głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
świetne jest    teksty xfucktycznie dodał komentarz: świetne jest ;) do wpisu 23 września 2011
Czuję się beznadziejnie. Tak samo... teksty

xfucktycznie dodano: 22 września 2011

Czuję się beznadziejnie. Tak samo czułam się wczoraj, tak się czuję dziś i pewnie jutro też będę się tak czuć.

Jesteś najlepsza . teksty xfucktycznie dodał komentarz: Jesteś najlepsza . do wpisu 22 września 2011
dziękuję Saro . Czekam na nowe wpisy . teksty xfucktycznie dodał komentarz: dziękuję Saro . Czekam na nowe wpisy . do wpisu 22 września 2011
miało być dobrze.  a wyszło jak... teksty

xfucktycznie dodano: 22 września 2011

miało być dobrze. a wyszło jak zawsze.

Tak już ma być zawsze: poranek  gdy... teksty

xfucktycznie dodano: 22 września 2011

Tak już ma być zawsze: poranek, gdy nie chce się wstawać; zmierzch, kiedy nie chce się jeszcze umierać; wieczór pełen obaw; niekończące się noce udręk. Już nie potrafię płakać – chyba nie potrafię. A kochać? Gdzie podziało się mój uczucie miłości? Boże, co ja ze sobą zrobiłam? / nie moje .

I nagle pada kilka nieodpowiednich... teksty

xfucktycznie dodano: 21 września 2011

I nagle pada kilka nieodpowiednich słów, których nie można już wycofać. I nagle on odwraca się i odchodzi, zostawiając ostatni pocałunek na ustach. I nagle wszystko traci sens, bo on zabrał całe szczęście, którym tylko on mógł Cię obdarzyć. Cały świat rozsypał się w jednej sekundzie, w jednym 'nagle' , bo brakło czasu na chwilowy postój, by pomyśleć, co dalej. Woleliśmy wszystko zakończyć w jednym 'nagle' nie przewidując jakże bolesnych konsekwencji rozstania. / xfucktycznie.

dla mnie ! teksty xfucktycznie dodał komentarz: dla mnie ! do wpisu 21 września 2011
Prześladująca mnie wzrokiem... teksty

xfucktycznie dodano: 21 września 2011

Prześladująca mnie wzrokiem dziewczynka, odwracający się Piotruś - skejcik, kiwający głową Kamil, guma do żucia przyklejona do frotki, przynudzający pan, którego wszyscy 'słuchają' , 'taaak', moje 50 gr. na tackę za 4 osoby, wciąż kiwający Kamil, nie żyjący Maciek, przeszukiwanie toreb, brak cukierków, ogrzewanie się lodowatymi dłońmi, 'dobre dobro' , długie rzęsy Kamila, pozdrowienia z kosmosu bez kasku, zapotrzebowanie do łazienki i oczywiście piękny śpiew Sary . Lubię nasz pobyt w kościele ;) / xfucktycznie .

Ile ja bym dała  za niezaplanowany... teksty

xfucktycznie dodano: 21 września 2011

Ile ja bym dała, za niezaplanowany, przepełniony nudą, bez żadnych obowiązków, spontaniczny dzień, w którym mogłabym spełnić wszystko co przyjdzie mi na myśl. Nawet prześladującą mnie chęć pojechania nad morze mogłabym wypełnić. Ja chcę tylko jeden taki dzień. / xfucktycznie .

Oddałabym mu wszystko i bym teraz... teksty

xfucktycznie dodano: 21 września 2011

Oddałabym mu wszystko i bym teraz kurwa została z niczym. / xfucktycznie .

Pewnego dnia  przyjaciel zapytał... teksty

xfucktycznie dodano: 21 września 2011

Pewnego dnia, przyjaciel zapytał mnie co bym zrobiła gdyby mój były, trzy miesiące po rozstaniu i milczeniu odezwał się do mnie, np. pisząc list. Zdziwiona, szczerze odpowiedziałam mu, że wzięłabym kartkę, zamknęła się w pokoju i czytając sam nagłówek płakałabym przez ok. godziny. A potem zagłębiłabym się w przestrzeń rozpaczy, trzymając w ręku ostatnią pamiątkę po nim. Nieważne czy tam byłoby wyznanie miłosne, czy jakieś kawały. Najważniejsze i najbardziej bolesne byłoby to, że to od niego. Przyjaciel stał chwilę nic nie mówiąc. Rzucił szybkie 'muszę lecieć' a ja w ostatniej chwili, niezauważalnie wyciągnęłam mu białą kopertę w kieszeni kurtki. Nie chciał sprawiać mi przykrości. Ale ja musiałam wiedzieć, co jeszcze ma mi do powiedzenia człowiek który mimo tak dogłębnego zranienia mojej psychiki, nadal znaczył dla mnie wszystko. / xfucktycznie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV