głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [65] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [65]

nie nie jestem zazdrosna tylko czasami nałogowo przeglądam komentarze innych dziewczyn czy może nie dodał im buziaczków.

ansomia dodano: 7 listopada 2021

nie, nie jestem zazdrosna, tylko czasami nałogowo przeglądam komentarze innych dziewczyn, czy może nie dodał im buziaczków.

liczyło się tylko to że znalazła kogoś kto zawsze będzie przy niej. nie ma happy endu bo życie to nie pieprzony film.

ansomia dodano: 7 listopada 2021

liczyło się tylko to, że znalazła kogoś, kto zawsze będzie przy niej. nie ma happy endu, bo życie to nie pieprzony film.

wiem że przy kolejnej imprezie znowu sobie o mnie przypomnisz i napiszesz mimo tego iż właśnie zakończyliśmy naszą znajomość. wiedz tylko o tym że nawet nie przeczytam tych twoich farmazonów pisanych po pijaku że tęsknisz? powiedz to swojej matce.

ansomia dodano: 7 listopada 2021

wiem, że przy kolejnej imprezie znowu sobie o mnie przypomnisz i napiszesz, mimo tego iż właśnie zakończyliśmy naszą znajomość. wiedz tylko o tym, że nawet nie przeczytam tych twoich farmazonów pisanych po pijaku, że tęsknisz? powiedz to swojej matce.

Nie wiem czemu od jakiegoś czasu wyobrażam sobie życie z Tobą. Może to przez wspólną pracę przez to że spędzamy ze sobą dużo czasu. Przecież nawet nic nie czuję nie podobasz mi się nawet. Lizzie

lizzie dodano: 7 listopada 2021

Nie wiem, czemu od jakiegoś czasu wyobrażam sobie życie z Tobą. Może to przez wspólną pracę, przez to, że spędzamy ze sobą dużo czasu. Przecież nawet nic nie czuję, nie podobasz mi się nawet./Lizzie

Nienawidzę Cię za krótkowzroczność. Ciągle masz pretensje do mnie a nie zauważasz swoich błędów. Sporo zawiniłam ale nie byłam w tym sama. Nie zamierzam tego ciągnąć. Możesz sobie myśleć że nic dla mnie nie znaczyłeś chociaż inna jest prawda. Lizzie

lizzie dodano: 7 listopada 2021

Nienawidzę Cię za krótkowzroczność. Ciągle masz pretensje do mnie, a nie zauważasz swoich błędów. Sporo zawiniłam, ale nie byłam w tym sama. Nie zamierzam tego ciągnąć. Możesz sobie myśleć, że nic dla mnie nie znaczyłeś, chociaż inna jest prawda./Lizzie

 A ludziom zawsze się wydaje że znają całą prawdę. … Ludzie w ogóle mało co zauważają .   Jerome Salinger  Buszujący w zbożu

jednorazowagra dodano: 7 listopada 2021

"A ludziom zawsze się wydaje, że znają całą prawdę. (…) Ludzie w ogóle mało co zauważają". - Jerome Salinger, "Buszujący w zbożu"

życie to iluzja

pokojmiloscempatia dodano: 6 listopada 2021

życie to iluzja

Czy w Twoich oczkach odnajdę zrozumienie czy będzie tam miłość mimo wszystko? Mimo czarnych i białych dni i myśli. Mimo zepsutych żyć których nigdy nie opuścimy?

zatracony dodano: 6 listopada 2021

Czy w Twoich oczkach odnajdę zrozumienie, czy będzie tam miłość mimo wszystko? Mimo czarnych i białych dni i myśli. Mimo zepsutych żyć, których nigdy nie opuścimy?

jest na świecie taki rodzaj smutku którego nie można wyrazić łzami. nie można go nikomu wytłumaczyć. nie mogąc przybrać żadnego kształtu osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.

ansomia dodano: 6 listopada 2021

jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. nie można go nikomu wytłumaczyć. nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca, jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.

zjadłam tony czekolad wypiłam litry wódki a temperatura mojego szczęścia i tak poniżej zera.

ansomia dodano: 6 listopada 2021

zjadłam tony czekolad, wypiłam litry wódki, a temperatura mojego szczęścia i tak poniżej zera.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV