głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
take_my_hand Znalazłam magię w Jego ramionach. Płonęłam pod wpływem Jego dotyku i namiętnych pocałunków. Pragnęłam chwil takich jak ta gdy idąc w stronę Jego znajomych On mo

take_my_hand

take_my_hand.moblo.pl
Znalazłam magię w Jego ramionach. Płonęłam pod wpływem Jego dotyku i namiętnych pocałunków. Pragnęłam chwil takich jak ta gdy idąc w stronę Jego znajomych On mocno trz
Znalazłam magię w Jego ramionach.... teksty

take_my_hand dodano: 30 czerwca 2013

Znalazłam magię w Jego ramionach. Płonęłam pod wpływem Jego dotyku i namiętnych pocałunków. Pragnęłam chwil takich jak ta, gdy idąc w stronę Jego znajomych, On mocno trzymał mnie za dłoń, pewnie ciągnąc w ich stronę. Widziałam delikatny strach w ciemnych tęczówkach, ale po zaakceptowaniu naszego widoku razem przez kumpli, wyluzował. Nie wstydził się mnie, wręcz przeciwnie. Był dumny z tego, że może mnie przy nich objąć. Składał delikatne i smakowite pocałunki na moich ustach. Czule szeptał do ucha, że reszta mu zazdrości. Takiego Go chcę. Takiego pragnę. Takiego pożądam.

Łzy łączyły się z kroplami wody... teksty

take_my_hand dodano: 29 czerwca 2013

Łzy łączyły się z kroplami wody, która bezskutecznie chciała obmyć moją dyszę z bólu, żalu i rozpaczy. Uczucie pogardy i bezsilności otaczało moje ciało. W głowie tłoczyły się myśli, że jestem niepotrzebna, że ludzie tolerują mnie, bo tak wypada. Czuję się jak piąte koło u wozu. Jak coś zużytego, bezużytecznego. Nie mogę znaleźć swojego miejsca w świecie, nie przynależę do żadnej grupy etnicznej. Nikt mnie nie chce i każdy ma głęboko w poważaniu. Nie lepiej odejść i już nie wracać? Odejść tam, gdzie mieszkają zbłądzone dusze?

Trzeba żyć w śród zakłamanych... teksty

take_my_hand dodano: 26 czerwca 2013

Trzeba żyć w śród zakłamanych twarzy udających przyjaciół. Twarzy zdradzieckich i nieprzyjemnych pod maską przyjaźni. Fałszywość widać w gestach, spojrzeniu, zachowaniu, mowie. Trzeba żyć w śród dwulicowych ludzi i radzić sobie. Należy trzymać się tych prawdziwych ludzi. Prawdziwych i niezawodnych przyjaciół.

Ujął moją twarz w swe ciepłe... teksty

take_my_hand dodano: 26 czerwca 2013

Ujął moją twarz w swe ciepłe dłonie i zbliżając swoje usta do moich, złożył na nich namiętny pocałunek. Błądząc rękoma po moim ciele, przyciągnął mnie do siebie w taki sposób, że nie było między nami żadnej luki. Całowaliśmy się otoczeni mrokiem i pożądaniem. Odrywając na kilka sekund usta od moich wyszeptał mi do ucha 'to musi starczyć ci na dwa kolejne dni'. Po czym dalej zatracaliśmy się w sobie.

Czasami po prostu za bardzo się... teksty

take_my_hand dodano: 25 czerwca 2013

Czasami po prostu za bardzo się starasz i pokazujesz ludziom,że ci zależy. Czasami po prostu musisz odpuścić i poczekać na reakcje tych,którym na prawdę na tobie zależy.

Jego ramiona stały się moim... teksty

take_my_hand dodano: 24 czerwca 2013

Jego ramiona stały się moim ukojeniem. Cichutko szlochałam wtulona w Jego tors. Z każdym głębszym oddechem On przytulał mnie coraz mocniej. Z każdym moim niespokojnym ruchem szeptał do mojego ucha słodkie 'ciii'. Nie powiedział nic po tym, jak dowiedział się, co stało się godzinę temu. Wiedział, że milczenie jest teraz najlepszym lekarstwem. Dał mi ciepło i troskę, której potrzebowałam.

szłam przed siebie z zapłakanymi... teksty

take_my_hand dodano: 24 czerwca 2013

szłam przed siebie z zapłakanymi oczami. nogi prowadziły mnie na cmentarz. dlaczego właśnie tam? chwytając za klamkę od furtki uderzyła we mnie fala bólu. weszłam na ogrodzony teren i zmierzałam tam, gdzie często zapalałam znicz. przysiadłam przy tak dobrze znanym mi pomniku opierając głowę o dłonie. rozpłakałam się w głos. błagałam dziadka, żeby zabrał mnie do siebie. żałowałam, że nie wzięłam liny i w końcu drzewo, które rosło obok zrobiło by jakiś pożytek. uwolniłoby mnie od porażek, bólu, poniżania. dałoby mi szczęście po drugiej stronie.

mam dosyć poniżania z Jego strony... teksty

take_my_hand dodano: 24 czerwca 2013

mam dosyć poniżania z Jego strony, wymierzanych policzków i ciągłej zmiany nastroju!

spojrzał mi w oczy  objął... teksty

take_my_hand dodano: 23 czerwca 2013

spojrzał mi w oczy, objął ramieniem i oznajmił, że tej nocy zasypiał z moim zapachem. uświadomił mi, że miał wrażenie, że leżę obok niego. przytulając się do koszulki, którą nosiłam, przytulał się do mnie. nie mogłam uwierzyć w Jego słowa. nie spodziewałam się po nim takiego otwarcia. szczere rozmowy, śmiechy, śpiewanie... wszyscy, tylko nie On. dlaczego mówił mi takie rzeczy? dlaczego tak czule przytulał i patrzył? przecież nigdy tak nie robił... nigdy nie zwracał na mnie uwagi.

Udowodnij mi  że warto czekać na... teksty

take_my_hand dodano: 22 czerwca 2013

Udowodnij mi, że warto czekać na otwarcie Twojego serca. Udowodnij, że nie tylko moje ciało Cię pociąga.

Ponownie poczułam przyjemne ciepło... teksty

take_my_hand dodano: 22 czerwca 2013

Ponownie poczułam przyjemne ciepło w sercu. Przyjemne ukojenie bólu, który spoczywa na mojej duszy.

Zabolało mnie to  co zrobił.... teksty

take_my_hand dodano: 22 czerwca 2013

Zabolało mnie to, co zrobił. Wypłakałam wiele łez z Jego powodu. Wkurwiało mnie Jego zachowanie, ale ciągle Go chciałam. Chciałam Jego pocałunków, dotyku i pieszczot. Przestałam się starać. przestałam walczyć. Teraz to On wziął się garść. On zaczął się starać. Zaczyna w jakiś sposób walczyć i pokazywać na czym mu zależy. A ja? Nie pozostaję obojętna. Umiem wybaczać i dawać kolejną szansę. Lecz tym razem to jest ostatnia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV