głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_true I chyba coś straciłam bezpowrotnie. I po tych dwóch tygodniach jestem w stanie powiedzieć jedno. Co wywołuje u mnie długotrwałe szczęście? Wolność od rzeczywist

just_true

just_true.moblo.pl
I chyba coś straciłam bezpowrotnie.
I chyba coś straciłam bezpowrotnie. teksty

just_true dodano: 11 sierpnia 2013

I chyba coś straciłam bezpowrotnie.

I po tych dwóch tygodniach jestem w... teksty

just_true dodano: 11 sierpnia 2013

I po tych dwóch tygodniach jestem w stanie powiedzieć jedno. Co wywołuje u mnie długotrwałe szczęście? Wolność od rzeczywistości i ciążących myśli, związany z nią brak konsekwencji wszelkich czynów.

Dwa tygodnie.Temperatura wysoko... teksty

just_true dodano: 11 sierpnia 2013

Dwa tygodnie.Temperatura wysoko dodatnia. Dziesiątki pozytywnych ludzi. Paru wyjątkowych. Kilku mniej, ale to nieważne. Niezliczone melanże. Znikome godziny snu. Milion minut śmiechu. Kilka pocałunków. Zero konsekwencji.Trochę ważnych słów. Garść wolności. Bułgaria. Mój mały prywatny raj.

Fajne uczucie tak myśleć sobie o... teksty

just_true dodano: 30 lipca 2013

Fajne uczucie tak myśleć sobie o trzech chłopakach naraz, tak o każdym trochę inaczej.

Przyjeżdżam i słyszę  że... teksty

just_true dodano: 30 lipca 2013

Przyjeżdżam i słyszę, że tęskniłeś, że zdałeś sobie sprawę że to coś znaczy. Potem dowiaduję się że chętnie byś mnie przytulił i wielka szkoda że dzielą nas kilometry. Co ja kurwa znów wyprawiam? Znów bawię się w coś co nie ma przyszłości.

Nie mam uczuć. Mam wyjebane na... teksty

just_true dodano: 30 lipca 2013

Nie mam uczuć. Mam wyjebane na konsekwencje. Ale jakoś na samo wspomnienie tamtej ławki się uśmiecham do monitora. Nie byłam wyjątkowa, w sumie zaśmiałabym się w twarz słysząc te słowa. Ale to było jakieś takie inne. Taka fajna zabawa.

Czasem zmiany nie są takie złe.... teksty

just_true dodano: 30 lipca 2013

Czasem zmiany nie są takie złe. Czasami trzeba coś poświęcić by wreszcie ruszyć naprzód.

Zmieniłam się. Nie pomyślałam... teksty

just_true dodano: 30 lipca 2013

Zmieniłam się. Nie pomyślałam, że to co zrobiłam może kogoś zaboleć. Przestałam przejmować się ludźmi. Można powiedzieć, że zjebałam ale czy ja też nie zasługuję na odrobinę szczęścia? To mi pomogło tak? To wcale nie było egoistyczne, jasne? To zawsze ja musiałam z czegoś rezygnować. Przepraszam, że zraniłam akurat Ciebie, bo może nawet nie zdawałam sobie sprawy, ale nie żałuję tego bo dzięki temu wreszcie poczułam się wolna.

'Zachowujesz się jakbyś wcale nie... teksty

just_true dodano: 30 lipca 2013

'Zachowujesz się jakbyś wcale nie miała uczuć'. Naprawdę? Powiedzcie mi o tym więcej. Dalej śmiało opowiedzcie mi jak to mnie nic nie obchodzi i jaką suką się stałam. A ja przyznam Wam racje. Przez ostatni rok czułam tak wiele, że najzwyczajniej w świecie skończył mi się limit na emocje i sentymenty. A wy bardzo dobrze będziecie wiedzieć że to wszystko wasza wina.

Tak bardzo tęsknie za tobą z... teksty

just_true dodano: 17 lipca 2013

Tak bardzo tęsknie za tobą z tamtych dni.

Wiem żyjecie jak każdy  byle do... teksty

just_true dodano: 17 lipca 2013

Wiem żyjecie jak każdy, byle do przodu i pewnie nawet za często o tym nie myślicie, może nawet wcale ale stawiam wszystkim kolejkę wódki jeśli pewne piosenki, widoki i wspomnienia nie wywołują u was tej samej tęsknoty co u mnie. No dalej, kto pierwszy?

I gdybyś dostał tą jedną jedyną... teksty

just_true dodano: 17 lipca 2013

I gdybyś dostał tą jedną jedyną szansę, by wrócić do tego co było, i nawet gdybyś musiał poświecić to całe swoje poukładane na nowo życie, ale jeśli byłaby najmniejsza nadzieja na to, że będzie jak dawniej, to zaryzykowałbyś ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV