głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
hotczoklet wpiepszyłam Ci się w Twoje poukładane życie nie pytając o pozwolenie wlazłam z brudnymi butami. z błedami własnej przeszłości która zostawiła swoje ślady. bez s

hotczoklet

hotczoklet.moblo.pl
wpiepszyłam Ci się w Twoje poukładane życie nie pytając o pozwolenie wlazłam z brudnymi butami. z błedami własnej przeszłości która zostawiła swoje ślady. bez skrupułó
wpiepszyłam Ci się w Twoje... teksty

hotczoklet dodano: 15 maja 2015

wpiepszyłam Ci się w Twoje poukładane życie, nie pytając o pozwolenie, wlazłam z brudnymi butami. z błedami własnej przeszłości, która zostawiła swoje ślady. bez skrupułów. bez zastanowienia. bez obietnic, że będzie pięknie i łatwo. bez zapewnień, że będę się starać, że się zmienię. ale z nadzieją. nadzieją na to, że przyjmiesz mnie z otwartymi ramiona, że ukoisz moje skołatane nerwy, że naprawisz moje po nadszarpywane serce, że ogrzejesz moje ciało swoim dotykiem, że dasz mi poczuć pocałunek, delikatny, pełen czułości, a nie ten pełen pożądania. z nadzieją na to, że będę mogła słuchać jak do mnie mówisz, jak starannie dopierasz słowa, że będziesz o mnie dbał, starał się, że będziesz pielęgnował to co jest między nami. z nadzieją, że mnie pokochasz, że sprawisz, że w siebie uwierze, że stanę się sensem Twojego życia. i nie zawiodłam się. znalazłam swoje miejsce na ziemi. miejsce, w którym jestem szczęśliwa. czuje się kochana. najbardziej. najmocniej. przez Ciebie.

nie potrafię bez ciebie żyć... teksty

hotczoklet dodano: 27 kwietnia 2015

nie potrafię bez ciebie żyć, łamało mi się serce i niewiele brakowało, żebym uwierzyła, ale nie raz już to słyszałam. za każdym razem wierzyłam, że mówi prawde, ten jeden raz musiałam postawić na swoim. ten jeden raz musiałam być samolubna. przestałam się zastanawiać nad tym co było. oczywiście, że czasami dosięgają mnie wspomnienia. ale tłumacze sobie, że były też dobre chwile, że nie powinnam niczego żałować, bo to były moje wybory, że nie powinnam dumać nad tym co by było, gdybym postąpiła inaczej. teraz jestem dumna z tego, że dałam rade. teraz nawet gdybym mogła cofnąć czas to nic bym nie zmieniła. nikt, nic, nigdy nie nauczyłabym się tyle, co dzięki tamtym czasom. zmieniając wszystko, odkryłam siebie. przy okazji, kiedy zrozumiałam, że potrzebuje kogoś, kto pomoże mi przez to przejść, złapie mnie, gdy będę upadała, kogoś dobrego, miłego i uprzejmego, kogoś tak innego, jak może życie teraz, zrozumiałam, że przez cały czas miałam tą osobę przed sobą. teraz żyje pełnią życia.

żyłam  myśląc  że w życiu mam... teksty

hotczoklet dodano: 27 kwietnia 2015

żyłam, myśląc, że w życiu mam wszystko poukładane, że nic już mnie nie zaskoczy. żyłam rutyną, byłam tak przyzwyczajona do codziennych czynności, że byłam w stanie określić co będę robiła za tydzień o danej godzinie. nie uważałam tego za coś złego, uważałam, że taka jest kolej rzeczy, że to normalne. stop. wystarczył moment. impuls. krzyk. pare łez. ciche westchnięcie. zrozumiałam. doszło do mnie jak bardzo nie lubie tej monotonii. że czasami chciałabym robić to na co ja mam ochote. że zaniedbałam własne życie dla kogoś kto mało, że tego nie doceniał, to nawet tego nie zauważał. pękłam. przewróciłam swoje życie do góry nogami. rzuciłam wszystko. wszystko zmieniłam. czułam się wolna, szczęśliwa, a co najważniejsze w końcu czułam się sobą. a nie czyimś cieniem. miałam chwile zwątpienia, przyznaje się, ale przetrwałam. uciekałam wtedy od świata byleby tylko nie cofnąć tego co zaczęłam. słysząc prosze, przepraszam, poprawie się, daj mi szanse, kocham cie, jesteś moim światem, nie potrafię.

choćby wyzywali cię od najgorszych... teksty

hotczoklet dodano: 2 grudnia 2014

choćby wyzywali cię od najgorszych i się od ciebie odwrócili, unieś głowę dumnie i pamiętaj, że walczysz o swoje szczęście.

mówią  że nie da się przestać... teksty

hotczoklet dodano: 2 grudnia 2014

mówią, że nie da się przestać kogoś kochać z dnia na dzień. może i nie. ta informacje próbuje się dostać do naszej głowy malutkimi kroczkami, z początku ją odrzucamy, później zaczynamy się nad tym zastanawiać, aż w pewnym momencie uderza to w nas z taką siła, że nie możemy temu już zaprzeczać. i choćby kosztowało nas to wiele, lepiej jest się wypłakać, niż żyć z kimś z przyzwyczajenia.

czasami w życiu nastaje taki moment... teksty

hotczoklet dodano: 2 grudnia 2014

czasami w życiu nastaje taki moment, kiedy siedząc bezczynnie, stwierdzasz, że życie ucieka ci przez palce, że tyle czasu żyjesz rutyną, że nie zauważasz już nic niezwykłego. dochodzisz do wniosku, że mimo usilnych starań, mimo kolejnych prób, szans, jesteś nieszczęśliwy. niektórym wystarczy mała zmiana, ale czasami trzeba przewrócić swoje życie do góry nogami. będzie bolało, będziesz płakał, tęsknił, ale kiedy już zrobisz pierwszy krok nie można się cofnąć. pomyśl sobie, że tak na prawdę nie ma do czego wracać. i choćbyś żałował przez pierwszą chwilę, w następnej dojdzie do ciebie jak bardzo ta zmiana ci pomogła. znów będziesz szczęśliwy.

czas nadziei na to  że gdy już... teksty

hotczoklet dodano: 8 października 2014

czas nadziei na to, że gdy już wrócisz, nasza miłość, choć nadszarpnięta, rozdzielona przez tak długi okres, będzie tak samo głęboka, tak samo żywa i niesamowita, jaka była, gdy żegnałam cię niemym 'będę tęsknić' przez łzy..

uwielbiam jesień. pora roku... teksty

hotczoklet dodano: 8 października 2014

uwielbiam jesień. pora roku znienawidzona przez wielu, dla mnie jest magicznym okresem. jest dla mnie czasem rozmyśleń, wewnętrznych rozterek, czasem wspominania tego co już było i czasem marzenia o tym co może się stać. okres w którym pod stopami szeleszczą różnobarwne, jakby specjalnie pomalowane, liście, gdy idę samotnie aleją w opustoszałym parku, opatulona grubym, rozciągniętym swetrem i długim szalem, zawiniętym kilkakrotnie wokół mojej szyi. rozkoszuję się ciszą, błogim spokojem. czasem wiatr zawieje w taki sposób, opatulając moje ciało, że przymykam oczy i staje w pół kroku. rozkoszuję się świeżym powietrzem, wypełniającym całą mnie.. ale ta jesień jest inna. ta jesień jest czasem oczekiwania, czasem odliczania, minut, godzin i dni, czasem tęsknoty i czasem popłakiwania w poduszkę. okres w którym moje serce pragnie wyrwać się z piersi, cicho skomląc, że jest samotne. jest to czas nadziei..

czy wiem  że mnie kocha? oczywiście... teksty

hotczoklet dodano: 4 czerwca 2014

czy wiem, że mnie kocha? oczywiście, że wiem. czemu jestem tego taka pewna? no więc wyobraź sobie mężczyznę swoich marzeń, kochającego, troskliwego, rozrywkowego, przystojnego, tęskniącego, odważnego, odrobinę łobuzerskiego czy zadziornego. jakiego tylko chcesz. teraz postaw go w tłumie pięknych kobiet, najpiękniejszych i najseksowniejszych jakie umiesz sobie wyobrazić. pytasz po co? więc teraz pośród nich, gdzieś niedaleko postaw siebie. siebie w piżamie, w wielkim swetrze, w skarpetkach naciągniętych pod kolana, w kapciach, bez makijażu, w okularach na połowie nosa, z roztrzepanym kokiem, z książką czy herbatą w ręku. masz już? teraz rozejrzyj się w koło, obróć się kilka razy, poszukaj go wzrokiem. znalazłaś? przyjrzyj się dokładnie. gdzie patrzy? gdzie idzie? podąża w twoją stronę, zjada cię wzrokiem, bo dla niego jesteś tą jedyną i przyćmiewasz mu resztę świata. właśnie dlatego jestem tak cholernie pewna, że mnie kocha.

... żeby się upewnić  czy to nie... teksty

hotczoklet dodano: 25 marca 2014

... żeby się upewnić, czy to nie jakieś majaki. będę czekać, cierpliwie, na uboczu, schowana. i kiedy zatęsknisz, kiedy zrozumiesz, że mnie kochasz, że jednak nie jest tak świetnie beze mnie, że ta cała wolność i swoboda nie są takie, jakie sobie wyobrażałeś, ja otworze do ciebie ramiona i przyjmę cię do swojego serca z powrotem, bo miłość wybaczy wszystko, nie ważne jak wielką głupotę byś popełnił, zawsze będę czekała, aż wrócisz, wtulisz swoją główkę w moje ramie i powiesz to swoje słodkie przepraszam, czy choćby głupie tęskniłem. bo cię kocham nieopisanie wielką miłością, na zawsze.

może kiedyś  któregoś dnia ci... teksty

hotczoklet dodano: 25 marca 2014

może kiedyś, któregoś dnia ci mnie zabraknie.. poczujesz dziwny chłód w sercu, przejeżdżając opuszkiem po ustach nie poczujesz już tej delikatnej iskierki, zamykając oczy nie będziesz widział mnie, nie ważne czy uśmiechniętej, smutnej, zdenerwowanej, po prostu mnie, okrywając się kołdrą, nie przejdzie ci nawet przez myśl, że kiedyś ja byłam twoją kołdrą. może kiedyś, siedząc z kumplami na piwie, biorąc telefon do ręki, zdasz sobie sprawe, że już nie masz ograniczeń i tak na prawde nie musisz już sprawdzać czy dostałeś smsa czy choćby która jest godzina. może przez chwile czy dwie będziesz się czuł wolny, wyzwolony. będziesz myślał, że możesz wszystko. ja wciąż będę czekać, wiesz ? będę przy tobie choćby przelotnie jak podmuch wiatru, leciutko musne twój polik, niby całkiem przypadkiem, poczuć twoją skórę, byś przypomniał sobie mój dotyk, od czasu do czasu szepne słówko, cicho, niczym szmer liści, przypomne, że nadal kocham, może nawet przystaniesz, żeby się przysłuchać...

wyobraź sobie świat z przygaszonym... teksty

hotczoklet dodano: 12 stycznia 2014

wyobraź sobie świat z przygaszonym słońcem, z szarymi kwiatami, z poblakłymi liśćmi, z pożółkłymi trawnikami, ze stopniałym śniegiem, z nudnymi krajobrazami, ze spokojnym morzem. wyobraź sobie życie - dom, szkoła, dom, pies, dom, sen. nudne, prawda? trochę smutne i przytłaczające. a teraz dodaj do niego ogrom miłości, wiele czułości, dużo ciepłych słów, trochę szaleństwa, odrobinę pikanterii, okruszki kłótni, a to wszystko w jednym niewielkim ciałku. tak wiele zaklęte w ramionach, które zawsze przytulą, w ustach, które zawsze pocałują, w głosie, który zawsze doradzi, w dłoniach, które zawsze ogrzeją, w sercu, które zawsze bije. dla mnie. tak wiele, a jednak niewiele jest mi potrzebne, by słońce odzyskało blask, by cały świat odzyskał swoje kolory, by miejsca odzyskały swoją magię. tak niewiele, by moje życie nabrało kolorów. tak niewiele, by moje serce zaczęło bić. szybciej. mocniej. głośniej. tak niewiele, a jednak tak dużo. ty = wszystko.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 9 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV