głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [67] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [67]

pociągnijmy za spust zastrzelmy miłość.

ansomia dodano: 21 września 2021

pociągnijmy za spust, zastrzelmy miłość.

albo będziesz mnie kochać albo powiem mamie.

ansomia dodano: 21 września 2021

albo będziesz mnie kochać albo powiem mamie.

nie zależało mi tak bardzo na chodzeniu za rączkę przytulaniu się. chciałam jedynie zakochać się znaleźć miłość. osobę z którą zapragnę spędzić resztkę swojego życia. chciałam jedynie osoby która obdarzy mnie tak wielkim i silnym uczuciem jakim ja darzę ją. zamiast tego otrzymałam kolejny cios w serce kolejny przyklejony plaster który non stop się odkleja.

ansomia dodano: 21 września 2021

nie zależało mi tak bardzo na chodzeniu za rączkę, przytulaniu się. chciałam jedynie zakochać się, znaleźć miłość. osobę z którą zapragnę spędzić resztkę swojego życia. chciałam jedynie osoby, która obdarzy mnie tak wielkim i silnym uczuciem, jakim ja darzę ją. zamiast tego otrzymałam kolejny cios w serce, kolejny przyklejony plaster, który non stop się odkleja.

siadając na ławce czekała na autobus. tego dnia nie przeszkadzało jej że spóźnił się on kilka minut. powolnie weszła do niego popychana przez zmęczoną młodzież wracającą do domu ze szkół odbiła bilet i zajęła ostatnie miejsce w autobusie niedbale kładąc torbę na siedzeniu obok by przypadkiem żadnej starej babie nie przyszło do głowy usiąść. wsunęła w uszy słuchawki zamykając oczy i położyła głowę na szybie. chciała się wyłączyć zupełnie przestać myśleć przestać oddychać a co najważniejsze  przestać czuć. jedynym marzeniem była ucieczka z tego świata nie miała sił dłużej w nim żyć. stróżka ciepłych łez sunąca przez skroń zatrzymała się w szaliku. nie chciała pęknąć przy tłumie cisnących się ludzi w autobusie dlatego przełączyła piosenkę na bardziej żywszą. nawet ona nie pomogła bo krople zaczęły skapywać jeszcze bardziej intensywnie. w myślach wyzywała się od najgorszych bo przecież miała być silna.

ansomia dodano: 21 września 2021

siadając na ławce czekała na autobus. tego dnia nie przeszkadzało jej, że spóźnił się on kilka minut. powolnie weszła do niego popychana przez zmęczoną młodzież, wracającą do domu ze szkół, odbiła bilet i zajęła ostatnie miejsce w autobusie, niedbale kładąc torbę na siedzeniu obok, by przypadkiem żadnej starej babie nie przyszło do głowy usiąść. wsunęła w uszy słuchawki zamykając oczy i położyła głowę na szybie. chciała się wyłączyć zupełnie, przestać myśleć, przestać oddychać a co najważniejsze - przestać czuć. jedynym marzeniem była ucieczka z tego świata, nie miała sił dłużej w nim żyć. stróżka ciepłych łez sunąca przez skroń zatrzymała się w szaliku. nie chciała pęknąć przy tłumie cisnących się ludzi w autobusie, dlatego przełączyła piosenkę na bardziej żywszą. nawet ona nie pomogła, bo krople zaczęły skapywać jeszcze bardziej intensywnie. w myślach wyzywała się od najgorszych, bo przecież miała być silna.

To co w mojej duszy muszę ukrywać...

lolitkka dodano: 20 września 2021

To co w mojej duszy muszę ukrywać...

kup mi wino i pozwól mówić. napierdolę się a potem trochę pohisteryzuję rozmaże makijaż i będę szczęśliwa.

ansomia dodano: 20 września 2021

kup mi wino i pozwól mówić. napierdolę się, a potem trochę pohisteryzuję, rozmaże makijaż i będę szczęśliwa.

bierzesz czynny udział w moim osobistym Love Story.

ansomia dodano: 20 września 2021

bierzesz czynny udział w moim osobistym Love Story.

powiedziałeś że gdy będę kiedykolwiek chciała cię zostawić nie pozwolisz mi odejść. zatrzymasz mnie nawet jak bardzo będę wkurwiona trzymam cię za słowo.

ansomia dodano: 20 września 2021

powiedziałeś, że gdy będę kiedykolwiek chciała cię zostawić, nie pozwolisz mi odejść. zatrzymasz mnie, nawet jak bardzo będę wkurwiona, trzymam cię za słowo.

ideał z jedną drugą trzecią setną wadą.

ansomia dodano: 20 września 2021

ideał z jedną, drugą, trzecią, setną wadą.

stwierdzono u niej niepoczytalną skłonność do okrucieństwa agresji gwałtownych wybuchów gniewu a także wybujały temperament.

ansomia dodano: 20 września 2021

stwierdzono u niej niepoczytalną skłonność do okrucieństwa, agresji, gwałtownych wybuchów gniewu, a także wybujały temperament.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV