głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [70] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [70]

 Chciałabym aby każdy miał w życiu taką osobę do której zawsze może wrócić. Nie mówię o planie b uchylonych drzwiach i toksycznych relacjach a o takiej jednej osobie która na dobre zadomowi się w naszym sercu. Takiej z którą być może nie było nam po drodze i priorytety mieliśmy inne ale wciąż mamy ją w głowie. I jak jest nam źle ponuro samotnie to możemy do niej wrócić w myślach. Do wspólnie spędzonych chwil intymnych rozmów śmiechów wspólnych przygód. Do tego uczucia że ktoś nas kiedyś lubił kochał chciał doceniał potrzebował. Że przez tych kilka chwil byliśmy dla kogoś ważni. Każdy z nas powinien mieć taką osobe której wspomnienie wywoła uśmiech na twarzy i radość w sercu.     ig: bestbookslist

jednorazowagra dodano: 16 września 2021

" Chciałabym, aby każdy miał w życiu taką osobę, do której zawsze może wrócić. Nie mówię o planie b, uchylonych drzwiach i toksycznych relacjach, a o takiej jednej osobie, która na dobre zadomowi się w naszym sercu. Takiej, z którą być może nie było nam po drodze i priorytety mieliśmy inne ale wciąż mamy ją w głowie. I jak jest nam źle, ponuro, samotnie, to możemy do niej wrócić w myślach. Do wspólnie spędzonych chwil, intymnych rozmów, śmiechów, wspólnych przygód. Do tego uczucia, że ktoś nas kiedyś lubił, kochał, chciał, doceniał, potrzebował. Że przez tych kilka chwil byliśmy dla kogoś ważni. Każdy z nas powinien mieć taką osobe, której wspomnienie wywoła uśmiech na twarzy i radość w sercu. " ~ ig: bestbookslist

 Your surname could be better. You could have mine instead and that would be soooo much better.

sweetdefeat dodano: 16 września 2021

" Your surname could be better. You could have mine instead and that would be soooo much better. "

lato? daj spokój przecież wiesz że to nie tylko obce kraje okulary przeciwsłoneczne zajebista opalenizna i fajne ciuchy. to czas w którym serce które prawie umarło zimą odżywa. wszystkie uczucia się włączają i nabierają kolorów tymbarki znów smakują jak miłość w płynie i chudniesz od samego śmiania się. żyjesz chwilą a wszystkie plany które przyjdą ci na myśl od razu realizujesz. zakochujesz się w kilku facetach naraz zwykle nie wiesz co robić bywasz u przyjaciółki częściej niż w domu i po prostu  żyje się kurwa łatwiej.

ansomia dodano: 15 września 2021

lato? daj spokój, przecież wiesz, że to nie tylko obce kraje, okulary przeciwsłoneczne, zajebista opalenizna i fajne ciuchy. to czas, w którym serce, które prawie umarło zimą odżywa. wszystkie uczucia się włączają i nabierają kolorów, tymbarki znów smakują jak miłość w płynie i chudniesz od samego śmiania się. żyjesz chwilą, a wszystkie plany, które przyjdą ci na myśl od razu realizujesz. zakochujesz się w kilku facetach naraz, zwykle nie wiesz co robić, bywasz u przyjaciółki częściej niż w domu i po prostu - żyje się kurwa łatwiej.

gwałtownie w środku nocy otwieram rozpaczliwie smutne i spuchnięte oczy spontanicznie podnosząc się wraz z przyśpieszającym się oddechem. siadam na łóżku opierając się o ścianę a swoje kolana tulę do siebie lekko się kołysząc niczym opuszczone dziecko. czuję chłód zaczyna brakować mi powietrza a po plecach przechodzą mi ciarki. z zagryzionych warg szepcze przekleństwa krzyczę z bólu próbując się uspokoić. papierosy wypadają mi z trzęsących się rąk. nagle wszystko ustaje. słyszę tylko mój oddech i deszcz uderzający w szyby. czuję łzę spływającą po moim policzku którą szybko wycieram wmawiając sobie że jestem silna. stoję wpatrzona w lustro mając nadzieję że to tylko lustrzane deformacje że to nie jestem prawdziwa ja. proszę zapewnij że każde kłucie w klatce piersiowej ma jakieś znaczenie że ten cholerny ból ma sens. powiedź że miliony szpilek wbijanych w mięsień mego serca nie są karą.

ansomia dodano: 15 września 2021

gwałtownie w środku nocy otwieram rozpaczliwie smutne i spuchnięte oczy, spontanicznie podnosząc się wraz z przyśpieszającym się oddechem. siadam na łóżku opierając się o ścianę, a swoje kolana tulę do siebie, lekko się kołysząc, niczym opuszczone dziecko. czuję chłód, zaczyna brakować mi powietrza, a po plecach przechodzą mi ciarki. z zagryzionych warg szepcze przekleństwa, krzyczę z bólu, próbując się uspokoić. papierosy wypadają mi z trzęsących się rąk. nagle wszystko ustaje. słyszę tylko mój oddech i deszcz uderzający w szyby. czuję łzę spływającą po moim policzku, którą szybko wycieram wmawiając sobie, że jestem silna. stoję wpatrzona w lustro, mając nadzieję, że to tylko lustrzane deformacje, że to nie jestem prawdziwa ja. proszę zapewnij, że każde kłucie w klatce piersiowej ma jakieś znaczenie, że ten cholerny ból ma sens. powiedź, że miliony szpilek wbijanych w mięsień mego serca, nie są karą.

męczysz mnie nie chcę cię znać widzieć słyszeć nie chcę o tobie pamiętać. więc jak najszybciej wynoś się z mojego życia i spadaj jak najdalej to wszystko czego od ciebie oczekuję w ramach przeprosin.

ansomia dodano: 15 września 2021

męczysz mnie, nie chcę cię znać, widzieć, słyszeć, nie chcę o tobie pamiętać. więc jak najszybciej wynoś się z mojego życia i spadaj, jak najdalej, to wszystko czego od ciebie oczekuję w ramach przeprosin.

wiesz kiedy jest najgorzej? kiedy zakochujesz się w kimś nie ze swoich sfer  kimś przez kogo nigdy nie zostaniesz dostrzeżony i kogo nigdy nie powinieneś zauważyć. to zdecydowanie boli najbardziej.

ansomia dodano: 15 września 2021

wiesz kiedy jest najgorzej? kiedy zakochujesz się w kimś "nie ze swoich sfer", kimś, przez kogo nigdy nie zostaniesz dostrzeżony i kogo nigdy nie powinieneś zauważyć. to zdecydowanie boli najbardziej.

a wszystkie kwiaty na łące będą dla mnie. będę z każdego wyrywać płatek by w końcu kurwa dowiedzieć się czy mnie kochasz czy nie.

ansomia dodano: 15 września 2021

a wszystkie kwiaty na łące, będą dla mnie. będę z każdego wyrywać płatek, by w końcu kurwa dowiedzieć się czy mnie kochasz czy nie.

popadłam w nałóg potrzebuje go i jego obecności coraz częściej i w coraz większych dawkach. próby mojej walki z nim polegającej na stopniowym zmniejszaniu dawek spełzły na niczym

naayaan dodano: 15 września 2021

popadłam w nałóg, potrzebuje go i jego obecności coraz częściej i w coraz większych dawkach. próby mojej walki z nim, polegającej na stopniowym zmniejszaniu dawek, spełzły na niczym

Człowiek nie powinien spędzać życia w pracy bo to grzech Bóg dał nam Paryż Wenecję architekturę secesyjną zegarki i zegary Art deco dał nam poziomki zamglone świty za oknem kawiarni sklepy dał nam Tomasza Manna oraz Prousta a także wrzosowiska Irlandii oraz wymyślił bilard i nastolatki i tysiąc innych rzeczy jak wodospady Boską Komedię  fajki wiersze Rilkego  ulice wysadzane platanami  na południu amerykańskie samochody z lat czterdziestych  pióra Montblanc przewodnik po Grenadzie oraz Koniaki Giny Whisky i Bordeaux na pewno nie w tym celu żebym siedział przez osiem godzin dziennie w pracy jak jakiś chuj.   Andrzej Kotański Canto”

jednorazowagra dodano: 15 września 2021

Człowiek nie powinien spędzać życia w pracy bo to grzech Bóg dał nam Paryż, Wenecję architekturę secesyjną, zegarki i zegary Art deco dał nam poziomki zamglone świty za oknem kawiarni sklepy dał nam Tomasza Manna oraz Prousta a także wrzosowiska Irlandii oraz wymyślił bilard i nastolatki i tysiąc innych rzeczy jak wodospady, Boską Komedię, fajki, wiersze Rilkego, ulice wysadzane platanami na południu, amerykańskie samochody z lat czterdziestych, pióra Montblanc, przewodnik po Grenadzie oraz Koniaki Giny Whisky i Bordeaux na pewno nie w tym celu żebym siedział przez osiem godzin dziennie w pracy jak jakiś chuj. - Andrzej Kotański "Canto”

Wstyd się kończy tam gdzie człowiek chce się spotkać z drugim człowiekiem w prawdzie.

jednorazowagra dodano: 15 września 2021

Wstyd się kończy tam, gdzie człowiek chce się spotkać z drugim człowiekiem w prawdzie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV