głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [63] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [63]

Nie chce znowu tylko myśleć i mówić o zmianie chce działać. Nie na miesiąc czy dwa chce długotrwałej zmiany chcę akceptować samą siebie.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Nie chce znowu tylko myśleć i mówić o zmianie, chce działać. Nie na miesiąc czy dwa, chce długotrwałej zmiany, chcę akceptować samą siebie.

Słyszałam dziś za drzwiami co ojciec o mnie mówił. Myślał że jeszcze śpię. Jest mi strasznie przykro że tak o mnie myśli. Zawsze wydawało mi się że jestem dobrym dzieckiem choć jego zdanie zawsze było odmienne. Ciągle było mu mało. Nienawidzę go za to co kiedyś powiedział do mnie pod wpływem alkoholu. Tydzień później powtórzył to na trzeźwo miałam wtedy tylko 13 lat. Czemu po 10ciu latach nadal o tym myślę? Chciałabym zapomnieć.  Smutno mi kiedy dochodzę do wniosku że mój ojciec jest od karania i nagradzania choć nic już od niego nie dostaje . Przytulałeś mnie tylko jak wypiłeś. Kurewsko smutne.

florence26 dodano: 2 tygodnie temu

Słyszałam dziś za drzwiami co ojciec o mnie mówił. Myślał, że jeszcze śpię. Jest mi strasznie przykro, że tak o mnie myśli. Zawsze wydawało mi się, że jestem dobrym dzieckiem, choć jego zdanie zawsze było odmienne. Ciągle było mu mało. Nienawidzę go za to, co kiedyś powiedział do mnie pod wpływem alkoholu. Tydzień później powtórzył to na trzeźwo, miałam wtedy tylko 13 lat. Czemu po 10ciu latach nadal o tym myślę? Chciałabym zapomnieć. Smutno mi kiedy dochodzę do wniosku, że mój ojciec jest od karania i nagradzania (choć nic już od niego nie dostaje). Przytulałeś mnie tylko jak wypiłeś. Kurewsko smutne.

Teraz mam problem zupełnie innej natury. Kiedy już wyszarpałam się z tego syfu czuje że zostałam z niczym... Że jestem nikim. Olałam wszystko to na czym mi zależało. Żyjąc z dnia na dzień nie czułam wcale że tego mi brakuje. Czułam jedynie że zawiodłam rodziców. Jestem ich jedynym niestety dzieckiem i ich zawiodłam. Te wszystkie lata już nigdy nie wrócą nikt mi nie da w kopercie i nie powie masz tu 2 lata wstecz wykorzystaj to mądrze . Teraz czuje presje czasu. Chciałabym ruszyć ale chyba nie potrafię jestem strasznie w tym wszystkim beznadziejna. Wydaje mi się że jak coś zacznę to gdzieś się potknę a wtedy będę musiała słuchać co ojciec ma do powiedzenia. Z drugiej strony on od zawsze mówił że jestem do niczego i niczego nie osiągnę. Się nie mylił no i jestem Panną Nikt.

florence26 dodano: 2 tygodnie temu

Teraz mam problem zupełnie innej natury. Kiedy już wyszarpałam się z tego syfu, czuje, że zostałam z niczym... Że jestem nikim. Olałam wszystko to, na czym mi zależało. Żyjąc z dnia na dzień, nie czułam wcale, że tego mi brakuje. Czułam jedynie, że zawiodłam rodziców. Jestem ich jedynym (niestety) dzieckiem i ich zawiodłam. Te wszystkie lata już nigdy nie wrócą, nikt mi nie da w kopercie i nie powie "masz tu 2 lata wstecz, wykorzystaj to mądrze". Teraz czuje presje czasu. Chciałabym ruszyć, ale chyba nie potrafię, jestem strasznie w tym wszystkim beznadziejna. Wydaje mi się, że jak coś zacznę to gdzieś się potknę, a wtedy będę musiała słuchać co ojciec ma do powiedzenia. Z drugiej strony on od zawsze mówił, że jestem do niczego i niczego nie osiągnę. Się nie mylił, no i jestem Panną Nikt.

EVENT  Zaufaj mi... Zasługujesz na wyjątkowe życie  Adam Walerjańczyk Książka EVENT  Zaufaj mi... Zasługujesz na wyjątkowe życie.   W swojej najnowszej powieści EVENT  Zaufaj mi... Zasługujesz na wyjątkowe życie  Adam Walerjańczyk rozprawia się z prawdami i mitami o coachingu i rozwoju osobistym nie tyle przy pomocy naukowych dowodów ale sprawnie opowiedzianej i wciągającej fabuły. https: www.ebooki24.org p event zaufaj mi zaslugujesz na wyjatkowe zycie adam walerjanczyk

niktorek dodano: 2 tygodnie temu

EVENT - Zaufaj mi... Zasługujesz na wyjątkowe życie / Adam Walerjańczyk Książka "EVENT - Zaufaj mi... Zasługujesz na wyjątkowe życie." W swojej najnowszej powieści "EVENT - Zaufaj mi... Zasługujesz na wyjątkowe życie", Adam Walerjańczyk rozprawia się z prawdami i mitami o coachingu i rozwoju osobistym nie tyle przy pomocy naukowych dowodów, ale sprawnie opowiedzianej i wciągającej fabuły. https://www.ebooki24.org/p/event-zaufaj-mi-zaslugujesz-na-wyjatkowe-zycie-adam-walerjanczyk

Jednominutowy menedżer spotyka małpę  Ken Blanchard William Oncken Jr. Hal Burrows Książka Jednominutowy menedżer spotyka małpę Nie zajmuj się cudzymi problemami. To nie twój cyrk i nie twoje małpy! Zyskaj na czasie ustalając priorytety.  Nie zajmuj się rozwiązywaniem cudzych problemów! – ta zasada cię wyzwoli. https: www.ebooki24.org p jednominutowy menedzer spotyka malpe ken blanchard william oncken jr hal burrows

niktorek dodano: 2 tygodnie temu

Jednominutowy menedżer spotyka małpę / Ken Blanchard, William Oncken Jr., Hal Burrows Książka "Jednominutowy menedżer spotyka małpę" Nie zajmuj się cudzymi problemami. To nie twój cyrk i nie twoje małpy! Zyskaj na czasie, ustalając priorytety. Nie zajmuj się rozwiązywaniem cudzych problemów! – ta zasada cię wyzwoli. https://www.ebooki24.org/p/jednominutowy-menedzer-spotyka-malpe-ken-blanchard-william-oncken-jr-hal-burrows

Miłość poznaje się po tym że czyjegoś głosu pragniesz bardziej niż ciszy.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Miłość poznaje się po tym, że czyjegoś głosu pragniesz bardziej niż ciszy.

Przeklęta chwila w której doszłam do przekonania że niewiele jest spraw na których by mi tak zależało jak na nim.  Agnieszka Osiecka Dziennik 1951 .

xes dodano: 2 tygodnie temu

Przeklęta chwila, w której doszłam do przekonania, że niewiele jest spraw, na których by mi tak zależało, jak na nim. / Agnieszka Osiecka "Dziennik 1951".

Jeśli kochasz kochaj sercem a nie chwilową potrzebą czy przelotnym humorem.. a w uczuciach bądź stały jak skała nieporuszona.  Michał Kellen.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Jeśli kochasz- kochaj sercem, a nie chwilową potrzebą, czy przelotnym humorem.. a w uczuciach bądź stały, jak skała nieporuszona. / Michał Kellen.

 Jeśli kogoś pragniesz tak naprawdę to jest tak jakby wziąć nić chirurgiczną i przyszyć swoje szczęście do skóry tamtej osoby próba rozdzielenia zawsze kończy się raną szarpaną.  Elizabeth Gilbert.

xes dodano: 2 tygodnie temu

"Jeśli kogoś pragniesz tak naprawdę, to jest tak, jakby wziąć nić chirurgiczną i przyszyć swoje szczęście do skóry tamtej osoby- próba rozdzielenia zawsze kończy się raną szarpaną." ~ Elizabeth Gilbert.

Olewam kolejny egzamin byle palić ... Nie czuję granic ale to pierdolone życie mam za nic.

melancolie dodano: 2 tygodnie temu

Olewam kolejny egzamin, byle palić (...) Nie czuję granic, ale to pierdolone życie mam za nic.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV