głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Jak się pozbyć cellulitu    teksty xfucktycznie dodał komentarz: Jak się pozbyć cellulitu ;) do wpisu 9 października 2011
może boli. może łaskocze i prosi o... teksty

xfucktycznie dodano: 9 października 2011

może boli. może łaskocze i prosi o więcej. ale to moje uczucie dławiące moje serce.
Autor cytatu: weztoopisz

ja także czekam z niecierpliwością na kogoś takiego    teksty xfucktycznie dodał komentarz: ja także czekam z niecierpliwością na kogoś takiego ;) do wpisu 9 października 2011
Był wysokim blondynem o niebieskich... teksty

xfucktycznie dodano: 9 października 2011

Był wysokim blondynem o niebieskich oczach. Dla wielu dziewczyn ideał. Mnie specjalnie nie przyciągnął wyglądem. Osobowość miał niezłą, gdyby nie fakt, że gdy nie wyjdzie mu z jedną dziewczyną zaraz idzie do drugiej. Po jednym spotkaniu wyznał mi miłość. Nie odwzajemniałam uczucia. Starał się, ale na nic. Po prostu był nie dla nie. Przeszkadzał mi sposób, w jaki traktował związki, których ilość była niezliczona. Nie chciałam być jedną z wielu. Przecież gdyby nam nie wyszło, wcale by się tym nie przejął. Odmówiłam jego miłości, co sprawiło, że różniłam się od wszystkich jego dziewczyn. Zapamiętał mnie, bo nie powiedziałam 'tak' jak wszystkie inne. Dziękuję swojej intuicji, która podpowiedziała mi, że to kolejny frajer. Nie myliła się. / xfucktycznie.

Płakałam. Nie dlatego  że... teksty

xfucktycznie dodano: 8 października 2011

Płakałam. Nie dlatego, że odszedł. Nie dlatego, że straciłam najważniejsze wartości w życiu. Płakałam, bo wszystko stało się bez sensu, a ja nic nie potrafiłam z tym zrobić. / xfucktycznie .

Myślę  że po 10 miesiącach... teksty

xfucktycznie dodano: 8 października 2011

Myślę, że po 10 miesiącach pozbyłam się tej chorej miłości do niego. Już nie mam dreszczy, gdy widzę, że jest dostępny - przecież wiem, ze nie napisze. Żaden opis na gadu nie jest skierowany do niego. Nie wykonuje czynności z myślą o nim. Gdy dzwoni telefon, nie łudzę się, że to on. Przecież on potrafił tylko milczeć. Przyznaję jednak, że czasem wyobrażam sobie jego powrót. Gdy prosi mnie o to, by było jak dawniej, ale zaraz potem jest stanowcze 'nie' z mojej strony, choć wiem, że z łatwością ponownie mogłabym pobudzić to uczucie. Ale on nie wróci, miłość do niego zgaśnie na zawsze, wspomnienia znikną. I w końcu ktoś go zastąpi. / xfucktycznie.

   teksty xfucktycznie dodał komentarz: ;) do wpisu 8 października 2011
to były niesamowite miesiące. tak... teksty

xfucktycznie dodano: 7 października 2011

to były niesamowite miesiące. tak naprawdę prawdziwego szczęścia zaznałam jedynie przez chwilę , resztą były nieprzespane noce , łzy do poduszki , te palpitacje serca na Twój widok i nadzieja. tak. to przede wszystkim ona trzymała mnie wtedy przy życiu. a teraz ? teraz został mi tylko zapach wspomnień po tym wszystkim i pare wspólnych melodii. / eeiiuzalezniasz .

Znów zaczynam dostrzegać zalety... teksty

xfucktycznie dodano: 7 października 2011

Znów zaczynam dostrzegać zalety bycia singlem, choć tak bardzo brakuje mi męskiego ramienia. Próbuję stłumić uczucie pustki w sercu, choć boli mnie to, że nie należy ono do nikogo. Mówię, że nie potrzebuję chłopaka, że miłości nie ma, że faceci to chuje. A przecież oddałabym tak wiele za to, by mieć przy sobie kogoś, kogo mogłabym nazwać swoim szczęściem. Kto czule całowałby moje usta głodne pocałunków. Kto ogrzałby moje zziębnięte ręce. Przy kim czułabym się bezpiecznie. Potrzebuję kogoś, komu w bezgranicznym zaufaniu mogłabym powierzyć swoje niegdyś dotkliwie zranione serce. / xfucktycznie .

u mnie też biologia.    teksty xfucktycznie dodał komentarz: u mnie też biologia. ;) do wpisu 3 października 2011
Ale ja wiem wiem jaka jestem.... teksty

xfucktycznie dodano: 3 października 2011

Ale ja wiem wiem jaka jestem. Rozumiem jak czasem ciężko ze mną dogadać. Znam moje wady, choć zapewne nie wszystkie. To, że jestem egoistką, często nie liczę się z innymi i ranię obojętnością wszyscy wiedzą. Szkoda, że nikomu nie przyszło do głowy, że ja też mogę mieć uczucia i potrafię kochać. / xfucktycznie .

Wiem  że nieraz jestem nieznośna... teksty

xfucktycznie dodano: 3 października 2011

Wiem, że nieraz jestem nieznośna, bezczelna i ciężko ze mną wytrzymać. Ale pokochano mnie taką. Boję się zmienić, by nie stracić tego uczucia, którym na tym świecie, jeszcze mnie ktoś darzy. / xfucktycznie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV