głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [63] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [63]

Niebieskie oczy błękitne jak ocean wredny charakter i te seksowne kurwiki w oczach   niezapomniana lekcja chemii  jedna szczególna lekcja polskiego pierwsze Kocham Cię usłyszane od chłopaka pierwsze wierszyki otrzymane z miłości  róże walentynki setki meczy w kosza zielona szkoła  pierwsze prawdziwe przyjaźnie makijaż znienawidzona matematyka i nauczycielka pierwsze prawdziwe rywalizacje  pierwszy raz rozstrzaskane serce fałszywa przyjaźń stracone zaufanie łzy...Tyle pamiętam z czasów gimnazjum. Zadna ze mnie ksiezniczka

zadna_ze_mnie_ksiezniczka dodano: 2 tygodnie temu

Niebieskie oczy, błękitne jak ocean, wredny charakter i te seksowne kurwiki w oczach,  niezapomniana lekcja chemii , jedna szczególna lekcja polskiego, pierwsze "Kocham Cię" usłyszane od chłopaka, pierwsze wierszyki otrzymane z miłości , róże, walentynki, setki meczy w kosza, zielona szkoła, pierwsze prawdziwe przyjaźnie, makijaż, znienawidzona matematyka i nauczycielka, pierwsze prawdziwe rywalizacje , pierwszy raz rozstrzaskane serce, fałszywa przyjaźń, stracone zaufanie, łzy...Tyle pamiętam z czasów gimnazjum. /Zadna_ze_mnie_ksiezniczka

W wielu 8 lat pojechałam na pierwsze w swoim życiu kolonie w wielu 10 lat pierwszy raz mnie okradli w gimnazjum dałam kosza chłopakowi  który dużo dla mnie znaczył straciłam siostrę i mnóstwo innych ważnych dla mnie ludzi. Ze wszystkim dałam sobie radę. To dlaczego nagle nie mogę poradzić sobie z tą miłością do Ciebie? Zadna ze mnie ksiezniczka

zadna_ze_mnie_ksiezniczka dodano: 2 tygodnie temu

W wielu 8 lat pojechałam na pierwsze w swoim życiu kolonie, w wielu 10 lat pierwszy raz mnie okradli, w gimnazjum dałam kosza chłopakowi , który dużo dla mnie znaczył, straciłam siostrę i mnóstwo innych ważnych dla mnie ludzi. Ze wszystkim dałam sobie radę. To dlaczego nagle nie mogę poradzić sobie z tą miłością do Ciebie? /Zadna_ze_mnie_ksiezniczka

zawsze myślałem że między nami coś jest

spadamwgore dodano: 2 tygodnie temu

zawsze myślałem, że między nami coś jest

ile razy jeszcze muszę się przekonać o twojej niewiarygodności aby zrezygnować

spadamwgore dodano: 2 tygodnie temu

ile razy jeszcze muszę się przekonać o twojej niewiarygodności, aby zrezygnować

 I kto by pomyślał że aż tak będzie mi źle bez Ciebie. I kto by się spodziewał że pierwszy raz chciałam zawalczyć a nie uciec jak to zwykłam robić.

damulki.pl dodano: 2 tygodnie temu

"I kto by pomyślał, że aż tak będzie mi źle bez Ciebie. I kto by się spodziewał, że pierwszy raz chciałam zawalczyć, a nie uciec jak to zwykłam robić."

Te wszystkie tatuże zasłaniają moje blizny po sercu które wyrwałeś. Buty bo chcę iść nową drogą ale każda prowadzi do Ciebie. Cierpię boję się życia po naszym wspólnym życiu. Nie chcę prosić o przebaczenie a go pragnę. Ideologicznej rzeczywistości powiązanej z Tobą. Chociaż wiem że jesteśmy jak dwie różne planety. Wiemy o swoim istnieniu ale niewiele więcej możemy z tym zrobić. Najbardziej jednak boli że niewiele więcej z Tobą to więcej niż wszystko z kimś innym.

zadna_ze_mnie_ksiezniczka dodano: 2 tygodnie temu

Te wszystkie tatuże zasłaniają moje blizny po sercu, które wyrwałeś. Buty- bo chcę iść nową drogą, ale każda prowadzi do Ciebie. Cierpię, boję się życia po naszym wspólnym życiu. Nie chcę prosić o przebaczenie, a go pragnę. Ideologicznej rzeczywistości powiązanej z Tobą. Chociaż wiem, że jesteśmy jak dwie różne planety. Wiemy o swoim istnieniu, ale niewiele więcej możemy z tym zrobić. Najbardziej jednak boli, że niewiele więcej z Tobą to więcej niż wszystko z kimś innym.

Było  bolało minęło  dalej przeklęcie boli.  Nostalgia

nostalgia dodano: 2 tygodnie temu

Było - bolało, minęło - dalej przeklęcie boli. / Nostalgia

Jakość pamięta się dłużej niż cenę..

zimoweslonce dodano: 2 tygodnie temu

Jakość pamięta się dłużej niż cenę..

Nic tak dobrze nie robi na głowę jak zmiana otoczenia.

damulki.pl dodano: 2 tygodnie temu

Nic tak dobrze nie robi na głowę, jak zmiana otoczenia.

Tak. Pomiędzy teorią a praktyką jest ogromna różnica. Brakuje mi fachowych wskazówek. Może dlatego trzeci raz poprawiam jeden projekt..

zimoweslonce dodano: 2 tygodnie temu

Tak. Pomiędzy teorią a praktyką jest ogromna różnica. Brakuje mi fachowych wskazówek. Może dlatego trzeci raz poprawiam jeden projekt..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV