głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [71] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [71]

siedząc na parapecie bawiła się końcami włosów i znów była tą małą dziewczynką do której uśmiecha się słońce a księżyc śpiewa kołysankę.

ansomia dodano: 2 listopada 2021

siedząc na parapecie bawiła się końcami włosów i znów była tą małą dziewczynką, do której uśmiecha się słońce, a księżyc śpiewa kołysankę.

chciałabym wrócić do czasów kiedy nie wiedziałam czym są problemy a jedynym zmartwieniem było jakimi kredkami mam pokolorować świat.

ansomia dodano: 2 listopada 2021

chciałabym wrócić do czasów, kiedy nie wiedziałam czym są problemy, a jedynym zmartwieniem było jakimi kredkami mam pokolorować świat.

uwielbiam te chwile gdy siedząc na parapecie patrząc się przez okno na deszcz i słuchając muzyki daję się ponieść mojej cudownej nieujarzmionej wyobraźni.

ansomia dodano: 2 listopada 2021

uwielbiam te chwile, gdy siedząc na parapecie, patrząc się przez okno na deszcz i słuchając muzyki daję się ponieść mojej cudownej, nieujarzmionej wyobraźni.

 Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc ale ona jest sprytniejsza  wie jak przeżyć. Potrafi znaleźć sobie drogę do wolności i zaskoczyć nas pojawiając się kiedy jesteśmy już cholernie pewni że umarła albo że przynajmniej leży bezpiecznie schowana pod stertami innych spraw...    Jonathan Carroll

jednorazowagra dodano: 2 listopada 2021

"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć. Potrafi znaleźć sobie drogę do wolności i zaskoczyć nas, pojawiając się, kiedy jesteśmy już cholernie pewni, że umarła, albo, że przynajmniej leży bezpiecznie schowana pod stertami innych spraw..." ~ Jonathan Carroll

zryta psychika naiwna dusza nieużytek z mózgu. coś jeszcze jest ze mną nie tak?

ansomia dodano: 1 listopada 2021

zryta psychika, naiwna dusza, nieużytek z mózgu. coś jeszcze jest ze mną nie tak?

główny bohater moich snów ma nieuleczalną chorobę niezdecydowania prymitywną potrzebę łamania serc dziewczynom i nad wyraz perfidny urok osobisty.

ansomia dodano: 1 listopada 2021

główny bohater moich snów ma nieuleczalną chorobę niezdecydowania, prymitywną potrzebę łamania serc dziewczynom i nad wyraz perfidny urok osobisty.

nie jestem cholerną pesymistką pieprzoną realistką ani pogodną optymistką. jestem dziewczyną z marzeniami która wie że w życiu nie ma łatwo. nigdy się nie poddaję nie uciekam marzeniami do innego wymiaru.

ansomia dodano: 1 listopada 2021

nie jestem cholerną pesymistką, pieprzoną realistką ani pogodną optymistką. jestem dziewczyną z marzeniami, która wie, że w życiu nie ma łatwo. nigdy się nie poddaję, nie uciekam marzeniami do innego wymiaru.

przez pryzmat czasu spoglądam na ludzkie błędy. popełniamy je znów mamy do nich sentymenty. ten kto zamiast miłości woli diamenty ja mówię o nim krótko: ten typ jest przeklęty! dookoła tyle zła i tyle nienawiści każdy chciałby więcej lecz tylko dla swej korzyści. czekam na ten dzień kiedy mój sen się ziści niech się skończy o złotą monetę wyścig.

ansomia dodano: 1 listopada 2021

przez pryzmat czasu spoglądam na ludzkie błędy. popełniamy je, znów mamy do nich sentymenty. ten, kto zamiast miłości woli diamenty ja mówię o nim krótko: ten typ jest przeklęty! dookoła tyle zła i tyle nienawiści, każdy chciałby więcej, lecz tylko dla swej korzyści. czekam na ten dzień, kiedy mój sen się ziści, niech się skończy o złotą monetę wyścig.

przyszłam tutaj tylko po to żeby zobaczyć co byś zrobił gdybym cała ci szansę wszystko naprawić.

ansomia dodano: 1 listopada 2021

przyszłam tutaj tylko po to, żeby zobaczyć co byś zrobił, gdybym cała ci szansę wszystko naprawić.

Dziś jest święto wszystkich zmarłych wyobraź sobie że mnie nie ma w twoim zyciu i nie dlatego że umarłam tylko dlatego że ty mnie w nim nie chcesz...

forever-you dodano: 1 listopada 2021

Dziś jest święto wszystkich zmarłych, wyobraź sobie że mnie nie ma w twoim zyciu i nie dlatego że umarłam, tylko dlatego że ty mnie w nim nie chcesz...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV