głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [63] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [63]

może to ty jesteś moją pamięcią i niepamięcią. i wszystkim co tylko czuję przez ciebie. wszystkim co w ogóle czuję.

mistrzhehe dodano: 25 listopada 2020

może to ty jesteś moją pamięcią i niepamięcią. i wszystkim, co tylko czuję przez ciebie. wszystkim, co w ogóle czuję.

usiadł przed nią i układając dłoń na jej policzku uśmiechał się delikatnie. wzrokiem przeszywał jej drobne bezbronne ciało. jednym gestem sprawił że go pokochała. bezgranicznie.

ansomia dodano: 24 listopada 2020

usiadł przed nią i układając dłoń na jej policzku uśmiechał się delikatnie. wzrokiem przeszywał jej drobne, bezbronne ciało. jednym gestem sprawił, że go pokochała. bezgranicznie.

co lubię? lubię za dużo wypić lubię męskie torsy i brązowe oczy lubię zapach marihuany i Jacka Danielsa lubię nic nie jeść i pić herbatę bez cukru lubię gryźć wargi z bezsilności lubię rozmazany tusz na policzkach i kupować ciuchy lubię wysokie buty i kuse bluzeczki lubię najki i moje dresy lubię łazić bez celu po parku ze słuchawkami w uszach i czekać na coś co się nigdy nie wydarzy lubię samotność.

ansomia dodano: 24 listopada 2020

co lubię? lubię za dużo wypić, lubię męskie torsy i brązowe oczy, lubię zapach marihuany i Jacka Danielsa, lubię nic nie jeść i pić herbatę bez cukru, lubię gryźć wargi z bezsilności, lubię rozmazany tusz na policzkach i kupować ciuchy, lubię wysokie buty i kuse bluzeczki, lubię najki i moje dresy, lubię łazić bez celu po parku, ze słuchawkami w uszach i czekać na coś co się nigdy nie wydarzy, lubię samotność.

tak cholernie chciała z nim porozmawiać chociaż wiedziała że może przez to stracić wszystko. było 20 minut po północy. zazwyczaj o tej porze nie spał więc napisała. hej. śpisz? nie odpisał. nie chciała więc żeby wiedział że nadal go kocha i o nim myśli. napisała sorry pomyłka.. .

ansomia dodano: 24 listopada 2020

tak cholernie chciała z nim porozmawiać, chociaż wiedziała, że może przez to stracić wszystko. było 20 minut po północy. zazwyczaj o tej porze nie spał, więc napisała. "hej. śpisz?" nie odpisał. nie chciała więc, żeby wiedział, że nadal go kocha i o nim myśli. napisała "sorry, pomyłka..".

 odzywał się?  nie.  widziałaś go?  nie.  jesteś smutna?  nie.  jasne.  do czego dążysz?  bo widzisz nienawidzę tego jak dusisz te uczucia w sobie. złap go wreszcie za szmaty zaciągnij w kąt i wykrzycz mu w twarz co czujesz.  nic nie czuję.  oj już przestań. gdybyś nic nie czuła to nie sprawdzałabyś po kryjomu co pięć minut telefonu i nie krzyczała już na wejściu do szkoły że masz wyjebane i nic cię nie rusza.

ansomia dodano: 24 listopada 2020

- odzywał się? - nie. - widziałaś go? - nie. - jesteś smutna? - nie. - jasne. - do czego dążysz? - bo widzisz, nienawidzę tego, jak dusisz te uczucia w sobie. złap go wreszcie za szmaty, zaciągnij w kąt i wykrzycz mu w twarz co czujesz. - nic nie czuję. - oj już przestań. gdybyś nic nie czuła, to nie sprawdzałabyś po kryjomu co pięć minut telefonu i nie krzyczała już na wejściu do szkoły, że masz wyjebane i nic cię nie rusza.

zakochać się napisać odpisać zapisać usunąć mieć wyjebane i od nowa.

ansomia dodano: 24 listopada 2020

zakochać się, napisać, odpisać, zapisać, usunąć, mieć wyjebane i od nowa.

Chodź dziś jest moje święto nie czuję tego wielka pustka mnie ogarnia jak mam świętować gdy ciebie nie ma przy mnie wypowiedziane życzenie nie spełni się bo dla ciebie nie istnieje to tak bardzo rozrywa mi serce ♥....

lovciaaa448 dodano: 24 listopada 2020

Chodź dziś jest moje święto nie czuję tego wielka pustka mnie ogarnia jak mam świętować gdy ciebie nie ma przy mnie wypowiedziane życzenie nie spełni się bo dla ciebie nie istnieje to tak bardzo rozrywa mi serce ♥....

pozdrawiam wszystkie małolaty robiące się na szmaty.

ansomia dodano: 23 listopada 2020

pozdrawiam wszystkie małolaty robiące się na szmaty.

żyję po to by cię wkurwiać szmato.

ansomia dodano: 23 listopada 2020

żyję po to, by cię wkurwiać szmato.

chciałabym żebyś obudził się w nowy rok totalnie skacowany ze świadomością że za mną tęsknisz że ci mnie brakuje. chciałabym żebyś przyszedł i błagał aby wróciła. chciałabym udawać że wcale nie chcę do ciebie wrócić kręciłabym. chciałabym w końcu zarzucić ci ramiona na szyję i oświadczyć jak zabójczo cię kocham. puste marzenia.

ansomia dodano: 23 listopada 2020

chciałabym, żebyś obudził się w nowy rok totalnie skacowany ze świadomością, że za mną tęsknisz, że ci mnie brakuje. chciałabym, żebyś przyszedł i błagał, aby wróciła. chciałabym udawać, że wcale nie chcę do ciebie wrócić, kręciłabym. chciałabym w końcu zarzucić ci ramiona na szyję i oświadczyć jak zabójczo cię kocham. puste marzenia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV