głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [72] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [72]

no chodź tchórzu powiedz co zrobiłam źle.

ansomia dodano: 13 marca 2022

no chodź tchórzu, powiedz co zrobiłam źle.

nie dam ci kolejnej szansy. zmarnujesz ją tak jak zmarnowałeś wiele innych. musisz dorosnąć i zrozumieć co jest tak naprawdę dla ciebie ważne.

ansomia dodano: 13 marca 2022

nie dam ci kolejnej szansy. zmarnujesz ją, tak jak zmarnowałeś wiele innych. musisz dorosnąć i zrozumieć co jest tak naprawdę dla ciebie ważne.

nic nie sprawia człowiekowi większego bólu niż pękające serce.

ansomia dodano: 13 marca 2022

nic nie sprawia człowiekowi większego bólu niż pękające serce.

Chciałbym pamiętać ten sen po którym dziś tak bardzo za kimś tęskniłem po którym wszystko co mam wydawało mi się tak żałosne.

darko dodano: 13 marca 2022

Chciałbym pamiętać ten sen, po którym dziś tak bardzo za kimś tęskniłem, po którym wszystko co mam wydawało mi się tak żałosne.

Tęsknię póki nie zamknę oczu.

memoirs dodano: 13 marca 2022

Tęsknię póki nie zamknę oczu.

Czyż nie jesteś tym który próbował mnie zranić pożegnaniem? Sądziłeś że się rozpadnę? Sądziłeś że położę się i umrę? O nie nie ja ja przetrwam.

beautifulsmile dodano: 13 marca 2022

Czyż nie jesteś tym, który próbował mnie zranić pożegnaniem? Sądziłeś, że się rozpadnę? Sądziłeś, że położę się i umrę? O nie, nie ja, ja przetrwam.

Nie chcę nic zmieniać chciałbym mieć drugie życie dla Ciebie. Czy to nie sidła Diabła kiedy myślę w końcu że mam wszystko i żadnych powodów by tęsknić zjawiasz się i każdy twój ruch gest uśmiech słowo oddech jest tak idealny dla mnie że tęsknie za każdą sekundą z Tobą jednocześnie zachwycając się każdą następną? Ty jesteś diabłem wykradasz mi spokój burzysz poukładane życie zabijasz szczęście ale jakże pięknym diabłem jesteś mogę Cię obserwować rozmawiać rozbawiać zapominając gdzie powinienem być. Precz Szatanie lecz dopiero za chwilę jeszcze sekunda minuta tylko dłoń objęcia tylko...

darko dodano: 12 marca 2022

Nie chcę nic zmieniać, chciałbym mieć drugie życie dla Ciebie. Czy to nie sidła Diabła, kiedy myślę w końcu, że mam wszystko i żadnych powodów by tęsknić, zjawiasz się i każdy twój ruch, gest, uśmiech, słowo, oddech jest tak idealny dla mnie, że tęsknie za każdą sekundą z Tobą jednocześnie zachwycając się każdą następną? Ty jesteś diabłem, wykradasz mi spokój, burzysz poukładane życie, zabijasz szczęście ale jakże pięknym diabłem jesteś, mogę Cię obserwować, rozmawiać, rozbawiać zapominając gdzie powinienem być. Precz Szatanie, lecz dopiero za chwilę, jeszcze sekunda, minuta, tylko dłoń, objęcia, tylko...

znowu wraca kolejny koniec świata. czy kiedyś się skończy wieczne umieranie?

rapwciaga dodano: 12 marca 2022

znowu wraca kolejny koniec świata. czy kiedyś się skończy wieczne umieranie?

Najgorsze w słabych ludziach jest to że muszą upokarzać innych by poczuć się silniejszym  beautifulsmile

sweetdefeat dodano: 11 marca 2022

Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszym / @beautifulsmile

To takie prawdziwe... kradnę ☝🏻 teksty sweetdefeat dodał komentarz: To takie prawdziwe... kradnę ☝🏻 do wpisu 11 marca 2022
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV