głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xfucktycznie Zawsze po powrocie ze szkoły mama pyta jak było. I co mam jej powiedzieć ? Że to nawet nie drugi miesiąc a ja już nie daję rady ? Że wszystko jest bezsensu dost

xfucktycznie

xfucktycznie.moblo.pl
Zawsze po powrocie ze szkoły mama pyta jak było. I co mam jej powiedzieć ? Że to nawet nie drugi miesiąc a ja już nie daję rady ? Że wszystko jest bezsensu dostała
Zawsze po powrocie ze szkoły mama... teksty

xfucktycznie dodano: 18 października 2011

Zawsze po powrocie ze szkoły, mama pyta jak było. I co mam jej powiedzieć ? Że to nawet nie drugi miesiąc, a ja już nie daję rady ? Że wszystko jest bezsensu, dostałam trzy jedynki i dwie uwagi za przeszkadzanie w lekcji i słuchanie muzyki ? Że pobiłam się z koleżanką, bo chce mi odebrać wszystkich znajomych ? Że przyjaciółka mnie olewa i na każdej przerwie siedzę sama ? Że jestem głodna, bo stado sępów rzuca się na mnie, gdy tylko wyjmę śniadanie ? Że dość mam tych wszystkich klas, nauczycieli, lekcji, że strasznie pragnę wakacji ? Że z niecierpliwością czekam na każdy weekend, by znów spędzić go na nic nie robieniu ? Co mam jej powiedzieć ? Że nie widzę sensu w żadnej czynności, w żadnym dniu ? I tak nie zrozumie, więc zamykam te wszystkie myśli w jednym, krótkim 'więcej nie idę' . / xfucktycznie .

To dziwne jak jeden zajebiście... teksty

xfucktycznie dodano: 17 października 2011

To dziwne, jak jeden, zajebiście spędzony weekend pozwolił zapomnieć mi o wielu problemach, z którymi nie mogłam dać rady. Jeden weekend dał mi mobilizację do działania, mego dużo wspomnień i świetny humor na najbliższy tydzień. Jeden weekend spędzony z najlepszymi < 3 / xfucktycznie .

3 4 mojej miłości do niego to... teksty

xfucktycznie dodano: 17 października 2011

3/4 mojej miłości do niego to nadzieja. Nadzieja, że zrobi coś, cokolwiek, by mnie nie stracić. Słowa nie wystarczą. Tu trzeba uczucia, miłości, czynów i bliskości. Nie dał mi powodu, bym została, więc odeszłam. / xfucktycznie .

też lubię  teksty xfucktycznie dodał komentarz: też lubię ;) do wpisu 17 października 2011
jakie ładne  nawet mam to na linijce p teksty xfucktycznie dodał komentarz: jakie ładne ;) nawet mam to na linijce ;p do wpisu 17 października 2011
Prześladuje mnie wszystko związane... teksty

xfucktycznie dodano: 14 października 2011

Prześladuje mnie wszystko związane z nim. W telewizji zawsze gdzieś pojawia się jego imię, data urodzin, niekiedy nazwisko. Mimo, ze skończył szkołę, dużo się w niej o nim mówi. Na tablicy z najciekawszymi zdjęciami wspomnień naszej szkoły, widnieje jedno z nim. W głowie mam jego obraz, zapisany w niej na wieki. Inni przypominają mi o jego istnieniu i mojej miłości. A ja tak bardzo chciałam o nim zapomnieć. I nic dziwnego, że nie potrafię. / xfucktycznie .

Marze o tym żeby mu powiedzieć... teksty

xfucktycznie dodano: 14 października 2011

Marze o tym, żeby mu powiedzieć stanowcze nie, gdy będzie chciał wrócić. Problem w tym, że on wcale tego nie chce. / xfucktycznie .

Minęłam go z pełną obojętności... teksty

xfucktycznie dodano: 14 października 2011

Minęłam go z pełną obojętności miną. Chwycił moją rękę. Czułam jego ciepło, za którym kiedyś tak tęskniłam. Dotknął moich policzków. ' Spróbujmy jeszcze raz' - wyszeptał. Popatrzyłam na niego nic nie mówiąc. Byłam zaskoczona jego słowami, ale wiedziałam, że kiedyś je usłyszę. 'Nie karz mi przepraszać, wiesz, jak trudno jest mi przyznać się do błędu. Przecież każdy zasługuje na drugą szanse.' - Masz rację. Ale Ty miałeś swoją szansę. Pierwszą, drugą. Trzecia będzie tylko oznaką, mojej naiwności. A ja nie jestem naiwna. Oddaliłam się. Spojrzałam na niego czule. Chciałam, by mnie taką zapamiętał, z miłym wyrazem twarzy. Nie zamierzałam go więcej spotkać. Chciałam tylko, by kojarzyły mu się ze mną dobre wspomnienia. / xfucktycznie .

Kamil to Ty ?  teksty xfucktycznie dodał komentarz: Kamil, to Ty ? ;) do wpisu 14 października 2011
Widziałam go. Tak doznałam szoku... teksty

xfucktycznie dodano: 14 października 2011

Widziałam go. Tak, doznałam szoku, ale szybko się ogarnęłam powtarzając sobie na okrągło, że przecież jest dla mnie nikim. Przeszłam obojętnie. Nie, nie pokazałam mu środkowego palca, nie oplułam mu twarzy, nie nadepnęłam na stopę, nie uderzyłam o nic jego twarzą ani nie zepchnęłam go ze schodów. Przecież nie warto. Lecz gdy zniknął mi z oczu i wyszedł, poczułam pustkę. I miałam nadzieję, że gdy zobaczył mnie po tak długim czasie, uświadomił sobie, że źle postąpił krzywdząc mnie. Nic się nie zmienił - nadal nie ma uczuć. / xfucktycznie .

Przekonałam się że straszenie w... teksty

xfucktycznie dodano: 14 października 2011

Przekonałam się, że straszenie w ciemnych pomieszczeniach czy inne sposoby wywołania strachu to nic. Dziś o mało nie dostałam zawału, gdy kolega powiedział, że ON przychodzi do nas dzisiaj na lekcje. Odetchnęłam z ulgą, gdy Go nie zobaczyłam w klasie. Ale najgorsze było to, że po 10 minutach, przez które próbowałam się uspokoić, otworzył drzwi ukazując w nich swoją postać. Zamarłam. / xfucktycznie .

Znów go zobaczyłam. Znów mogłam... teksty

xfucktycznie dodano: 14 października 2011

Znów go zobaczyłam. Znów mogłam spojrzeć na tą twarz, która miała tak bolesny dla mnie wyraz twarzy. Znów mogłam popatrzeć mu w oczy, które tak bardzo łamią mi serce. Ale tym razem nie mogłam go dotknąć. Już nie jest mój. / xfucktycznie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV