głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [69] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [69]

 The most loneliest MONTH in my life..

zimoweslonce dodano: 31 maja 2018

~The most loneliest MONTH in my life..

 Trzymaj mocno za rękę nie puszczaj  Zaraz minie nas wysoka fala  Trzymaj mocno za rękę nie puszczaj  Gdy mnie trzymasz mam siłę... ..

zimoweslonce dodano: 31 maja 2018

"Trzymaj mocno za rękę, nie puszczaj /Zaraz minie nas wysoka fala /Trzymaj mocno za rękę, nie puszczaj /Gdy mnie trzymasz mam siłę..." ..

Pewne słowa tak jak niektóre trunki nigdy nie przejdą mi przez gardło..

zimoweslonce dodano: 31 maja 2018

Pewne słowa, tak jak niektóre trunki, nigdy nie przejdą mi przez gardło..

Uwielbiałam ciszę. Bardzo. Do czasu w którym zostałam z myślami które mnie przerażają. Tego samego czasu w którym zostałam sama jak palec. Teraz jej nienawidzę. Nie wrzucę jedynki gdy smartfon nie połączy się z radiem przez bluetooth choćbym jechała tylko 2 km do sklepu. Czyjeś nawyki na tyle weszły w moją krew że nie wyobrażam sobie zachowywać się inaczej. To głośna muzyka powoduje że nie zapominam najpiękniejszych wspomnień..

zimoweslonce dodano: 31 maja 2018

Uwielbiałam ciszę. Bardzo. Do czasu, w którym zostałam z myślami, które mnie przerażają. Tego samego czasu, w którym zostałam sama jak palec. Teraz jej nienawidzę. Nie wrzucę jedynki, gdy smartfon nie połączy się z radiem przez bluetooth, choćbym jechała tylko 2 km do sklepu. Czyjeś nawyki na tyle weszły w moją krew, że nie wyobrażam sobie zachowywać się inaczej. To głośna muzyka powoduje, że nie zapominam najpiękniejszych wspomnień..

Może w poprzednim życiu wyczerpałam limit szczęścia dlatego teraz mam taki syf. esperer

zadna_ze_mnie_ksiezniczka dodano: 31 maja 2018

Może w poprzednim życiu wyczerpałam limit szczęścia dlatego teraz mam taki syf. /esperer

Nie wrócisz mi młodości dni o czarodziejko wiosno.  https: www.youtube.com watch?v=vlU4YifjmHA

he.is.my.hope dodano: 31 maja 2018

Nie wrócisz mi młodości dni o czarodziejko, wiosno. https://www.youtube.com/watch?v=vlU4YifjmHA

Też chciałabym tego...Już niech nie wraca ale niech wróci mi młodości dni. Odpisałam w poście niżej : teksty he.is.my.hope dodał komentarz: Też chciałabym tego...Już niech nie wraca, ale niech wróci mi młodości dni. Odpisałam w poście niżej :* do wpisu 31 maja 2018
Odpisuje z opóźnieniem za mało mnie tutaj...Kochana jesteś. To jedno Twoje zdanie tak bardzo mnie poruszyło. Mało komu mogę powiedzieć napisać że wcale nie jest ok że to dalej boli choć już inaczej i że życie wciąż nie przyniosło mi odpowiedzi na to wszystko co się stało. Tyle lat a ja wciąż w tym samym punkcie życia nie wierzę że odejście jednej osoby zostawiło we mnie takie spustoszenie.Życie idzie do przodu i jest lepiej niż lata temu ale dzisiaj nie chciałabym go poznać kochać. Mam coraz większy żal do niego złość a nie tak powinno być po tak długim czasie. Bliżej mi do nienawiści niż obojętności. Nie umiem patrzeć na to wszystko co mi zabrał co już nie będzie nasze. Nie płaczę juz nie rozpaczam oddycham znacznie lżej ale stałam się sceptyczna zniecierpliwiona i pozbawiona wiary w siebie ludzi i lepsze jutro. To tyle. Innym mówię że juz dobrze bo jest dobrze ale... A co u Ciebie wojowniczko? teksty he.is.my.hope dodał komentarz: Odpisuje z opóźnieniem, za mało mnie tutaj...Kochana jesteś. To jedno Twoje zdanie tak bardzo mnie poruszyło. Mało komu mogę powiedzieć, napisać, że wcale nie jest ok, że to dalej boli, choć już inaczej i że życie wciąż nie przyniosło mi odpowiedzi na to wszystko co się stało. Tyle lat, a ja wciąż w tym samym punkcie życia, nie wierzę,że odejście jednej osoby zostawiło we mnie takie spustoszenie.Życie idzie do przodu i jest lepiej niż lata temu, ale dzisiaj nie chciałabym go poznać, kochać. Mam coraz większy żal do niego, złość, a nie tak powinno być po tak długim czasie. Bliżej mi do nienawiści niż obojętności. Nie umiem patrzeć na to wszystko co mi zabrał, co już nie będzie nasze. Nie płaczę juz, nie rozpaczam, oddycham znacznie lżej, ale stałam się sceptyczna, zniecierpliwiona i pozbawiona wiary w siebie, ludzi i lepsze jutro. To tyle. Innym mówię, że juz dobrze, bo jest dobrze, ale... A co u Ciebie wojowniczko? do wpisu 31 maja 2018
Samotne noce są najdłuższe.

dotek dodano: 31 maja 2018

Samotne noce są najdłuższe.

i odniosła wrażenie iż nikogo nie obeszło jak sobie poszła. W końcu kim była? Tylko marudzącym emosem który dodatkowo nie umiał się bawić i był nietowarzyski. Każdemu łatwiej było ją ocenić niż zrozmieć. Nikt nie mógł zrozumieć tego jak czuła się ignorowana a na końcu ośmieszona.

emoevelyn dodano: 31 maja 2018

i odniosła wrażenie, iż nikogo nie obeszło jak sobie poszła. W końcu kim była? Tylko marudzącym emosem, który dodatkowo nie umiał się bawić i był nietowarzyski. Każdemu łatwiej było ją ocenić niż zrozmieć. Nikt nie mógł zrozumieć tego jak czuła się ignorowana a na końcu ośmieszona.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV