głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [69] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [69]

limit smutnych filmów o nieszczęśliwej miłości oraz rzewnych utworów został wyczerpany. ile można jeździć rowerem słuchając non stop 'naszych' piosenek? ile razy można przeczytać na nowo wszystkie wspólne wiadomości? jak długo można nie zasnąć przez myśli o Tobie? jak wcześnie można się budzić i zaczynać dzień od Ciebie w swojej głowie? ile jeszcze godzin ten ból będzie ściskał mi serce? ile razy jeszcze spojrzę na Twoje zdjęcia? jak długo będę żył złudzeniami? tęsknotą? nadzieją? jak długo jeszcze wytrzymam póki nie popełnię jakiegoś cholernego głupstwa?

smile93 dodano: 28 sierpnia 2018

limit smutnych filmów o nieszczęśliwej miłości oraz rzewnych utworów został wyczerpany. ile można jeździć rowerem słuchając non stop 'naszych' piosenek? ile razy można przeczytać na nowo wszystkie wspólne wiadomości? jak długo można nie zasnąć przez myśli o Tobie? jak wcześnie można się budzić i zaczynać dzień od Ciebie w swojej głowie? ile jeszcze godzin ten ból będzie ściskał mi serce? ile razy jeszcze spojrzę na Twoje zdjęcia? jak długo będę żył złudzeniami? tęsknotą? nadzieją? jak długo jeszcze wytrzymam, póki nie popełnię jakiegoś cholernego głupstwa?

ironią jest z Tobą rozmawiać. wierzyć w Twoje słowa. próbować wybaczyć. próbować się odkochać. to nie takie łatwe jakby się mogło wydawać. chciałbym wiedzieć dlaczego nie potrafię Cię po tym wszystkim znienawidzić? za te wszystkie kłamstwa niedomówienia obietnice może Twój strach? chciałbym zrozumieć siebie swoje uczucia swoje myśli. chciałbym wiedzieć dlaczego wciąż za Tobą tęsknię. dlaczego wciąż o Tobie myślę. pomimo tego wszystkiego co się wydarzyło czego się dowiedziałem i z czym przyszło mi walczyć. tak bardzo potrzebuję jakiejś zmiany. tak bardzo potrzebuję Ciebie w swoim życiu.

smile93 dodano: 28 sierpnia 2018

ironią jest z Tobą rozmawiać. wierzyć w Twoje słowa. próbować wybaczyć. próbować się odkochać. to nie takie łatwe, jakby się mogło wydawać. chciałbym wiedzieć, dlaczego nie potrafię Cię po tym wszystkim znienawidzić? za te wszystkie kłamstwa, niedomówienia, obietnice, może Twój strach? chciałbym zrozumieć siebie, swoje uczucia, swoje myśli. chciałbym wiedzieć, dlaczego wciąż za Tobą tęsknię. dlaczego wciąż o Tobie myślę. pomimo tego wszystkiego, co się wydarzyło, czego się dowiedziałem i z czym przyszło mi walczyć. tak bardzo potrzebuję jakiejś zmiany. tak bardzo potrzebuję Ciebie w swoim życiu.

 Popołudnia w sierpniu pachną już jesienią.   Małgorzata Musierowicz

our_new_life dodano: 28 sierpnia 2018

"Popołudnia w sierpniu pachną już jesienią." Małgorzata Musierowicz

Z żalu samotności smutku rozpaczy i wielu niechcianych uczuć zastanawiam się co jest ze mną nie tak. Gdzie i kiedy włożyłem komuś kij pomiędzy szprychy by teraz karma do mnie wracała.

dotek dodano: 28 sierpnia 2018

Z żalu samotności, smutku, rozpaczy, i wielu niechcianych uczuć zastanawiam się co jest ze mną nie tak. Gdzie i kiedy włożyłem komuś kij pomiędzy szprychy by teraz "karma" do mnie wracała.

dlaczego tak ciężko jest mi zrozumieć że jestem człowiekiem któremu należy się szacunek i elementarne zaspokojenie potrzeb?

spadamwgore dodano: 27 sierpnia 2018

dlaczego tak ciężko jest mi zrozumieć, że jestem człowiekiem, któremu należy się szacunek i elementarne zaspokojenie potrzeb?

chciałabym być osobą której miłość nie boli

spadamwgore dodano: 27 sierpnia 2018

chciałabym być osobą, której miłość nie boli

Wierzyłam w to że sami musieliśmy walczyć o swój los. Mogliśmy podporządkować się bólowi albo spróbować coś zmienić.

czillalt_love dodano: 27 sierpnia 2018

Wierzyłam w to, że sami musieliśmy walczyć o swój los. Mogliśmy podporządkować się bólowi albo spróbować coś zmienić.

jestem przytłoczona czułością. dotykiem który nie jest seksualny a jest chęcią okazania uczuć i emocji potrzebą intymnej bliskości która ma jakoś scalić dwie niezależne jednostki

spadamwgore dodano: 27 sierpnia 2018

jestem przytłoczona czułością. dotykiem, który nie jest seksualny, a jest chęcią okazania uczuć i emocji, potrzebą intymnej bliskości, która ma jakoś scalić dwie niezależne jednostki

Dawno dawno temu za polami za krowami żyła sobie piękna czerwono włosa dama. Była ona bardzo ładna mądra i grzeczna. Była ona pilna uczennica bo się dobrze uczyła choć czasem wagarowała że swa siostrzyczka złoto włosą... Pewnego słonecznego dnia bardzo się śpieszyła do domu. I prawie nie zdarzyła na busa bo musiała stać na pasach aż ja rycerz na białym koniu przypuścił na pasach i zdarzyła na autobus nr. 41 do Paniówek... 19.10.2013

clauss dodano: 27 sierpnia 2018

Dawno, dawno temu za polami za krowami żyła sobie piękna czerwono włosa dama. Była ona bardzo ładna, mądra i grzeczna. Była ona pilna uczennica bo się dobrze uczyła choć czasem wagarowała, że swa siostrzyczka złoto włosą... Pewnego słonecznego dnia bardzo się śpieszyła do domu. I prawie nie zdarzyła na busa bo musiała stać na pasach aż ja rycerz na białym koniu przypuścił na pasach i zdarzyła na autobus nr. 41 do Paniówek... (19.10.2013)

Pewnego pięknego dnia była sobie ruda lisiczka była ona piękna a zarówno wredna.... Nie lubiła osób których interesowały się nie swoimi sprawami lub uważały się za księżniczki....

clauss dodano: 27 sierpnia 2018

Pewnego pięknego dnia była sobie ruda lisiczka była ona piękna a zarówno wredna.... Nie lubiła osób których interesowały się nie swoimi sprawami lub uważały się za księżniczki....

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV