głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_true Koniec. Musiało się skończyć kiedyś. Znów znalazłeś kogoś lepszego niż ja a Twoje słowa straciły na znaczeniu. Ale jesteś szczęśliwy. Nie mam prawa Ci tego odbi

just_true

just_true.moblo.pl
Koniec. Musiało się skończyć kiedyś. Znów znalazłeś kogoś lepszego niż ja a Twoje słowa straciły na znaczeniu. Ale jesteś szczęśliwy. Nie mam prawa Ci tego odbierać.
Koniec. Musiało się skończyć... teksty

just_true dodano: 7 maja 2013

Koniec. Musiało się skończyć, kiedyś. Znów znalazłeś kogoś lepszego niż ja, a Twoje słowa straciły na znaczeniu. Ale jesteś szczęśliwy. Nie mam prawa Ci tego odbierać. Nie martw się ,nie okaże się po raz setny tą cholerną egoistką,

Histeryczny płacz  chęć... teksty

just_true dodano: 30 kwietnia 2013

Histeryczny płacz, chęć zniknięcia i jedna rzecz która mnie uspokaja. To gdy mnie przytulasz. Wtedy momentalnie cichnę. Nawet jeśli to wszystko znowu dzieje się przez Ciebie.

I nic się nie zmienia słyszysz?... teksty

just_true dodano: 30 kwietnia 2013

I nic się nie zmienia słyszysz? Wkurzasz mnie. Ranisz. Sprawiasz że płaczę. Że mam dość. Chcę odejść. Uciekam. Nie odzywam się. Ale wracam. Zawsze. Bo Cie kocham wiesz? Przecież wiesz...Zawsze wiedziałeś. Ale nigdy nie potrafiłeś nic z tym zrobić.

 Tak bardzo chciałbym nauczyć się... teksty

just_true dodano: 30 kwietnia 2013

"Tak bardzo chciałbym nauczyć się kochać ją inaczej. To jest to czego chce najbardziej na świecie"

Za dużo zmieniłeś w moim życiu... teksty

just_true dodano: 30 kwietnia 2013

Za dużo zmieniłeś w moim życiu byś mógł teraz tak po prostu zniknąć. Nie pozwolę Ci na to. Możemy wylewać codziennie miliony łez w poduszkę ale nie odejdziesz ode mnie.

Moje uczucie gdy przeczytałam że... teksty

just_true dodano: 26 luty 2013

Moje uczucie gdy przeczytałam że jesteś w stanie zrobić dla mnie wszystko, i że nadaje ci jakiś tam sens - uwierz bezcenne

I wiem  że choć jutro znowu może... teksty

just_true dodano: 26 luty 2013

I wiem, że choć jutro znowu może będę płakać dziś oczy wilgotne mam ze szczęścia i proszę nie odbierajcie mi tego.

Kocham ten stan gdy zacieszam do... teksty

just_true dodano: 26 luty 2013

Kocham ten stan gdy zacieszam do monitora, kocham te podskoki radości po pokoju, kocham dzisiejszy wieczór i kocham ten stan niezaprzeczalnego szczęścia którego nie zaznałam już od bardzo dawna. Proszę nie budźcie mnie z tego snu.

Zmiana co jeden dzień  nawet się... teksty

just_true dodano: 26 luty 2013

Zmiana co jeden dzień, nawet się przyzwyczaić człowiek nie może.

Najdziwniejsze uczucie świata. Ktoś... teksty

just_true dodano: 24 luty 2013

Najdziwniejsze uczucie świata. Ktoś przybywa na parę miesięcy, zmienia Twoje życie o 180 stopni i po jakimś czasie odchodzi zostawiając je w takim stanie jakim było. Ale z tuzinem nieprzespanych nocy, kilogramami łez, milionami uśmiechów i wspomnień i całym tym bagażem doświadczeń. Niczym dość krótki epizod z filmu. Jest człowiek i go nie ma. Po prostu.

Zapomnijmy że się znamy. Usuńmy... teksty

just_true dodano: 24 luty 2013

Zapomnijmy że się znamy. Usuńmy wszystkie wspólne zdjęcia, stare smsy, numery telefonów, wszelkie kontakty do siebie. Wymarzmy swój obraz z pamięci, wszystkie wspomnienia, chwile dobre i złe. Nie będzie nas. Nigdy nas nie było. Miniemy się gdzieś na szkolnym korytarzu, nawet bez zwykłego cześć, normalnie jak zwykli nieznajomi. Zniszczymy w sobie wspomnienia z ostatniego roku, jak gumką wymarzemy nasze rysy twarzy, oczy, włosy. Zapomnimy o swoich uśmiechach, obcy stanie się nam dźwięk naszego głosu i zapach koszulki. Znikniemy ze swojego życia na zawsze. Nie będzie nas i będziemy się traktować jakby nigdy nie było.

I zaskakujące  ale wciąż Cię... teksty

just_true dodano: 24 luty 2013

I zaskakujące, ale wciąż Cię kocham. Wciąż tęsknie za Tobą po jednym dniu i pragnę czuć że jesteś obecny w moim życiu jakieś 24 na dobę. Przez ten cały czas jednakowo dążyłam do tego by być dla Ciebie najważniejsza. I nie ważne że nie udało nam się być razem byłam Twoją najlepszą przyjaciółką i tak bardzo Ci na mnie zależało. Czułam to. Teraz gdy pojawiła się w Twoim życiu inna nic nie będzie takie samo. Straciłam to bezpieczeństwo że będziesz. Już nie będę na pierwszym albo chociaż jednym z pierwszych miejsc. Odejdę w zapomnienie. Dlatego nie przestanę Cię kochać. Ale musimy zapomnieć. Tak będzie lepiej dla wszystkich.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV