głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nexi15 Nieważne że czasami będziesz miała ochotę wszystko rzucić i poddać się. Nieważne że wielokrotnie stwierdzisz iż to nie ma sensu. Nieważne że poczujesz nagle iż

nexi15

nexi15.moblo.pl
Nieważne że czasami będziesz miała ochotę wszystko rzucić i poddać się. Nieważne że wielokrotnie stwierdzisz iż to nie ma sensu. Nieważne że poczujesz nagle iż ws
Nieważne  że czasami będziesz... teksty

nexi15 dodano: 30 marca 2015

Nieważne, że czasami będziesz miała ochotę wszystko rzucić i poddać się. Nieważne, że wielokrotnie stwierdzisz, iż to nie ma sensu. Nieważne, że poczujesz nagle, iż wszyscy wokół spiskują za Twoimi plecami, odbierając Ci szczęście. Nieważne, że momentami będziesz zmęczona. Nieważne nawet, że będziesz sama, że będzie szaro, zimno i jakoś nie tak. Jesteś warta wszystkiego. Wygrasz.

Któregoś dnia spotkasz kogoś... teksty

nexi15 dodano: 30 marca 2015

Któregoś dnia spotkasz kogoś wyjątkowego, kogoś, kto rzuci Cię na kolana jednym uśmiechem. Kogoś, kto zniewoli Twoją duszę jednym spojrzeniem pięknych oczu. Nagle kula ziemska przechyli się na swojej osi i wskaże właśnie na nią. I będziesz wiedział że spotkałeś swoje przeznaczenie.

W jego oczach ona zawsze mogła... teksty

nexi15 dodano: 30 marca 2015

W jego oczach ona zawsze mogła znaleźć zrozumienie, jego serce było miejscem, w którym mogła czuć się pewnie, jego dłonie były ciepłe, uczucia najszczersze, związek pełen troski, otoczony bezpieczeństwem.

Był obietnicą na lepsze jutro... teksty

nexi15 dodano: 21 marca 2015

Był obietnicą na lepsze jutro, zaspokojeniem każdej potrzeby, definicją czułości i miłości, motywacją do zasypiania i budzenia się, fundamentem mojego życia i podporą szarej codzienności, radą na każdy problem i zapomnieniem o wszystkim co złe, wzbudzeniem uśmiechu i powstrzymaniem łez, nowym oknem na świat, bez zmartwień i trudów, ciepłym kocem w zimne wieczory i chłodem w upalne dni, odbiciem od dna i powodem do sukcesów, idealny na smutek i radość, cierpienie i przyjemność, lekarstwem na serce, bicia serca sensem.

Wierzę w miłość. Tą prawdziwą... teksty

nexi15 dodano: 21 marca 2015

Wierzę w miłość. Tą prawdziwą bez chęci posiadania, bezinteresowną. Tą, która uszczęśliwia i daje sens istnienia. Wierzę, że można żyć dla kogoś, budzić się i czekać na jeden uśmiech, jedno spojrzenie. A co najważniejsze - wierzę, że jestem w stanie Ci taką miłość ofiarować.

 Ona jest jak morze. I kiedy bywałem... teksty

nexi15 dodano: 21 marca 2015

"Ona jest jak morze. I kiedy bywałem czasem w kłopotach, kiedy piłem za dużo albo kiedy robiłem komuś krzywdę, to szedłem potem do niej i byłem z nią i znów czułem się jak ktoś, kto wyszedł z czystej wody."

Żadne z nas nie wymaże z pamięci... teksty

nexi15 dodano: 3 marca 2015

Żadne z nas nie wymaże z pamięci tego co było, to wszystko nigdy tak po prostu się nie skończy, bo dla siebie już zawsze w jakiś sposób będziemy wspomnieniem, może nie jednym z najlepszych ale na pewno ważniejszym od pozostałych.

I w pewnym momencie pada kilka... teksty

nexi15 dodano: 3 marca 2015

I w pewnym momencie pada kilka niepotrzebnych słów. Nie wiesz co powiedzieć, nagle nie wiesz dokąd iść, nie wiesz nawet co pomyśleć.

Nigdy nie miałam i nie będę mieć... teksty

nexi15 dodano: 3 marca 2015

Nigdy nie miałam i nie będę mieć łatwego charakteru. Zawsze będę wybuchowa i ciężka w obyciu. Zawsze będę się wściekać i trzaskać drzwiami. Przeklinać i upijać się do nieprzytomności. Nigdy nie będę trzepotać rzęskami, bo znam swoją wartość i poprzeczkę postawiłam znacznie wyżej niż na linii biustu.

Czasami nie potrzebne są słowa.... teksty

nexi15 dodano: 3 marca 2015

Czasami nie potrzebne są słowa. Wystarczy sposób w jaki mnie przytulasz i całujesz, a ja już wiem, że po mnie nie ma dla Ciebie nikogo.

Wzięłabym łyka i o nic nie... teksty

nexi15 dodano: 3 marca 2015

Wzięłabym łyka i o nic nie pytała. Pocałowałabym Cię w usta, by poczuć smak życia.

  Już zawsze będzie lato z zapachem... teksty

nexi15 dodano: 3 marca 2015

" Już zawsze będzie lato z zapachem wiosny rano, pocałunki na siemano, pocałunki na dobranoc. "

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 428 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV