesz mi 'tak, oczywiście, jesteśmy w tym razem i sobie poradzimy. wszystko będzie dobrze' . Miałam nadzieję, że zrozumiesz mnie bez słów, tak jak czasem potrafiłeś. I sądziłam, że stanowimy jedność, dlatego nie muszę Ci mówić o wydarzeniach powodujących mój smutek. No, ale czasem tak bywa. Może innym razem zrozumiesz moją sytuację, od tak. Liczę na Ciebie. I mam nadzieję, że mnie nie zawiedziesz. Ach ta nadzieja, potrafi być złudna. Ale nie męczę Cię już tym moim monologiem, dzięki za wysłuchanie, dobranoc, cześć. tuuu tuuu. -halo? - O cześć. Chciałam zapytać czy łączysz się ze mną w bólu i rozpaczy? - tak, oczywiście, jesteśmy w tym razem i sobie poradzimy. wszystko będzie dobrze. - wiedziałam, że mnie nie zawiedziesz. dobranoc. / xfucktycznie .

Nie wiem czy kiedykolwiek wcześniej... teksty

xfucktycznie dodano: 30 września 2011

Nie wiem czy kiedykolwiek wcześniej było tak źle. / xfucktycznie .

I na niczym nam już nie zależy. I... teksty

xfucktycznie dodano: 30 września 2011

I na niczym nam już nie zależy. I nic nas już nie obchodzi. Nie ma nas, po prostu przeminęliśmy. / xfucktycznie .

zgadzam się. teksty xfucktycznie dodał komentarz: zgadzam się. do wpisu 30 września 2011
I nie stać nas na jedną  szczerą... teksty

xfucktycznie dodano: 30 września 2011

I nie stać nas na jedną, szczerą rozmowę, która zapewne ulżyłaby nam obu. Za trudne słowa musiałyby nam przejść przez gardło. Za dużo uczuć musiałoby się wylać, by po raz kolejny to naprawić. I prawie siostrzana miłość też tu nic nie zdziała. To koniec. / xfucktycznie .

oo  ładne. 3 miesiące  taak . teksty xfucktycznie dodał komentarz: oo, ładne. 3 miesiące, taak . do wpisu 30 września 2011
jakie ładne teksty xfucktycznie dodał komentarz: jakie ładne do wpisu 28 września 2011
Rób tak dalej. Milcz sobie  rań... teksty

xfucktycznie dodano: 28 września 2011

Rób tak dalej. Milcz sobie, rań mnie. Śmiej się z innymi, gdy mnie będzie przeszywał ból Twojej obojętności. Przecież nigdy nie byłam dla Ciebie nikim ważnym. Jak w ogóle śmiałam nazwać się Twoją przyjaciółką. Ty masz innych bliskich, ja nic nie znaczę. Ale Ty zawsze byłaś dla mnie najwspanialszą. Kocham Cię, dlatego błagam nie odchodź, odezwij się ! Nie chcę jeszcze umierać ! / xfucktycznie .

Pamiętam moment  gdy po raz pierwszy... teksty

xfucktycznie dodano: 28 września 2011

Pamiętam moment, gdy po raz pierwszy Cię zobaczyłam. Bawiłam się wtedy klockami z nowo poznanymi koleżankami, gdy Ty weszłaś przez niewielkie drzwi przedszkola. Miałaś na sobie dość długą czarną sukienkę i włosy takie jak teraz. Twoje imię pewnie jak każdemu dziecku, skojarzyło mi się z sarenką. Po Twoim wejściu odwróciłam głowę. Nigdy nie przypuszczałam, że mogłybyśmy się zaprzyjaźnić. Przecież byłaś ze starszaków. A tu, po 8 latach - najlepsze przyjaciółki. Popatrz. Ktoś musiał to przewidzieć, że sprawił, iż ta chwila szczególnie utknęła mi w pamięci. Twoje odejście też będzie czymś niezwykłym, lecz tego nie zapamiętam. Bo kto pamięta swoją śmierć ? / xfucktycznie.

Czy pan w pomarańczowej koszulce... teksty

xfucktycznie dodano: 28 września 2011

Czy pan w pomarańczowej koszulce nigdy dla mnie nie przeminie ? Przecież ludzie przychodzą i odchodzą. Najpierw się do nich przywiązujemy, ale wreszcie przychodzi czas by powiedzieć żegnaj. Płaczemy, krzyczymy i pytamy dlaczego tak jest. Z czasem godzimy się z odejściem tak ważnych dla nas ludzi. Ze mną też zawsze tak było. Tylko kurwa dlaczego nie w tym przypadku ? Dlaczego po tylu miesiącach nadal tęsknie i nie mogę pogodzić się z jego utratą ? Zabrał mi serce, tylko czemu bez uczuć ? / xfucktycznie .

Jako przyjaciółki wzajemnie sobie... teksty

xfucktycznie dodano: 28 września 2011

Jako przyjaciółki wzajemnie sobie pomagałyśmy, wspierałyśmy się i starałyśmy zlikwidować wszystkie problemy zaistniałe w naszym życiu. Teraz jesteśmy tylko ich powodami. Może łatwiej byłoby to zakończyć, zapomnieć o wszystkim, znaleźć kogoś lepszego, bez wad. Zaraz zaraz. No tak, ideałów nie ma. Tylko Ty niegdyś byłaś moim jedynym wyjątkiem. BYŁAŚ...byłaś czy jesteś ? / xfucktycznie .

   teksty xfucktycznie dodał komentarz: ;) do wpisu 28 września 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV