głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [69] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [69]

gdybym liczyła wszystkie moje błędy to było by gdzieś ich tak z 96534.

ansomia dodano: 3 marca 2020

gdybym liczyła wszystkie moje błędy to było by gdzieś ich tak z 96534.

nie szukam w tobie tylko twoich rąk i pocałunków potrzebuję wsparcia zaufania w razie problemów ratunku więc zanim zrobisz krok w przód zastanów się czy nie boisz się głębokich wód.

ansomia dodano: 3 marca 2020

nie szukam w tobie tylko twoich rąk i pocałunków, potrzebuję wsparcia, zaufania, w razie problemów ratunku, więc zanim zrobisz krok w przód zastanów się, czy nie boisz się głębokich wód.

dziwnie inaczej pusto cicho smutno.. skutki zakochania się w niewłaściwej osobie.

ansomia dodano: 3 marca 2020

dziwnie, inaczej, pusto, cicho, smutno.. skutki zakochania się w niewłaściwej osobie.

samotność nie jest zła. jest wredna przygnębiająca ale nie jest zła. czasem tylko daje nieco surowsze spojrzenie na rzeczywistość.

ansomia dodano: 3 marca 2020

samotność nie jest zła. jest wredna, przygnębiająca, ale nie jest zła. czasem tylko daje nieco surowsze spojrzenie na rzeczywistość.

Piękno rodzi się w sercu odbija się w oczach i żyje w czynach.

mowdosercabitu dodano: 3 marca 2020

Piękno rodzi się w sercu, odbija się w oczach i żyje w czynach.

Każdy z nas kocha siebie innymi

kosmit dodano: 3 marca 2020

Każdy z nas kocha siebie innymi

Zastanawiali się Państwo jak wyglądało kuszenie Jezusa przez szatana przez 40 dni? Nie było tak że widział śmiesznego diabołka z rogami który materializował mu kobity z wielkimi cycami albo dupami. Wszystko działo się w jego głowie bazując na Jego ogromnej wierze i inteligencji. Dzisiaj z pewnością nazwany by był schizofrenikiem z urojeniami. W zasadzie wszystkich wierzących można wrzucić do tego worka. W psychiatryku Wiara traktowana jest jako odklejenie nie można mieć symboli religijnych. Niech to da Państwu do myślenia.

kosmit dodano: 3 marca 2020

Zastanawiali się Państwo jak wyglądało kuszenie Jezusa przez szatana przez 40 dni? Nie było tak, że widział śmiesznego diabołka z rogami który materializował mu kobity z wielkimi cycami albo dupami. Wszystko działo się w jego głowie, bazując na Jego ogromnej wierze i inteligencji. Dzisiaj z pewnością nazwany by był schizofrenikiem z urojeniami. W zasadzie wszystkich wierzących można wrzucić do tego worka. W psychiatryku Wiara traktowana jest jako odklejenie, nie można mieć symboli religijnych. Niech to da Państwu do myślenia.

Dziękuję światu że istnieje ta strona przynajmniej mogę wylać bogactwo mojego umysłu w sieć na żywo każdego boli od tego głowa :

kosmit dodano: 3 marca 2020

Dziękuję światu, że istnieje ta strona, przynajmniej mogę wylać bogactwo mojego umysłu w sieć, na żywo każdego boli od tego głowa :)

Si3ma K0chani. Moim zdaniem życie jest jak zabawa z kolegami w piaskownicy. Jeden buduje drugi niszczy jeden zazdrości drugi pracuje jeden je robaki drugi je wrzuca jeden ocenia drugi się bawi jeden tworzy i sam widzi piękno bo to jego i to kocha reszta jest razem i się z niego śmieje.

kosmit dodano: 3 marca 2020

Si3ma K0chani. Moim zdaniem, życie jest jak zabawa z kolegami w piaskownicy. Jeden buduje, drugi niszczy, jeden zazdrości, drugi pracuje, jeden je robaki, drugi je wrzuca, jeden ocenia, drugi się bawi, jeden tworzy i sam widzi piękno bo to jego i to kocha, reszta jest razem i się z niego śmieje.

uśmiech dla wszystkich! ja stawiam.

ansomia dodano: 2 marca 2020

uśmiech dla wszystkich! ja stawiam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV