głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_true Najbardziej Cię kocham kiedy jesteś w głowie... Kiedy w moich myślach ciągle jest o Tobie... Nieważne są dla mnie komentarze tych wszystkich ludzi wokół raz wyz

just_true

just_true.moblo.pl
Najbardziej Cię kocham kiedy jesteś w głowie... Kiedy w moich myślach ciągle jest o Tobie...
Najbardziej Cię kocham  kiedy... teksty

just_true dodano: 9 maja 2014

Najbardziej Cię kocham, kiedy jesteś w głowie... Kiedy w moich myślach ciągle jest o Tobie...

Nieważne są dla mnie komentarze... teksty

just_true dodano: 9 maja 2014

Nieważne są dla mnie komentarze tych wszystkich ludzi wokół, raz wyzywających Cię od dupków,raz szczerze mi współczujących, a innym razem śmiejących się z mojej naiwności. Ich przy nas przecież nie było. Nie było ich, gdy przemierzaliśmy kilometry, podczas zwykłego, wieczornego spaceru; nie było ich przy kilkugodzinnych lub wręcz niekończących się rozmowach o życiu, przyszłości i absurdzie panującym na świecie; nie było gdy staliśmy przytuleni na przystanku, oczekując na autobus; nie było ich podczas pocałunków; nie słyszeli nigdy naszego śmiechu, mimo że odbijał się echem, gdziekolwiek byśmy się nie znaleźli. Nie było ich też jak przedstawiałeś mnie swoim kolegom ani gdy pisałeś tysięcznego smsa, upewniając się że żyję i że już coś dziś jadłam. Nigdy ich nie było, więc jak ktoś mnie zapyta czy było warto to odpowiem krótko. Kurwa, nawet bardzo.

Pamiętam ten dzień. Impreza  klub... teksty

just_true dodano: 23 stycznia 2014

Pamiętam ten dzień. Impreza, klub pełen ludzi. Wiedziałam, że miałeś przyjść. Wiedziałam, też że w sumie po to, by spotkać mnie. Ale ja nie chciałam Cię widzieć. Już od początku rzuciłam się w wir kolejnych kolejek, w duszy ciesząc się, że właśnie nie widzisz teraz jak bardzo odbiegam od ideału. Gdy przyszedłeś, byłam już mocno wstawiona. Już nic mnie nie obchodziło, czy mnie ochrzanisz, przejdziesz dalej obojętnie, czy przestaniesz się odzywać. Ale Ty wziąłeś mnie za rękę i tak po prostu byłam już wtedy Twoja.

Najgorsze w złamanym sercu jest to... teksty

just_true dodano: 23 stycznia 2014

Najgorsze w złamanym sercu jest to, że nie jesteś w stanie pamiętać co było przedtem.

Łzy kapią cicho  niewidoczne... teksty

just_true dodano: 23 stycznia 2014

Łzy kapią cicho, niewidoczne, szybko rozpływają się gdzieś w uśmiechu. Muszę się uśmiechać. Nic się przecież nie stało. Ja rozumiem, musiałeś tak. Wszystko rozumiem. Przecież Ty zawsze wcześniej rozumiałeś.

Pamiętasz jeszcze? Powinieneś  nie... teksty

just_true dodano: 23 stycznia 2014

Pamiętasz jeszcze? Powinieneś, nie minęło wiele czasu. Codziennie mi coś obiecywałeś. Że gdy zrobi się ciepło, weźmiesz koc i zaprowadzisz mnie na dach, bym mogła podziwiać mój ulubiony widok z jeszcze lepszej perspektywy. Że to z Tobą pierwszy raz siądę za kierownicą. Że przyjedziesz do mnie. Tak po prostu. I że obejrzysz ze mną najgłupszy film świata. Że kiedyś będziesz miał więcej czasu. I co, teraz po tym wszystkim masz?

Proszę wróć. Pieprzyć honor. Jest... teksty

just_true dodano: 23 stycznia 2014

Proszę wróć. Pieprzyć honor. Jest niczym przy sentymentach. Wiem, że jestem słaba i że tak naprawdę z całych sił staram się pokazać teraz jak bardzo mnie to nie ruszyło. Ale rusza. Ciągle,z dnia na dzień, absurdalnie tęsknie coraz bardziej. Nadzieja? Sama się nią karmię, żeby chyba nie umrzeć z głodu. I mimo, że wiem że to już dawno skończone, proszę wróć.

I minęły dwa dni a ja już tak... teksty

just_true dodano: 19 września 2013

I minęły dwa dni a ja już tak bardzo nie mam co robić wieczorami bez tych Twoich opowieści o trzaskaniu rozszerzonej matmy, bez pytań co ja znowu tyle siedzę na Fb i chyba tak po prostu bez Ciebie czy coś.

I ogólnie nie wiem czemu ale czuję... teksty

just_true dodano: 9 września 2013

I ogólnie nie wiem czemu ale czuję się taka szczęśliwa, gdy widzę jak stoisz z kolegami kilka metrów dalej, niby rozmawiając, a ukradkiem patrząc się co chwile w moją stronę.

I nie wiem  naprawdę nie umiem w to... teksty

just_true dodano: 20 sierpnia 2013

I nie wiem, naprawdę nie umiem w to uwierzyć... nie sądziłam że jeszcze kiedyś będę się w ten sposób szczerzyc do monitora, nie sądziłam że ktoś jeszcze kiedykolwiek będzie wywoływał u mnie takie pozytywne emocje... ale tak chyba się stało. Chyba wpadam, zanurzam się w to coraz głębiej..

No spoko możemy się napić... teksty

just_true dodano: 16 sierpnia 2013

No spoko możemy się napić kieliszek, ewentualnie kilkanaście, z każdym, jasne przecież nie ma sprawy. Dziewczyna Cię rzuciła? Chłopak Cię zostawił? Wiesz, przykro mi ale dość się już nasłuchałam tych wszystkich historii więc może zostawmy to i pijmy dalej? Wiesz nie chodzi o to, że mam to gdzieś jestem egoistką czy cokolwiek ja po prostu nie chcę po raz kolejny słyszeć jak bardzo ludzie są beznadziejni i jak wszystko jebią.

Co mam Ci niby napisać? Ochrzanić... teksty

just_true dodano: 11 sierpnia 2013

Co mam Ci niby napisać? Ochrzanić Cię?Zrobić awanturę? Oskarżyć o totalną hipokryzję? Będziesz miał to w dupie bo przecież tylko to się liczy - poderwać,zaliczyć. Jaką mam gwarancje że mnie traktujesz inaczej? Jak bardzo kłamiesz gdy mówisz że jestem inna? To ma swój sens i logikę bo im nie opowiadasz o swoich podbojach jak mnie, przy mnie jesteś naturalny, jesteś sobą ale w sumie co z tego.. Wciąż robisz to samo. Chcesz się zmienić,ale nie potrafisz. Chciałam Ci pomóc, a nie skorzystałeś z tego. W sumie to jebie mnie to ostro, ale powiedz mi na co to całe przedstawienie i szopka z odkrywaniem swojej duszy ?

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 38 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć