głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana Przepraszam dawną miłość że nową uważam za pierwszą. Wisława Szymborska Mój dziadek mawiał: Kiedy zobaczą że nie mogą się z Tobą równać nie mówiąc już o pokonan

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
Przepraszam dawną miłość że nową uważam za pierwszą. Wisława Szymborska
Przepraszam dawną miłość że... teksty

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą. ~Wisława Szymborska

 Mój dziadek mawiał: Kiedy zobaczą... teksty

zdezelowana dodano: 13 sierpnia 2019

"Mój dziadek mawiał: Kiedy zobaczą, że nie mogą się z Tobą równać, nie mówiąc już o pokonaniu Cie, spróbują Cię zabrudzić. To się nazywa zazdrość"

 Mamy jeszcze jedną szansę aby... teksty

zdezelowana dodano: 13 sierpnia 2019

"Mamy jeszcze jedną szansę, aby się spotkać, jeszcze jedną szansę, aby zapomnieć" Kaja Kowalewska "Urojenia"

„Jak nie dasz rady to znaczy że... teksty

zdezelowana dodano: 13 sierpnia 2019

„Jak nie dasz rady, to znaczy, że nie dasz rady. A nie że kończy się świat. Jeśli się nie wyrobisz, to znaczy, że się nie wyrobisz. A nie że nie można na Ciebie liczyć. Kiedy nie zadowolisz wszystkich, to znaczy, że nie wszyscy będą zadowoleni. A nie że jesteś bezwartościowy. Kiedy poniesiesz porażkę, to znaczy, że poniesiesz porażkę. A nie że jesteś porażką.” — Jacek Walkiewicz „Jak nie drzwiami, to oknem”

 Nasze czasy są pełne seksu ale... teksty

zdezelowana dodano: 13 sierpnia 2019

"Nasze czasy są pełne seksu, ale niewiele w nich prawdziwej milości, miłości, która zbliża wszystkie stworzenia, która pozwala im znaleźć wyraz dla uczuć wobec innego stworzenia, ważnego i cennego dla nich." William Wharton "Spóźnieni kochankowie"

 Czasami jeśli patrzy się nazbyt... teksty

zdezelowana dodano: 13 sierpnia 2019

"Czasami, jeśli patrzy się nazbyt uważnie, można nawet oślepnąć." William Wharton "Spóźnieni kochankowie"

 Najlepsze w czytaniu jest to że... teksty

zdezelowana dodano: 31 lipca 2019

"Najlepsze w czytaniu jest to, że uciekasz ze swojego życia, możesz przeżyć setki, a nawet tysiące innych żyć." Anna Todd - "After. Już nie wiem, kim bez Ciebie jestem"

Dlatego on się nigdy nie dowie jak... teksty

zdezelowana dodano: 26 lipca 2019

Dlatego on się nigdy nie dowie, jak bardzo go kocham. Wcale nie dlatego, że jest przystojny, ale dlatego, że jest bardziej mną niż ja sama. Nasze dusze są jednakowe, niezależnie od tego, co w nich tkwi. A dusza jego tak się różni od mojej, jak promień księżycowy od błyskawicy, jak mróz od ognia. - Wichrowe Wzgórza Emily Jane Brontë

 ... ale teraz poczuł że chce... teksty

zdezelowana dodano: 9 maja 2019

"(...) ale teraz poczuł, że chce się otworzyć. Lubił, jak na niego patrzyła, kiedy to robił - jakby nic, co mógł powiedzieć, nie było w stanie zmienić jej fundamentalnej opinii na jego temat, jakby nic, co wyjawiał, nie miało zostać później wykorzystane przeciwko niemu." Jojo Moyes "Ostatni list od kochanka"

„Lepiej się rozstać. W każdej... teksty

zdezelowana dodano: 30 marca 2019

„Lepiej się rozstać. W każdej sprawie ludzkiej istnieje krąg, którego nie powinno się przekraczać. Lepiej odejść i ocalić chociażby wspomnienia. Szacunek. Godność. To mimo wszystko nie są takie głupie sprawy, jakby się zdawało." Marek Hłasko "Ósmy dzień tygodnia"

❤   Tańczyłem z paroma... teksty

zdezelowana dodano: 30 marca 2019

❤ "Tańczyłem z paroma dziewczynami przypadkowymi, a potem z Tobą, i przypadkowość skończyła się, bo przecież my byliśmy tamtej nocy umówieni od lat" Jeremi Przybora

 Moim zdaniem każda kobieta chce... teksty

zdezelowana dodano: 9 stycznia 2019

"Moim zdaniem każda kobieta chce się zwyczajnie zakochać. Chce, by miękkie wargi mężczyzny dotknęły jej miękkich warg. Aby w jej mózgu nastąpiła eksplozja ciepła. Aby z każdym lekkim ukąszeniem ust rozlała się po niej fala gorąca. I wtedy ona odda wszystko, co ma. I dla tego uczucia zniszczy każdą inną kobietę, która stanie na jej drodze." Piotr C. #To o nas

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 119 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV