głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [66] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [66]

 Życzliwość i delikatność nigdy nie miały płci nie miała jej także empatia .  Rebecca Solnit Mężczyźni objaśniają mi świat

jednorazowagra dodano: 9 luty 2022

"Życzliwość i delikatność nigdy nie miały płci, nie miała jej także empatia". Rebecca Solnit "Mężczyźni objaśniają mi świat"

 Za tym zresztą najbardziej tęsknię za śmiechem. Prychnąć kawą na stół w kuchni popłakać się ze śmiechu klepać się po udach. ... przynajmniej piękna muzyka wciąż sprawia że mam wilgotne oczy .  Sigríður Hagalín Björnsdóttir Święte słowo

jednorazowagra dodano: 9 luty 2022

"Za tym zresztą najbardziej tęsknię, za śmiechem. Prychnąć kawą na stół w kuchni, popłakać się ze śmiechu, klepać się po udach. (...) przynajmniej piękna muzyka wciąż sprawia, że mam wilgotne oczy". Sigríður Hagalín Björnsdóttir "Święte słowo"

i pierdolę te wasze fałszywe i udawane szczęścia .

ansomia dodano: 9 luty 2022

i pierdolę te wasze fałszywe i udawane "szczęścia".

zaopiekuj się mną!  krzyknęła do niego na środku ulicy stojąc w strumieniu deszczu.  tak przy wszystkich? nie wypada  wyszeptał.

ansomia dodano: 9 luty 2022

zaopiekuj się mną! - krzyknęła do niego na środku ulicy, stojąc w strumieniu deszczu. - tak przy wszystkich? nie wypada - wyszeptał.

kocham nienawidzę piję śmieję oddycham pragnę gardzę jem zasypiam budzę się uwielbiam spotykam płaczę odczuwam siedzę imprezuję nudzę się żartuję funkcjonuję żyję.. bez ciebie.

ansomia dodano: 9 luty 2022

kocham, nienawidzę, piję, śmieję, oddycham, pragnę, gardzę, jem, zasypiam, budzę się, uwielbiam, spotykam, płaczę, odczuwam, siedzę, imprezuję, nudzę się, żartuję, funkcjonuję, żyję.. bez ciebie.

głupia kretynka z chorym przewrażliwieniem na twoim punkcie.

ansomia dodano: 9 luty 2022

głupia kretynka z chorym przewrażliwieniem na twoim punkcie.

ale serce nie było komputerem nie miało klawiatury nie dało się wcisnąć delete wpisać nowej treści w mgnieniu oka i zrobić defragmentacji dysku.

ansomia dodano: 9 luty 2022

ale serce nie było komputerem, nie miało klawiatury, nie dało się wcisnąć delete, wpisać nowej treści w mgnieniu oka i zrobić defragmentacji dysku.

 w czterech ścianach Ty znów będziesz sama po nocy  widzę chcesz jego dłoni obracasz się w świecie a chcesz tylko światła miłości  i szukasz po twarzach a każda Cię zdradza i czujesz jedynie że dość Ci

spamzoreq dodano: 9 luty 2022

"w czterech ścianach Ty znów będziesz sama po nocy, widzę chcesz jego dłoni, obracasz się w świecie, a chcesz tylko światła miłości, i szukasz po twarzach, a każda Cię zdradza i czujesz jedynie, że dość Ci"

 Jesteś chora.   Ja tak nie uważam.   Nie?   Nie. Mam depresję. Depresja to gniew. To to co się zrobiło kto przy tym był i kogo za to winisz.    Kogo ty winisz?   Siebie. '

muszelkaaa dodano: 8 luty 2022

-Jesteś chora. - Ja tak nie uważam. - Nie? - Nie. Mam depresję. Depresja to gniew. To to, co się zrobiło, kto przy tym był i kogo za to winisz. - Kogo ty winisz? - Siebie. '
Autor cytatu: gieenka

Naprawdę Go nie kocham ale jego obecność jest mi potrzebna..

muszelkaaa dodano: 8 luty 2022

Naprawdę Go nie kocham ale jego obecność jest mi potrzebna..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV