głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [70] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [70]

Czy szczęście to parę chwil za którymi tęsknię czy zapomnienie że istniały?

darko dodano: 4 listopada 2023

Czy szczęście to parę chwil za którymi tęsknię czy zapomnienie, że istniały?

patrząc na puste ulice mokre od zimnego deszczu zdaję sobie sprawę że postanowiłeś wykreślić mnie ze swoich myśli. kto by pomyślał że tak bardzo mnie to zaboli?

ansomia dodano: 3 listopada 2023

patrząc na puste ulice, mokre od zimnego deszczu, zdaję sobie sprawę, że postanowiłeś wykreślić mnie ze swoich myśli. kto by pomyślał, że tak bardzo mnie to zaboli?

powiedziałam mu że go kocham a on uśmiechnął się i poszedł dalej.

ansomia dodano: 3 listopada 2023

powiedziałam mu, że go kocham, a on uśmiechnął się i poszedł dalej.

nienawidzę cię za wszystko. za to że dałeś mi tą cholerną nadzieję z której i tak nic nie wyszło. za nieprzespane noce i litry połykanych łez. nienawidzę cię za wiele rzeczy a przede wszystkim za to że mimo tego jak doskonale cię znam wciąż cię kocham czując się z tym żałośnie.

ansomia dodano: 3 listopada 2023

nienawidzę cię za wszystko. za to, że dałeś mi tą cholerną nadzieję z której i tak nic nie wyszło. za nieprzespane noce i litry połykanych łez. nienawidzę cię za wiele rzeczy a przede wszystkim za to, że mimo tego jak doskonale cię znam, wciąż cię kocham czując się z tym żałośnie.

na które piętro? na wypełnione szczęściem poproszę.

ansomia dodano: 3 listopada 2023

na które piętro? na wypełnione szczęściem, poproszę.

siedziała z papierosem w dłoni i napawała się tym wspaniałym uczuciem że już go nie potrzebuje do szczęścia.

ansomia dodano: 3 listopada 2023

siedziała z papierosem w dłoni i napawała się tym wspaniałym uczuciem, że już go nie potrzebuje do szczęścia.

Zatęskniłam dzisiaj za Tobą. Nie było Cię ze mną już od dawna. Zatęskniłam za spojrzeniami dotykiem rozmową. Zatęskniłam za miłością i wolnością za wszystkimi naszymi chwilami. Potem sobie przypomniałam że nastąpiło nigdy. Już nigdy nie będzie dane nam to przeżyć. Wiesz nadal patrzę w niebo i się do Ciebie uśmiecham czasami tylko zapominam. Chyba poznałam kogoś z kim mogłabym mieć to coś. Uśmiecham się tak prawdziwie. W jednej chwili zaczynam coś czuć i to nie jest pustka. Czasami nawet on zdziera warstwy które powstały wokół mojego serca a potem rani jak inny swoimi słowami.

kozaaak dodano: 3 listopada 2023

Zatęskniłam dzisiaj za Tobą. Nie było Cię ze mną już od dawna. Zatęskniłam za spojrzeniami, dotykiem, rozmową. Zatęskniłam za miłością i wolnością, za wszystkimi naszymi chwilami. Potem sobie przypomniałam, że nastąpiło nigdy. Już nigdy nie będzie dane nam to przeżyć. Wiesz, nadal patrzę w niebo i się do Ciebie uśmiecham, czasami tylko zapominam. Chyba poznałam kogoś, z kim mogłabym mieć to coś. Uśmiecham się, tak prawdziwie. W jednej chwili zaczynam coś czuć i to nie jest pustka. Czasami nawet on zdziera warstwy, które powstały wokół mojego serca, a potem rani jak inny swoimi słowami.

 Perspektywa rzeźnickim nożem przecina oczy. To boli.

kavu_zet dodano: 3 listopada 2023

"Perspektywa rzeźnickim nożem przecina oczy. To boli."

 Przykro mi że znów się mijam z tobą. ... Ta iskra chyba znikła. Magia prysła. Dzisiaj boję się zapytać co to znaczy gdy oddychasz i odpycha nas w nas to samo co nas przyciągało. I to było za mało

kavu_zet dodano: 3 listopada 2023

"Przykro mi, że znów się mijam z tobą. (...) Ta iskra chyba znikła. Magia prysła. Dzisiaj boję się zapytać, co to znaczy, gdy oddychasz i odpycha nas w nas to samo, co nas przyciągało. I to było za mało"

w takim razie miło że mogłam pomóc. zawsze służę pomocą skurwielu.

ansomia dodano: 2 listopada 2023

w takim razie miło, że mogłam pomóc. zawsze służę pomocą, skurwielu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć