głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xfucktycznie Był. Nieważne czy sto czy tysiąc kilometrów ode mnie. Liczyło się tylko to że po prostu był zawsze gdy go potrzebowałam czyli nadzwyczaj często. xfucktycznie .

xfucktycznie

xfucktycznie.moblo.pl
Był. Nieważne czy sto czy tysiąc kilometrów ode mnie. Liczyło się tylko to że po prostu był zawsze gdy go potrzebowałam czyli nadzwyczaj często. xfucktycznie .
Był. Nieważne czy sto czy tysiąc... teksty

xfucktycznie dodano: 2 października 2011

Był. Nieważne czy sto czy tysiąc kilometrów ode mnie. Liczyło się tylko to, że po prostu był, zawsze gdy go potrzebowałam, czyli nadzwyczaj często. / xfucktycznie .

Był idealny. A to pewnie dlatego... teksty

xfucktycznie dodano: 2 października 2011

Był idealny. A to pewnie dlatego, że nic o nim nie wiedziałam. Mógł być dokładnie taki, jakiego go sobie wymarzyłam i właśnie to było najlepsze. / xfucktycznie .

I może nie ma Cię już w moim... teksty

xfucktycznie dodano: 2 października 2011

I może nie ma Cię już w moim życiu, ale cały czas trzymam Cię w sercu. / xfucktycznie .

Czytam archiwum na gg. a tam nasza... teksty

xfucktycznie dodano: 2 października 2011

Czytam archiwum na gg. a tam nasza ostatnia, 'normalna' rozmowa. Pisałyśmy wtedy piosenkę o tym, jakie chuje z tych facetów. Pocieszałaś mnie tysiącami słów, które zachowałam w moim sercu. Zastanawiam się nad tym, czy jeszcze kiedykolwiek będziemy tak rozmawiać. Czy jeszcze kiedyś będziemy mogły powiedzieć sobie o wszystkim w pełnym, bezgranicznym zaufaniu. Tęsknie za Tobą, strasznie. I jest mi bardzo źle z tym, że tak to się wszystko musiało potoczyć. Ale nie powiem Ci o tym. Boję się, że to nic nie zmieni. Że nasze relacje się nie zmienią. Pamiętasz jak prosiłam Cię, by ten rok był najlepszym ? Bo jest naszym ostatnim w jednej szkole. Miało być wspaniale, a tymczasem milczymy głośną ciszą. Boli mnie to. Ale nie powiem Ci o tym, bo po co ? Milczmy dalej. Cierpienie uszlachetnia - podobno. / xfucktycznie o bezimienni .

zero szacunku. teksty xfucktycznie dodał komentarz: zero szacunku. do wpisu 2 października 2011
mam za sobą tyle przegranych... teksty

xfucktycznie dodano: 2 października 2011

mam za sobą tyle przegranych miłości, i tyle przegranych przyjaźni. moje uczucia są beznadziejne, jeśli w ogóle posiadam coś takiego. czuję że moje życie- to nie to. wiem że moje życie to kompletna porażka. codziennie zastanawiam się czy coś kiedykolwiek wyjdzie mi w tym jebanym życiu? wątpię. tak, to ja-pana wszystkich nieszczęść. miło mi. / antra.

''Pieprz ich. Kompletnie. Nie... teksty

xfucktycznie dodano: 2 października 2011

''Pieprz ich. Kompletnie. Nie potrzebujesz ich. Jesteś najfajniejszą laską na tej półkuli. Pieprz ich. Pieprz ich. Pieprz ich. Poważnie. Nie możesz pozwolić, żeby takie dupki rządziły twoim życiem.''

a On ? On od dziś już dla mnie nie... teksty

xfucktycznie dodano: 1 października 2011

a On ? On od dziś już dla mnie nie istnieje. Jego imię i nazwisko to jakieś beznadziejnie ułożenie literek, o których nie mam pojęcia. od dziś nie wiem już jak wygląda Jego uśmiech, i jak śmieją się Jego oczy. nie znam już zapachu Jego bluzy, i żadnej formy dotyku. nie zamienię z Nim już ani jednego słowa. już nigdy nie obudzi mnie, ani nie utuli do snu. nigdy nie pozna żadnej mojej tajemnicy, a ja nigdy w życiu nie doradzę mu już. już nie wiem jak wygląda Jego mina, gdy o coś prosi. nie wiem jak słodko marszczy czoło. nie ma Go już w moim świecie - nie znamy się. nienawidzę Go .. / veriolla

 Halo?   O cześć. Chciałam... teksty

xfucktycznie dodano: 30 września 2011

-Halo? - O cześć. Chciałam zapytać czy łączysz się ze mną w bólu i rozpaczy? -A co się stało? - Kurcze.. nie, już nic. -No powiedz. - .. Bo ja liczyłam, że bez zastanowienia i żadnych pytań odpowiesz mi 'tak, oczywiście, jesteśmy w tym razem i sobie poradzimy. wszystko będzie dobrze' . Miałam nadzieję, że zrozumiesz mnie bez słów, tak jak czasem potrafiłeś. I sądziłam, że stanowimy jedność, dlatego nie muszę Ci mówić o wydarzeniach powodujących mój smutek. No, ale czasem tak bywa. Może innym razem zrozumiesz moją sytuację, od tak. Liczę na Ciebie. I mam nadzieję, że mnie nie zawiedziesz. Ach ta nadzieja, potrafi być złudna. Ale nie męczę Cię już tym moim monologiem, dzięki za wysłuchanie, dobranoc, cześć. tuuu tuuu. -halo? - O cześć. Chciałam zapytać czy łączysz się ze mną w bólu i rozpaczy? - tak, oczywiście, jesteśmy w tym razem i sobie poradzimy. wszystko będzie dobrze. - wiedziałam, że mnie nie zawiedziesz. dobranoc. / xfucktycznie .

Nie wiem czy kiedykolwiek wcześniej... teksty

xfucktycznie dodano: 30 września 2011

Nie wiem czy kiedykolwiek wcześniej było tak źle. / xfucktycznie .

I na niczym nam już nie zależy. I... teksty

xfucktycznie dodano: 30 września 2011

I na niczym nam już nie zależy. I nic nas już nie obchodzi. Nie ma nas, po prostu przeminęliśmy. / xfucktycznie .

zgadzam się. teksty xfucktycznie dodał komentarz: zgadzam się. do wpisu 30 września 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV